Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2017., 14:21   #2501
Tko se kome šetao i tko je koga napao vidjelo se u Luzernu, a tko ovaj korteo pod pratnjom murije smatra nekim minusom taj je debil i nema veze s mozgom a ne ne nekim navijačkim svijetom.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 18:54   #2502
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
A skuzaj prika šta im onda niste osvetili Novalju kak spada i razmontirali te jadnike evo već 7 godina ima aaa?

Ako neke stvari nisu na internetu i na posranim forumima,ne znaci da se nisu dogodile
lakrdija 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 23:28   #2503
[QUOTE=Bubochka;64748763]A skuzaj prika šta im onda niste osvetili Novalju kak spada i razmontirali te jadnike evo već 7 godina ima aaa?


.. sta se tice ovog gore sta si napisa nema smisla komentirat..
Kakva je to grupa kojoj se niti jedan covik ne pojavi na gostovanju u splitu dva puta zaredom. Ne pricam o ulici nego o tribini. Za mene su redikuli i tocka. Sta neznaci da se nemoze desit da bilo ko sutra dobije po lampi u osijeku. U svakom gradu pa i selu mozes skupit par mangupa koji ce zapaprit situaciju. Ali za mene kohorta ka navijaci su nista.
Tamo pocetkom 2000tih sam upozna neke starije kohortase. Momci ludilo. Navijaci. A ovo sad....
Jebate ili pratis klub ili ne pratis..
sumanuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:02   #2504
[QUOTE=sumanuti;64777061]
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
A skuzaj prika šta im onda niste osvetili Novalju kak spada i razmontirali te jadnike evo već 7 godina ima aaa?


.. sta se tice ovog gore sta si napisa nema smisla komentirat..
Kakva je to grupa kojoj se niti jedan covik ne pojavi na gostovanju u splitu dva puta zaredom. Ne pricam o ulici nego o tribini. Za mene su redikuli i tocka. Sta neznaci da se nemoze desit da bilo ko sutra dobije po lampi u osijeku. U svakom gradu pa i selu mozes skupit par mangupa koji ce zapaprit situaciju. Ali za mene kohorta ka navijaci su nista.
Tamo pocetkom 2000tih sam upozna neke starije kohortase. Momci ludilo. Navijaci. A ovo sad....
Jebate ili pratis klub ili ne pratis..
Ako ćeš tako govoriti onda nema te navijačke skupine osim BBB i Torcide kojima se nije dogodilo da u sezoni kiksaju bar 1 gostovanje.

Naravno da Kohorta ima dosta svojih minusa, ali meni je samo smješna ta spika "e vidi njih oni su nula, oni su ovo ono, redikuli brale, smišni" a više Kohorta osramotila Torcidu u zadnjih 7 godina nego Torcida njih, uzmi u obzir da je Torcida veća jedno 10 puta i da imaju u svakom gradu HR svojih navijača.

Što ih ne ugasi Torcida kad su toliko smiješni i jadni? Kako se samo pričalo nakon te Novalje da će biti osveta, da će ih izbrisat, da će im vratit peterostruko, da će proklinjat tu Novalju i sl. a nisu 10% toga odradili.

E o tome ti ja pričam kume...
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 23:44   #2505
[QUOTE=Bubochka;64797003]
Quote:
sumanuti kaže: Pogledaj post

Ako ćeš tako govoriti onda nema te navijačke skupine osim BBB i Torcide kojima se nije dogodilo da u sezoni kiksaju bar 1 gostovanje.

Naravno da Kohorta ima dosta svojih minusa, ali meni je samo smješna ta spika "e vidi njih oni su nula, oni su ovo ono, redikuli brale, smišni" a više Kohorta osramotila Torcidu u zadnjih 7 godina nego Torcida njih, uzmi u obzir da je Torcida veća jedno 10 puta i da imaju u svakom gradu HR svojih navijača.

Što ih ne ugasi Torcida kad su toliko smiješni i jadni? Kako se samo pričalo nakon te Novalje da će biti osveta, da će ih izbrisat, da će im vratit peterostruko, da će proklinjat tu Novalju i sl. a nisu 10% toga odradili.

E o tome ti ja pričam kume...
Daj nemoj se uplitati u priče,vrtiš se u krug i nepotrebno ga kvotaš. Čovjek očito ima neke komplekse. Kakva je Kohorta grupa pokazuje i to što oskudjeva internet huliganima i bezveznim piskaranjem tek da se piskara. Što je problem na forumu blatiti Kohortu?
Kakva je to grupa govore i ova dva gostovanja u razmaku od po tjedan dana na +1000 km .
Samo neka pljuju.
LuaLua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 01:16   #2506
dobra je Kohorta grupa, to seruckanje po našim grupama je infantilno, realno Srbi bi kurac dali za jednu Kohortu, zato samo mogu reći sljedeće KOHORTA OSIJEK!

sve naše grupe imaju i jebena imena, imamo Torcidu iz brazila, imamo Armadu šaku jada što svijetom vlada, imamo BBB engleske zločeste dečke, imamo i taj čuveni Tornado što hara zemljom, imamo i one Demone iz Pule, a imamo i Funcute koji su unikat svijetske navijačke baštine, kao i njihov idol Dražen Petrović košarke. rulamo u svim mogućim segmentima, dakle navijačke grupe su nam originalne da državu vode normalni ljudi a ne debili uvjeren sam da bi naša navijačka scena bila jedna od najjačih u pogledu broj stanovnika broj navijača, a i ovako ne kotiramo loše dapače. dakle to hrvatsko mazohističko ponašanje je meni uvijek bilo misterija, ali me ne čudi s obzirom na isto da smo imali toliko komunjara, komunjare su u biti svi ti destruktivci što stalno nešto seru po našem narodu i državi, samo oni mogu non stop dovodit naše ljude u pitanje, naši ljudi su divni takvi su i navijači, a oni neka seru partizanske ispod šljive i neka se nadaju da će Hrvati kapitulirat sada kada su konačno sunce ugledali(NDH). samo jako samo moćno, samo totalni debil može navijat za poraze naših grupa na gostovanjima po europi, evo sam i za Torcidu navijo da razmontira dance.

svaka HR grupa koja ode van naših granica predstavlja Hrvatsku !

radovati se porazu naših grupa, kao što sam rekao mogu samo autodestruktvici i likovi koji zapravo žive od pljuvanja po vlastitom na-rodu. to je u hrvatskoj unosnos zanimanje, vidim da se po tramvajima po zagrebu uoči obljetnice Oluje financira pano reklama ISPRIKA a u pozadini "traktorijada". mislim nije nikada zgodno radovati se tuđoj nesreći, ali tu traktorijadu su kao što je dobor poznato skrivili Srbi a ne Hrvati. isto tako ustaški pokret je nastao nakon terora u kraljevini jugoslaviji, to poručujem ovi antifa glupanderima širom hrvastske koji su odgovnri za ovo stanje u državi, dakle za svaki uzrok ima i posljedica, ustaštvo je posljedica Kraljevine Jugoslavije koja je uzrok ustaštva, a isto tako je Oluja posljedicas agresije Srbije na Hrvatsku 1991-1995, prema tome kome se ti drugovi i drugarice i u čije ime ispričavaju ? jer je očito da se u ime hrvata NEMAJU PRAVO! ispričavat, niti će im se hrvati ispričavat za to što smo jaki i što smo poput bana jelačića umarširali u budimpeštu i sada idemo po zlato u vaterpolu, takvi smo mi Hrvati, uvijek izdominiramo svoje neprijatelje i onda nas oni prozivaju, da im se ispričamo, što bi rekao mesić dođite i kleknite ovdje(jasenovac) a mi kažemo "nemamo šta pred kime klečat" e tako ljudi malo dostojanstva u ovoj državi ne bi bilo na odmet, jer ovih mazohista antifašista je ako mene pitate i više nego previše, ne trebaju sada i navijači počet pratit trendove političara novinara kvazi povijesničara koji se natječu ko će se više posrat po vlastitom narodu i navijačima. da su Hrvati čitali internet 1991, a ne ratovali uvjeren sam da bi rat izgubili, jer ovo je informativni specijalni rat što je rekao LOŠO svim sredstvima, koji ćemo mi naravno opet dobit, nisu nas porazili tenkovi pa sigurno neće i novinarska smeća i njihove zavedene ovčice koje jedino što mogu mogu srat bezbrižno po internetu.

Zadnje uređivanje galang : 28.07.2017. at 01:30.
galang is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 03:39   #2507
[QUOTE=Bubochka;64797003]
Quote:
sumanuti kaže: Pogledaj post

" a više Kohorta osramotila Torcidu u zadnjih 7 godina nego Torcida njih

.
Ces mi pojasniti ovaj dio?
Osim novalje,di se covjek usetao i uzeo transparent, di ste to vi nas osramotili? Ivanja Reka? Šibenik? 2 puta setnja po osijeku?
Sta ste nas osramotili kad ste prolazili u korteu i bacali baklje na nas pa vam je cijeli korteo zadrzalo 15 drotova a toliko ste bili gladni krvi "tovarskih picka"? Ste nas osramotili kad vas je u par navrata doslo 0(!!!!) u St? O cemu ti sinko pricas? Preciziraj, ne trebas detaljno? Koliko puta vas se zvalo par km van Osijeka u brojci koje za vas nisu neke megalomanske? Ajde, osim Novalje reci jednu situaciju di ste nas osramotili?
P.s.bravo za danas, srusili ste me na 2 tiketa sunce vam jebem
lakrdija 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 08:36   #2508
[QUOTE=lakrdija 1950;64802479]
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
P.s.bravo za danas, srusili ste me na 2 tiketa sunce vam jebem
__________________
1244 otoka :)
skwhat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 12:32   #2509
Ekipa,držite se !
LuaLua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 13:16   #2510
[QUOTE=lakrdija 1950;64802479]
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post

Ces mi pojasniti ovaj dio?
Osim novalje,di se covjek usetao i uzeo transparent, di ste to vi nas osramotili? Ivanja Reka? Šibenik? 2 puta setnja po osijeku?
Sta ste nas osramotili kad ste prolazili u korteu i bacali baklje na nas pa vam je cijeli korteo zadrzalo 15 drotova a toliko ste bili gladni krvi "tovarskih picka"? Ste nas osramotili kad vas je u par navrata doslo 0(!!!!) u St? O cemu ti sinko pricas? Preciziraj, ne trebas detaljno? Koliko puta vas se zvalo par km van Osijeka u brojci koje za vas nisu neke megalomanske? Ajde, osim Novalje reci jednu situaciju di ste nas osramotili?
P.s.bravo za danas, srusili ste me na 2 tiketa sunce vam jebem
Prika,
prvo da se predstavim, ja sam ex BBB, ali živim već duže vrijeme u osijeku jer zbog dosijea i sranja nisam mogao nigdje u ZG više naći posao i onda sam se preselio sa obitelji u Osijek da radim kod brata privatnika.

Nemam namjeru braniti niti Kohortu niti BBB jer sam van tog filma već nekih neko vrijeme, ali, di ste vi to molim te osramotili Kohortu?

-Šibenik:žardinjere, kamenje, niti jedan kontakt, ako je to tebi neka velika pobjeda nakon što jednoj takvoj grupi kao Torcida padne toliko star transparent onda super.
-Šetnja Osijekom od kolodvora uz pratnju murije prošle/pretprošle godine? - jebeno druže.
-U Osijeku vas blizu centra skontali i napali i tada uletila murija, šta je tu toliki minus.
-Vijalo vas se u više puta van Osijeka u omjerima kombi na kombi, barem za lokalne podružnice koliko ja znam.
-Odbili ferku 10 na 10 više puta.

Sad uzmi veličinu grupe i snagu kao što je Torcida i uzmi Kohortu i vidi koliki je omjer na strani Torcide pa mi reci tko je koga osramotio? Od silnih priča da ćete ih ugasit, posramit, izbit iz cipela, sve se svede na taj jedan Šibenik (kamana s ramena) i tu šetnju u gradu di su vas i napali, sad, koliko su uspješni bili otom potom.

p.s. Na kraju svega, da se razumijemo, ne pada mi napamet ovime govoriti da je Kohorta iznad Torcide, samo vam želim ukazat koliko ispadate smješni kad se smijete onima koji su vas u par navrata učinili smješnim ili ne baš toliko velikim, jer kod vas je taj kompleks da ste najsavršeniji na svijetu i da se vama nikad ne može dogdoiti neki poraz ili minus.

__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 14:13   #2511
Bit ce da su svaki put sa Vinkovcanima i Mostarci, kad Kohorta sve rjesava i napada , samo Ultrase ne moze. Niti na domacem terenu
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 17:06   #2512
[QUOTE=Bubochka;64806425]
Quote:
lakrdija 1950 kaže: Pogledaj post

Prika,
prvo da se predstavim, ja sam ex BBB, ali živim već duže vrijeme u osijeku jer zbog dosijea i sranja nisam mogao nigdje u ZG više naći posao i onda sam se preselio sa obitelji u Osijek da radim kod brata privatnika.

Nemam namjeru braniti niti Kohortu niti BBB jer sam van tog filma već nekih neko vrijeme, ali, di ste vi to molim te osramotili Kohortu?

-Šibenik:žardinjere, kamenje, niti jedan kontakt, ako je to tebi neka velika pobjeda nakon što jednoj takvoj grupi kao Torcida padne toliko star transparent onda super.
-Šetnja Osijekom od kolodvora uz pratnju murije prošle/pretprošle godine? - jebeno druže.
-U Osijeku vas blizu centra skontali i napali i tada uletila murija, šta je tu toliki minus.
-Vijalo vas se u više puta van Osijeka u omjerima kombi na kombi, barem za lokalne podružnice koliko ja znam.
-Odbili ferku 10 na 10 više puta.

1.nije tako, osim ako ne govoris na osnovu snimke, al nebitno
2.sta stvarno padas na spinove s"navijackih stranica" na facebooku, jedno jako dobro vrijeme murije nije bilo
3.ako je ono u sibeniku gađanje iz daleka, i kamena s ramena,sine onda je ono bilo snajpera s ramena, jer nam na 100 metara tada nije nitko prisao,ako mislimo na istu situaciju.
4.nisam upucen, pa necu izmisljat
5.neznam ko je odbio ferku, u mojem saznanju znam samo da je kohorta 2 puta, al nebitno.
6.dosta trollanja teme,moze li mi itkoiz kohorte objasniti zasto se niste ogradili od besplatnih ulaznica? Sramotno po meni, al et ko sam ja da vam sudim...
lakrdija 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 17:52   #2513
ferke i tovari
potencijalni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 18:42   #2514
Quote:
potencijalni kaže: Pogledaj post
ferke i tovari
ferke i konobar.
budha 1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 19:20   #2515
Ferka i uletavanje s curom u stan nepoznate osobe dok ti vani tuku prijatelje
__________________
Nemam potpis
Gledatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 19:47   #2516
djeco mir
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 21:53   #2517
Quote:
budha 1980 kaže: Pogledaj post
ferke i konobar.
ma mos ti tu bacat krafne, znamo mi da imate svoj đir
kažeš https://www.youtube.com/watch?v=PinmWhuDQJk
a?
potencijalni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 22:25   #2518
[QUOTE=Bubochka;64806425]
Quote:
lakrdija 1950 kaže: Pogledaj post

Prika,
prvo da se predstavim, ja sam ex BBB, ali živim već duže vrijeme u osijeku jer zbog dosijea i sranja nisam mogao nigdje u ZG više naći posao i onda sam se preselio sa obitelji u Osijek da radim kod brata privatnika.

Nemam namjeru braniti niti Kohortu niti BBB jer sam van tog filma već nekih neko vrijeme, ali, di ste vi to molim te osramotili Kohortu?

-Šibenik:žardinjere, kamenje, niti jedan kontakt, ako je to tebi neka velika pobjeda nakon što jednoj takvoj grupi kao Torcida padne toliko star transparent onda super.
-Šetnja Osijekom od kolodvora uz pratnju murije prošle/pretprošle godine? - jebeno druže.
-U Osijeku vas blizu centra skontali i napali i tada uletila murija, šta je tu toliki minus.
-Vijalo vas se u više puta van Osijeka u omjerima kombi na kombi, barem za lokalne podružnice koliko ja znam.
-Odbili ferku 10 na 10 više puta.

Sad uzmi veličinu grupe i snagu kao što je Torcida i uzmi Kohortu i vidi koliki je omjer na strani Torcide pa mi reci tko je koga osramotio? Od silnih priča da ćete ih ugasit, posramit, izbit iz cipela, sve se svede na taj jedan Šibenik (kamana s ramena) i tu šetnju u gradu di su vas i napali, sad, koliko su uspješni bili otom potom.

p.s. Na kraju svega, da se razumijemo, ne pada mi napamet ovime govoriti da je Kohorta iznad Torcide, samo vam želim ukazat koliko ispadate smješni kad se smijete onima koji su vas u par navrata učinili smješnim ili ne baš toliko velikim, jer kod vas je taj kompleks da ste najsavršeniji na svijetu i da se vama nikad ne može dogdoiti neki poraz ili minus.

O imamo mi i poraza i minusa. I daleko smo mi od savrsenstva.
I zanimljivo mi je strasno kad vi pocnete srat o kompleksima. Pa vi ste upravo zbog kompleksa izgubili dinamo.
Ovo je tema o kohorti pa necu dalje. Vjerovatno ce se brisat.
sumanuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 23:25   #2519
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
djeco mir
gotovo je sta se mene tice, disciplinira si me.
budha 1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 00:05   #2520
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
djeco mir
Neka malo mirisa dobrih starih vrimena, razmazili smo vas previse

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
stwhiskey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:13.