Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 13:59   #81
kolika je sadasnja cijena za namjestanje toga atlasa, na ovoj web str.

http://www.atlasprofilax.hr/index.html


ja sam ga cak i opipao da mi je atlas pomaknut, jer na desnoj strani imam fino udubljnenje u odnosu na lijevoj stani gledajuci ispred sebe
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:13   #82
23.10.2008.g. sam bio na namještanju atlasa. Prije toga konstantni bolovi u desnoj lopatici i vratu a kod stajanja i trčanja u lumbalnom djelu intenzivni bolovi nekoliko sati a potom onako stalni ali ne toliko izraženi.Po namještanju atlasa nemam više bolova nigdje sve do unazad desetak dana ali samo u vratnom djelu (povredjeni 2 i 5 kralježak od eksplozije granate u ratu).Prema informaciji gosp. Tomljenoviča proces oporavka kod starijih traje i do nekoliko godina. Između ostalog primjetio sam da se bolje koncentriram na ono što radim, lakše mi je bilo raditi vježbe disanja.Činjenica je da sam i prije i poslije namještanja koristio i koristim još neke tehnike da si pomognem.Ne bih procjenjivao druge načine jer nisam probao.Uglavnom meni je pomoglo ali sam svjestan da svatko od nas treba učiniti sve što misli da mu može pomoči da bi se osječao bolje i zdravije

Pozdrav
macatoban is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 20:03   #83
aha to shvacam da je malo teze rijesiti fizicko ostecenje kralježaka, znaci tebi je ipak pomoglo onda su ipak nes uradili u smislu stavili atlas u normalan polozaj

jel ima jos ko je prosao na taj atlasprofilax bar u ZG nek slobodno posta svoja iskustva, i jel i dalje cijena 180eura ili kolko vec ?





za ove likove koji dezuraju za antireklamu me nezanimaju, jer ih necu citati
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 16:22   #84
SAS evo ovako...ja sam bila na namjestanju atlasa al ne ovdje u zagrebu vec kod gosp.Vladimira Marusevca u bliznini varazdinskih toplica...imala sam ceste glavobolje i sve cesce mi se desavalo da me presijece u vratu ili u podrucju lopatice...zasto sam isla tamo? od kolegice sam saznala da taj covjek namjesta atlas rucno,traje djelic sekunde i ne boli nista a cijena je smijesnih 30 eura.....i tako sam se ja uputila kod njega.docekao me sa smjeskom jako smirena osoba,objasnio mi sve sto me zanimalo oko toga,prije je usljedila dijagnostiga da se vidi dal je atlas pomjeren a tada sam ja samo trebala reci dal zelim da mi ga vrati na mjesto....eto prosla je godina dana od kad je moj atlas na mjestu....nemam vise glavobolje a sto mi je bilo najvaznije od tada me vise nije ni jednom presjeklo u ledjima....usto oni imaju ayurvedski centar pa evo ti link jer ako te nesto zanima mozes pitat tel il mailom....ljep pozdrav!!! http://www.ayurveda-prema.com/index....d=12&Itemid=26
malena curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 01:08   #85
cool mislim da je to to kaj meni treba ta Vitalogija, bar lik radi rucno pa mislim da je kvalitetniji posao od strojnog, brzo i efikasno mislim da cu svratiti do njega jer nemam kaj izgubiti, jos nije nitko osto invalid od tog zahvata jer bi inace negativnosti punilo po prvim stranicama novinskim clancima, a ovaj bi iso u zatvor
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 08:20   #86
Imate li kakvih iskustva s tim?
Jeste li čuli za metodu?
Je li tko prošao tretman uklanjanja iščašenog atlasa?
Kakvi su dojmovi, rezultati, osjećaj…?
Kod nas to radi Vlado Tomljenović iz firme AtlasProFilax.
Bio sam na njihovom predavanju.
Oni tvrde da je iščašeni atlas nasljedan i da ga ima 99 % ljudi, i da je uzrok svim bolestima.
Da se može raditi na svima, i na starijim osobama a i na djeci, samo ne na trudnicama.
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 11:00   #87
pa nesmije se na trudnice iz jednostavnog razloga jer kad vratis atlas na mjesto onda se desi slijedece dobivas naglo povecanu energiju bar kak su drugi ljudi opisali i time bi mogli nanijeti vise stete nego koristi djetetu koji se jos nije rodilo

a dobivas povecanu jer zato sto se otvaraju blokirane dijelove u vratu koji vode po ostalim dijelovima tijela

evo tu imas video

http://www.atlasprofilax.ch/eng/video.php


to su ti sa istoka odavno znali pak ti zato ima jedan u varazdinskim toplicama

http://www.ayurveda-prema.com/index....d=12&Itemid=26
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 21:05   #88
pa ja sam i bio kod Vladija, ali ne iz Altlasprofilaksa, nego kod onog iz Varaždinskih toplica...
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 21:30   #89
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
pa ja sam i bio kod Vladija, ali ne iz Altlasprofilaksa, nego kod onog iz Varaždinskih toplica...

Cek nisam te razumio jesi bio kod tog lika kod varazdinskih toplica na namjestanju atlasa ili si se samo informirao o tome kod atlasprofilax ?
Mislim na zadnji link koji sam ti postao u prethodnom postu, lik trazi navodno 30eura i rucno namjesta u djelicu sekunde.
Sto mi zvuci da je to vrlo strucna osoba i da mu to nikako nije strano posto ayuredia potjece sa istoka. Navodno je to kod njih bila tradicija kad se dijete rodi da najkasnije do 6god zivota se provjeri u kojem je polozaju atlas, pa ak je pomaknut onda se namjesti taj atlas, ukoliko im je to cudo iscaseno, dok svicarc tek 95 godine proslog stoljeca, skuzio kak namjestiti atlas.

Imas i na youtube link kak ti ljudi rucno najestaju djeci od svega 5-6 god, taj atlas u djelicu sekunde i nis se nisu bunila tipa plac/vika ili sta ja znam.

Zadnje uređivanje SAS : 25.04.2009. at 21:38.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 22:16   #90
I ja sam confused,kako sad Vlady radi atlasprofilax.
Zamisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 04:40   #91
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Cek nisam te razumio jesi bio kod tog lika kod varazdinskih toplica na namjestanju atlasa ili si se samo informirao o tome kod atlasprofilax ?
Mislim na zadnji link koji sam ti postao u prethodnom postu, lik trazi navodno 30eura i rucno namjesta u djelicu sekunde.
Sto mi zvuci da je to vrlo strucna osoba i da mu to nikako nije strano posto ayuredia potjece sa istoka. Navodno je to kod njih bila tradicija kad se dijete rodi da najkasnije do 6god zivota se provjeri u kojem je polozaju atlas, pa ak je pomaknut onda se namjesti taj atlas, ukoliko im je to cudo iscaseno, dok svicarc tek 95 godine proslog stoljeca, skuzio kak namjestiti atlas.

Imas i na youtube link kak ti ljudi rucno najestaju djeci od svega 5-6 god, taj atlas u djelicu sekunde i nis se nisu bunila tipa plac/vika ili sta ja znam.

da bio sam na namještanju
vlado iz toplica radi to ručno
vlado iz atlasprofi radi to strojno
kod prvog vladija je cijena 30 eura
kod vladija iz altasprofilax je 180 eura
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 06:02   #92
Vlady Marusevac je 30 eura u blizini varazdinsih toplica a Vlady Tomljenovic (Atlasprofilax) radi za 180 eura.Imamo dva Vladyja.
Zamisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 14:52   #93
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
da bio sam na namještanju
vlado iz toplica radi to ručno
vlado iz atlasprofi radi to strojno
kod prvog vladija je cijena 30 eura
kod vladija iz altasprofilax je 180 eura
Aha znaci bio si kod Vlada koji je kod toplica i dalje trazi 30eura, kolko je proslo od tretmana i jel ti sta bolje u odnosu na prije tretmana ?
Jer ja mislim da ti ovaj drugi Vlado iz atlasprofilax nema kaj ti raditi ak ti je vec namjesten atlas.

Neznam po meni je sigurnije da se to izvede u sekundi nego da ti strojnim vibriranjem 5-10min te davi time, tj. da nije pozeljno da se tolko sudaraju atlas lubanja i kraljeznica za vrijeme vibracije da se sve namjesti.

Zadnje uređivanje SAS : 26.04.2009. at 15:07.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 17:59   #94
SAS,dobro je sto se brines ali namestanje sa aparatom ne traje 5-10 minuta vec mozda 5-10 sekundi.
Zamisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:48   #95
Quote:
Zamisli kaže: Pogledaj post
SAS,dobro je sto se brines ali namestanje sa aparatom ne traje 5-10 minuta vec mozda 5-10 sekundi.
Aha, doista sam napisao min, a trebao sam napisati sekunde, moja pogreska
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:52   #96
Mislim da budem svratio ovaj tijedan kod Vlade kod varazdinskih toplica pa cu vidjeti, naravno prije toga moram nazvati i dogovoriti termin jer me vec treci dan boli donji dio kicme kriza, pa prepostavljam da je do Atlasa no budemo vidjeli.

Zadnje uređivanje SAS : 26.04.2009. at 21:06.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 11:18   #97
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Aha, doista sam napisao min, a trebao sam napisati sekunde, moja pogreska

Nista,nista bar se nasmeja malo.I zelim ti da ubrzo postanes zdrav i da te nista vise ne boli.
Zamisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 15:13   #98
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Aha znaci bio si kod Vlada koji je kod toplica i dalje trazi 30eura, kolko je proslo od tretmana i jel ti sta bolje u odnosu na prije tretmana ?
Jer ja mislim da ti ovaj drugi Vlado iz atlasprofilax nema kaj ti raditi ak ti je vec namjesten atlas.

Neznam po meni je sigurnije da se to izvede u sekundi nego da ti strojnim vibriranjem 5-10min te davi time, tj. da nije pozeljno da se tolko sudaraju atlas lubanja i kraljeznica za vrijeme vibracije da se sve namjesti.
pa nakon namještanja me bolio vrat oko 10-tak dana
bio sam tamo prije godinu dana
dana se osjećam super
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:09   #99
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
pa nakon namještanja me bolio vrat oko 10-tak dana
bio sam tamo prije godinu dana
dana se osjećam super
vjerojatno je tomu razlog kaj su se malo napnuli misici vrata i zile nakon tretmana pa te zato bolilo 10 dana, ak je sad poslije toga sve super onda je to to kaj se trazi
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 05:37   #100
Bavi li se neko namjestanjem Atlasa u BH?
__________________
What we do in life, echo’s in eternity
BOSNIAN#1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.