Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2017., 00:36   #41
Quote:
dire Dawn kaže:
Ne znam za druge, ali ja sam generalno netko tko je stava da koliko god drugi imali lose misljenje o meni, ne mogu imat gore od onog sto ja mislim o sebi.
Ovo ti vjerujem. Osobno sam misljenja da pretjerujes sa kritiziranjem sebe. Bas me zanima kaj bi napisala o sebi kad bi morala stavit 10 stavri koje volis i 10 koje ne u vezi sebe. I u kurac.. bolje sam znatizeljan od moje susjede u 4 ujutro kad cuje auto...

Quote:
dire Dawn kaže:
I svjesna sam kad sam sjebala, samo sto kad to negdje napises onda ispadne da si uvijek i zauvijek tocno takav.
Ko ona famozna prevara sa 17.
Desilo se prije 10 godina pod glupim okolnostima, ali kad god bi tak nesto otvoreno rekla u raspravi dobila bi etiketu "once a cheater always a cheater" i sve drugo sto bi rekla nebi imalo na vaznosti jer sam ja preljubnica .
Na greskama se uci, a ti mi djelujes svjesna svojih zajeba. Bez greski ne bi bili to kaj jesmo danas.

Ja da svoje greske stavim na listu, trebal bi uzet par mjeseci da ih samo ispisem. I znas kaj? Ponovil bi ih sve, bez razmisljanja.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 00:40   #42
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Upravo tako, intuicija nikad ne vara treba ju slušati. Ako imaš osjećaj da nešto ne štima, osoba ti ne ulijeva povjerenje vrijeme je za maknut se.

Via Tapatalk
Meni to čak i nije stvar intuicije ili opreza, nego pukog zdravog razuma. Vidiš što vidiš, čuješ što čuješ. Ako štima, štima ako ne, ne.
No ljudi se vole zavaravati da štima kad ne štima, pa eto ...!
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 00:48   #43
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Manje više su mnogi od nas imali prekide veza zbog kojih nam je trebalo dosta vremena da se oporavimo. Zanima me da li kad upoznate novu osobu ulazite u vezu s dozom opreza zbog prethodnih loših iskustava ili se prepustite pa šta god bude? Pročitao sam neke postove pa mi je palo na pamet otvoriti temu o tome.

Meni zvuči ko SF... Ne mogu zamisliti da upoznam osobu, da postoji mogućnost da joj se strašno sviđam ali da zbog loših iskustava držim osobu na distanci i svoje emocije jer bi ta veza mogla propasti. Možda samo još nisam bio dobro sjeban, ne znam. I k tome, zvuči mi proračunato i mislim da takvi propuštaju šansu da ta druga osoba stvarno bude ok i za njih. Čini mi se da sami uništavaju potencijalne prilike.

Kakva su vaša iskustva? Jeste li oprezni ili se mičete od takvih osoba?
Odlican post. Ne, ne ulazim sa dozom opreza, nego micem planine za nas.
A onda kad primjetim da je osoba bezobrazna I drska tu pocinje moj oprez. I mislim da je I to bezveze jer bi tada trebalo sve prekinuti a ne ici oprezno.

Oporavljas se dok si sam a ne kad upoznas drugu osobu. Kad te neko sjebe jednostavno se ne zaljubis onako slijepo nego odlucis da nekoga iskreno volis zbog onoga sto on jeste.

PS. Nisam bila ni sa skim ko mi je iskreno rekao da je bio povrijedjen.. mislim da bi mu dala sansu ako mi se zaista svidja.
PS. Svi smo mi bili povrijedjeni pa mi to zvuci kao neki izgovor. Zavisi sad kako se manifestira ta njegova povrijedjenost.
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 01:01   #44
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Meni to čak i nije stvar intuicije ili opreza, nego pukog zdravog razuma. Vidiš što vidiš, čuješ što čuješ. Ako štima, štima ako ne, ne.
No ljudi se vole zavaravati da štima kad ne štima, pa eto ...!
Da, ljudi se zavaravaju iz prevelike zelje da imaju skladan ljubavni odnos. Ruku na srce taj odnos donosi velike dobrobiti pogotovo ako nikada nisi imao veliku slogu u svojoj prvoj porodici. Taj odnos vidis kao jedinu sansu za srecu I ispunjenje.

Jedno je sjesti sa nekim I otvoreno ga pitati sta on misli o vezi a drugo je kad te partner ne cuje I jos tvrdi da je sve u redu da je veza ili brak savrsen.. A vriste da ih se cuju I da se njihovi osjecaji cuju I uvaze.
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 01:01   #45
Onaj osjećaj da je presavršeno da bi bilo istina

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 01:38   #46
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ovo ti vjerujem. Osobno sam misljenja da pretjerujes sa kritiziranjem sebe. Bas me zanima kaj bi napisala o sebi kad bi morala stavit 10 stavri koje volis i 10 koje ne u vezi sebe. I u kurac.. bolje sam znatizeljan od moje susjede u 4 ujutro kad cuje auto...
Je, tak di za razvod pitao, pa sam dobila seen umjesto odgovora .
Babo .

Quote:
Na greskama se uci, a ti mi djelujes svjesna svojih zajeba. Bez greski ne bi bili to kaj jesmo danas.
Tako je!!
Nije ova mudrost kojom prstim nastala ni iz cega .

Quote:
Ja da svoje greske stavim na listu, trebal bi uzet par mjeseci da ih samo ispisem. I znas kaj? Ponovil bi ih sve, bez razmisljanja.
Ja sam mnoge i ponovila.
I neka sam .

Jednom se zivi .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 10:52   #47
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Onaj osjećaj da je presavršeno da bi bilo istina

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Ah da. Taj osjećaj. Obično onda i nije istina.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 11:40   #48
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post

Meni zvuči ko SF... Ne mogu zamisliti da upoznam osobu, da postoji mogućnost da joj se strašno sviđam ali da zbog loših iskustava držim osobu na distanci i svoje emocije jer bi ta veza mogla propasti. Možda samo još nisam bio dobro sjeban, ne znam. I k tome, zvuči mi proračunato i mislim da takvi propuštaju šansu da ta druga osoba stvarno bude ok i za njih. Čini mi se da sami uništavaju potencijalne prilike.

Kakva su vaša iskustva? Jeste li oprezni ili se mičete od takvih osoba?
Ja sam takav tip osobe, ne vjerujem nikome a iskustvo me naučilo da se neke karakterne crte koje nosimo u sebi ne mogu mijenjati. Recimo mazohističke crte ličnosti, nepovjerenje, teško izražavanje negativnih osjećaja, sklonost anksioznosti, teškoće pri donošenju teških oduka i slično. Sve su to stvari koje te čine sjebanim potencijalom za vezu, ako te što tješi većina ljudi nosi neki od navedenih problema zbog toga je i većina veza sranje..oće reć ljudi se možda i opuste na početku kad je veza super a kad dođu veći problemi nastane sranje..

Al život ide dalje, ne treba gajiti iluzije, tražiti savršenstvo ili pristati na lošu vezu, kroz život rastemo i moguće je da pronađemo skladnog partnera, ili ne pronađemo što je opet ok..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 14:14   #49
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Onaj osjećaj da je presavršeno da bi bilo istina
od tog osjećaja dobijem potrebu kidnuti na lijevo
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:05   #50
Ja ne bih pobjegla, ali da taj osjećaj traje i traje.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 17:06   #51
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja ne bih pobjegla, ali da taj osjećaj traje i traje.
kad nisam pobjegla zažalila sam naknadno zbog toga..
Kad je sve savršeno onda znam i da je lažno, barem iz mog iskustva gledano
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 17:13   #52
Ja sam imala taj osjećaj i nije bio problem, ali nije dugo trajalo jer smo ljudi pa ništa ne može biti savršeno, barem ne na dugi period vremena.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 17:19   #53
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja sam imala taj osjećaj i nije bio problem, ali nije dugo trajalo jer smo ljudi pa ništa ne može biti savršeno, barem ne na dugi period vremena
u mom slučaju se radilo o lažljivcima i glumcima, jedan je imao paralelno još jednu vezu a drugi je (samo) lagao
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 19:17   #54
Quote:
salomee kaže: Pogledaj post
u mom slučaju se radilo o lažljivcima i glumcima, jedan je imao paralelno još jednu vezu a drugi je (samo) lagao
Koliko ti je trebalo da skuzis da frajer paralelno fura dvije zenske?

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 20:27   #55
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Koliko ti je trebalo da skuzis da frajer paralelno fura dvije zenske?
ne znam, nisam uspjela saznati kada su počeli petljati ali pretpostavljam da čim je kupio novi auto jer dok je imao stari i otrcani druge žene ga nisu gledale pa sam mu valjda bila dovoljna...veza je trajala dvije godine ali nismo živjeli zajedno a i nismo bili iz istog mjesta, doduše nismo bili niti daleko i viđali smo se svaki dan...k njoj je išao noću, nakon što je navečer otišao od mene a dok smo bili kod njega ništa čudno nisam primječivala a s njegovima sam imala dobar odnos...od zajedničkih prijatelja sam čula da ima drugu (njegov najbolji prijatelj ga je odao mom frendu koji je ujedno bio zajednički frend)i čim sam čula istražila sam to i upoznala tu curu ali mi nije htjela reći koliko to dugo traje, samo je rekla On će izabrati između nas dvije
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 20:52   #56
Quote:
salomee kaže: Pogledaj post
ne znam, nisam uspjela saznati kada su počeli petljati ali pretpostavljam da čim je kupio novi auto jer dok je imao stari i otrcani druge žene ga nisu gledale pa sam mu valjda bila dovoljna...veza je trajala dvije godine ali nismo živjeli zajedno a i nismo bili iz istog mjesta, doduše nismo bili niti daleko i viđali smo se svaki dan...k njoj je išao noću, nakon što je navečer otišao od mene a dok smo bili kod njega ništa čudno nisam primječivala a s njegovima sam imala dobar odnos...od zajedničkih prijatelja sam čula da ima drugu (njegov najbolji prijatelj ga je odao mom frendu koji je ujedno bio zajednički frend)i čim sam čula istražila sam to i upoznala tu curu ali mi nije htjela reći koliko to dugo traje, samo je rekla On će izabrati između nas dvije
Zanimalo me bas zato jer mi nije jasno kako mozes biti s nekim i ne kuzit da ima dvostruki zivot.
Al objasnila si sve detaljno. Kad ne zivis s nekim i kad ste u drugom gradu, onda tu ima prostora muljaze.
Nadam se da ga je i ta druga ubrzo otpilila

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 20:57   #57
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Zanimalo me bas zato jer mi nije jasno kako mozes biti s nekim i ne kuzit da ima dvostruki zivot.
Al objasnila si sve detaljno. Kad ne zivis s nekim i kad ste u drugom gradu, onda tu ima prostora muljaze.
Nadam se da ga je i ta druga ubrzo otpilila
ovo je davno bilo
Oni s kojima sam živjela nisu me varali, čak i nakon prekida su tako tvrdili pa je valjda tako i bilo

tu drugu je on otpilio ali ne znam zašto jer sam ja otišla svojim putem
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 21:40   #58
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Nedavno sam otvorila gotovo istu temu
Ono sto tada nisam kuzila, ali sada kuzim je da se (bar kod mene) nesigurnost ne javlja bez razloga.
S "pravom" osobom toga ne bi smjelo biti. Bar mislim tako.
Možda sam i pisao na toj temi.
Da, ne bi smjelo biti. Ja znam zašto sam se ja osjećao nesigurno i valjda neću ponavljati iste greške.

Prepoznajem se u direinom upisu i nadam se da ću takve kontakte/veze (bez obzira koliko traju) rezati brzinom svjetlosti. Zlo mi je kad se sjetim kako sam se osjećao tokom bivše veze. Sve je bolje od toga, pa čak i biti sam.
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Nisu taj oprez i distanca nužno nešto što svjesno i namjerno radiš.

Kod mene je to više neki unutarnji otpor i dizanje zidova na svaki, pa i najmanji flag. Nebitne boje.

Strah od ponavljanja prijašnjih grešaka i upadanja u iste zamke bude češće jači od racija koji govori da se opustiš i prepustiš.

Ne znam jesi ikad u životu bio anksiozan, ali ako jesi to ti je otprilike kao da pokušavaš snagom uma smanjit anksioznost i onda se ustvari još više sjebeš jer počinješ overthinkat sve.

Uračunaj u to i usporedbe.
"On je to radio tako, pa ne želim da i ovaj to radi"
ili ona još gora
"On je to radio tako, zašto i ovaj to ne radi tako"

Again, svega toga možeš biti svjestan, ali najčešće nisi. Pa se ponašaš kao da ne znaš jel bi piškio ili kakio i vrlo vjerojatno ispadneš šupak .
piki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:58.