Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2010., 22:36   #241
Quote:
Luna L. kaže: Pogledaj post
Kako nema? Pa pored McDonaldsa je restoran Fifti fifti. Ja vidjela da ima sarme i pire krompira. Cijene od 25 kn pa na dalje. Nekakva samoposluga.
Odlicna ideja da se pojede nesto sa zlicom, a ne samo sendvici.

Pa i ispred Interspara su se prodavali sendvici, piletina burek i slicno. Vidjela sam da su sendvici po 9 i 10 kuna.
Ovaj fifti fifti stvarno nisam ulovila (valjda zato jer sam bila fascinirana ogromnom guzvom ispred McDonaldsa ),a imas pravo za ono pored Interspara,nesto slicno kao u cityu,sad sam se sjetila da je bio ogroman red tamo..
strangerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 23:10   #242
bila danas i ono tak tak.bila je velika gužva pa se nisam ni mogla skoncentrirati na sve al ima dosta tih nekih dučanćića i prostora što nema u drugim centrima. zara home prekrasna al i preskupa,ništa to nije kvalitetnije ni bolje od nekih drugih proizvođaća al eto ima ime zara i to je 60% cijene.
u gap nisam niti ulazila,onak izvana sam virnula i nije mi se svidjelo. ima jako puno ponude za klince,odjeća obuća al nigdje igraonice,veliki minus no možda će kasnije biti nešto.
za klopu i je ok ono što ima i super mi je kava u coffeeshopu,koji fantastićan šlag.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 23:12   #243
bila danas..super je..jako mi se sviđa
jedino je bed kaj nema signala za mobitel...
bunny30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 23:15   #244
Ljudi jel ima netko popis trgovina u Arena centru?
neodoljivi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 00:42   #245
Sve videno. A GAP ima cjene kao da je ducan visoke mode u najmanju ruku.
__________________
Sarah Jessica Parker blog
Arden is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 14:14   #246
Ljudi, jel bilo gužve jučer? Ja sam bila u petak i vrlo komotno se moglo prešetavati po centru, valjda zato kaj većina radnih ljudi još nije krenula u pohod Razmišljam da se i danas zaletim, al vjerujem da je ovaj vikend ludnica tamo...
LucidDreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 14:42   #247
meni je to shopping centar ko i svaki drugi Sve sto se u drugim ima za kupiti i u centru grada ima i tamo Nema igraonice to im je minus GAP bezveze nis posebno A i kako su neki komentirali smrdi nutra Jako puno ljudi je hodalo i presetavalo se ali nisam bas previse njih vidjela sa vrecicama Vidjet cemo ih na djelu kad nebude popusta Po meni koja sam iz Dubrave nema nis tam tako special da bi isla skroz do tam Mislim da za par mjeseci kad se stisa euforija ni tam ko ni u westgate-u ili u King Crossu nebu nikog
Ima puno tih standova sa sendvicima ali poštenog kafica ...to nisam vidjela
Pano sa slikom di se sta nalazi je prazan Sve u svemu tak Uglavnom mislim da jedino kaj ih moze spasiti je H&M u koji ce ljudi pohrliti kad se otvori
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 15:26   #248
Quote:
mala angie kaže: Pogledaj post
tako je s US markama u cijeloj Europi, a ne samo u nas. kad sam bila prije 2 god u parizu šokirala sam se kad sam vidjela cijene u Gapu, pošto mi tetka iz USA donosi Gap robu za siću(posebno kad je sale).
ista stvar je i s Guessom, Abercombijem, MAC-om.
Koliko vidim na eu siteu, nisu puno skuplje od američke ponude

http://www.gap.eu/browse/category.do?cid=57386

Jasno mi je da mora postojati neka razlika u cijeni čisto zbog transporta preko bare ali sad da su skoro duplo skuplje mi nema apsolutno nikakvog smisla.
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 17:26   #249
Molim vas lijepo... Kad se ide vlakom do Arene, izađe se na Remetincu, i kud onda? I koliko pješačenja?
LadyMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 17:59   #250
Tu di si sisla s vlaka ides prema sjeveru (zatvor ti mora biti iza ledja). Predjes prugu i semafor koji je odmah tamo i hodas ravno tom cestom do rotorica gdje su plodine i arena. Krenes prema areni i produzis do arena centra. Mozda 10 min hoda..
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 18:13   #251
Bas citam kako kazete da je GAP skup, ja sam se nedavno vratila iz USA i tamo je situacija sa GAPom ovakva: prejeftina je roba u outletima (majce,hlace,veste sve max 20 dolara), carape od 5-10 dolara, ali roba u ducanima (nove kolekcije) je skupa, npr.obicna zenska bijela kosulja doseze cijenu i do 100 dolara .
Pouka price - ako zivite vani kupujte u outletima, a u RH na snizenjima...sva ce ta roba bit u pola cijene za 2-3 mjeseca.
perla7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 19:09   #252
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Tu di si sisla s vlaka ides prema sjeveru (zatvor ti mora biti iza ledja). Predjes prugu i semafor koji je odmah tamo i hodas ravno tom cestom do rotorica gdje su plodine i arena. Krenes prema areni i produzis do arena centra. Mozda 10 min hoda..
Hvala!
LadyMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 21:15   #253
Bila danas.
Nema Mullera? To mi je bezveze.
Htjela kupiti kaput u C&A,ali mi se nije dalo u onoj gužvi isprobavati i čekati na redu još.Na kraju otišli u City.
Inače mislim da će Avenue Mall osjetiti najviše pad prometa.Ta dva centra su preblizu,a Arena mi je ipak potpunija što se izbora dućana tiče.
__________________
Nisu sale za umove male
vibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 22:21   #254
ja bila jučer...ma centar ko centar... možda smo svi previše očekivali....Nema Mullera,dječije igraonice,C&A manji od onog u CC1,Turbo limač također,Bata premala,a taj Gap totalno bezveze sa previsokim cijenama...ja sam gledala za klince, roba je lijepa al bodyi za bebe 130 kn najobičniji,papučice 250 kn itd....previše pa ne bi da su od zlata...ZARA home kičasta i preskupa....jedino ako dođe H&M to bi bilo zanimljivo....po meni je ipak najbolji CC1
saky01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 13:04   #255
Netko je spomenuo popust u Marks & Spenceru, pa me zanima do kad bi to bilo, il' je već prošo voz?
barbamama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 16:22   #256
20% povodom otvorenja, trajao je do jucer
BezNadimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 16:38   #257
Ne kužim kako ne razumijete zašto je GAP kod nas skup a vani jeftiniji. Prvo imamo porez od 23 posto. Na USA cijene porez nije uračunat, druga stvar je da nismo u EU i automatski će cijene biti skuplje, ali pošto je GAP ovdje DIREKTNO, tj. nije franšiza, po ulasku u EU bi se puno stvari trebalo smanjiti i stabilizirati. Plus, ljudi su napravili istraživanje tržišta te po rezultatu toga plasirali svoj proizvod, jer hrvati su spremni dati više za GAP. Ista priča je i sa Dieselom koji je 50 posto skuplji u nas nego npr. u Sloveniji...

Zaboravljate narode da mi imamo i carinu i poreze koji utječu na cijenu proizvoda. GAP je direktno ušao, ne franšiza koja želi zgrnuti žešću lovu tako tu smo u prednosti, jer da je bila franšiza, cijena bi bila još 30 posto skuplja od ove sada.
yelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 16:44   #258
Obzirom na viđeno smeće koje su uvezli k nama, trebali bi biti jeftiniji nego u USA. Baš me zanima tko će im ovo kupovati.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 17:15   #259
Znam da nema veze s modom, ali samo da pitam je li tko možda zna ima li u Areni nekakav Pet Shop?
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 17:33   #260
ima
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.