Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2017., 19:41   #41
Quote:
MalaNata kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovo najpravednije prema svima... Samo jos da snage skupim to sve rijesiti, a sto se valiuma tice, nije lik toliko ni u krivu, tocno mi treba kutija jer ne vidim ni izlaza ni nacina
Mislim da ti je lara79 najbolje odgovorila. Razmisli o tom njenom upisu hladne glave.
Nemoj da te smota svaki muskarac koji te zabljesne i zadivi na prvu.
Jer svaki pojedinac ima nesto sto bi mogla zavoljeti u njemu.
Pricekaj radije prvu svađu. Tu ce ti najbolje pokazati svoje pravo lice. Kad se prvi puta razocaras, onda ces tek shvatiti razmjer svojih pravih osjecaja prema njemu.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:44   #42
Quote:
MalaNata kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovo najpravednije prema svima... Samo jos da snage skupim to sve rijesiti, a sto se valiuma tice, nije lik toliko ni u krivu, tocno mi treba kutija jer ne vidim ni izlaza ni nacina
Mala Maco pazi šta rabotaš

Ako ne želiš tjedne doze Valiuma evo šta napravi. Otiđi kod dragog i reci mu ja želim biti sretna a uz tebe sada nisam. Da li me ti želiš i možeš učiniti sretnom.

Od tog razgovora dalje znati ćeš kako dalje. Bez Valiuma je uvijek bolje
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:45   #43
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Mala Maco pazi šta rabotaš

Ako ne želiš tjedne doze Valiuma evo šta napravi. Otiđi kod dragog i reci mu ja želim biti sretna a uz tebe sada nisam. Da li me ti želiš i možeš učinti sretnom.

Od tog razgovora dalje znati ćeš kako ćeš dalje. Bez Valiuma je bolje

Eto, vidis da znas i lijepo razgovarati
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 20:03   #44
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Mala Maco pazi šta rabotaš

Ako ne želiš tjedne doze Valiuma evo šta napravi. Otiđi kod dragog i reci mu ja želim biti sretna a uz tebe sada nisam. Da li me ti želiš i možeš učiniti sretnom.

Od tog razgovora dalje znati ćeš kako dalje. Bez Valiuma je uvijek bolje
Zahvaljujem se i iako tvoji stavovi zvuce ostro, u velikom se dijelu slazem
MalaNata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 20:24   #45
Muza ne volis a niti on tebe

Te prijetnje s njegove a i sa Svabove strane su manipulacija
Lara ti je lijepo napisala

Trebala bi biti solo da skuzis sta uopce zelis, izgradis sebe pa kad bude vrijeme da imas zreliju vezu
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 20:25   #46
To je tako kad klinke, i po godinama i u glavi, ulaze u brakove. Ni prva, ni zadnja.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 20:25   #47
Ovaj tekst kopirati i dijeliti mladim muskarcima
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 20:27   #48
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
To je tako kad klinke, i po godinama i u glavi, ulaze u brakove. Ni prva, ni zadnja.
Je, kao da su u vezama bez pecata od maticara nesto pametnije...
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 20:29   #49
Nisu, nego je puno lakše onda razvrgnuti jer to znaju samo tvoji prijatelji i to je to. Ovako zna cijela tvoja, cijela njegova familija, svi njegovi prijatelji, svi njezini. I sad je nju sram da bude razvedena žena.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 20:30   #50
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
To je tako kad klinke, i po godinama i u glavi, ulaze u brakove. Ni prva, ni zadnja.


Sreca da je muz stariji i zreliji pa zna kako treba postupati u braku, a to je: pc igrice i zivot bez intime
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 20:32   #51
Isto je i on debil kad ide s takvom se ženiti. Ali razlika je kad netko u braku igra igrice, a kad netko vara s drugim čovjekom.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 20:39   #52
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Isto je i on debil kad ide s takvom se ženiti. Ali razlika je kad netko u braku igra igrice, a kad netko vara s drugim čovjekom.
Njegove igice su i dovele do cega jesu

Da je zena imala ljubavi sa muzem , ne bi pala na drugog muskarca
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 20:41   #53
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 20:45   #54
Ovo je 21. stoljeće. Brakom se nitko ne posjeduje. Ako si u braku na silu, sebe mučiš, prema mužu si nepoštena, a još i treća osoba neka tamo u švabiji pati. Što točno tvoj muž osjeća prema tebi i koliko mu je uistinu stalo do tebe nemoguće je zaključiti iz tvojih upisa, ali jasno je da si može biti našla možda čak i srodnu dušu, no mrvu prekasno s obzirom da si već u braku. Ne poznajem te da bih znao tvoj mentalni sklop i što uistinu osjećate i ti i švabo i tvoj muž. Ako u braku nema intime i emocija, to je samo po sebi prilični očaj i bez dodatnog varanja, pa se bojim da ćeš brak morati prekinuti prije ili kasnije.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 20:58   #55
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Je, kao da su u vezama bez pecata od maticara nesto pametnije...
Zato ih ti mjesecima tražiš po oglasima znači. Jer su "pametne"
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Sreca da je muz stariji i zreliji pa zna kako treba postupati u braku, a to je: pc igrice i zivot bez intime
Ni prvi ni zadnji takav muž.
Kako da uopće brak funkcionira kad se nijedno ne trudi.


OT: brzo si ti savladala jezik u Švabiji i ne samo jezik
Ništa se ne dešava slučajno. Brak se nije ni trebao desiti, i što prije si to shvatila, tim bolje.
Mislim da udana žena nema šta raditi u stanu drugog muškarca, bez obzira kakav bio odnos sa mužem.
Bez obzira na leptiriće i paučinu, mislim da trebaš malo više držati do sebe, pa će te i drugi cijeniti i poštivati.
Da je ono što imaš s mužem čvrsto i stabilno, ne bi nikad tako brzo i lako pala na ovog, tkd, muž je tu svakako višak a za ovog budeš još vidjela kako će se stvari odvijati, ipak mu je samo 25
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 21:05   #56
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Ovo je 21. stoljeće. Brakom se nitko ne posjeduje. Ako si u braku na silu, sebe mučiš, prema mužu si nepoštena, a još i treća osoba neka tamo u švabiji pati. Što točno tvoj muž osjeća prema tebi i koliko mu je uistinu stalo do tebe nemoguće je zaključiti iz tvojih upisa, ali jasno je da si može biti našla možda čak i srodnu dušu, no mrvu prekasno s obzirom da si već u braku. Ne poznajem te da bih znao tvoj mentalni sklop i što uistinu osjećate i ti i švabo i tvoj muž. Ako u braku nema intime i emocija, to je samo po sebi prilični očaj i bez dodatnog varanja, pa se bojim da ćeš brak morati prekinuti prije ili kasnije.
Pa ovako letimicno citajuci sam dojma da se ona udala jer je u pravo vrijeme naisao netko tko je pitao, i da se s ovim kolegom petlja jer je eto naletio i nakacio se na nju.

Zadnje uređivanje Hammerstone : 21.12.2017. at 22:00.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 21:06   #57
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ovaj tekst kopirati i dijeliti mladim muskarcima
Ili i jednima i drugima.
Ni jedni se nisu rodili sa iskustvom.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 21:10   #58
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Zato ih ti mjesecima tražiš po oglasima znači. Jer su "pametneD
Pa upravo tako, da su pametne one bi mene napadale i to toliko da mi se ne bi dalo niti c/p oglas jednom mjesecno, a ovako sam jadan i nesretan Ajd sad odtrolaj dalje...
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 21:19   #59
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Muza ne volis a niti on tebe

Te prijetnje s njegove a i sa Svabove strane su manipulacija
Lara ti je lijepo napisala

Trebala bi biti solo da skuzis sta uopce zelis, izgradis sebe pa kad bude vrijeme da imas zreliju vezu
Hvala na komentaru.... Slazem se...
MalaNata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 21:22   #60
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Nisu, nego je puno lakše onda razvrgnuti jer to znaju samo tvoji prijatelji i to je to. Ovako zna cijela tvoja, cijela njegova familija, svi njegovi prijatelji, svi njezini. I sad je nju sram da bude razvedena žena.
Tocno tako, je bezveze, ali je takva istina.... Cijeli jedan ogroman krug ljudi, najblizih ljudi koji su prije samo godinu dana sq mnom slavili i organizirali vjencanje.... A sad...
MalaNata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger