Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2004., 23:52   #1
Question Sid Meier's Pirates

Skinuo sam jucer igru i jako mi se svidja.
__________________
-fallen from light, reborn in shadow
Juxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 00:07   #2
od kud si skinul, ako smijem pitati?
random is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 00:45   #3
Preko eMulea, a ima i torrenta
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 02:10   #4
Jel to ovu novu i obnovljenu verziju?
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2004., 08:38   #5
Slatka igrica. Malo well kratka kad se čovjek uhoda. A i neke stvari su debilno teške za pronać.

BTW ste primjetili da sa izgledom guvernerove kćeri varira i određena veličina Nije da se neslažem ali fuck ako ikad koja feministkinja odigra igru
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 17:18   #6
Pa u 3 pm. Jel ima ovdje itko pismen??? Nesmije se dilat sa crackovima i sl ovdje. Ima dovoljno mjesta za to da nije potrebno vamo.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2004., 16:52   #7
Cist remake Igre iz 199o ih

Jedino kaj nije baš još izbalansirana...
__________________
(\_/) (\_/)(\_/) (\_/)
(O.o)(o.o)(O.O)(o.O)
(> <)(> <)(> <)(> <)

Špek nije zelenje!
Hrv123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2004., 01:40   #8
E kako napadat gradove?

I koji je najbolji naci da se poveca moral na brodu?
Nije valjda da moram svaki put podjelit zlato. Jednom sam imao 40000 GP i nakraju spao na 4000
__________________
Kako oblikovati potpise
Zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2004., 02:49   #9
Quote:
Zmaj kaže:
E kako napadat gradove?

I koji je najbolji naci da se poveca moral na brodu?
Nije valjda da moram svaki put podjelit zlato. Jednom sam imao 40000 GP i nakraju spao na 4000
Landfall pokraj grada pa onda došetaš do grada i dobiješ opciju napada. (tjeraj neprijatelja u neki tjesnac i onda raspali puškicama

A da bi ti bili happy moraš imat love hrpu. Što duže vrijeme ide i što više ljudi imaš to više love treba imat da bi bili happy.

Ako voziš samo jedan brod onda nije ni tako važno ako su unhappy (samo u svakoj taverni nabavi rulje ako ide).

Ali štos broj jedan je drpat lovu na kvadrat
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2004., 08:48   #10
Sad sam nasao grad Inka, 50 000 GP. I nasao sam hideout onog sa M, 100 000. A sta mi znaci toliko zlato kad ga nemogu potrosit Svejedno ce svaki mulac na brodu trazit jednak dio

Ma sve bi ih pobio
__________________
Kako oblikovati potpise
Zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2004., 14:16   #11
Quote:
Zmaj kaže:
Sad sam nasao grad Inka, 50 000 GP. I nasao sam hideout onog sa M, 100 000. A sta mi znaci toliko zlato kad ga nemogu potrosit Svejedno ce svaki mulac na brodu trazit jednak dio

Ma sve bi ih pobio

da ali povecas si tezinu na svash buckler-a i dobivas 40% od te love kada podijelis plijen, a za te novce pokupujes itema, te nakon toga ides u borbu i izgubis sto vise ljudi (ako si markiz onda ti poprave brod u tom gradu besplatno) i podijelis plijen, ali tebi je ionako svejedno koliko ljusi imas jer dobijes uvijek isti dio plijena, jedino su ljudi duze sretni kada ih poslije regrutiras
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2004., 14:26   #12
ako sam ja dobro skuzil da bi mogel napasti grad samo ti ta drzava treba ucijeniti glavu da te ne puste u grad i to ti je to, mores i sa broda napadat, a ako oces osvojiti mislim da trebas imati duplo vise ljudi prije ili nakon bitke

a kaj se morala tice, ja nisam 60 mjeseci dijelil lovu, nagomilalo se nekih 300000 i 100 ljudi je jos uvijek bilo very happy

inace nikad ne vozim vise od sto ljudi osim kad idem gradove osvajati, i nikad nemam nijedan brod osim large frigatea

btw, dal ste mozda uspjeli najti ship of the line?
random is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2004., 16:25   #13
Da da, sad sam poceo povecavat tezinu.

Sad je malo skugaviji onaj ples sa onom kujom. Ali sam je naucio citat tako da nije uopce problem.

Ja obicno imam large frigate, 350 ljudi, i jos jedno 2-3 broda, za teret.

Hehe glupi spanjolci. Napadnem im jedan grad 3 puta u kratkom vremenu i zauzmem ga kao engleski grad. Unistim im par brodova i dodem kod spanjolskog guvernera i on me promakne u Baruna

Inace nemoras imat duplo vise od one vojske koju napadas. Jednom sam imao 300 i nesto a oni 600 i nesto. I ubio sam ih sa dosta malim zrtvama.
__________________
Kako oblikovati potpise
Zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2004., 18:46   #14
znam da ti za napad ne treba, ali ako hoces svojeg guvernera postaviti onda mislim da moras nakon bitke imati vise (ne znam dal bas duplo) ljudi nego oni

a ako dodjes s puno vise ljudi onda uopce nema bitke nego samo swordfight s kapetanom straze

a to o borbi s puno vecom vojskom mi je poznato, kad sam napadal onog glavnog negativca imal sam 150 ljudi, a indijanaca ko u prici, sreca da nisu pretjerano jaki
random is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 15:04   #15
Quote:
Hrv123 kaže:
Cist remake Igre iz 199o ih
Da, ali prebačena na zajebanciju i crtani film
Od ozbiljne, epske igre s Amige napravili su zajebanciju



E da, i nivoi su smiješno prelagani, prva 3 uopće nema ni smisla za igrat. Idem upalit Amigu da izliječim dušu
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2005., 23:36   #16
Sid Maers Pirates

Meni odlična igrica, s kojon imam par problemcica

Kako napasti i opljačkati grad? Imam neku neobjašnjivu želju za tim, znam da se može, ali nisam skužio kako

Toliko od mene, zahvaljujem
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2005., 00:18   #17
Fino se iskrcaš pokraj grada i onda sa ekipom došetaš do grada i onda dobiješ opciju za napad. (Pazi može biti čupavo)
Ako imaš hrpetinu rulje onda nebude napad nego samo borba protiv šefa.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2005., 14:39   #18
Quote:
AxMi-24 kaže:
Fino se iskrcaš pokraj grada i onda sa ekipom došetaš do grada i onda dobiješ opciju za napad. (Pazi može biti čupavo)
Ako imaš hrpetinu rulje onda nebude napad nego samo borba protiv šefa.
Nisam vidio da postoji opcija, hvalaaa
Sada idem kokati malo

meni je glupo to što možeš sa malim brojem pirata napasti recimo invasion force od 200 ljudi, i ako ti pobijediš kapetana, pobjeda je tvoja. A onih ostalih 200 vojnika će gledati tebe i tvojih 20 pirata
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 22:48   #19
Još jedno pitanje... Primjetio sam da nakon svakog dijeljenja plijena, prođe par mjeseci i onda dobijem opciju da ostanem na istom levelu ili da prijeđem na novi.... prvi put sam prešao, ali durgi put sam loadao jer mi se nije svidjelo da plešem bez uputstva
Uglavnom, što se dobije s tim..?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 23:22   #20
Novi voyage tj da su ti gusari happy.

Ja sam inače imao foru da odvozim sve u komadu. Je da smiješ imat samo jedan brod (inače ti odu sa drugima) ali nije baš neki toliki problem. Dobar brod i raspali. Nema veze što se žale jer samo ih zaposliš još više a i ako dobro pljačkaš onda i budu dosta happy
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.