Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 23:51   #681
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
meni je poruka došla na viber od dm-a. ovo ljeto su aktivirali svoj kanal i šalju onima koji su se pretplatili na njihove usluge slanja ovakvih promocija. kad sam istu kopirala i zalijepila frendici, isto na viber, slika se ne prikazuje, tako da vam je bolje ovu gore skinuti i pokazati na mobitelu, iako je vrlo moguće da neće ni tražit istu. sjećam se da su mene prošle godine u centru tražili da pokažem, dok u poslovnici cco east nisu. tko će znat s njima.
Kako napraviti tu pretplatu putem Vibera?
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 23:58   #682
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Kako napraviti tu pretplatu putem Vibera?
nemam pojma, samo mi je došlo
ali sjećam se kako su prije forumašice dobivale sms-ove sa ovakvim akcijama, dok ja nisam. pa mi je jedna forumašica rekla da navedem broj na active beauty terminalu i kliknem da želim primati obavijesti. to sam i napravila pa su mi nakon toga počele stizati te poruke.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 23:59   #683
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
nemam pojma, samo mi je došlo
ali sjećam se kako su prije forumašice dobivale sms-ove sa ovakvim akcijama, dok ja nisam. pa mi je jedna forumašica rekla da navedem broj na active beauty terminalu i kliknem da želim primati obavijesti. to sam i napravila pa su mi nakon toga počele stizati te poruke.
Ima smisla hajd', pokušam i ja. Hvala ti! Da se ne švercam preko nekoga.

Baš gledam, aktivirano mi je sve to, kao i popunjena svaka rubrika. Ja primam npr. mailove na redovitoj bazi, ali sms se ne sjećam da sam ikad dobila...
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 00:06   #684
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Kako napraviti tu pretplatu putem Vibera?
Imaš li DM aplikaciju na mobitelu ?

Meni je došla ta poruka na viber ali se ne sjećam kako su mi oni uletili.
Možda preko aplikacije?

Zadnje uređivanje BBC drama : 30.11.2017. at 00:20.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 00:07   #685
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Ima smisla hajd', pokušam i ja. Hvala ti! Da se ne švercam preko nekoga.

Baš gledam, aktivirano mi je sve to, kao i popunjena svaka rubrika. Ja primam npr. mailove na redovitoj bazi, ali sms se ne sjećam da sam ikad dobila...
tako je i meni bilo. dotad sam se uvijek švercala bez problema ma njima je u interesu da prodaju što više pa većina prodavačica ni ne davi oko toga, ionako na blagajni uvijek imaju kodove za skeniranje popusta. sms je više onaj moment "evo ja došla jer ste me pozvali da dođem trošit pare".
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 05:38   #686
Možete skinuti sliku što sam tu stavila?

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 10:18   #687
Dada, hvala
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 12:16   #688
Jel jučer u importanneu bilo 15% na kupovinu preko 200 kn?

Skroz me zanima, jer su mi skenirali onih rodendanskih 100 bodova i imala sam popust od 15%, ali nisu mi skinuli bodove. Samo sam dobila i tih 100 i ove od kupovine koju sam obavila.

Inace pratim kad je u kojim poslovnicama tih 15% na kupovinu preko 200 kn, ali nikad nisam vidjela da bude ova poslovnica.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 15:54   #689
Ma ne treba pokazati ovu poruku što su kao slali na mob.Lijepo na jednoj hrpici gdje stoje poklon paketi stoji obavijest da su 30./. sniženi.Baš sam pitala na blagajni treba li pokazati mob,rekla je da ne!
Inače, svašta nešto sam si kupila,onu veliku Nivea limenku i onaj set u "kavezu",i još par paketa za pod bor članovima obitelji.Zapravo, mogu reći da sam bila vrlo disciplinirana i da nisam podlegla tome da nakupujem previše.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 20:02   #690
Ma evo dobih i ja jutros baš sms, ne preko Vibera - to za popust na poklon pakete. Odmah sam dragom uzela onaj Balea set za njegu brade, to je poslastica za oboje. I nije me žena ništa ni tražila da predočim, milina. Isplativa akcija, nema što.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 20:12   #691
Ja mislim prijatelju kupiti set neki za muskarce. Jel mozete neki preporuciti? Ima bradu, brije se, ali nikad onako do kraja, samo ju skracuje. Pa eto, koji je set najbolji. Naravno, sampon, gel za tusiranje ili to za bradu... sta već sve u tim setovima bude.
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 21:53   #692
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Ja mislim prijatelju kupiti set neki za muskarce. Jel mozete neki preporuciti? Ima bradu, brije se, ali nikad onako do kraja, samo ju skracuje. Pa eto, koji je set najbolji. Naravno, sampon, gel za tusiranje ili to za bradu... sta već sve u tim setovima bude.
ak afrodita ima neki set sa onom svojom beard kolekcijom, možda taj. da imam nekog s bradom pokupovala bi sve to što imaju zato što mi prekul izgleda. a jedan kolega s posla baš ima bradu žešću i s tim se malja.
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 22:07   #693
ima neki balea set za muškarce sa bradom
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 22:20   #694
ima li štogod zanimljivo od tih setova da malo odudara od standardne nivea/dove/fa/balea/biobaza ponude? tek u subotu stignem bacit pogled, al slušam preporuke ako imate.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 09:20   #695
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Dobili su Geomar proizvode za njegu lica.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Volim Geomar, posebno njihov talasso scrub i blato crnog mora, cini mi se da sam to vidjela i u bipi...zanimljivo..
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 15:51   #696
cure trebam pomoć. je li neka od vas zadnjih dana u nekoj poslovnici u centru zagreba vidjela nuxe bio beaute set sa mini proizvodima? treba mi to za poklon.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 15:23   #697
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
cure trebam pomoć. je li neka od vas zadnjih dana u nekoj poslovnici u centru zagreba vidjela nuxe bio beaute set sa mini proizvodima? treba mi to za poklon.
nije centar, ali sam vidjela u trnskom
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 21:50   #698
Traje li još popust na poklon pakete?
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 21:54   #699
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Traje li još popust na poklon pakete?
Mislim da je trajalo do 3.12.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 21:55   #700
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Mislim da je trajalo do 3.12.
Hvala. To znam, ali sam se nadala da ce malo produziti jer to mi je bilo nekako prekratko. Samo par dana. Cini mi se da je prosle godine ta akcija malo duze trajala.
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.