Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2013., 15:24   #921
Quote:
Deathblow kaže: Pogledaj post
Ti si nizak, jelda?
Referiraj se na moj post iznad tvog citiranog. Znaš kak to ide..kad je netko mali, invalid, srbin, i slično, onda se uvijek ekstra trudi u drugim područjima.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 15:24   #922
meni je sve kratko i kaj je još gore plitko

ovak


cipele kakve mi se sviđaju () nađem u 41

i gornjoodjećne stvari, ako su ukrojene (čitaj žemstvene) kratki su mi rukavi, usječena pazuha, struk ispod sisa...
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 15:25   #923
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
meni je sve kratko i kaj je još gore plitko

ovak
Oprostit će ti se Jersey Shore styling ak imaš ovakve rupice na donjem dijelu leđa.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 15:27   #924
Quote:
Deathblow kaže: Pogledaj post
ja se uopce ne salim, jos nisam naletila na trapke koje su mi se svidjale, a da su bile kratke. al ja kupujem tamo neke zblj h&m, mango i slicno, a ne levis, pa ne znam kakvo je stanje s tim.
a moja noga je 41, taman da izbjegnem problem, usrala se u trudnoci da mi se ne poveca na 42.
E pa Levisice su dulje od svih tih nabrojanih.
I svejedno su mi kratke.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 15:29   #925
ne znam onda, mozda imam krace noge od vas.
cek, sad se sjetih, rukavi od kaputa i jakni mi znaju bit prekratki. a bas volim te komade odjece. :firstworldproblems:
__________________
"If it's true that our species is alone in the universe, then I'd have to say that the universe aimed rather low and settled for very little."
Deathblow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 15:53   #926
Ženske hlače su retardirano plitke već godinama.

A muške tek... kad vidim ove naše purane napunjene u chinosice koje nisu nego za mlade ultra mršave hipstere, dođe mi slabo.
Ni'ko nije seksi više, svi izgledaju k'o kreteni u lošim hlačama, i muški i ženske.

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
...

ja naime obožavam štrikat po stranicama s vojnom odjećom i da sam negdje u inistranstvima mislim da bi tamo kupovala ko sumanuta
...
Ou jea. Military desert boots, to treba sad, 'ebeš sandale.

Tute slinim ovih dana, sve oću, noževe, dalekozore, sjekire, 'lače, šatore, kuhala, pribor za piknik...

replikart.com

Usput, kupujem haljinu i cipele za vjenčanje ovih dana, ali ne ide mi.
Zasad sam ubola skijaške hlače na sniženju, vojničku parku (da, još jedna mi treeeeba), muški tzv. deda džemper i anatomske šlape.


Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Oprostit će ti se Jersey Shore styling ak imaš ovakve rupice na donjem dijelu leđa.
Rupice iznad guze, huh odma' mi dođe da prijeđem na drugu stranu.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 16:06   #927
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post


Ou jea. Military desert boots, to treba sad, 'ebeš sandale.

Tute slinim ovih dana, sve oću, noževe, dalekozore, sjekire, 'lače, šatore, kuhala, pribor za piknik...
Nije mi jasno šta radite s tim vojnim krpama i sjekirama i ostalom vojnom aksesoaru.
Mislim ja zbilja znam imati ful kokošasti mozak kad je šoping u pitanju, pa nisam našla ni jednu stvar za kojom mi je poletila ruka i kartica u Army shopu. Sve je tako, ne znam, muško

Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Usput, kupujem haljinu i cipele za vjenčanje ovih dana, ali ne ide mi.
A vidim da si još uvijek bez čestitarskog topica
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 16:11   #928
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Joooj, Orak, i meni se sviđaju ove japankice samo preko palca. no, imam osjetljive nožice, mene i većina japanki žulja, tako da se bojim da bi ove bile još gorje. probala sam prošlo ljeto par modela koji su mi bili lijepi, žuljilo me pa nisam kupila.

i ja volim nožni nakit. iako zapravo ništa ne nosim (i nemam kupljeno). nastojim od obuće napraviti nakićenu nogicu pa imam kojekakve sandale sa cvjetićima, alkama i svašta nešto.

ove japanke s gumbićem bih se bojala obuti da se ne popiknem o đon jer migoljim prstima dok hodam i sigurno bih se izula.
Ili ti stopalo izleti van, izokrene se i strga i taj remen oko gornjeg dijela stopala. Nikad vise.

Quote:
Uređeni i nalakirani nokti - obavezno, ali nakit i šarenilo
Amen

Za ove koje traze nesto mudobno na vezanje, ecco je jako udoban, jos, jos, jos...

Orace na tim military stranicsama se moze naci svakojakih cuda i to vrlo jeftino!
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 18:15   #929
Jebene skinny traperice, kaće to neizrecivo zlo više izać iz mode
Nemoš nać niakve normalne



Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Usput, kupujem haljinu i cipele za vjenčanje ovih dana, ali ne ide mi.
Zasad sam ubola skijaške hlače na sniženju, vojničku parku (da, još jedna mi treeeeba), muški tzv. deda džemper i anatomske šlape.



Pa ukombiniraj neke od tih artikala, sigurno se može koji iskoristit
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 18:16   #930
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Usput, kupujem haljinu i cipele za vjenčanje ovih dana, ali ne ide mi.
Daj šivati haljinu. Ja sam odustala od kupovine haljina, ikada više. Nikada nemaju normalne haljine. Ili su s volanima, s tilom, s naborima, s ružicama, a ako su lijepe onda su neke ubi bože drečave boje...
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 21:15   #931
Ama već sam sašila, ali ne valja, neću, polupani lončići, danas kupila drugi materijal i rasplakala se u dućanu od muke.
Neću čipke, neću roza, neću svijetle cajka cipele, neću ružice, kristale...


Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno šta radite s tim vojnim krpama i sjekirama i ostalom vojnom aksesoaru.
Vojne krpe nosimo, noževima rezbarimo koješta, čistimo ribe, gljive, međede,
dobra ručna lampa uvijek dobro dođe u gepeku, sjekira isto, i tako..

Quote:
A vidim da si još uvijek bez čestitarskog topica
Pssssst.

Quote:
Shuriken kaže: Pogledaj post
...

Pa ukombiniraj neke od tih artikala, sigurno se može koji iskoristit
Naravno.
Parku nabacim na golo, ala mantil, dve kapi Šanela i dobre čizme.

Al' ne daju mi

Uglavnom, teško se obuć' u proljeće, teško.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 21:37   #932
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Ama već sam sašila, ali ne valja, neću, polupani lončići, danas kupila drugi materijal i rasplakala se u dućanu od muke.
Neću čipke, neću roza, neću svijetle cajka cipele, neću ružice, kristale...
Kužimo se. Ja sam kupila materijal za svoju haljinu pa se već cijelo popodne premišljam da li je to ta boja ili da kupim novi prije nego odnesem šilici.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 22:15   #933
i ti se udaješ?

Šta si uzela?

Ja sam kupila šantung svilu prošli utorak, zlaćano bakrenu neku, dobro mi stoji, pjegava sam, sašila kratku haljinu, kupila štiklu, ali brate, totalno sam overdressed za podnevni ručak.
Osjećala sam se kao neki poklon.

Danas uzela, hmm, kakolisezvaše, neka svila, kao brušena, ne sjaji se, ona što lagano pada, pudraste nijanse. Dugu haljinu, niske sandale, bez puno kerefeka i vozi.

O cipelama neću ni počinjati, horor.
Ili su zimske ili su skroz otvorene sandale, pa ti Žalfa nađi proljetnu cipelu po svom ćefu.
Da je kul, da je udobna, da noga izgleda lijepo, da paše na ovo, ono
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 22:19   #934
Ne ne ne, čekaj, šijem običnu haljinu, za tuđe vjenčanje. Nikakve svile ni ništa posebno. Samo običan materijal koji se lagano sjaji, malo je elastičan i lijepo pada. Ali se predomišljam oko boje. Uzela sam tamno zelenu jer je samo takve bilo, a sad bi petrolej plavu.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 22:44   #935
Kupila sako, u terra novoj. Za nekih 90-ak kn.
Ostale su još starke.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 22:52   #936
Ja sam zaključila da sakoe ne moram kupovati sljedećih par godina. Imam ih u svim bojama, a proljeće traje svega 2 tjedna. Neke nisam obukla ni jednom ove godine, a nadam se da do jeseni više ni neću.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 22:58   #937
ja bi sako i starke, kujac

Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
... petrolej plavu.


a-ha, kužim, neki đersej onda, lako spremiš zeleno ako ti se sviđa za nešto drugo sašiti.

Ništa, jovonanovo, ako imaš vremena i živaca.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 23:02   #938
meni je užasno debilno što se u lanene sakoiće stavlja sintetička podstava
obično ju izrežem samo kaj ga se onda baš ne može skinut
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 23:03   #939
Ma ja od sutra mislim krećem sa sandalama.

Balerinke su mi zapravo lijepe, al mi fino izgledaju samo na žirafama

A ono kad obućem traperice i starke pa umrem od vrućine mi više ide na živce. Tako da. Sandale. Da, definitivno. Ijuuuu obožavam slobodne prstiće
Green Jade is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 00:40   #940
Ja ne mogu u sandale jer imam ružne prste.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.