Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2012., 00:24   #41
opet moja Bihter na telki

najbolja serija ikad!!!
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 00:25   #42
Quote:
M.Williams kaže: Pogledaj post
moguće da će je pustit nakon prve sezone izgubljene časti pa nakon "strasti" stavit drugu sezonu izgubljene časti.
Quote:
Takbokke kaže: Pogledaj post
Valjda će sad, kad prva sezona Izgubljene Časti završi, staviti SO. Daj Bože!

E neće. Nema prekida Izgubljene časti. Druga sezona počinje 23.04. Meni bi nekako odgovaralo da nakon epizode Izgubljene časti ide AiM. Tad sam kod kuće i sigurno neću propustiti ni jedno ni drugo.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 00:32   #43
opet moja Bihter na telki

najbolja serija ikad!!!
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 02:04   #44
aaaaaaa danas vidjela najavu na televiziji pa mojoj sreci nema kraja
bihter & behlul, napokon ponovo na telki !!
__________________
Bihter & Behlul <3
fame chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 03:00   #45
Quote:
fame chocolate kaže: Pogledaj post
aaaaaaa danas vidjela najavu na televiziji :cerek : pa mojoj sreci nema kraja :cerek :
bihter & behlul, napokon ponovo na telki !!
ma pusti ti Behlula......
nego......

moja mišica mala najdraža Bihter

bit će veselo na temi, vidim
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 03:21   #46
čekajte, bihter se udala za tog starca radi neke osvete je l' i onda ga varala s njegovim bratićem il' što god da mu je ?

i vi nju gotivite ?
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 03:48   #47
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
čekajte, bihter se udala za tog starca radi neke osvete je l' i onda ga varala s njegovim bratićem il' što god da mu je ?

i vi nju gotivite ?
SPOJLER
ne zbog osvete, nije se zato udala
voljela ga je al' kao oca kojeg je nedavno izgubila i to joj je teško palo
a mama njena ga je inače hvatala zbog love
bihter je više to napravila i da nju spriječi, a ne da joj se osveti jer ju je krivila za očevu smrt
ipak Adnana je poštovala jako puno napočetku i ne bi ga iskoristila za osvetu
i još je jedan motiv bio mater je praktički prodala stariju kćer, i Bihter je htjela pobjeći od svoje stare
ugl, Bihter je kompleksan lik i jako nesretan nakraju
ali mislila je da voli Adnana, a zapravo ga je voljela kao oca a on je uvijek stavljao svoju djecu na prvo mjesto, i nju zapostavljao i njoj mladoj takav način života nije pasao
požalila je
a nećak je prvi krenuo sa zavođenjem
nije sad da je ona moralna vertikala pogriješila je jako
ali nekako nije ona glavni krivac
plus odmah je htjela pobjeći a nećak nije se usudio
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 04:01   #48
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
SPOJLER
sad mi je jasnije. hvala na objašnjenju.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 07:35   #49
ajme, ajmeeee, ne mogu doći sebi od sreće aaaa!!!! bas sam vidio najavu i ja reko koji vraga, jel ovo neka sala? Wtf???!!!!!
najbolja serija koju sam ikad gledo! Daj boze da bude neki vecernji termin

ljudi koji nisu ovo gledali VELIKA preporuka!!! ovo morate gledat!!!!
u ovoj seriji je sve savrseno, od muzike do glumaca!!
ovo mi je prije fatmagul, najbolja turska serija ikad, zasto prije, a zato sto je to bila prva turska serija koju sam poceo gledati
bio sam zaludjen i glumcima i muzikom i svime u seriji..

Fatmagul odnosno lik Bihter vam je ovdje totalna suprotnost naspram Fatme, nebo i zemlja, koju je maestralno izvela!!!!! Prava fatalna vražica/zlica baš poput svoje matere koja samo laže, mrlja i brlja i gleda sve s prijezirom i opakim pogledom ali koju obožavam hahah, firdevs

jedva čekam!

Zadnje uređivanje Frankenstein. : 14.04.2012. at 07:45.
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 08:28   #50
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
umal me srce nije strefilo kad sam vidjela promo na domi..nitko sretniji od mene, iako sam prije mjesec dana završila drugo gledanje, i rekla sebi da je to zadnji put...al ne mogu si pomoći...samo se nadam dobrom terminu, i da neće biti cjepkanja epki ne tražim puno .)
Ček na domi je? neće bit na novoj??? Ja nemam domu
bubyca21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 08:46   #51
nije na domi, nego na novoj, barem tako u najavi kažu, uskoro na NOVOJ tv
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 09:58   #52
Ok onda, već sam se uplašila. Ja isto nisam gledala prvih 20-ak epizoda, pa jedva čekam da pogledam, a naravno ovu seriju mi neće bit dosadno cijelu pogledat opet. Nagovaram i mamu i dečka da krenu na gledanje jer im neće bit žao, iako ne vole turske serije. Pokušavam ih uvjeriti da nisu tipične turske, nego nešto posebno. Čak mi je ova serija nadmašila Otimačicu, što sam mislila da je nemoguće.
bubyca21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 11:45   #53
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
ajme, ajmeeee, ne mogu doći sebi od sreće aaaa!!!! bas sam vidio najavu i ja reko koji vraga, jel ovo neka sala? Wtf???!!!!!
najbolja serija koju sam ikad gledo! Daj boze da bude neki vecernji termin

ljudi koji nisu ovo gledali VELIKA preporuka!!! ovo morate gledat!!!!
u ovoj seriji je sve savrseno, od muzike do glumaca!!
ovo mi je prije fatmagul, najbolja turska serija ikad, zasto prije, a zato sto je to bila prva turska serija koju sam poceo gledati
bio sam zaludjen i glumcima i muzikom i svime u seriji..

Fatmagul odnosno lik Bihter vam je ovdje totalna suprotnost naspram Fatme, nebo i zemlja, koju je maestralno izvela!!!!! Prava fatalna vražica/zlica baš poput svoje matere koja samo laže, mrlja i brlja i gleda sve s prijezirom i opakim pogledom ali koju obožavam hahah, firdevs

jedva čekam!
apsolutno! najbolja serija ikada i zauvijek ce mi to biti.. beren je maestralna u ulozi bihter i ne samo ona, smatram da je njoj i kivancu to uloga zivota! i mislim da nitko osim njih nebi tako utjelovio likove kao sta su oni, stvoriti ogromnu privlacnost i doslovno magiju strasti koja se odvija kada su oni u kadru, uff odma me trnci prolaze
jednostavno su nenadjebivi i muzika takoder, najbolja od svih serija koje sam gledala
napokon su uslisane nase molitve da repriziraju i sada ce moci veci broj ljudi gledati seriju jer je zadnji put bila prikazana na domi.. veselim se kao da gledam 1. put
__________________
Bihter & Behlul <3
fame chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 12:41   #54
najbolja serija ikaad!!jeva čekam,a koliko vidim na temi će biti sve,ali ne dosadno,uff....
veselim se glazbi koja je fenomenalna,veselim se Bihter,veselim se leptirićima,ma svemu,i preporučam svima da nam se pridruže,neće požaliti sigurno
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 12:46   #55
znala sam da ce jednom doci ovaj dan.
bit ce divno opet iznova sve prolaziti, i lijepe i tuzne stvari. jedina turska serija koja me je potpuno osvojila i jedva cekam da krene
nisam tu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 12:49   #56
@fame, definitivno se slažem s tobom! I baš me zanima kako će svi koji gledaju ovo prvi put gledati na lik Bihter. Meni je i dan danas jedan od najdražih, toliko razrađen i toliko kompleksan. Istina da je iz njezinih slabosti proizašlo mnogo pogrešaka, mogu reći - i grijeha, ali ju ja nikad nisam mogla osuditi. Isto je i s Behlulom. Uglavnom, kad cijela priča počne, vidjet će i sami, no samo želim reći da ja ni na jedno od njih nikad nisam gledala negativno, iako su daleko od onih potpuno savršenih ili idealnih likova. Jednostavno su realni, od krvi i mesa, s manama i vrlinama, usponima i padovima.

A, o njima kao o paru - što više dodati. Izvanredni su, nevjerojatni zajedno.

@jelena -
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 13:00   #57
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
@fame, definitivno se slažem s tobom! I baš me zanima kako će svi koji gledaju ovo prvi put gledati na lik Bihter. Meni je i dan danas jedan od najdražih, toliko razrađen i toliko kompleksan. Istina da je iz njezinih slabosti proizašlo mnogo pogrešaka, mogu reći - i grijeha, ali ju ja nikad nisam mogla osuditi. Isto je i s Behlulom. Uglavnom, kad cijela priča počne, vidjet će i sami, no samo želim reći da ja ni na jedno od njih nikad nisam gledala negativno, iako su daleko od onih potpuno savršenih ili idealnih likova. Jednostavno su realni, od krvi i mesa, s manama i vrlinama, usponima i padovima.

A, o njima kao o paru - što više dodati. Izvanredni su, nevjerojatni zajedno.

@jelena -

Estrella nadam se da ćemo se družiti na temi
Bihter je bila i ostala moj najnajdraži lik ikada sa svim manama i lošim potezima,do srži sam bila na njenoj strani do kraja,a o njima kao o paru-neponovljivo,zaista najpotpuniji i najljepši par na tv-u
issuse koliko superlativašto li će tek biti kad počne
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 13:06   #58
cure i ja sam tu aaaaaa dočakala ja da krene repriza hihihhih
behlul je prezgodan ali kukavica bio i ostao do zadnjeg časa
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 13:18   #59
@jelena, ja se također nadam da ćemo se družiti. I to što više.

Quote:
justina kaže: Pogledaj post
cure i ja sam tu aaaaaa dočakala ja da krene repriza hihihhih
behlul je prezgodan ali kukavica bio i ostao do zadnjeg časa
@justina, veseli me što si i ti s nama!

Boldano - slažem se. Prevelika kukavica je bio i ostao. Zato nije ni ono kačar bilo uzalud, mada mi je bio toliko drag lik. Mislim da vama koje ćete ovo gledati već drugi put i ne moram objašnjavati zašto. U tome je zapravo kompleksnost i njegovog lika - do one najtanje niti su isprepletene sve njegove osobine - i one dobre i one loše.

Uf, tko će sad dočekati prvu epizodu!
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:28   #60
S obzirom da mi nije nitko zabranio evo linkova za naše eseje na ovu temu

https://www.forum.hr/showthread.php?t=604341

i spojleri:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=578722

A da ne spominjem limb

https://www.forum.hr/showthread.php?t=629205

(Moj savjet: preskočite prvih, recimo, pet stranica, možda i više to su bila uhodavanja...)
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.