Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2023., 15:02   #1
placa nakon izmjenjene radne sposobnosti

Pozz..
Zanima me sljedeće:
Poslodoavac kaže da je usvojena nova sistematizacija te da ukidaju moje radno mjesto (invalid sam II kategorije i radio sam na radnom mjestu VSS) i nudi mi drugo radno mjesto.
Medjutim tek sa saznajem da je tu plaća sa SSS,pa sad ne znam da mi smiju a verovatno će i ponuditi plaću sa SSS?
Zar nije po zakonu da mi moraju zadržati moju plaću po VSS?
frozensun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2023., 05:00   #2
Quote:
frozensun kaže: Pogledaj post
Pozz..
Zanima me sljedeće:
Poslodoavac kaže da je usvojena nova sistematizacija te da ukidaju moje radno mjesto (invalid sam II kategorije i radio sam na radnom mjestu VSS) i nudi mi drugo radno mjesto.
Medjutim tek sa saznajem da je tu plaća sa SSS,pa sad ne znam da mi smiju a verovatno će i ponuditi plaću sa SSS?
Zar nije po zakonu da mi moraju zadržati moju plaću po VSS?
Koliko znam-nije,ali treba provjeriti Zakon Bih.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2023., 11:43   #3
Bolje ti je da potražiš stručnu pomoć jer na drugoj temi opisuješ ozbiljne zdravstvene probleme + postoji rizik da ćeš nekoga ozlijediti (tvoje riječi, ne moje). Prvo se dovedi u red, onda istjeruj pravdu. Možda ti daju drukčije radno mjesto jer znaju za tvoje stanje? Da li si išao na procjenu radne sposobnosti?
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.