Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2014., 19:17   #41
Kod mene prvi put platim ja,a dalje svatko svoje.
Black Gold is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:17   #42
Cure bi komfor da budu čašćavane ali bez obaveza izgleda
Ma da budemo iskreni,ako je on samopouzdani jebač u kožnoj jakni može prvi spoj odraditi na obližnjem zidiću
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:19   #43
a ljudi sa studnetskim budžetom i 15 kn u novčaniku ne bi smjeli na spojeve?

znao sam pustit da cura plati jer se sama ponudila kad sam pozvao konobara i račun je bio kojih 50 kn bar.

dal je to simpa?
omarwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:19   #44
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Aha, na prvom spoju ćeš curu zvati doma na film jer nemaš za cugu? Bilo bi zanimljivo vidjeti koliko ih je spremno na to pristati, kao i na obične šetnje gradom umjesto negdje na piće.
Gle... ja pozivom doma ne iniciram na ništa osim druženja (bez seksualnih insinuacija) u ugodnijoj atmosferi, pogotovo ako je vani ružno vrijeme.
Ne bi vjerov'o, ali ima još ljudi koji tako razmišljaju, čak i ženskog spola.
Pozivao sam doma na prvi dejt, pozivale su i mene. Ništa neobično.

Više volim svjež zrak nego zapušene birceve pa radije pozovem curu u šetnju nego na cugu. Čak mislim da je to bio češći slučaj.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:20   #45
Quote:
solinemoli kaže: Pogledaj post
jbg. ne zove se nikoga na spoj ako nemaš barem 100 kn kod sebe
Upravo tako.
Ako nemas, nemas sto pozivati ili se cak odazvati na poziv (o muskima pricamo).
Bolje da se u tom slucaju skoncentriras na druge stvari u zivotu, koje su ti ocito krucijalnije.
Moj osobni minimum je 300 kuna v zepu! Sve manje mi ne pruza osijecaj sigurnosti i bezbriznosti
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:22   #46
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Da, dečko koji će na prvom spoju gledati svaku kunu će u većini slučajeva pasti u očima cure. Ostalo je lijepo objašnjeno. Ne radi se o ekstravagantnoj cugi i ne radi se o plaćanju svaki put. Iako, neke i to očekuju.
Ne radi se tu o gledanju svake kune, jer ako je netko student i to mu znači hrana za par dana prek x-ice, onda će mu i 30-40 kuna biti puno.
Quote:
_unlimited_ kaže: Pogledaj post
Pa iskreno, do sada je uvijek ispadalo tako da nisam prva pozvala na cugu, ali čak i da pozovem, da - očekivala bih da on plati. Možda baš zbog one igre, obrednog plesa koji spominje bucka ili zbog čiste "kavalirštine".

Nigdje nisam napisala da bi mi totalno pao u očima, jer ne bi, i ako se pokazao super na spoju sigurno da to nije razlog zbog kojeg bih ga odbila ili ne pružila mu još prilika.

Također, netko tko nema para niti ne mora ići van svojih granica, i trošiti nešto što će mu sutradan biti prijeko potrebno, i zato baš uvijek može pozvati u šetnju, na izložbu, bilo gdje besplatno.
Obredni plesovi? Čudno mi je sve to, sorry

Ne bi ti pao u očima, ali bi bio veliki minus, jer niste prošli taj "obred" gdje on u tom nekom scenariju plaća piće, a ti se sva cerekaš jer je to sve igra koja traje od samih početaka kavalirštine, pa čemu to onda prekinuti.

Evo pitanje za tebe, da te netko sada pozove u šetnju (recimo po ovom vremenu danas) jer eto, novac mu treba za neke životno važnije stvari, bi li pristala na to?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:28   #47
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Aha, na prvom spoju ćeš curu zvati doma na film jer nemaš za cugu? Bilo bi zanimljivo vidjeti koliko ih je spremno na to pristati, kao i na obične šetnje gradom umjesto negdje na piće.
Iznenadio bi se Iako, unatoč sveopćoj neimaštini, teško mi je povjerovati da netko ne može sklepati 20-ak kn za piće.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:31   #48
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ne radi se tu o gledanju svake kune, jer ako je netko student i to mu znači hrana za par dana prek x-ice, onda će mu i 30-40 kuna biti puno.

Obredni plesovi? Čudno mi je sve to, sorry

Ne bi ti pao u očima, ali bi bio veliki minus, jer niste prošli taj "obred" gdje on u tom nekom scenariju plaća piće, a ti se sva cerekaš jer je to sve igra koja traje od samih početaka kavalirštine, pa čemu to onda prekinuti.

Evo pitanje za tebe, da te netko sada pozove u šetnju (recimo po ovom vremenu danas) jer eto, novac mu treba za neke životno važnije stvari, bi li pristala na to?

Ako je to netko tko me zanima, pristala bih bez pola minute razmišljanja. Zašto ne? Pa nisam od šećera ili čega god da me uništi malo vjetra, kiše ili snijega. Štoviše, to može biti tako posebno romantično.
A uostalom, radila sam i puno "gore" stvari od šetnje na minusu u nedostatku para ili prostora.
Haha, ovo tako grozno zvuči, ali istina je. A ne radim na uglu.
_unlimited_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:31   #49
Quote:
omarwhite kaže: Pogledaj post

znao sam pustit da cura plati jer se sama ponudila kad sam pozvao konobara i račun je bio kojih 50 kn bar.

dal je to simpa?
Nije.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:32   #50
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ne radi se tu o gledanju svake kune, jer ako je netko student i to mu znači hrana za par dana prek x-ice, onda će mu i 30-40 kuna biti puno.
A to sto netko studira bi kao trebala bit izlika za to sto nema prebijene kinte, sto je lijen, nesnalazljiv i nesposoban?
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:32   #51
prema svamu kaj sam doživio, ak žena inzistira da plati votevr na "upoznavajućoj kavi", daje do znanja da nema dalje
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:34   #52
samo picke dozvoljavaju da im djevojke placaju na prvom dejtu
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:34   #53
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
prema svamu kaj sam doživio, ak žena inzistira da plati votevr na "upoznavajućoj kavi", daje do znanja da nema dalje
Nisam primijetila - a žensko sam . Ček da provjerim....jesam, još uvijek .
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:35   #54
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
prema svamu kaj sam doživio, ak žena inzistira da plati votevr na "upoznavajućoj kavi", daje do znanja da nema dalje
Dobro si primijetio.

Samo jednom sam na neobećavajućoj kavi dozvolila tipu da plati, i to zato što je non stop laprdao kako puno zarađuje, kako je velikodušan i bla truć...A ja sam bila nezaposlena pa ono..neka ga
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:36   #55
Quote:
omarwhite kaže: Pogledaj post
a ljudi sa studnetskim budžetom i 15 kn u novčaniku ne bi smjeli na spojeve?

znao sam pustit da cura plati jer se sama ponudila kad sam pozvao konobara i račun je bio kojih 50 kn bar.

dal je to simpa?
Hm, pa ako imaš samo 15 kn, možda ju ne bi trebao pozvati na spoj u kafić nego smisliti nešto originalno, za što ti nisu potrebni novci. Jer, što ako ona ne ponese novac i ceh bude 30 kn a ti kod sebe imaš samo 15? Tako su prošle dvije moje frendice, jedna je išla na dejt sa dečkom koji ju je zamolio da plati jer je on došao bez novaca, a drugu je dečko pozvao na pizzu i cugu i kad su sve pojeli i popili rekao joj je da nema ni kune kod sebe. Tako da to može biti nezgodno.

Možeš, npr., na dejt ponijeti lonac, mrkvu, metlicu i nekoliko komadića ugljena i pozvati ju u park da pravite snješka, to bi moglo biti simpatično i zabavno. I usput se možete grudati pa ju poslije možeš pozvati k sebi doma da se ugrijete uz vruću čokoladu ili kuhano vinčeko.
bucka-bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:36   #56
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Iznenadio bi se Iako, unatoč sveopćoj neimaštini, teško mi je povjerovati da netko ne može sklepati 20-ak kn za piće.
Pogotovo za osobu koja bi mu trebala biti draga
Ne znam, po meni je normalno da onaj koji zove plaća.
Dijeljenje pola-pola je umjetno, nekak bljak, a cura se u svakom slučaju u jednom trenutku (ako je spoj duži) treba ponuditi da plati bar nešto (ako ona ne zove). Čisto, dobar odgoj.
Ako dečko nema love, onda to treba objasniti, ili je pozvati na ručak u menzu (tamo ne treba platiti njen meni ).
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:40   #57
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Dobro si primijetio.

Samo jednom sam na neobećavajućoj kavi dozvolila tipu da plati, i to zato što je non stop laprdao kako puno zarađuje, kako je velikodušan i bla truć...A ja sam bila nezaposlena pa ono..neka ga
O, takvim ženskim primjercima i ja pustim nek plate... ... i to s guštom
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:40   #58
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
A to sto netko studira bi kao trebala bit izlika za to sto nema prebijene kinte, sto je lijen, nesnalazljiv i nesposoban?
Sad ce krenut lavina o situaciji u drzavi. Od tih nesposobnih.


Ne znam, valjda je drugacije kad izlazis s nekim tko uzima dzeparac od roditelja i zapravo cesto kuka o tome kako mu je financijska situacija kriticna i kako ne zna sto ce po tom pitanju. Pa jbte led, doslo bi mi zao i jos bi mu kupila sendvic nakon sto platim kavu

Al to ne bi bila osoba koja bi mi bila privlacna za ista vise od te kave. Kakav je to muskarac koji je punoljetan i jos uvijek se ne zna financijski osamostaliti? Bjez.

A i kao da je to ne znam kakav trosak, platit 20kn umjesto 10kn kad ides s curom na cugu pa da moras zapisivat i cekat kad ce ti vratit tvoj novac. Radi se o gesti, sto zapravo jako malo danasnjih "muskaraca" moze pojmiti. Nazalost.
Eternia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:40   #59
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ne radi se tu o gledanju svake kune, jer ako je netko student i to mu znači hrana za par dana prek x-ice, onda će mu i 30-40 kuna biti puno.
Prije će cura pomisliti da taj student ide na puno spojeva i slijedom toga da zato nema nego zato što nikako ne može sklepati 30 kn.
Ja sam bila student bez para pa bih toliko mogla bila skucati.

Quote:
Evo pitanje za tebe, da te netko sada pozove u šetnju (recimo po ovom vremenu danas) jer eto, novac mu treba za neke životno važnije stvari, bi li pristala na to?
Ja bih radije u šetnju (svakako bez obrazloženja da novac treba za "životno važnije stvari") ali je to nebitno jer prije ili kasnije ćete vjerojatno morati sjesti na prvu cugu i potegnuti će se to pitanje.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:43   #60
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
prema svamu kaj sam doživio, ak žena inzistira da plati votevr na "upoznavajućoj kavi", daje do znanja da nema dalje
koja je psihologija iza ovoga?

da čujemo žene, dal je to zbilja tako, ak se ponudite platit, tipa više ne želite vidjet?
omarwhite is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.