Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 21:07   #61
ljude koji su "ludi", avanturisti, odvažni ne upoznaješ preko frendova na ručku ili na poslu. Njih upoznaješ u takvim aktivnostima, dok ti radiš nešto ludo, avanturistički i odvažno. A ti bi to ali da ti dođe u redu na pošti. Jbg, u redu na pošti dosadni ljudi krate svoje dosadne živote plaćajući dosadne račune za dosadne usluge.
Čak i taj dosadan lik će ipak ako mu se svidiš i namiriše što te pali tebi prezentirati neku verziju sebe, možda izmišljenu a možda neku iz mladih dana koja će se uklopiti u to sve. Ali on to nije i naravno da ćeš brzo shvatiti da ti je dosadan.

Ukratko, idi skači padobranom i tamo bari. Ne u firmi, ne kod frendova na roštilju, ne preko dejting stranica.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:11   #62
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
ljude koji su "ludi", avanturisti, odvažni ne upoznaješ preko frendova na ručku ili na poslu. Njih upoznaješ u takvim aktivnostima, dok ti radiš nešto ludo, avanturistički i odvažno. A ti bi to ali da ti dođe u redu na pošti. Jbg, u redu na pošti dosadni ljudi krate svoje dosadne živote plaćajući dosadne račune za dosadne usluge.
Čak i taj dosadan lik će ipak ako mu se svidiš i namiriše što te pali tebi prezentirati neku verziju sebe, možda izmišljenu a možda neku iz mladih dana koja će se uklopiti u to sve. Ali on to nije i naravno da ćeš brzo shvatiti da ti je dosadan.

Ukratko, idi skači padobranom i tamo bari. Ne u firmi, ne kod frendova na roštilju, ne preko dejting stranica.
a vjerujem mi ,nisu ni svi padobranci tako zanimljivi, imam par kolega padobranaca
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:12   #63
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
ne razumijem pitanje !
Možeš li zamisliti da si pronašla čovjeka (da se pojavio, formuliraj taj njegov dolazak u tvoj život svojim riječima) koji ima one kvalitete i ponašanja koje očekuješ od onoga s kim ćeš ostati? Možeš li se zamisliti da si u vezi s nekim tko je za tebe onaj pravi?
__________________
Je.
CodeName is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:14   #64
Quote:
SpaZZZanG kaže: Pogledaj post
Da mi je bar upoznat jednu takvu
Svaka koju kresnem se zaljubi, a to je problem pošto sam oženjen

ti si se samo došao hvalit.

Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Mozda nalazis nekakve njonjave muzjake koji ti podilaze i previse se bave tobom, a tebe to ne simulira, nego te desimulira.

Mislim da tebi treba neki koji te dozivljava uvijek tek toliko da te drzi na laganoj vatri, i kojem je svejedno, ali kojem nije svejedno u smislu da mu je sve svejedno, nego mu je dovoljno svejedno, u tolikoj mjeri, da tebi bude zanimljiv, jer je svoj, i u biti na nekom suptilnom nivou odasilje pritajeno fatalno suptilnu neverbalnu poruku da te ne treba, a opet je eto nekako tu.
Treba ti neki koji ne prica puno, neki misticno lagano bezobrazan samim stavom, ne seljacina primitivna to ne, ali neki koji ce te hendlat.
Tak nest' tebi treba.
To je moje misljenje o tome, i na tu temu.
mam bi takvog spičila što dalje od sebe.

ne znam kako autorici, al ovakav opis frajera je totalni turn off, što mi već polako vuče prema manipulaciji, s muške strane, jel.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:14   #65
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Mozda nalazis nekakve njonjave muzjake koji ti podilaze i previse se bave tobom, a tebe to ne simulira, nego te desimulira.


Mislim da tebi treba neki koji te dozivljava uvijek tek toliko da te drzi na laganoj vatri, i kojem je svejedno, ali kojem nije svejedno u smislu da mu je sve svejedno, nego mu je dovoljno svejedno, u tolikoj mjeri, da tebi bude zanimljiv, jer je svoj, i u biti na nekom suptilnom nivou odasilje pritajeno fatalno suptilnu neverbalnu poruku da te ne treba, a opet je eto nekako tu.

Treba ti neki koji ne prica puno, neki misticno lagano bezobrazan samim stavom, ne seljacina primitivna to ne, ali neki koji ce te hendlat.

Tak nest' tebi treba.

To je moje misljenje o tome, i na tu temu.
Ne volim submisivne muskarce, a ni intovertne likove koji bi da me rostiljaju na laganoj vatri i glume misterioznost

bezobrazan stav na civiliziran nacin , hm, moze
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:16   #66
Quote:
CodeName kaže: Pogledaj post
Možeš li zamisliti da si pronašla čovjeka (da se pojavio, formuliraj taj njegov dolazak u tvoj život svojim riječima) koji ima one kvalitete i ponašanja koje očekuješ od onoga s kim ćeš ostati? Možeš li se zamisliti da si u vezi s nekim tko je za tebe onaj pravi?
napisala sam: da imamo slicne afinitete
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:16   #67
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
a vjerujem mi ,nisu ni svi padobranci tako zanimljivi, imam par kolega padobranaca
ako sve shvaćaš toliko doslovno onda možda nisi niti ti :P

gle, ti najbolje znaš što tražiš. Poanta je da onda tražiš takve a ne one koji se takvima predstavljaju. Riječi su riječi, djela su nešto drugo.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:16   #68
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
ne znam kako autorici, al ovakav opis frajera je totalni turn off, što mi već polako vuče prema manipulaciji, s muške strane, jel.
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:19   #69
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
napisala sam: da imamo slicne afinitete
Ah, YunStrijelica, neću te više gnjaviti pitanjima (čini mi se, ne ide nam baš ova komunikacija...) a ni ideja i savjeta dalje nemam.
Ae, sretno ti bilo.
__________________
Je.
CodeName is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:20   #70
Jesi li ti uopče ikad bila u dužoj emotivnoj vezi? Jer meni se čini da se ti ne možeš emotivno vezati, a sve ovo je samo racionaliziranje i izbjegavanje suočavanja sa istinom.

Normalno je da nakon nekog vremena kemija splasne, postane i malo dosadno u vezi, ali ljudi se obično emocionalno vežu i npr. eksperimentiraju u krevetu i riješavaju dosadu tako da nađu neke nove zajedničke aktivnosti, ne raskidaju odmah sa partnerom.
Psihonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:20   #71
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
ja se na tvom mjestu uopće ne bi upuštala u veze i previše analizirala i razmišljala.

drž se seksa, ako ti se neki od njih svidi dovoljno da poželiš vezu ( i da te zainteresira na svaki mogući, tebi bitan, način) onda opleti.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:22   #72
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
lakoca postojanja kod mene podrazumijeva optimizam, nepostojanje granica, sve je moguce odgovornost mora biti jedan od kljucnih fkatora
U prijevodu, tebi treba ograničeni idiot koji nema veze o životu. A na početku teme, da ti nitko nije dovoljno inteligentan.

Još k tome si i kontradiktorna. Svijet ima svoje granice, kraj priče. S ovog svijeta nećeš izaći živa. Ono što je još najgore, lakoća postojanja, optimizam i odgovornost, skupa s inteligencijom ne idu nikako, da ga jebeš. Pogotovo kod muškarca.

Isto tako, izgleda da dotični mora biti natprosječnih primanja, znači to ti je u tvojim godinama, do 40, recimo, cca 20% muške populacije, ako i toliko.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:23   #73
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Mozda nalazis nekakve njonjave muzjake koji ti podilaze i previse se bave tobom, a tebe to ne simulira, nego te desimulira.
.

Zakon
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:23   #74
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
ako sve shvaćaš toliko doslovno onda možda nisi niti ti :P

gle, ti najbolje znaš što tražiš. Poanta je da onda tražiš takve a ne one koji se takvima predstavljaju. Riječi su riječi, djela su nešto drugo.
a sto je bila tvoja poanta sa primjerom padobranaca?

Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
ja se na tvom mjestu uopće ne bi upuštala u veze i previše analizirala i razmišljala.

drž se seksa, ako ti se neki od njih svidi dovoljno da poželiš vezu ( i da te zainteresira na svaki mogući, tebi bitan, način) onda opleti.
takva mi je sudbina

Quote:
CodeName kaže: Pogledaj post
Ah, YunStrijelica, neću te više gnjaviti pitanjima (čini mi se, ne ide nam baš ova komunikacija...) a ni ideja i savjeta dalje nemam.
Ae, sretno ti bilo.
hvala, ne volim da pisem eseje o sebi

Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
U prijevodu, tebi treba ograničeni idiot koji nema veze o životu. A na početku teme, da ti nitko nije dovoljno inteligentan.

Još k tome si i kontradiktorna. Svijet ima svoje granice, kraj priče. S ovog svijeta nećeš izaći živa. Ono što je još najgore, lakoća postojanja, optimizam i odgovornost, skupa s inteligencijom ne idu nikako, da ga jebeš. Pogotovo kod muškarca.

Isto tako, izgleda da dotični mora biti natprosječnih primanja, znači to ti je u tvojim godinama, do 40, recimo, cca 20% muške populacije, ako i toliko.
Kako si zakljucio da mi nije nitko dovoljno inteligentan? Pa upravo trazim muskaraca koji jeste slican meni , ili jos bolje, da je pametniji od mene, pa takvi su definitvno najzanimljiviji

Primanja i necija imovina me ne intersiraju , ne pitam na temi ni za brak i ne zleim biti matrijalno ovisna o patneru ,a sigurna sam ,da ni pametni muskraci ne zele zenu koaj ce biti ovisna o njihovim primanjima

Zadnje uređivanje Eugen C : 10.01.2018. at 22:30.
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:31   #75
Quote:
Ro_ kaže: Pogledaj post
Zakon
I ja baš gledam
Lee Holloway is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:33   #76
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Kako si zakljucio da mi nije nitko dovoljno inteligentan? Pa upravo trazim muskaraca koji jeste slican meni , ili jos bolje, da je pametniji od mene, pa takvi su definitvno najzanimljiviji

Primanja i necija imovina me ne intersiraju , ne pitam na temi ni za brak i ne zleim biti matrijalno ovisna o patneru ,a sigurna sam ,da ni pametni muskraci ne zele zenu koaj ce biti ovisna o njihovim primanjima
Pa čuj, po shvaćanju mog posta nije baš da ispadaš neko oličenje inteligencije, bez uvrede.

Iskreno, ako ti je ovo u nicku horoskopski znak, šta da ti kažem, moja sućut, ali na ovom svijetu ti je ipak sve pod nekim zakonima, pravilima... tu ti nema onog "bez granica" u stvarnom smislu.

S obzirom na ono što tebe privlači, to ne može neki siromašak. To ti odmah mora biti jasno. Takav lifestyle ne može netko sa plaćom od 5000 kn, osim ako mu netko nije ostavio naslijeđe.

Između ostalog, po kojoj logici ispada da netko s visokim primanjima znači da je druga osoba nužno s niskim primanjima i odmah je uzdržavan?
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:34   #77
Quote:
I ja baš gledam
Brijem da je namjerno, evo s tako nekim autorica ne bi izgubila interes
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:35   #78
Quote:
Psihonaut kaže: Pogledaj post
Jesi li ti uopče ikad bila u dužoj emotivnoj vezi? Jer meni se čini da se ti ne možeš emotivno vezati, a sve ovo je samo racionaliziranje i izbjegavanje suočavanja sa istinom.

Normalno je da nakon nekog vremena kemija splasne, postane i malo dosadno u vezi, ali ljudi se obično emocionalno vežu i npr. eksperimentiraju u krevetu i riješavaju dosadu tako da nađu neke nove zajedničke aktivnosti, ne raskidaju odmah sa partnerom.

Duga emotivna veza, ne bas, ako podrazumijevamo pitanje za dugogodisnje veze, ne nisam

Kako sacuvati emocionalnu poveznaost?

Sekulanost jeste kompleksna, ali bez kemije , meni je nezamisliva.
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:39   #79
Pa što ako brzo izgubiš interes? Kao da si jedina. Takva si, površna osoba. Ili te tata nije volio. Ne znam. Nije ni bitno.

Budi ono što jesi i seksaj se sa svima te idi dalje.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:41   #80
Pročitah prvu stranu topica - znači autorka se jebe s idiotima.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger