Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2016., 12:07   #81
Nisam još pročitala topik, pa ću vjerovatno ponovit šta se već komentiralo ali eto. Egzibicionist, našao svoju nišu kao gay konzervativac koji se bori protiv političke korektnosti. Sve pet, da nije u to ime spreman bit odvratan bully. Nakon onoga s Leslie Jones, ne zanima me šta taj ima za reć. Žalim takve ljude.
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 12:55   #82
Quote:
Cromanst kaže: Pogledaj post
Jako korektan i temeljit post moram priznati.

No nisi li malo preoštar prema Milou?

Moguće da čovjek samo želi popraviti sliku o homoseksulcima među desničarima i konzervativcima. Želi pokazati da nisu svi gayevi za redefiniciju braka i obitelji niti za paradiranje ulicama gradova.

Na taj način će puno efektnije dovesti do smanjenja homofobije u određenim društvenim segmentima od standardnog LGBT aktivizma.

Trebaš mu dati šansu.
Zar ne bi istinska gay konzervativna pozicija bila da žele stupit u brak sa svojim partnerom i da žele obitelj? Kud ćeš tradicionalnije od toga?
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 13:19   #83
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Zar ne bi istinska gay konzervativna pozicija bila da žele stupit u brak sa svojim partnerom i da žele obitelj? Kud ćeš tradicionalnije od toga?
Ebe ga to sto je katolicki vjernik.
Btw, bez obzira sto se time voli hvaliti... upravo je to podrucje na kojem je vrlo tanak i neprekidno upada u kontradiktornosti. Kada sa druge strane za sugovornike ima uvjerene ateiste ili konzervativce koji ga ne zele uhvatiti u mrezu- prolazi dobro. Razgovor sa likom koji je ljevicar i gay, ali je ujedno pohadao katolicku skolu nije bas najbolje prosao. To je bilo muljanje i izmotavanje na najjace jer nije da ne zna kako on svojim zivotom svjedoci protiv svoje vjere, ali se pravi blesav.
On je ZIdov koji je katolik, ajmo reci da kao prolazi. Grk koji to nije... WTF!?!
Vjernik katolik koji zivi razvaratnim zivotom cak i za gay zajednicu. AKo uzmemo u obzir da " zivot u stanju trajnog grijeha " pretpostavlja zivot sa osobom istog spola, pa bez obzira kako monogaman taj zivot bio, pitam se sto je zivot kojim on zivi?
Da, da... MArija Magdalena, ali on se ne kaje i ne nastoji ne grijesiti vise jer bi to bilo jako lose za biznis. To namjerava tek nakon sto prode slava, nakupi se para i ostari...slatko.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 18:44   #84
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Zar ne bi istinska gay konzervativna pozicija bila da žele stupit u brak sa svojim partnerom i da žele obitelj? Kud ćeš tradicionalnije od toga?
Ne, upravo suprotno, konzervativna gay pozicija bi bila zalaganje za povratak u ''ormar'', tj. stupanje u brak s osobama suprotnog spola i zasnivanje obitelji.

Milo se u svojim člancima jasno opredjeljuje za tu soluciju:

''When I express views like this, I’m sometimes called a reactionary. People say I want to go back to the 50s. And they’re right – but it’s the 650s BC I want to return to, because Sparta had the right idea about male love. You can spend all day wrestling and wanking each other off if you want to, chaps, but you still have to get married, have kids and go off to fight wars.''

http://www.breitbart.com/big-governm...in-the-closet/
Cromanst is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 19:15   #85
Quote:
Cromanst kaže: Pogledaj post
Ne, upravo suprotno, konzervativna gay pozicija bi bila zalaganje za povratak u ''ormar'', tj. stupanje u brak s osobama suprotnog spola i zasnivanje obitelji.

Milo se u svojim člancima jasno opredjeljuje za tu soluciju:

''When I express views like this, I’m sometimes called a reactionary. People say I want to go back to the 50s. And they’re right – but it’s the 650s BC I want to return to, because Sparta had the right idea about male love. You can spend all day wrestling and wanking each other off if you want to, chaps, but you still have to get married, have kids and go off to fight wars.''

http://www.breitbart.com/big-governm...in-the-closet/
Sto potvrduje ono sto sam napisao u samom startu.
Milo nije gay aktivist, on je konzervativni aktivist koji se izjasnjava kao gay ( barem jos za sada ).
Sto se mene tice, a i prilicnog broja gay osoba aktivnih po drustvenim mrezama, on se slobodno moze zatvoriti u ormar... bilo bi nam drago.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 19:25   #86
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
E
On je ZIdov koji je katolik, ajmo reci da kao prolazi. Grk koji to nije... WTF!?!
Vjernik katolik koji zivi razvaratnim zivotom cak i za gay zajednicu...
Mislim da lik ne zasluzuje da se o njemu pise na forumu.
Kako je krenulo otkrice se da lik ima zenu i djecu, te da je lansiran u javnost da sludjuje narod.

Svako od nas ima bivsih djevojaka ili momaka koje daleko vise zasluzuju da se o njima pise i prica nego ovaj ljigavac.
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 19:27   #87
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Mislim da lik ne zasluzuje da se o njemu pise na forumu.
Kako je krenulo otkrice se da lik ima zenu i djecu, te da je lansiran u javnost da sludjuje narod.

Svako od nas ima bivsih djevojaka ili momaka koje daleko vise zasluzuju da se o njima pise i prica nego ovaj ljigavac.
Ajde da se jednom 100% slozim sa tvojim upisom.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 19:32   #88
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Mislim da lik ne zasluzuje da se o njemu pise na forumu.
Kako je krenulo otkrice se da lik ima zenu i djecu, te da je lansiran u javnost da sludjuje narod.

Svako od nas ima bivsih djevojaka ili momaka koje daleko vise zasluzuju da se o njima pise i prica nego ovaj ljigavac.
Zaslužuje itekako.

Čovjek je u posljednih nekoliko mjeseci stekao celebrity status; sva predavanja su mu rasprodana do posljednjeg mjesta, mainstream mediji ga konstantno intervjuiraju i sve češće zovu u goste.

Milo Yiannopoulos Is the Pretty, Monstrous Face of the Alt-Right

Nažalost, morat ćeš se naviknuti na njega, pogotovo ako Trump pobijedi.
Cromanst is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 19:58   #89
Quote:
Cromanst kaže: Pogledaj post

Čovjek je u posljednih nekoliko mjeseci stekao celebrity status...

Nažalost, morat ćeš se naviknuti na njega...
Necu.
Isti status ima Soraja u Srbiji, ali u mojoj kuci nema.


Na kraju sve se svodi ko je gazda u svojoj kuci (ili bar svojoj glavi).
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 22:10   #90
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Nisam još pročitala topik, pa ću vjerovatno ponovit šta se već komentiralo ali eto. Egzibicionist, našao svoju nišu kao gay konzervativac koji se bori protiv političke korektnosti. Sve pet, da nije u to ime spreman bit odvratan bully. Nakon onoga s Leslie Jones, ne zanima me šta taj ima za reć. Žalim takve ljude.
Ne žalim je. I sama je imala rasističke tvitove.

Oh wait, ona je crna pa joj se može.

Uostalom, gledate kroz prizmu Europe. U Americi možeš biti rasist koliko hoćeš - sloboda govora. Samo ne smiješ pozivati na nasilje.

No da, Twitter kao privatna kompanija može blokirati koga hoće, da se ponovim još jednom.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 18:07   #91
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ebe ga to sto je katolicki vjernik.
Btw, bez obzira sto se time voli hvaliti... upravo je to podrucje na kojem je vrlo tanak i neprekidno upada u kontradiktornosti. ...:
Teško mi sudit na neviđeno, ali za sad sam sklona vjerovat da je i taj njegov katolicizam samo dio njegovog "shticka", stvorio je personu sa toliko kontradikcija da ne moš odvratit pogled nego pokušat skužit kako sve to drži na okupu. Sumnjam da se istinski preispituje, uživa u pažnji i to je to.
Quote:
Cromanst kaže: Pogledaj post
Ne, upravo suprotno, konzervativna gay pozicija bi bila zalaganje za povratak u ''ormar'', tj. stupanje u brak s osobama suprotnog spola i zasnivanje obitelji.
Ne, to je samo retrogradna pozicija. Želja za brakom (ne surogat "životnim partnerstvom"), za djecom, je u biti istinski tradicionalna. Ako sami sebe ne gledaju kao aliene u društvu, u tom slučaju ostaje ormar ili razvrat Milo-style
Quote:
Milo se u svojim člancima jasno opredjeljuje za tu soluciju:

''When I express views like this, I’m sometimes called a reactionary. People say I want to go back to the 50s. And they’re right – but it’s the 650s BC I want to return to, because Sparta had the right idea about male love. You can spend all day wrestling and wanking each other off if you want to, chaps, but you still have to get married, have kids and go off to fight wars.''

http://www.breitbart.com/big-governm...in-the-closet/
Ne vjerujem mu ništa, zašto onda sam nije u ormaru? Laže i manipulira.
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Ne žalim je. I sama je imala rasističke tvitove.

Oh wait, ona je crna pa joj se može.

Uostalom, gledate kroz prizmu Europe. U Americi možeš biti rasist koliko hoćeš - sloboda govora. Samo ne smiješ pozivati na nasilje.

No da, Twitter kao privatna kompanija može blokirati koga hoće, da se ponovim još jednom.
Ma samo sam rekla da mi je ogavan, nisam širila priču na slobodu izražavanja. Za to sam da svak može radit ruglo od sebe, a i bolje je znat s kim imaš posla.
Nego to za Leslie Jones i rasističke twitove, ne misliš na ono što je M.Yannopoulus retwitao a ispala krivotvorina?
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 18:24   #92
Quote:
Guns of Brixton kaže:
Ne vjerujem mu ništa, zašto onda sam nije u ormaru? Laže i manipulira.
Kaze " moj " Izraelac: " Ne shvacaj ozbiljno osobu koja vjeruje da je Isus Mesiah i tvrdi da je Zidov !"
Iako ih u biti ima, ali su izdvojena sekta , a Milo nije jedan od njih.
Da, covjek je hodajuca kontradiktornost i bas zato budi interes... kao saobracajna nesreca, ne mozes ne pogledati.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 20:04   #93
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Kaze " moj " Izraelac: " Ne shvacaj ozbiljno osobu koja vjeruje da je Isus Mesiah i tvrdi da je Zidov !"
Iako ih u biti ima, ali su izdvojena sekta , a Milo nije jedan od njih.
Da, covjek je hodajuca kontradiktornost i bas zato budi interes... kao saobracajna nesreca, ne mozes ne pogledati.
Nema toliko drame u gay Židovu, ali vjernik katolik i gay...it's a sin! Zna čovik šta radi.
Kao kad je Super Silva hodala okolo s najvećim sisama ikad i ogromnim križem koji je tu visio i svima tko je htio slušat govorila kako je jako tradicionalna, ne vjeruje u seks prije braka...blah.

(Žao mi je zbog pizdarija koje su joj se izdogađale kasnije ali neko vrijeme jeste bila freak of the day)
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 20:20   #94
Milo legenda.
Andrijakos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 20:26   #95
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Nego to za Leslie Jones i rasističke twitove, ne misliš na ono što je M.Yannopoulus retwitao a ispala krivotvorina?
Znam, ali doista je imala rasisticke tvitove, nevezano za to.

Jos uvijek ih mozes naci na Twitteru. http://www.breitbart.com/tech/2016/0...itter-history/
kliknes na pojedini tvit i odvede te ravno na njen twitter
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 20:32   #96
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Nema toliko drame u gay Židovu, ali vjernik katolik i gay...it's a sin! Zna čovik šta radi.
Kao kad je Super Silva hodala okolo s najvećim sisama ikad i ogromnim križem koji je tu visio i svima tko je htio slušat govorila kako je jako tradicionalna, ne vjeruje u seks prije braka...blah.

(Žao mi je zbog pizdarija koje su joj se izdogađale kasnije ali neko vrijeme jeste bila freak of the day)
Pa ovisi kojoj tradiciji pripada. Ako je rijec o ortodoksnom Zidovu ima drame i te kako. KOnzervativci su do nedavno bili rame uz rame sa katolicima, ali od 2007 ( mislim ? ) se stav poboljsao u smislu da LGB osobe mogu postati rabini i hazzani, kao i neka vrsta ceremonije prilikom ulaska u istospolnu zajednicu. Liberalni je naravno sasvim ok.
No, ovdje je stvar sto Milo sa zidovstvom povezuje jedino izjava kako mislii da mu je baka bila Zidovka!?!? Mislim, jos jedan WTF?
Barem ja nisam nasao nikakvu drugu poveznicu....
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 20:57   #97
Bez obzira na sve negativnosti i niz kontradiktornosti u njegovim izjavama,tip rastura u zadnje vrijeme samo tako. Prilično neočekivano i nešto sasvim novo na političkoj sceni lude Amerike. Ivrstan je govornik i potencira upravo ona pitanja na kojima su lijevoliberali izgradili svoj sustav demokracije i svoj sustav vrijednosti te opasno nagazili na temeljna ljudska i prava slobode izražavanja. Kao što smo već načeli temu političke korektnosti i svih demona koji se skrivaju iza te stupidne izmišljotine, on ciljano razbija dogme i dekontaminira područje raznih aktivista, skupina i plaćenika koji rade (ne)svijesno u korist današnjih globalista i šačice bankara...

Go Milo, pratimo te na YT (dok još ide)

https://www.youtube.com/watch?v=PvkMmsd3Vzc



Najnoviji:

https://www.youtube.com/watch?v=Iskj4cgOhtw
__________________
Make America Great Again!

Zadnje uređivanje veruda : 17.09.2016. at 21:11.
veruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 21:33   #98
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Znam, ali doista je imala rasisticke tvitove, nevezano za to.

Jos uvijek ih mozes naci na Twitteru. http://www.breitbart.com/tech/2016/0...itter-history/
kliknes na pojedini tvit i odvede te ravno na njen twitter
Thanx, pogledat ću.

Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Pa ovisi kojoj tradiciji pripada. Ako je rijec o ortodoksnom Zidovu ima drame i te kako....
To da, ali ne može jednostavno tvrdit da je baš ortodoksni Židov pa mu to ne bi funkcioniralo, kod katolicizma je stupaj religioznosti ipak self-reported, duboko religiozni katolik izgleda isto kao i bilo koji drugi.

Quote:
veruda kaže: Pogledaj post
..

Go Milo, pratimo te na YT (dok još ide)

https://www.youtube.com/watch?v=PvkMmsd3Vzc
...
Zna uć u prostoriju i ostavit dojam, ne može se poreć
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 11:34   #99
Quote:
veruda kaže: Pogledaj post
Bez obzira na sve negativnosti i niz kontradiktornosti u njegovim izjavama,tip rastura u zadnje vrijeme samo tako. Prilično neočekivano i nešto sasvim novo na političkoj sceni lude Amerike. Ivrstan je govornik i potencira upravo ona pitanja na kojima su lijevoliberali izgradili svoj sustav demokracije i svoj sustav vrijednosti te opasno nagazili na temeljna ljudska i prava slobode izražavanja. Kao što smo već načeli temu političke korektnosti i svih demona koji se skrivaju iza te stupidne izmišljotine, on ciljano razbija dogme i dekontaminira područje raznih aktivista, skupina i plaćenika koji rade (ne)svijesno u korist današnjih globalista i šačice bankara...

Go Milo, pratimo te na YT (dok još ide)

https://www.youtube.com/watch?v=PvkMmsd3Vzc



Najnoviji:

https://www.youtube.com/watch?v=Iskj4cgOhtw

I tako je on pravednik dosao iz Europe ( majke politicke korektnosti ) u USA, zemlju koja je majka slobode govora i u kojoj ne postoji govor mrznje i sl " izmisljotine " politicke korektnosti... boriti se politicki korektnosti.
Moram priznati totalno u skladu

Quote:
Guns of Brixton kaže:
To da, ali ne može jednostavno tvrdit da je baš ortodoksni Židov pa mu to ne bi funkcioniralo, kod katolicizma je stupaj religioznosti ipak self-reported, duboko religiozni katolik izgleda isto kao i bilo koji drugi.
A e.... totalno mu ne bi pristajao taj look, a i kao sto kazes zna se kako zive i ponasaju se ortodoksni Zidovi... veliko odstupanje i ti to naprosto nisi.
JAko tesko za fejkat
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.

Zadnje uređivanje bubi mir : 18.09.2016. at 11:49.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 11:54   #100
Milo je čudak.

DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.