Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2017., 20:05   #21
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post

Ali realno,mada su žene posebna bića,ali tko bi htio biti s osobom koja naljepi neku očajnu profilnu sliku koju je sam u sobi slikao,da nema neke slike s društvom ,da uživa.Da mu je život isprazan...
Znači, ako se netko fotka sam ispred police s knjigama (jer mu je čitanje hobi/strast/uživancija) - ili ispred gomile ploča ili CD-ova - to bi značilo
da mu je život isprazan i da ne uživa?

Što se 'slika s društvom tiče' - na mnogim stranicma je zabranjeno stavljati kao profilnu fotku sličicu gdje se nalazi više osoba, tj. na profilnoj mora biti samo jedna, tj. vlasnik profila.

Ja nikad ne bih stavljao slike s društvom na stranicu za dejtanje.

A ako pak netko samo stavlja sličice s društvom (recimo, po kafićima i diskačima), s čašama i flašama u rukama možda netko pomisli da se dotična osoba i pretjerano zabavlja, tj. da prekomjerno uživa alkohol...

Hoću samo reći da solo-portret ne mora značiti ništa loše - kao ni to da je fotkanje s društvom baš uvijek prednost.
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 23:55   #22
Znaš kad si sretan sa sobom kad možeš biti sretan za druge.
Bugsy93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 22:10   #23
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Moj savjet,ponajprije muškima, prvo budite sretni sa sobom.
Radite na sebi,nađite interese,obucite se pristojno,pronađite sreću u sebi

Mojih par riječi...
???
di je problem u muškoj sreći - sex ili sendwich?
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 21:16   #24
Preksinoc sam bio nekako posebno dobrog raspolozenja i volje,nasmijan sretan iako je bio dan kao i svaki drugi.Bzvz uvecer izadjem na 2-3 pica nisam ni htio al su me doslovno izvukli iz kreveta.
Nekako sam se pravo cudno osjecao tu vecer,ne znam zasto,vjerovatno zato sto sam uvijek depresivan i bezvoljan,imam osjecaj da sam nekako zracio nekom pozitivinom energijom tu vecer.
Sjedio sam jedno pola sata-sat max na kavi i cijelo vrijeme me neka cura gledala,znaci non stop je buljila u mene,msm nekazem da to ista znaci al posto neam bas nekog iskustva sa djevojkama,volio bih da znam,osjecao sam se nelagodno,skretao sam pogled i kako god okrenes samo je buljila u mene,i ponekad smjesak,ja ono nista iskreno prepao sam se,kao da me gleda pit bull.
Nakon nekog vremena sam se digao i otisao,mozda je glup potez al sam se osjecao nekako nelagodno.
Moze neki savjet za ovo,sta sam opce trebao napraviti/dali da napravim ako mi se desi ponovo.
Mada ja mislim da je to cista slucajnost i da mene nitko ziv nebi ni pogledao.
Cista anksioznost sve mi je crno.
Officer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 22:00   #25
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Da se odmah razumijemo,meni ne trebaju,u sretnoj sam vezi,nije mi loše u životu.

Ali vidim ovdje dosta nesretnih duša,a s obzirom da je forum mjesto za pomoći,volio bi napisati koju riječ a nadam se da će me neki iskusniji (ne baš djevci :P ) slijediti i dati koju svoju riječ.

Znači,mada sam tehnički tip volim tu i tamo malo proučavati ljude,psihologiju i slične stvari.

Možda više u svrhu znatiželje,a manje do konkretnih stvari (jer najbolje stvari su mi se dokazali slučajno) bio sam malo prisutan na Badoo-u,OkCupid-u,vidi se po Facebook-u svaštat,tu na oglasima.

Moj savjet,ponajprije muškima, prvo budite sretni sa sobom.

Mislim da je ovo jedna karakteristika (vječnih) samaca.Znam da je teško ti ljudima biti u društvu,jer često je to povezano.

Ali realno,mada su žene posebna bića,ali tko bi htio biti s osobom koja naljepi neku očajnu profilnu sliku koju je sam u sobi slikao,da nema neke slike s društvom ,da uživa.Da mu je život isprazan...

Da se razumijemo,ovo nije nikakvo vrijeđanje-bar nije cilj.Ali ljudi,prvo probajte složiti svoj život,vjerujem da se kroz pola godine-godinu to može dotjerati do neke granice.

Radite na sebi,nađite interese,obucite se pristojno,pronađite sreću u sebi

Mojih par riječi...
Ovo potpisujem. Isti sam tip sa proučavanjem svega i svačega.

E sad. Odrasli smo u društvu barem ovaj dio kraj 80 i početak 90 gdje se po školama tlačilo, mlatretiralo bulijing. I to je bilo kao pod normalno.
Isto "cool" ekipa i "ne cool". I onda kasnije slom ekonimoje.
Koktel za sranje.

Danas masu dečki koje opisuješ. Nemaju puno prijatelja. Ne govorim o poznanstvima. Govorim o pravim prjateljima s kojima se družiš i ideš van u grad, na tekmu, koncert.

Dobar dio dečki nema puno takvih i bez ekipe su. I to su upravo oni koji nisu bili u školi "cool" i tada nisu dobili neko samo pouzdanje.
Ali možda su bili dobri u školi, završili faks i onda bum nema više posla poslije faksa koji bi kompenzirao drugu fazu kada se još stigne izgraditi samopouzdanje jer radiš imaš svoje pare, samostalan si. Nego šljakaš za kikiriki. Takve osobe postaju usamljene i izgubljene. I kad ti prirodno dođe da želiš naći bolju polovicu. Ne ide ti ništa od navedenog u prilog.

Na žalost nisu svi te sreće da imaju ekipu frendova i frendica da upoznaju nekoga pa se motaju po tim aplikacijama i to oni koji se odvaže jer nekima je i to neugodno.

I lako je nama reći da se fokusiraju na sebe i budu sretni kad su nesretni. Ali treba se iskopati iz tih govana koja su njima do grla.

Stvarno tu bi trebalo neke savjete bro to bro kako im pomoći. Kako da si izgrade samo pouzdanje koje nisu dobili i nađu ekipu.

Jer to sve fali. I bez toga teško da ćeš naći komada. A tu su svi radi toga.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 22:06   #26
Quote:
Officer123 kaže: Pogledaj post
Preksinoc sam bio nekako posebno dobrog raspolozenja i volje,nasmijan sretan iako je bio dan kao i svaki drugi.Bzvz uvecer izadjem na 2-3 pica nisam ni htio al su me doslovno izvukli iz kreveta.
Nekako sam se pravo cudno osjecao tu vecer,ne znam zasto,vjerovatno zato sto sam uvijek depresivan i bezvoljan,imam osjecaj da sam nekako zracio nekom pozitivinom energijom tu vecer.
Sjedio sam jedno pola sata-sat max na kavi i cijelo vrijeme me neka cura gledala,znaci non stop je buljila u mene,msm nekazem da to ista znaci al posto neam bas nekog iskustva sa djevojkama,volio bih da znam,osjecao sam se nelagodno,skretao sam pogled i kako god okrenes samo je buljila u mene,i ponekad smjesak,ja ono nista iskreno prepao sam se,kao da me gleda pit bull.
Nakon nekog vremena sam se digao i otisao,mozda je glup potez al sam se osjecao nekako nelagodno.
Moze neki savjet za ovo,sta sam opce trebao napraviti/dali da napravim ako mi se desi ponovo.
Mada ja mislim da je to cista slucajnost i da mene nitko ziv nebi ni pogledao.
Cista anksioznost sve mi je crno.
Svidio si se curi. I normalno je da si se prestrašio. Dogodi se i onima koji nisu sramežljivi ali to ti je govor tijela. Drugi put skupi muda i odi do nje pričaj upoznaj se i počasti ju pičem. Ako te strah odbijanja samo kreni i ponavljaj si u glavi nemam što izgubiti. I ako nije tvoj tip odi i pričaj samo da vježbaš i da se opustiš u ženskom društvu. Kasnije će ti dobro doći.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 15:28   #27
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Tko traži, naći će.
"Tražite i naći ćete! Kucajte i otvorit će vam se!" (Matej, 7,7)

Vjerujte u Isusa i sve će biti u redu.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 15:37   #28
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post

Radite na sebi,nađite interese,obucite se pristojno,pronađite sreću u sebi
sve je to krasno u teoriji,bolje da si im preporučio promjenu ishrane,teretanu i neku kognitivnu terapiju
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:02   #29
Quote:
gigranovic kaže: Pogledaj post
Ja sam jedan od tih vječnih samaca. Izađem tu i tamo, nije da stalno izlazim ali izađem. Kad sam sa ljudima smijem se, pričam, pokušavam držati razgovor. Imam dobar posao, pazim na izgled i pazim kakvu sliku stavljam na dating portalima. Ne stavljam sad slike sa društvom na dating stranicama nego stavim samo svoje. Često imam faze koje se izmjenjuju a to znači od aktivnog traženja nekoga za vezu do faze da me boli briga i da gledam svoja posla. Kada gledam svoja posla često sam i opušteniji nego kad aktivno tražim nekoga jer kad tražim onda me znaju zapasti kratke krize da ću vječno biti sam ali brzo prođe. Općenito rečeno nisam depresivan. Imam relativno uspjeha sa traženjem i ugovaranjem dejtova i općenito pokušavam na dejtovima biti zanimljiv i imam nešto znanja o svačemu pomalo pa mi nije teško održavati razgovore o svemu i svačemu. Svejedno nemam uspjeha da bih ušao u vezu. Zadovoljan sam sobom ali nešto mi fali da pobudim interes kod druge strane. Što nisam siguran. Ili je izgled ili je karakter nema trećeg. Samo želim ukazati da su takvi savjeti da budeš svoj da budeš sretan besmisleni. Kao kad kažeš depresivnoj osobi da nabaci smješak i ta će osoba nabaciti smješak trenutno ali joj to neće pomoći. Ja kako god sam se ponašao imao sam slabo uspjeha. Ponekad bi mi cure i prišle ali nikad ništa od toga. Stalno mi govore da sam miran i povučen dok se meni istovremeno čini kao da normalno i pričam i sve da radim kako treba. Kako drugima izgledam ne znam bilo fizički bilo po ponašanju ali iz moje perspektive sve napravim kako treba. Koje je rješenje tog problema ne znam ali bih volio znati ali biti sretan sam sa sobom definitivno nije rješenje.
Rekao bi da predugo čekaš da napraviš korak naprijed. Ženama dosadiš ako ne napraviš next step. Primiš ju, poljubiš ju. Možda ne na prvom dejtu (samo procjena) ali barem na drugom da vidi da si zainteresiran za više od pričanja. Ako to fulaš onda si samo materija za prijatelja. U tom slučaju najbolje reći doviđenja. Mislim da ako ti se cura sviđa i procijenio si da je obostrano riskiraj i poljubi ju primi ju. To vole! Ako si krivo procijenio dobit ćeš nogu i znaš da nije za tebe. Nastaviš dalje i ne tratiš vrijeme. Boljeg savjeta nema. A i dat će ti ga svaka cura ako ju pitaš.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:07   #30
Kad se osjećaš sretno sa sobom, nitko ti drugi ne treba.

A ako u stanju sreće poželiš da se otvore neka vrata, otvorit će ti se.

Univerzum se uroti da se ostvari ono što želiš.

Ali, ako želiš A, a ne želiš B, to je stanje dualizma, a dualizam znači otpor.

Moraš biti zadovoljan sa bilo kojim ishodom i pojavit će se ishod koji je savršen za tebe.


Kenj, kenj...
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:14   #31
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
"Tražite i naći ćete! Kucajte i otvorit će vam se!" (Matej, 7,7)

Vjerujte u Isusa i sve će biti u redu.


Ova tema je sve bolja.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:24   #32
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Rekao bi da predugo čekaš da napraviš korak naprijed. Ženama dosadiš ako ne napraviš next step. Primiš ju, poljubiš ju. Možda ne na prvom dejtu (samo procjena) ali barem na drugom da vidi da si zainteresiran za više od pričanja. Ako to fulaš onda si samo materija za prijatelja. U tom slučaju najbolje reći doviđenja. Mislim da ako ti se cura sviđa i procijenio si da je obostrano riskiraj i poljubi ju primi ju. To vole! Ako si krivo procijenio dobit ćeš nogu i znaš da nije za tebe. Nastaviš dalje i ne tratiš vrijeme. Boljeg savjeta nema. A i dat će ti ga svaka cura ako ju pitaš.
U biti na sve al pratit reakcije druge osobe a ne 'drugi je dejt odlučio sam čeka te pusa'

I ne pitati smijem li te poljubiti ugh ne znan šta je manje privlačno

Nagnit se polako, primiti lagano ne navalit ko sivonja i oduzet joj/mu dotok kisiku pa kad počne lamatat rukama to shvatit ko navalu strasti i signal za bacit se još žešće Ima vrimena za strast i otpuštanje kočnica prve puse i zagrljaji def to nisu

I ako te odbije ne shvatit to tragično, pogotovo ako se nastavlja viđanje i ne ljutit se il vriđat
Ovo zadnje jer vidin po ovim temama masu takvih reakcija
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:30   #33
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
"Tražite i naći ćete! Kucajte i otvorit će vam se!" (Matej, 7,7) Vjerujte u Isusa i sve će biti u redu.

Samo se ti zezaj al na onim studentskim vjeronaucima druženjima i raznim hodočašćima se masu ljudi spari
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:36   #34
Malo ljudi zna da su kršćanski misionari izmislili one night standove.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:36   #35
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post

Samo se ti zezaj al na onim studentskim vjeronaucima druženjima i raznim hodočašćima se masu ljudi spari
Istina! Moji starci su se upoznali u crkvi, a i svi njihovi prijatelji su se sparili na studentskom vjeronauku, vjerskim druženjima i planinarenjima i nitko se nije rastao.

S druge strane, ja si ni tamo nisam uspjela nikoga naći.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:41   #36
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Istina! Moji starci su se upoznali u crkvi, a i svi njihovi prijatelji su se sparili na studentskom vjeronauku, vjerskim druženjima i planinarenjima i nitko se nije rastao.
Istina i ovi koje znan su sritno oženjeni i s bebaćima
A i jedini koji će možda razumit ja bi čekao/la do braka
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Malo ljudi zna da su kršćanski misionari izmislili one night standove.
A ne misionarski položaj?
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:41   #37
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post

Samo se ti zezaj al na onim studentskim vjeronaucima druženjima i raznim hodočašćima se masu ljudi spari
Ja znam neke koji se idu tamo samo ševiti.Velike vjernice
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Malo ljudi zna da su kršćanski misionari izmislili one night standove.
Uvijek čovjek nešto nauči.

Šteta kaj vjernik.
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:42   #38
Quote:
Officer123 kaže: Pogledaj post
Preksinoc sam bio nekako posebno dobrog raspolozenja i volje,nasmijan sretan iako je bio dan kao i svaki drugi.Bzvz uvecer izadjem na 2-3 pica nisam ni htio al su me doslovno izvukli iz kreveta.
Nekako sam se pravo cudno osjecao tu vecer,ne znam zasto,vjerovatno zato sto sam uvijek depresivan i bezvoljan,imam osjecaj da sam nekako zracio nekom pozitivinom energijom tu vecer.
Sjedio sam jedno pola sata-sat max na kavi i cijelo vrijeme me neka cura gledala,znaci non stop je buljila u mene,msm nekazem da to ista znaci al posto neam bas nekog iskustva sa djevojkama,volio bih da znam,osjecao sam se nelagodno,skretao sam pogled i kako god okrenes samo je buljila u mene,i ponekad smjesak,ja ono nista iskreno prepao sam se,kao da me gleda pit bull.
Nakon nekog vremena sam se digao i otisao,mozda je glup potez al sam se osjecao nekako nelagodno.
Moze neki savjet za ovo,sta sam opce trebao napraviti/dali da napravim ako mi se desi ponovo.
Mada ja mislim da je to cista slucajnost i da mene nitko ziv nebi ni pogledao.
Cista anksioznost sve mi je crno.
To gledanje/zurenje ti apsolutno ništa ne znači, pa ja dok odem u grad, svaki put se bar s dvije par puta pogledam, što bi po nekima značilo da svaki vikend moram uletit nekoj?! a da ne govorim o svome iskustvu, dok sam se 4 puta gledao po par sekundi s jednom curom, na različita 4 mjesta, u razmaku par tjedana, kad sam joj se javio konačno, lagano sam dobio "seen". tako da to gledanje ti ne mora apsolutno ništa značit, nemoj se bezveze bedirat da si nešto propustio.. više će te izbedirati odjeb kao što je mene.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:45   #39
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
A ne misionarski položaj?
Ne onaj na koji se misli u svakodnevnom govoru. Pravi misionarski je uvijek na koljenima.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:47   #40
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Ja znam neke koji se idu tamo samo ševiti.Velike vjernice
Ko je bez grijeha prvi kamen, ne sudi da ti ne bi bilo suđeno i te sheme
'Neki' nisu većina a i priče od xy ne moraju bit istina
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:26.