Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 17:23   #5881
AliceinMess - tu ti je moja priča :-)

https://www.forum.hr/showthread.php?t=817139&page=289
__________________
"Svi tvrde da postoji jedan svijet. Ja tvrdim da postoje dva. Jedan je moj, a drugi djelite kako želite " (Jim Morrison)
kinder_lada is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 10:05   #5882
Ne volim rečenice koje počinju s "Ono...", ali... Ono kad prođe vrijeme i s nekog odmaka pogledaš na tu nesretnu vezu i shvatiš da nije samo jedna strana kriva i uvidiš svoje greške... i onda nestane ljutnja.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:05   #5883
Dugo, dugo smo bili. Imali smo sve sada nemamo ništa.
Još je sve friško pa je dosta teško. Imam osjećaj da će biti još teže.
Sve me podsjetilo na prvi prekid. Apsolutno sve. U ovih skoro pa desteljeća puno smo naučili jedan od drugog i vjerujem da smo došli do kraja. Znam da ću svaku drugu uspoređivati sa tobom . Sjedim sada u sobi savim sam , nevjerovatno koliko je oslobađajuće ovo pisati . Možda shvatiš što si imala pa se budeš htjela vratiti u naše gnjezdo. Ja sam te pustio da ideš u svoj život ali iskreno od kada si otišla od nas počeo sam se mjenjati , počeo sam primjećivati druge ljude, shvatio sam da se mučimo.Povrijedlio me to što nisam te uspio zadržati da ostanemo zajedno pod istim krovom, a ova fizička odovojenost u ovom godinama me samo još više dotukla .Nisam dao ono što misliš da sam trebao, dok sam ja mislio da sam dao sve. Uvjek sam imao vjere u nas sve dok nisi otišla i meni samom bacila sumnju u nas. Da nismo jedan za drugog,da nemogu dati ono što tebi treba. Ipak unazad dvije godine bila si pred kolapsom i dvije godine me ne voliš onako kako si prije me voljela. Ipak to nije onda to. Mogao sam se mučiti još i tebe skupa samnom još jedno vrijeme , ali onda opet osjetim da bi nešto bilo. Netko bih izašo povrjeđen, ovako bar smo fer i teško će nam biti oboje.
Puno smo se potrošili .Zašto je nama bilo toliko teško neznam. Ne krivim ni tebe ni sebe. Rasli smo zajedno sada je vrijeme da se odvojimo i želim ti svu sreću svijeta. Ja sam mislio da su te razlike ono što nas čini posebnim. Mislio sam u razlikama da se možemo naći i da nas to može spojiti.
Živjela srećo , svako dobro ti želim . Ispuni svoj puni potencijal .
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:08   #5884
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Dugo, dugo smo bili. Imali smo sve sada nemamo ništa.
Još je sve friško pa je dosta teško. Imam osjećaj da će biti još teže.
Sve me podsjetilo na prvi prekid. Apsolutno sve. U ovih skoro pa desteljeća puno smo naučili jedan od drugog i vjerujem da smo došli do kraja. Znam da ću svaku drugu uspoređivati sa tobom . Sjedim sada u sobi savim sam , nevjerovatno koliko je oslobađajuće ovo pisati . Možda shvatiš što si imala pa se budeš htjela vratiti u naše gnjezdo. Ja sam te pustio da ideš u svoj život ali iskreno od kada si otišla od nas počeo sam se mjenjati , počeo sam primjećivati druge ljude, shvatio sam da se mučimo.Povrijedlio me to što nisam te uspio zadržati da ostanemo zajedno pod istim krovom, a ova fizička odovojenost u ovom godinama me samo još više dotukla .Nisam dao ono što misliš da sam trebao, dok sam ja mislio da sam dao sve. Uvjek sam imao vjere u nas sve dok nisi otišla i meni samom bacila sumnju u nas. Da nismo jedan za drugog,da nemogu dati ono što tebi treba. Ipak unazad dvije godine bila si pred kolapsom i dvije godine me ne voliš onako kako si prije me voljela. Ipak to nije onda to. Mogao sam se mučiti još i tebe skupa samnom još jedno vrijeme , ali onda opet osjetim da bi nešto bilo. Netko bih izašo povrjeđen, ovako bar smo fer i teško će nam biti oboje.
Puno smo se potrošili .Zašto je nama bilo toliko teško neznam. Ne krivim ni tebe ni sebe. Rasli smo zajedno sada je vrijeme da se odvojimo i želim ti svu sreću svijeta. Ja sam mislio da su te razlike ono što nas čini posebnim. Mislio sam u razlikama da se možemo naći i da nas to može spojiti.
Živjela srećo , svako dobro ti želim . Ispuni svoj puni potencijal .
AJoj jadan. Ovo zvuči prestrašno! Drž se stari!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:27   #5885
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
AJoj jadan. Ovo zvuči prestrašno! Drž se stari!
Hvala brate, svaka poteškoća je prilika za promjenu. Sve je prolazno tako i emocije. Eto bar tu mogu nešto istresti sa sebe , i to je rast u nekom pogledu .

Odluka je bila teška ali je bila potrebna za oboje. Nema veze za rast su potrebni šokovi, ovako samo sam u limbu , hodajući mrtvac. Osjetim da već rastem .

Živio i hvala
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:41   #5886
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Dugo, dugo smo bili...
Ajmeee, ovo je kao da čitam sebe, potpuno identično...

Ali iz tvojeg sljedećeg posta vidim da si na dobrom putu, teži put ali nadasve koristan.
I da, rastemo stari, rastemo... Sjeti se toga kad ponovno potoneš.
(Pisanje uistinu oslobađa)

Drž' se !
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 13:06   #5887
Quote:
kinder_lada kaže: Pogledaj post
AliceinMess - tu ti je moja priča :-)

https://www.forum.hr/showthread.php?t=817139&page=289
Znam, procitala sam, ali sam zaboravila da sam procitala
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Ne volim rečenice koje počinju s "Ono...", ali... Ono kad prođe vrijeme i s nekog odmaka pogledaš na tu nesretnu vezu i shvatiš da nije samo jedna strana kriva i uvidiš svoje greške... i onda nestane ljutnja.
Istina. Doduse, ja jos ne mogu reci da sam se skroz prestala ljutiti, ali ljutnja se smanjuje. I sve mi je jasnije sad (da dodatno zbunim Byrona ) da sam iz krivih razloga usla u to. Svidjao mi se, bivao mi je svakim danom sve drazi. Uvukao mi se pod kozu i zavoljela sam ga, ali ne onako, 100%. Jer mislim da 100% nikome vise ne mogu dati. Mozda sam ja ipak negativka.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 13:18   #5888
Quote:
Blurred Vision kaže: Pogledaj post
Ajmeee, ovo je kao da čitam sebe, potpuno identično...

Ali iz tvojeg sljedećeg posta vidim da si na dobrom putu, teži put ali nadasve koristan.
I da, rastemo stari, rastemo... Sjeti se toga kad ponovno potoneš.
(Pisanje uistinu oslobađa)

Drž' se !
Hvala na podršci . Sada još moram i stvari vraćati a to ću odugovlačiti neko vrijeme mada danas ću početi i to. Jednostavno nije imalo više smisla.

Kada se svađe počnu reciklirati , iste stvari od prije 5 godina se spominju .

Shvatiš da to nije to . Da je vjerovatno bila u pravu. Zaista postoje ljudi koji se nadopunjuju , a ne da se crpe. Bit će ovo opak period , ali neka to je život. Zdrav sam, kolko tolko. Treba biti sretan što sam živ imam oči i uši i mogu hodat .Male stvari koje uziamo zdravo za gotovo.



Živio
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 13:34   #5889
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Hvala na podršci
Nemoj zahvaljivati, zahvali sebi kad osjetiš da ipak, ma što bilo, rasteš iz pepela.
Izbacila me malo tvoja priča pa opet kreće milijun zašto, što mi je pomalo i smiješno sada, ali mora valjda tako. Slijedi terapija šetnjom
Tako je, samo male stvari, potpuno si u pravu.
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 13:57   #5890
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Samo je problem sto to dolazi u amplitudama. Nepravilnim, bar kod mene
Taman kad pomislim da sam sve izbacila, neko banalno sranje me izbaci iz takta
Same here
Taman se izvadim iz klinca,ne prividno nego doslovno i onda dođe ono : 'Ali ne to nije sve,uz to dobivate i extra....'
Odstupite od mene,pliz
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:11   #5891
Odakle ti ideja da me zbunjujes?

Otpočetka se, barem iz tvojih postova ovdje, moglo vidjeti da iz nekih razloga samu sebe guraš u tu vezu. Nisi li pisala o želji da ti se počne sviđati njegova glazba, tako nešto?

Samo, kao što sam već rekao, u općem ceskanju guzica teško je svaki put objašnjavati da je unatoč ceskanju guzica i dalje - guzica. Dovoljno mi je krpelja i bez toga.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:27   #5892
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Same here
Taman se izvadim iz klinca,ne prividno nego doslovno i onda dođe ono : 'Ali ne to nije sve,uz to dobivate i extra....'
Odstupite od mene,pliz
Bitno da se s vremenom smanjuje i da sve manje boli
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Odakle ti ideja da me zbunjujes?

Otpočetka se, barem iz tvojih postova ovdje, moglo vidjeti da iz nekih razloga samu sebe guraš u tu vezu. Nisi li pisala o želji da ti se počne sviđati njegova glazba, tako nešto?

Samo, kao što sam već rekao, u općem ceskanju guzica teško je svaki put objašnjavati da je unatoč ceskanju guzica i dalje - guzica. Dovoljno mi je krpelja i bez toga.
Rekao si mi da sam kontradiktorna. Mislila sam da je to zbunjujuce. Meni bi bilo.

Gurala sam se, da. Glazba mi se nije ipak svidjela, ali on jest. Uvjerila sam sebe da mozemo biti sretni i da ce moje blokade i sputanost nestati. On je vjerojatno skuzio da nece.

Ovo s krpeljima mi nije bas najjasnije. Jesam li ja ovdje krpelj ili oni sto mi glade guzicu?
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 20:27   #5893
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post

Istina. Doduse, ja jos ne mogu reci da sam se skroz prestala ljutiti, ali ljutnja se smanjuje. I sve mi je jasnije sad (da dodatno zbunim Byrona ) da sam iz krivih razloga usla u to. Svidjao mi se, bivao mi je svakim danom sve drazi. Uvukao mi se pod kozu i zavoljela sam ga, ali ne onako, 100%. Jer mislim da 100% nikome vise ne mogu dati. Mozda sam ja ipak negativka.
Možeš i dat ćeš se 100% u nekoj vezi kad ti taj netko bude 100% interesantan.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 20:41   #5894
Evo me opet. Volim Vas sve i zapamtitet to .Svi smo istiti .Jedan jednii .

Pericipirmo boga , kroz naše osobnosti . VOlim VAs sve :+ž

Malo sam si popio ali jbg .

Živjeli
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:01   #5895
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Možeš i dat ćeš se 100% u nekoj vezi kad ti taj netko bude 100% interesantan.
Ma dala sam se vec 150%, u tome i jest problem. Mucho komplicirana storija
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Evo me opet. Volim Vas sve i zapamtitet to .Svi smo istiti .Jedan jednii .

Pericipirmo boga , kroz naše osobnosti . VOlim VAs sve :+ž

Malo sam si popio ali jbg .

Živjeli
Zivio! Volimo i mi tebe i da ti se sto prije vrate tvoja prava
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 23:15   #5896
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Evo me opet. Volim Vas sve i zapamtitet to .Svi smo istiti .Jedan jednii .

Pericipirmo boga , kroz naše osobnosti . VOlim VAs sve :+ž

Malo sam si popio ali jbg .

Živjeli
Samo pij buraz - tak treba - živio
EternityZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 00:05   #5897
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Evo me opet. Volim Vas sve i zapamtitet to .Svi smo istiti .Jedan jednii .

Pericipirmo boga , kroz naše osobnosti . VOlim VAs sve :+ž

Malo sam si popio ali jbg .

Živjeli
Bravo! Samo cugaj sad! Vrijeme je za to!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 08:29   #5898
https://www.youtube.com/watch?v=I96i18dvYW8

ufff
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 17:50   #5899
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Evo me opet. Volim Vas sve i zapamtitet to .Svi smo istiti .Jedan jednii .

Pericipirmo boga , kroz naše osobnosti . VOlim VAs sve :+ž

Malo sam si popio ali jbg .

Živjeli
Zivjeli

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Lion Silvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 12:49   #5900
Točno sam vidio kad je čovjek krenuo spominjat Boga da se sašio

Moja bivša se u ponedjeljak ponovno javila telefonski, nakon jedno 10ak dana mira. Ljubazno sam ju zamolio da prekinemo komunikaciju i da ću se ja prvi javiti (kad i ako, moja stvar). Opet potonuće za vikend (jer sam se u jednoj situaciji prvi puta u životu osjetio posve sam, gdje ne mogu niti roditeljima vjerovati - moja je krivnja, ali ok, ispalo je sve ok), ali onda je nastupila ljutnja prema bivšoj. Ljutnja u smislu kako mi je to mogla napraviti, kako može biti sretna, a ja ovakav itd itd. Srećom, danas već ide to na bolje.

Ja moram priznati da ne mogu vjerovati kolko prekid može košmar napraviti čovjeku u glavi (a nije da se smatram neiskusnjarom).
Zonozz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:57.