Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2017., 16:22   #61
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Prebaci fokus i vrijeme koje provodi cendrajuci u nekaj konstruktivnog kaj ga veseli ili pronalasku toga "neceg". Sam proces i ljude koje ce upozna pritom ce imat pozitivan odraz na njegov karakter i vibru.

I da, to nesto moze biti cak i strikanje. Jer jebi ga, postoje radionice i ljudi s tim interesima.

Vecina ovakvih "plakanja" je rezultat ispraznih dana.
Nek se odrekne tehnologije pa ce morati vec nesto.

Tv i komp su natakanje zabave u nas bez da ista dozivimo.

Mislim da danasnji muski upadaju cesto u tu klopku pa kad se probude iz zimskog sna, skuze da imaju 20+ godina i da se zacrvene kad im se blagajnica u lidlu nasmije.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 16:24   #62
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nek se odrekne tehnologije pa ce morati vec nesto.

Tv i komp su natakanje zabave u nas bez da ista dozivimo.

Mislim da danasnji muski upadaju cesto u tu klopku pa kad se probude iz zimskog sna, skuze da imaju 20+ godina i da se zacrvene kad im se blagajnica u lidlu nasmije.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 16:32   #63
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
A kako da točno radi na tome?
Možda bi stil još mogao razviti no ostalo ili imaš ili nemaš.
Mislim da ga šalješ u krivom smjeru, nije život RPG pa da će dodati par pointova u karizmu i dobiti nove dijališke opcije.
osnovna greska je sto se ne radi na karizmi ili stilu.

radis na svojoj karijeri, radis na odnosima s prijateljima, uzivas u svojim hobijima, treniras neki sport itd. a onda stil i karizma dodju kao posljedica zivotnog iskustva i mudrosti.

jednako tako, ne mozes raditi, kako neki tu savjetuju, na tome da imas djevojku mahnitim prilazenjem po kaficima i slicno. nego radis na podizanju kvalitete svog zivota, a djevojka dodje kao posljedica toga da imas kul zivot.

i nije nemoguce. znam puno primjera. evo sad nedavno bas jedan lik kojeg dobro znam je dozivio metamorfozu kakvu nisam vidio u zivotu. a lik od 36 godina, zivio s mamom, bio nezaposlen 5 godina, nije bio s zenom i duze od toga, depresivan, uopce nije zgodan.. ali sto ga je izvuklo? imao je bar strast za nekim temema, neke stvari su ga zanimale. od nule je ucio programirati i raditi web stranice sam samcat, sad ima posao, curu i lik je sretan, i sasvim druga osoba sto se tice socijelnog zivota itd.
Darzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 16:33   #64
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A tu su i njwgovi niski frendovi ako joj se on ne svidi.
Pa da, vidiš kak si se sjetio
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 16:40   #65
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
A kako da točno radi na tome?
Možda bi stil još mogao razviti no ostalo ili imaš ili nemaš.
Mislim da ga šalješ u krivom smjeru, nije život RPG pa da će dodati par pointova u karizmu i dobiti nove dijališke opcije.
Istina, neke stvari ne mogu se naučiti (karizma), ali puno toga se može. Masa toga proizlazi iz glave, iz znanja. Komunikacija se može naučiti, na odjevnom stilu se može poraditi, na kulturi (u najširem smislu) također. Već samo time se opća slika znatno mijenja. Zapravo, svatko može od sebe napraviti vlastitu originalnu kreaciju kojom će se predstaviti svijetu. Ako hoće.

Znam puno žena i muškaraca koji fizički uopće nisu nešto naročito, prosjek ili čak ispod prosjeka, ali svejedno su privlačni.

IMHO, samo budale i balavurdija prioritetno obraćaju pozornost na fizički izgled. Sadržaj i prezentacija je puno važnija. No ako nema sadržaja, nema se što ni prezentirati. Pritom valja istaknuti da prezentacija mora biti vrhunska. Jasno da se može poraditi na prezentaciji. A i na usvajanju sadržaja.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 16:49   #66
Quote:
Darzg kaže: Pogledaj post
jednako tako, ne mozes raditi, kako neki tu savjetuju, na tome da imas djevojku mahnitim prilazenjem po kaficima i slicno. nego radis na podizanju kvalitete svog zivota, a djevojka dodje kao posljedica toga da imas kul zivot.
Sve u životu dolazi kao posljedica onoga što jesmo. Po onoj poznatoj: budi promjena koju želiš vidjeti.

U ovom slučaju, autor prije svega mora postati sam sebi zanimljiv, pa će onda i drugima. Ako se sebi ne sviđa kakav je, kako će se ikome?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 16:59   #67
Ovdje je problem u ponudi i potražnji, čim žena ima veći izbor više će birati i vjerojatno obrnuto, muški će više birati ako mogu i čini mi se da se godinama koriste krivi kriteriji zbog kojih se raspadaju brakovi, izgled i lova su prioritet.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:00   #68
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Twingo nije dobar auto.
Ne vozim twingo, vec smarta
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A kolko si visoka?
177
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:06   #69
Nemojte vi meni MP vrijedat i ismijavat i tako to jer ce da bude probljema. I will express my rage. 😇
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:06   #70
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ovdje je problem u ponudi i potražnji, čim žena ima veći izbor više će birati i vjerojatno obrnuto, muški će više birati ako mogu i čini mi se da se godinama koriste krivi kriteriji zbog kojih se raspadaju brakovi, izgled i lova su prioritet.
tko ne pati od krize identiteta jebe mu se živo za ponudu i potražnju. Jer je dobro sam sa sobom, svijetom, bogom i vragom. Pa tko se uklopi u njegov sistem ok, tko ne uklopi opet ok.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:07   #71
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ovdje je problem u ponudi i potražnji, čim žena ima veći izbor više će birati i vjerojatno obrnuto, muški će više birati ako mogu i čini mi se da se godinama koriste krivi kriteriji zbog kojih se raspadaju brakovi, izgled i lova su prioritet.
Ja kažem frendu koji nemoze nac curu a zenio bi se, kad nam naiđe u susret neka extra koka napirlitana našminkana i on veli e ova će ti ručka skuhat, a ja mu velim odi u dalmatinsku zagoru na njive i zabegeniši neku kaj kopa kumpire onak nageta s motikom mlada jedra grudi joj vire i reci hoćeš samnom u Zgreb učinit ću te damom i gospođom pa da vidiš kak hoće
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:12   #72
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ovdje je problem u ponudi i potražnji, čim žena ima veći izbor više će birati i vjerojatno obrnuto, muški će više birati ako mogu i čini mi se da se godinama koriste krivi kriteriji zbog kojih se raspadaju brakovi, izgled i lova su prioritet.

i dobro da je tako. sto bi, da i dalje zivimo kao npr. nase bake koje su cesto prozivjele zivot u katastrofalnim odnosima i brakovima jer je jednostavno tada bilo nepojmljivo rastaviti se? cinjenica da se danas ljudi rastaju ili prekidaju kad skuze da su u losim odnosima je odlicna.
a kriterija ima ovakvih i onakvih, ne bih generalizirao. izgled je bitan, jer opet, kako biti u vezi ako nema seksualne privlacnosti, ali izgled znaci puno toga. meni je npr bitno da se osoba brine za sebe, da je fit, da je najbolja verzija sebe. i to je jako privlacno - u zdravom tijelu zdravi duh. a takve osobe se tada i bolje osjecaju u svojem tijelu, seksualno su sampouzdanije, imaju vise energije itd. tada je puno manje bitna genetika. a brinuti o svom izgledu moze svatko. tako da nista nije crno - bijelo. zasto bi itko ostao s nekim tko se recimo iz ciste ljenosti totalno zapustio, ili nesto slicno.
Darzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:13   #73
još jedna prilika da se ponove sve usovske floskule ikad
UnknownRoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:24   #74
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
Ne vozim twingo, vec smarta 177
jos gore.
bivsa zena ga je imala pa sam ga se navozio jedno vrijeme. najbezvezniji auto ikad.
mi muski ionak ne padamo na aute kod zena.

bome si visoka.

ili sam ja samo nizak
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:26   #75
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Ja kažem frendu koji nemoze nac curu a zenio bi se, kad nam naiđe u susret neka extra koka napirlitana našminkana i on veli e ova će ti ručka skuhat, a ja mu velim odi u dalmatinsku zagoru na njive i zabegeniši neku kaj kopa kumpire onak nageta s motikom mlada jedra grudi joj vire i reci hoćeš samnom u Zgreb učinit ću te damom i gospođom pa da vidiš kak hoće
da, zagora vrvi krsnim curama koje nisu isle u skolu i vire im cice iz kosulje dok okopavaju krumpir.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:48   #76
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Nemojte vi meni MP vrijedat i ismijavat i tako to jer ce da bude probljema. I will express my rage.
Moj junak

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
jos gore.
bivsa zena ga je imala pa sam ga se navozio jedno vrijeme. najbezvezniji auto ikad.
mi muski ionak ne padamo na aute kod zena.

bome si visoka.

ili sam ja samo nizak
Pa to mi je auto za po gradu, nem se s velikim muvala po ZG ulicicama

Ja visoka, ti nizak
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:53   #77
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
Moj junak
😚
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 18:09   #78
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Ja kažem frendu koji nemoze nac curu a zenio bi se, kad nam naiđe u susret neka extra koka napirlitana našminkana i on veli e ova će ti ručka skuhat, a ja mu velim odi u dalmatinsku zagoru na njive i zabegeniši neku kaj kopa kumpire onak nageta s motikom mlada jedra grudi joj vire i reci hoćeš samnom u Zgreb učinit ću te damom i gospođom pa da vidiš kak hoće


Odite u Tešanj po žene, čula sam da su tamo žene vrlo kvalitetne.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 21:16   #79
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
tko ne pati od krize identiteta jebe mu se živo za ponudu i potražnju. Jer je dobro sam sa sobom, svijetom, bogom i vragom. Pa tko se uklopi u njegov sistem ok, tko ne uklopi opet ok.
Ne znam, svašta sam doživio i prošao i mijenjalo mi se mišljenje i kriteriji prema ženama tokom godina, mada uvijek mi je bilo važno da je žena dobra osoba, s lošim, bezobraznim i agresivnim ženama ne želim ni komunicirati mogu biti ljepotice ali bježim.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 21:38   #80
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Istina, neke stvari ne mogu se naučiti (karizma), ali puno toga se može. Masa toga proizlazi iz glave, iz znanja. Komunikacija se može naučiti, na odjevnom stilu se može poraditi, na kulturi (u najširem smislu) također. Već samo time se opća slika znatno mijenja. Zapravo, svatko može od sebe napraviti vlastitu originalnu kreaciju kojom će se predstaviti svijetu. Ako hoće.

Znam puno žena i muškaraca koji fizički uopće nisu nešto naročito, prosjek ili čak ispod prosjeka, ali svejedno su privlačni.

IMHO, samo budale i balavurdija prioritetno obraćaju pozornost na fizički izgled. Sadržaj i prezentacija je puno važnija. No ako nema sadržaja, nema se što ni prezentirati. Pritom valja istaknuti da prezentacija mora biti vrhunska. Jasno da se može poraditi na prezentaciji. A i na usvajanju sadržaja.
Ja ću prvi pasti na inteligenciju, volim pametne žene, načitane, elokventne, sposobne. Po mogućnosti da su sve nabrojano više od mene. Ali znanje samo po sebi me ne pali jer bi inače noću drkao na google, mora biti dobro upakirano i prezentirano da bi ga zamijetio.
Ali ne mogu se složiti da se prezentacija samo tako nauči, ili si takav karakter ili nisi. Ili posjeduješ tu strast u sebi ili ne.
To neće nikakva nova odjeća, pročitana knjiga ili pogledana predstava promijeniti. Neće mu niti odmoći ili škoditi naravno. Najgore bi bilo da se zatupi i po cijeli dan samo bulji u ekrane. Ali neće mu ni magijom pomoći.

Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
U ovom slučaju, autor prije svega mora postati sam sebi zanimljiv, pa će onda i drugima. Ako se sebi ne sviđa kakav je, kako će se ikome?
S ovim se mogu složiti bez razmišljanja. Nema teoretske da ćeš nekome biti privlačan ako si sam sebi jadan. Da je žensko i još pri tome zgodno imao bi prolaz kod jedne manje skupine muškaraca i tako jer uvijek ima onih koji će djevu spašavati iz provalija (koji opet imaju svojih problema u glavi). Ali muškarac se mora dovesti u red do te mjere na kojoj će se on osjećati dobro u svojoj koži da bi imao šanse sa bilo kojom. A i tada to neće biti one o kojima on sada sanjari.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.