Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2012., 15:35   #121
Kaj sam ja jedini koji je poslao fotke na vrijeme?
Jedino kaj sam odabir i obradu radio s krmeljavim očima u sitne sate tak da ću bit sretan ak uopće odaberu koju fotku za izložbu
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 15:53   #122
ma svake godine produže rok za tjedan dana
__________________
CrniDjuro kaže: bez matematike bi i dalje bili u srednjem vjeku, državom bi nam gospodarila neuka i bezobrazna feudalna elita uz pomoć crkve, a škola bi bila samo za bogate....heeeeeeej....čekaj malo... :zubo:
OPTi Mystic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 18:19   #123
..pametni vinkovčani, znaju radne navike rvata
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 22:20   #124
Last minute call!

Ja upravo šaljem svoje

btw. ne želite znati koliko se autora prijavilo u regularnom roku
__________________
CrniDjuro kaže: bez matematike bi i dalje bili u srednjem vjeku, državom bi nam gospodarila neuka i bezobrazna feudalna elita uz pomoć crkve, a škola bi bila samo za bogate....heeeeeeej....čekaj malo... :zubo:
OPTi Mystic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 00:02   #125
Quote:
OPTi Mystic kaže: Pogledaj post
Last minute call!

Ja upravo šaljem svoje

btw. ne želite znati koliko se autora prijavilo u regularnom roku
ne želimo jer je puno ili ne želimo jer je malo?

ja sam aman taman u regularnom roku upao, brijem
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 14:07   #126
Quote:
OPTi Mystic kaže: Pogledaj post

btw. ne želite znati koliko se autora prijavilo u regularnom roku
Sigurno ogromna navala. Tako su meni napisali u mejlu
Inače u Vinkovcima bude dobrih fotki i dobar odabir ali rađe bi kupio samo katalog nego se zajebavao sa printanjem fotki i slanjem poštom.
mislavf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 14:11   #127
Pa fotke se šalju mailom
__________________
CrniDjuro kaže: bez matematike bi i dalje bili u srednjem vjeku, državom bi nam gospodarila neuka i bezobrazna feudalna elita uz pomoć crkve, a škola bi bila samo za bogate....heeeeeeej....čekaj malo... :zubo:
OPTi Mystic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 20:59   #128
otvoren i photodays natjecaj...
__________________
Human beings in a mob // What's a mob to a king? // What's a king to a god? // What's a god to a non-believer?
dnohla vopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 12:36   #129
Poštovano društvance, pozivam Vas na sudjelovanje u fotonatječaju planinarskog društva HPD Jastrebarsko:


Hrvatsko planinarsko društvo "Jastrebarsko" objavljuje fotografski natječaj pod nazivom "Čarolija planine".

Pozivamo sve zaljubljenike u prirodu i planinu, a koji su njenu ljepotu i skrivene tajne pokušali uhvatiti fotoaparatom, da svoje radove podijele sa nama. Radovi se primaju do 31. ožujka 2012., a sudjelovati mogu svi zainteresirani fotografi.

Želimo također naglasiti da će se po završetku natječaja, uz prigodno nagrađivanje najboljih, organizirati i izložba tijekom koje će se izložiti odabrani radovi. Izložba će biti postavljena u Gradskom muzeju i galeriji Jastrebarsko tijekom travnja 2012. (organizator zadržava pravo postavljanja izložbe i na drugim lokacijama).

Natječaj je podijeljen na dvije teme:
  • Japetić i Samoborsko gorje
  • Planina i planinarenje

Uvjeti natječaja:
  • moguće je poslati najviše do 10 fotografija (do 5 po temi)
  • uz fotografije potrebno je poslati popunjenu prijavnicu (preuzmite prijavnicu)
  • rok prijave je do 31. ožujka 2012.
  • fotografije sa naznakom "Za foto natječaj" možete poslati na jednu od sljedećih adresa:
  • fotografije moraju biti pripremljene za razvijanje na veličinu 30 x 40 cm u jpeg ili tiff formatu minimalne dimenzije veće stranice 3000px (zaprimljeni CD se ne vraća)

Više informacija na stranici HPD Jastrebarsko.

elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 21:20   #130
Quote:
dnohla vopi kaže: Pogledaj post
otvoren i photodays natjecaj...
za deset dana ga ZATVARAJU pa tko je poslao, poslao je
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 15:13   #131
Kreće ovogodišnji Fotoizazov

http://www.fotoizazov.com/
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 13:15   #132
PhotoCITY 2012

Poziv na bogat nagradni natječaj.
Više na http://www.fotografija.hr/kaf-lovrec...ty-2012/16312/
hrsta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 23:03   #133
Danas sam dežurao na VK salonu, a budući da je vrijeme bilo relativno loše nije bilo navale pa sam napravio par fotki da prenesem atmosferu. Inače, izložba je otvorena još cca. mjesec dana pa ako nekome bude usput nek se slobodno javi.

btw. ima i modovskih fotki tamo







__________________
CrniDjuro kaže: bez matematike bi i dalje bili u srednjem vjeku, državom bi nam gospodarila neuka i bezobrazna feudalna elita uz pomoć crkve, a škola bi bila samo za bogate....heeeeeeej....čekaj malo... :zubo:
OPTi Mystic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 14:46   #134
Čestitam forumašima koji su ušli u finale Photodaysa!!!
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 15:29   #135
I ja isto, iako sam guglanjem našla samo jednog. Tko su ostali?
__________________
Etno je moja furka
ivanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 18:10   #136
Ja sam jedan od njih (Dragan Đerfi:-)

Zanimljivo, od 9 fotki koje sam slao za Rovinj, 4 najbolje od tih 9 sam poslao i za Vinkovački Salon i ni jedna mi nije niti primljena na izložbu.
the LPAA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 09:59   #137
hmh, da... VK salon je imao neke čudne odabire Ne znam previše o selektoru pa neću ništa više reći.
__________________
CrniDjuro kaže: bez matematike bi i dalje bili u srednjem vjeku, državom bi nam gospodarila neuka i bezobrazna feudalna elita uz pomoć crkve, a škola bi bila samo za bogate....heeeeeeej....čekaj malo... :zubo:
OPTi Mystic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 09:03   #138
evo jedan zanimljiv natječaj za fotografe http://project.pictor.hr/foto-natjecaj/
SharenaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 14:26   #139
Foto natječaj "Zoomirajmo ravnopravnost"

CESI organizira foto-natječaj pod nazivom ZOOMIRAJMO RAVNOPRAVNOST s ciljem promocije ravnopravnosti muškaraca i žena. Natječaj je otvoren za sve fotografe i fotografkinje, amatere/ke i profesionalce/ke. Tema natječaja je muškarci i rodna ravnopravnost.
Rok za slanje fotografija je 22.07.2012. Najbolje fotografije će biti nagrađene vrijednim novčanim nagradama a biti će organizirana i izložba odabranih fotografija.
Više detalja na:
http://www.cesi.hr/hr/novosti/1531-f...ravnopravnost/

Zadnje uređivanje CESI natječaj : 04.07.2012. at 15:50.
CESI natječaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 13:36   #140
Evo naisao sam na ovaj natječaj, možda nekome bude zanimljiv.

http://www.zdravlje.hr/programi_i_pr...i_zivot_na_dar
__________________
And you run, and you run to catch up with the sun, but it's sinking Racing around to come up behind you again The sun is the same in a relative way, but you're older Shorter of breath and one day closer to death.
drazen_vk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.