Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2009., 20:46   #1041
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
i onda covjek izmislise kondome.

Šta, sad ni medicinska istraživanja nisu relevantna?

Tražili su dokaze, ja sam ponudio šta su tražili. Ugledni naučni časopisi su objavili rezultate istraživanja. Sasvim je druga stvar je to što se vama obrezivanje ne sviđa upravo zbog nekih predrasuda o kojima sad ne bih.

Što se tiče redovitosti upotrebe kondoma, o tome sigurno najbolje znaju ginekolozi koji svakodnevno vrše abortuse pa i udatih žena.


Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Ahaaaaaa samo ti vjeruj u te gluposti
zato spolnih bolesti uopće nema u zemljama-regijama gdje se muškarci većinom obrezuju tipa Bliski istok ili USA
Niko nije rekao da je obrezivanje "lijek" za te bolesti. Ali istraživanje je reklo svoje.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 20:48   #1042
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Šta, sad ni medicinska istraživanja nisu relevantna?

Tražili su dokaze, ja sam ponudio šta su tražili. Ugledni naučni časopisi su objavili rezultate istraživanja. Sasvim je druga stvar je to što se vama obrezivanje ne sviđa upravo zbog nekih predrasuda o kojima sad ne bih.

.
to je sve nebitno AKO koristis kondome. ako ih ne koristis, uistinu je nesto veca sansa da ce STDe prenijeti ili pokupiti ovaj neobrezani.

a sad, karanje sa kondomom je odgovorno ponasanje ljudi koji se jebu sa novim partnerima... a poslije je ionako najsigurnije testirati se.

tako da to istrazivanje vrijedi kurca ako se koristi mozak.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 20:49   #1043
Ako se muškarac ponaša neodgovorno, opasan je u svakom slučaju. Ako se ponaša odgovorno i koristi zaštitu, nije opasan bez obzira koliko kožice imao.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 20:50   #1044
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
to je sve nebitno AKO koristis kondome. ako ih ne koristis, uistinu je nesto veca sansa da ce STDe prenijeti ili pokupiti ovaj neobrezani.

a sad, karanje sa kondomom je odgovorno ponasanje ljudi koji se jebu sa novim partnerima... a poslije je ionako najsigurnije testirati se.

tako da to istrazivanje vrijedi kurca ako se koristi mozak.
Da, a ti ga svaki put navučeš i imaš u džepu. Pričaj mi malo o tome.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 20:53   #1045
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Ako se muškarac ponaša neodgovorno, opasan je u svakom slučaju. Ako se ponaša odgovorno i koristi zaštitu, nije opasan bez obzira koliko kožice imao.
Ne znam o čemu govoriš? O nekom virtualnom sigurnom sexu pri kojem niko nema alkohola u krvi itd. Ma daaaaj. Sve perfectione ... hajd ne nasmijavaj me.

Naročito su odgovorna djeca do 20 godina...., ma ja u nekim štrebeskim knjigama.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 20:57   #1046
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Da, a ti ga svaki put navučeš i imaš u džepu. Pričaj mi malo o tome.
jebiga, u vezi sam, ne varam, ona pije pilule.

sve i da varam, koristio bi ta sranja, ako nista, da ne prenesem njoj neki kurac zbog mojeg sranja.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 21:00   #1047
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
jebiga, u vezi sam, ne varam, ona pije pilule.

sve i da varam, koristio bi ta sranja, ako nista, da ne prenesem njoj neki kurac zbog mojeg sranja.

Da, ali to si samo ti i to ti ovaj sada, a gdje su ostali i gdje je 60-70% čovječanstva. Jel misliš da svi imaju pitku i toplu vodu za održavanje higijene?

Ma da, ne postoji svijet izvan mog svijeta, i sve su ruže okolo i ništa ne smrdi, nema gladi i siromaštva i svi su čuli za kondom. Sve je idealno.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 21:39   #1048
Quote:
Yodais kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem ti. Dokazi za to.....?

Opet izmišljaš. Dokazi za to.....?
Ne izmišljam..pogledaj članak na koji sam postavio link gore.

Quote:
Yodais kaže: Pogledaj post
Dakle, želiš reći da su judaizam i islam predvidjeli pojavu AIDSa pa su iz preventivnih razloga počeli sakatiti dječake?
Spolno prenosive kao i spolne bolesti su bile poznate i u doba Rimljana a i mnogo ranije. Vidi pod legionarska bolest.

Quote:
Yodais kaže: Pogledaj post
Naravno da je u pitanju higijena. Ako se ne misliš prati redovno, sigurnije je da si obrezan.
Ako pak održavaš normalnu higijenu, sa zdravstvenog stanovišta je svejedno da li si obrezan ili ne.
Predpostavljam da si u svom savršenom svijetu uvijek bio u prilici svaki put oprati govance kad te recimo pokaki neka ptičica.

Quote:
Yodais kaže: Pogledaj post
Samo se ti tješi
Otkud ti to da se tješim?

Quote:
Yodais kaže: Pogledaj post
Gluplji razlog već dugo nisam čuo. Isus se i nije uopće jebav'o.
Možeš li pružiti neki naučni dokaz za ovu tvrdnju? Inače ja nisam spominjao Isusa u kontekstu "jebavanja" nego u kontekstu religijske tradicije i obreda i običaja naroda iz kojeg potiče.

Quote:
Yodais kaže: Pogledaj post
Pa budući da je on moj Mesija, ne bih trebao niti ja? Ali čekaj, ako svi kršćani ne budu jebavali, tko će nam onda proširivati vrstu? Vi obrezani? A to biste htjeli?
Nisam znao da su kršćani vrsta, ja sam mislio da su ljudi vrsta a da su kršćani uži pojam od ljudske vrste.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 00:16   #1049
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Spolno prenosive kao i spolne bolesti su bile poznate i u doba Rimljana a i mnogo ranije. Vidi pod legionarska bolest.
e sad, ako ti zbilja mislis da su oni vec tada znali da sa obrezanim imas nesto manju sansu popusit bolest, onda zbilja nemamo o cemu raspravljati
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 03:19   #1050
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Ne znam o čemu govoriš? O nekom virtualnom sigurnom sexu pri kojem niko nema alkohola u krvi itd. Ma daaaaj. Sve perfectione ... hajd ne nasmijavaj me.

Naročito su odgovorna djeca do 20 godina...., ma ja u nekim štrebeskim knjigama.
Neka jesu. Ona koja nisu, često poberu spolne bolesti, bii obrezani ili neobrezani.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 08:42   #1051
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Vlastita ginekologinja mi je potvrdila da obrezani jednostavno imaju znatno manju mogucnost da pokupe nekaj od tih blagodati nakon sto sam ja osobno bila "kontaminirana" da nisam ni znala, a on je ostao cist.
(obzirom da smo dugo bili zajedno, a ja na pilulama, nismo koristili kondom)
Nekome jos uvijek nije dovoljno po ovom pitanju?
Dakle, ako imaju manju mogucnost da nesto pokupe, manja je mogucnost da i sire. Cista logika.
Nije ovo borba obrezanih protiv neobrezanih, ali cinjenica je da obrezani imaju odredjene prednosti pred neobrezanim. That's all.
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 09:29   #1052
Bla bla truć truć...

"The authors said that in the Eastern Cape, where most men are circumcised, the HIV prevalence rate is not meaningfully lower than in KwaZulu-Natal, where most are not."

Izvor:
http://www.aegis.org/news/sapa/2007/SA070503.html
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 09:38   #1053
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Bla bla truć truć...

"The authors said that in the Eastern Cape, where most men are circumcised, the HIV prevalence rate is not meaningfully lower than in KwaZulu-Natal, where most are not."

Izvor:
http://www.aegis.org/news/sapa/2007/SA070503.html

http://reporter.com.hr/zdravlje_i_lj...zu_hiv-om.html

"Rezultati dva posljednja ispitivanja na 8000 muškaraca u Africi pokazali su da obrezivanje može smanjiti rizik od zaraze HIV-om za čak 50 posto."

Ma vidi ovo?! Tko bi rekao...
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 10:01   #1054
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
http://reporter.com.hr/zdravlje_i_lj...zu_hiv-om.html

"Rezultati dva posljednja ispitivanja na 8000 muškaraca u Africi pokazali su da obrezivanje može smanjiti rizik od zaraze HIV-om za čak 50 posto."

Ma vidi ovo?! Tko bi rekao...
Ah bla bla truć truć,
obrezivanje nije vakcina niti trajna zaštita protiv spolnih bolesti, tko u to vjeruje je prilično naivan...

http://www.circumcisionandhiv.com/20...e-revisit.html

http://www.cirp.org/library/disease/HIV/myers2008/
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 10:11   #1055
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Ah bla bla truć truć,
obrezivanje nije vakcina niti trajna zaštita protiv spolnih bolesti, tko u to vjeruje je prilično naivan...

http://www.circumcisionandhiv.com/20...e-revisit.html

http://www.cirp.org/library/disease/HIV/myers2008/
Ajmo ovako onda: mozemo tu nabacivati linkove do unedogled. Znanstvena istrazivanja variraju, traju godinama i polucuju svakakve rezultate do onog trena konacnog otkrivenja.
Ja govorim iz osobnog iskustva koje sam imala s obrezanim (imas li ti?) i onoga sto mi je on govorio iz svojeg osobnog iskustva (imas li ti obrezan kurac?).
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 10:22   #1056
ajde da zakljucimo ovu raspravicu - za normalno prosjecno ljudsko ljudsko bice koje ima zrno soli u glavi, obrezivanje je nepotrebno, cak i nepozeljno.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 10:31   #1057
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ajde da zakljucimo ovu raspravicu - za normalno prosjecno ljudsko ljudsko bice koje ima zrno soli u glavi, obrezivanje je nepotrebno, cak i nepozeljno.
Svako normalno, prosjecno ljudsko bice koje ima zrno soli u glavi ce vlastiti zakljucak donijeti na temelju iskustava, istrazivanja i informiracija pro et contra, a ne na temelju predrasuda koje ima.
Dakle, nisu "neslani" svi koji misle drugacije.
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 10:33   #1058
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
...
Ja govorim iz osobnog iskustva koje sam imala s obrezanim (imas li ti?) i onoga sto mi je on govorio iz svojeg osobnog iskustva (imas li ti obrezan kurac?).
Mislim da osobno iskustvo nije toliko bitno, no dobro, ja nemam obrezani kuki (mada po nekoj fori liči više na obrezani ) ali imam neka iskustva he he

PS. čitaj gay sam i da, bio sam u vezi sa nekoliko obrezanih i neobrezanih momaka pa imam ajmo reći neko kao osobno iskustvo - mada mi taj podatak o obrezanosti apsolutno nije bio bitan.
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 10:38   #1059
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Mislim da osobno iskustvo nije toliko bitno, no dobro, ja nemam obrezani kuki (mada po nekoj fori liči više na obrezani ) ali imam neka iskustva he he

PS. čitaj gay sam i da, bio sam u vezi sa nekoliko obrezanih i neobrezanih momaka pa imam ajmo reći neko kao osobno iskustvo - mada mi taj podatak o obrezanosti apsolutno nije bio bitan.
Pa onda, jeste li pricali o tome? Vjerujem da jeste jer obrezana kita i nije cesta pojava ovdje, koliko mi se cini. Kako su tvoji partneri zivjeli s tim teskim bremenom obrezane i "osakacene" kite?
Jesi li ti uocio neku razliku kad si primao, pusio itd...? Kakva su onda tvoja iskustva?
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 10:41   #1060
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Svako normalno, prosjecno ljudsko bice koje ima zrno soli u glavi ce vlastiti zakljucak donijeti na temelju iskustava, istrazivanja i informiracija pro et contra, a ne na temelju predrasuda koje ima.
Dakle, nisu "neslani" svi koji misle drugacije.
ja aludiram na cinjenicu da djeci rezu kite bez ikakvog pitanja.

to nema veze sa nikakvom logikom i cinjenicama.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger