Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2017., 11:25   #41
Roki zašto trolaš napaćeni narod US-a : rofl:

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 11:37   #42
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Teže je ovo malo opisati, a da izbjegnem aspekte koje bih htio izbjeći(sumnje u bračnog partnera ).


Nije da ti je stalo do nečijeg mišljenja ili nešto takvo. Zamisli da si na poslu, a šef ti je ujedno i prijatelj. I dođe do tebe osoba čije mišljenje cijeniš i nisi imao razloga sumnjati do tog trena ni u prijatelja, niti u tu osobu, i kaže ti "čuj, spremala sam kod šefa ured i vidjela sam mail u kojem piše to i to o tebi, s direktorom"(naravno, negativno o tebi, otkaz, degradiranje plaće ili radnog mjesta, bilo što "po kazni"). Ne vjerujem da ne bi makar na koju sekundu pomislio"zar ja to moram čuti od osobe kojoj prezime ne znam ispravno izgovorit?!?!"
Jbt forum. Treba mi pol sata da nekaj napišem.
Posao, prijateljstvo i povjerenje. Malo preveć za moj ukus. Ne velim da se ne može ali ja se to trudim izbjegavati kaj je više moguće. Svatko na poslu većinom gleda svoju guzicu pogotovo ako se radi o nekim mrvicu večim kolektivima i još ako ljudi nisu zadovoljni sa organizacijom posla lakoćom dolazi do takvih situacija gdje se uglavnom ljudi ogovaraju međusobno do besvjesti.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 11:57   #43
Mogao bih navesti drugi primjer, ali bih zašao u smjer u koji ne želim ići


Ali da probamo. Imaš frenda koji je poznat kao ženskar koji šarmira uspješno svaku koja mu se svidi Imaš ženu koja je komad i koketa Imaš osobu s kojom komuniciraš povremeno, i kaže ti da je vidio prije 2 dana njih dvoje kako samo što se nisu pohvatali u restoranu, a zatim otišli autom u nepoznatom smjeru Žena je tebi rekla da ima pilates i tečaj francuskog tu večer Imaš dvije osobe kojima vjeruješ više nego glasniku, nemaš dokaza, ali te kopka Naravno, htio sam izbjeći partnere, jer se tu narušenim povjerenjem puno više gubi nego kad se zapitaš samo vjeruješ li pravoj osobi, ili si ispao naivan
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 14:06   #44
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Mogao bih navesti drugi primjer, ali bih zašao u smjer u koji ne želim ići


Ali da probamo. Imaš frenda koji je poznat kao ženskar koji šarmira uspješno svaku koja mu se svidi Imaš ženu koja je komad i koketa Imaš osobu s kojom komuniciraš povremeno, i kaže ti da je vidio prije 2 dana njih dvoje kako samo što se nisu pohvatali u restoranu, a zatim otišli autom u nepoznatom smjeru Žena je tebi rekla da ima pilates i tečaj francuskog tu večer Imaš dvije osobe kojima vjeruješ više nego glasniku, nemaš dokaza, ali te kopka Naravno, htio sam izbjeći partnere, jer se tu narušenim povjerenjem puno više gubi nego kad se zapitaš samo vjeruješ li pravoj osobi, ili si ispao naivan
Piši ti krimiće, bit će bolje, ne bavi se analiziranjem svega na svijetu. Još bi mogao i zaraditi nešto
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 14:19   #45
Moji klonovi pišu erocke priče, previše bi bili još i krimići
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 15:27   #46
povjerenje se valjda gradi godinama,ja sam uspjela kroz sve ove godine samo s jednom osobom izgraditi potpuno povjerenje.
s druge strane imam u životu osobe koje jako volim al´im ne mogu potpuno vjerovati.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 21:48   #47
Trust no one.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.