Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2017., 21:38   #1
Flert na poslu između žena?

Bok svima,

Ovako..
Možda će za početak djelovati čudno jer se radi o odnosu između dvije ženske osobe, no zbilja mi je potrebno neko drugo mišljenje, bez da situaciju ispričam prijateljima jer eto... nemam nikoga kome bi ovako nešto i mogla ispričati..

Radim u ozbiljnoj i dobrostojećoj firmi. Priroda posla je takva da nekada radimo u klijentskim firmama, nekada smo u vlastitoj, no činjenica je da se tu i tamo susrećemo. Kako smo zbog specifičnosti situacije u posljednje vrijeme udruženi u tim koji ranije nije imao prilike surađivati u tom sastavu, desilo se da sada odjednom svakodnevno surađujemo s određenim drugim osobama iz firme, s kojima smo se ranije znali samo površno (sretali na hodnicima itd)

Kako su se razvijali odnosi među nama, u jednom trenutku sam počela zamijećivati jednu kolegicu, a da nisam UOPĆE sigurna u kojem trenutku se to dogodilo i kako. Samo se sjećam da sam se osjednom pored nje počela osjećati pomalo neugodno jer sam imala čudan osjećaj da mi posvećuje više pažnje od onoga koliko je neko moje unutarnje "ja" ocijenilo da je prihvatljivo.

Bilo je tu raznih situacija, pa i pogleda na sastancima.

Kada sam vratila film unazad, pokušala sam dozvati neke ranije situacije na koje tada nisam obraćala pažnju i skužila sam da je tako bilo oduvijek; ona kao da je uvijek bila tu negdje i bila extra ljubazna prema meni i extra susretljiva, čak malo previše..
Nakon toga sam počela zamijećivati kako se ponaša prema drugima, posebno prema muškarcima i u par navrata bi bila sigurna da se skroz drugačije ponaša prema njima (u smislu, tipičnom za sve cure), no taman kad bi na to zaboravila, ona bi se opet "vratila" s nekom čudnom reakcijom koja mi je dala misliti?!
Popratne okolnosti su što su muškarci više naklonjeniji meni i nekako budem češće u centru pažnje od nje, iako je ona starija i s puno više iskustva u poslu koji radimo.
Da se sad ne zapletem u sitnarije koje ionako u potpunosti neću moći opisati, napisat ću jednu situaciju koja mi je stvarno dala misliti:
Trebale smo riješiti nešto zajednou zajedničkoj sobi no ona je pitala hoćemo otiću u sobu za sastanke, na što sam ja naravno pristala..
To je bio prvi put da smo negdje bile same i situacija je bila i više nego čudna..Laptop mi više nije imao baterije na šta je ona otišla u drugu sobu da mi donese žicu iako je nitko nije tražio? + cjelo vrijeme je nervozno namještala kosu i u jednom trenutku se skroz izgubila i nije mogla popratiti ni jednu rečenicu.Prije sastanka sam vidjela da se u wc-u uređivala. Da se razumijemo, i ja sam bila dosta nervozna, no mislim da to ne bi trebalo utjecti na nju ako je "na čisto" sa sobom?
Uzimam za usporedbu kolegu za kojeg sam sigurna da bi izašao samnom, no ja sa 0%nervozna pored njega, čak sam malo samodopadnija i samouvjerenija (logično).

Da sumiram, cura je extra najs prema meni, ali recimo nla nekim sastancima me uopće ne pogleda ni jednom, a onda ju sljedeći put uhvatim kako se zabulji u mene i napravi neki dopadni smješak uz to.

Ja jesam bisexualna, ali sam vrlo ženstvena i to se ne primijećuje na meni.
Mislim si, možda cura nekako i zna da sam bisexualna pa me želi testirati (jer ako netko ima izražene instinkte, mogao bi prema nekim stvarima zaključiti).
Nekad i imam osjećaj kao da sam na testu.

Da stvar bude još kompliciranija, ona i ja nemamo razvijen neki odnos no odjednom mi je iz vedra neba, nakon tjedan dana što se nismo vidjele, doletio njen mail s nekim linkom na članak polvično vezan uz posao
To mi je bilo toliko čudno da sam bila sigurna da je mail poslala zabunom, no to nije bio slučaj..Sutra dan nakon priličnog dopisivanja smo se vidjele, ali jedva da smo prozborile 2 rečenice međusobno iako smo bile prve na sastanku s još jednim kolegom.

Nakon toga smo imale 2-3 malo duže konverzacije na internom chatu, jedna je čak nekim čudom prerasla u razgovor o nekim osobnim životnim stavovima, iako je započela prenošenjem konkretne poslovne informacije..a kada se vidimo,nekako to sve bude šturo i nemamo odnos bliskih suradnica.

Zadnjih par dana se nismo čule, da bih ja upala na chat s pitanjem kako je i nastavila "neposlovnu" temu.. ali dopisale smo se zamjetno kraće i više nije bilo 234 smajlića, nego samo par imala sam dojam kao da nije bila toliko proaktivna u razgovoru i nešto je bilo drugačije, ali moguće da sam zabrijala jer je bila u poslu...

Ne razumijem jel cura shvatila da je sve otišlo u čudnom smjeru pa mi je počela davati do znanja da moramo stati na loptu ili su to samo neke igre?

Imam osjećaj ako ju budem ignorirala da će opet početi nesvjesno flertovati samnom..

Nisam sigurna što da mislim

Hvala na savjetima!!!

Zadnje uređivanje trulex987 : 31.03.2017. at 22:35.
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 22:10   #2
ajme koliki post

a što ti točno nas pitaš?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 22:15   #3
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ajme koliki post

a što ti točno nas pitaš?
Potrudila sam se

Zanima me pogled na cijelu situaciju "iz vana". Ne znam što da mislim o svemu.. je li to nešto banalno što sam preueličala i na što ne bih trebala obraćati pažnju ili je očito da postoji nešto više u tom odnosu?
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:02   #4
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post

Zanima me pogled na cijelu situaciju "iz vana". Ne znam što da mislim o svemu.. je li to nešto banalno što sam preueličala i na što ne bih trebala obraćati pažnju ili je očito da postoji nešto više u tom odnosu?
meni se cini da si malo zabrijala. kazem, cini mi se. ne znam.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:04   #5
Očito je da se cura zatreskala u tebe, ali se sad povukla možda jer pokušava igrati igricu toplo-hladno ili je zaključila da ti nisi zainteresirana...

Pozovi je van ako ti se sviđa.
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:16   #6
podrška za kolegu kojem se sviđaš! o njemu nisi dala ni 10 riječi.

kolegaizdrži
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:17   #7
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
meni se cini da si malo zabrijala. kazem, cini mi se. ne znam.
Seems legit hvala na odgovoru!
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:19   #8
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
Očito je da se cura zatreskala u tebe, ali se sad povukla možda jer pokušava igrati igricu toplo-hladno ili je zaključila da ti nisi zainteresirana...

Pozovi je van ako ti se sviđa.
Ne znam na temelju čega je zaključila da ja nisam zainteresirana..
Malo sam shy pored nje i neugodno mi je da konverzacija prerasta u nešto čudnije pa i malo sabotiram - jedino je na osnovu toga mogla dobit krivu informaciju

A daj pa kako da je pozovem? Misliš da sam to u stanju Ne bi mogla ni da je muško..Ipak radimo zajedno pa je tricky
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:22   #9
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
podrška za kolegu kojem se sviđaš! o njemu nisi dala ni 10 riječi.

kolegaizdrži
a štaću, s njim bi bilo prejednostavno haha. Šalim se.. ne sviđa mi se i nije bitan :/ nažalost..
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:26   #10
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
Očito je da se cura zatreskala u tebe, ali se sad povukla možda jer pokušava igrati igricu toplo-hladno ili je zaključila da ti nisi zainteresirana...

Pozovi je van ako ti se sviđa.
Ja mislim baš obrnuto.

Da je bila prijateljski nastrojena.Možda malo smotana i nervozna.Ne zato kaj se zatreskala,nego eto...
I ja sam pred ljudima koje baš ne poznajem.
Htjela je bit ljubazna i ostavit dobar dojam.
Frizuru je popravljala jer joj se pokvarila.Ne iz nekog posebnog razloga.

Brijem si da je ona sa tvoje strane osjetila nekaj,pa se povukla.

Ne znam kaj bi preporučila.
Možda da pustiš da vidiš kaj bu ona dalje.
Ne znam na kojoj je poziciji i kakav je posao.I dal ti se isplati riskirat i uletavat nekom ko možda nije zainteresiran.
Kakve bu to imalo posljedice,ti znaš najbolje.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:30   #11
Ja ti predlazem da, buduci da je prica preko maila puno opustenija, krenes tim putem i vidis dokle ide... tj. ispipas teren, vidis o cemu se tocno radi, npr. napisi nesto smijesno/sexy pa ako ne prodje kazes da si se zezala, i slicno... znas vec kako ide I onda se tako dogovoris za neki casual sastanak, koji opet moze ispast prijateljski ako se ipak nista ne dogodi. Ocito imate zbog posla kocnice u takvom okruzenju. Ali cini se da ipak bar malo trzas pa vrijedi pokusat i ovaj... ako bude nesto, javi dojmove
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:39   #12
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Ja mislim baš obrnuto.

Da je bila prijateljski nastrojena.Možda malo smotana i nervozna.Ne zato kaj se zatreskala,nego eto...
I ja sam pred ljudima koje baš ne poznajem.
Htjela je bit ljubazna i ostavit dobar dojam.
Frizuru je popravljala jer joj se pokvarila.Ne iz nekog posebnog razloga.

Brijem si da je ona sa tvoje strane osjetila nekaj,pa se povukla.

Ne znam kaj bi preporučila.
Možda da pustiš da vidiš kaj bu ona dalje.
Ne znam na kojoj je poziciji i kakav je posao.I dal ti se isplati riskirat i uletavat nekom ko možda nije zainteresiran.
Kakve bu to imalo posljedice,ti znaš najbolje.
Da...i ja se dvoumim između te dvije krajnosti... ili je osjetila nešto s moje strane pa mi želi dati do znanja da stanem ili je bila stvarno u nekom moodu gdje se osjetila da bi mogla ispast "nadmoćnom" i nije mogla odolit ne iskoristi priliku.

Djeluje mi kao osoba koja se voli svidjet drugima..
Možda se s onim prvim mailom htjela samo prijateljski bondati ali sam ja krivo shvatila?
Na zadnjem sastanku me nije ni jednom pogledala što je opet bilo prečudno ...a onda smo sutradan na chatu tipkale o rasama (nema nikakve veze s poslom)
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:49   #13
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Ja ti predlazem da, buduci da je prica preko maila puno opustenija, krenes tim putem i vidis dokle ide... tj. ispipas teren, vidis o cemu se tocno radi, npr. napisi nesto smijesno/sexy pa ako ne prodje kazes da si se zezala, i slicno... znas vec kako ide I onda se tako dogovoris za neki casual sastanak, koji opet moze ispast prijateljski ako se ipak nista ne dogodi. Ocito imate zbog posla kocnice u takvom okruzenju. Ali cini se da ipak bar malo trzas pa vrijedi pokusat i ovaj... ako bude nesto, javi dojmove
To sam i odlučila, zadržati priču preko maila...ali ovaj zadnji put sam se malo scimala Sad se neću javljati više, pa neka se ona javi ako bude htjela.. ionako je otvorila pandorinu kutiju haha

Mislim ta razlika uživo / preko maila je sigurno skroz zamjetna i tu nema dileme, samo mene kopka da li znači nešto više

Javim sigurno, iako sam sad trenutno više na strani da sam zabrijala oko svega
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:56   #14
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
To sam i odlučila, zadržati priču preko maila...ali ovaj zadnji put sam se malo scimala Sad se neću javljati više, pa neka se ona javi ako bude htjela.. ionako je otvorila pandorinu kutiju haha

Mislim ta razlika uživo / preko maila je sigurno skroz zamjetna i tu nema dileme, samo mene kopka da li znači nešto više

Javim sigurno, iako sam sad trenutno više na strani da sam zabrijala oko svega
Mozda joj je to bila nekakva taktika da te sto vise zainteresira Ako je, ocito joj je uspjelo
Ali gledaj to ovako - sigurno postoji neki razlog zasto se toliko drugacije ponasa uzivo i preko maila, ocigledno prica s tobom na mailu jer si joj zanimljiva, nitko ju ne tjera na tu komunikaciju s tobom
Mene obicno u zivotu nikad takvi neki osjecaji nisu prevarili... cak i kad je djelovalo skroz suludo, ispalo bi da sam u pravu. Pa ne moze se valjda ni umislit skroz da si napet nekome
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 00:20   #15
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Mozda joj je to bila nekakva taktika da te sto vise zainteresira Ako je, ocito joj je uspjelo
Ali gledaj to ovako - sigurno postoji neki razlog zasto se toliko drugacije ponasa uzivo i preko maila, ocigledno prica s tobom na mailu jer si joj zanimljiva, nitko ju ne tjera na tu komunikaciju s tobom
Mene obicno u zivotu nikad takvi neki osjecaji nisu prevarili... cak i kad je djelovalo skroz suludo, ispalo bi da sam u pravu. Pa ne moze se valjda ni umislit skroz da si napet nekome
Jooj, mene isto nisu prevarili, ali uglavnom kad se tiče drugih, to skužim odmah

Skužim isto recimo kad mi se tipovi nabacuju, taj protokol mi je toliko poznat da više nemam dvojbi haha čak i kada je u začetku, sve mi je jasno..

Ovaj dio s curama je zato dosta zeznut...
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 06:51   #16
Znam kako ti je "cure" su jako zeznute 😂😂😂😂😂😂😂

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
maiky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 09:47   #17
ta tvoja kolegica pokazuje znakove male, ali sigurne znakiće, pa neću reć psihopata, al ono jako blizu tom.... to te pali, ha?
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 10:12   #18
JOj zakon vikend lezba priča!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 12:38   #19
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
ta tvoja kolegica pokazuje znakove male, ali sigurne znakiće, pa neću reć psihopata, al ono jako blizu tom.... to te pali, ha?
Joj i ja to mislim lagano.. prečudno se ponaša jednostavno.
Karakterom je dosta energična i brbljava, a onda je drugi dan manja od makovog zrna i kao da ima neke svoje issue u glavi..mislim da joj je vec proslo vrijeme za udaju pa se mozda baca na nas koji imamo jos nesto vremena, hahaha. Al normalna je stvarno..skroz je lucidna, mozda cak i pre.. malo ju se bojim pogledat u oci jer jede pogledom..ima neki cvrsti pogled.

Pa gle, malo me pali..kad trazim savjete na forumu, omaklo se kontroli

Zasto ti mislis da je psihopata?
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 13:15   #20
Sva sreca pa si ti daleko od psihopata i sumnjam da ces imati nekih problema sa njom ...

Imas veliku moc zapazanja detalja a analizu si istjerala do kraja .. Valjda .. Nadam se da nejdes dublje id ovoga prilozenog .. Cisto zbog prakticnog zivota

Osim ako te ne pale problemi odnosno problematicne osobe da ne velim situacije
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger