Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2005., 23:27   #21
Ja stalno pljačkam, pa su uvijek happy
Nego, koji je najjači brod? Ja sam na početku zarobio war galley od Baruna Raymonda i čini mi se da nema jačega. Danas sam kickao Morgana i imam njegov brod, koji je bolji
War galley je veći, makar oba dva nose istu tonažu
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2005., 14:27   #22
Mislim da je ship of the line ili tako nešto brodica broj jedan.

War sloope ili tako nešto je malo i okretno ko sam vrag a i brzo samo je teško sa tako malim brodom pljačkat. Nit stane rulje nit hrane. Tako da war frigatte je moj favorit (ebiga nigdje nisam do sada nabasao na ship of the line).
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2005., 16:06   #23
Quote:
Ken kaže:
Ja stalno pljačkam, pa su uvijek happy
Nego, koji je najjači brod? Ja sam na početku zarobio war galley od Baruna Raymonda i čini mi se da nema jačega. Danas sam kickao Morgana i imam njegov brod, koji je bolji
War galley je veći, makar oba dva nose istu tonažu

najjaci je ship of the line, ali large frigate je daleko bolji sto se tice napada, jer ima podjednako jaki oklop, bijednih 10 tona manje nosivosti, moze primiti 375 ljudi (ship of the line 300) i ima 8 topova manje sto i nije puno jer 40 je i previse, osim toga brzi je i okretniji je
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2005., 17:10   #24
Uf, ja bih vrlo rado to zaigrao, ali me nakon uvodnog (tavern) filmića baca natrag na desktop sa čestitkom "Runtime Error! bla bla...terminate in an unexpected way." Probao sve moguće kombinacije, pa ako ima koja dobra duša...

Inače stroj je sljedeći:
Athlon XP 1300
384Mb Ram
Geforce 2 GTS, novi driveri, novi DirectX
Creative SB PCI 128
WinXP SP2

tak da su minimalni zahtjevi kolko kužim zadovoljeni...
Help please.
Gregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 00:17   #25
OK gdje se nađe taj ship of the line??? Ja se vozim na španjolskoj war galley koju sam maznuo Barunu Raymondu, valja to šta? Imam Još 2 broda u floti, još jednu war galley i brod onog Henry-a Morgana. Njegov brod drži 40 topova, a war galley samo 32. Ali jebiga war galley mi izgleda veće i ljepše
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 09:03   #26
Galeoni su ti jedni od najgorih brodova za igrat.Imaju dosta topova, i jak oklop, ali su strašno spori i tromi.Vidin da nitko od vas ne spominje Royal sloop, a to je definitivno najbolji brod za upravljanje.Sa upgrade-ima, može ukrcat 187 ljudi, ima 20 topova, ali je strašno okretan, i brz, tako da kada se malo ispraksiraš, nema šanse da ti iti jedan brod pobigne.Ja san(bez pretjerivanja) sigurno sredija 50-60, ako ne i više brodova, bez da me pogodila i jedna topovska kugla.Inače, igru više ne igran jer san ostvarija maksimalni broj bodova, pa mi više i nema nekoga smisla.U toj zadnjoj partiji koju san odigra, bija san otprilike 20 godina na moru, bez dijeljena love.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 16:13   #27
Ma meni ti war galley nisu loši. Ionako mi nitko ne bježi
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 14:38   #28
Da bi postavio svog guvernera mislim da broj ljudi s kojim osvajas grad mora biti 10% od ukupne populacije grada - ili tako nekako.

I ovo je doista sprdnja naspram verzije za Amige. To je bila igra!

Nego - zna li itko neke informacije hoce li (ikada) izaci ta nekakva nova verzija? Govorim o Sid Meierovoj novoj verziji - ne zanimaju me neke bezvezne kopije.
schmokljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2005., 17:04   #29
Quote:
Kurdy Malloy kaže:
Galeoni su ti jedni od najgorih brodova za igrat.Imaju dosta topova, i jak oklop, ali su strašno spori i tromi.Vidin da nitko od vas ne spominje Royal sloop, a to je definitivno najbolji brod za upravljanje.Sa upgrade-ima, može ukrcat 187 ljudi, ima 20 topova, ali je strašno okretan, i brz, tako da kada se malo ispraksiraš, nema šanse da ti iti jedan brod pobigne.
TAKO JE! Royal Sloop je legendaran. Užasno je manevarbilan, ima pristojan broj topova i veliku posadu (kada se unaprijedi sa triple hammocks) za svoju klasu. A što juri po otvorenom moru... Sa njim stignem spasiti cijelu obitelj, zaposliti Montalbana da mi čisti wc, spasiti sisatu guvernerovu kčer i onda još malo jebati Engleze po Karibima.

Masu ljudi voli War Canoe ali meni nekako ne leže jer ne mogu pretrpjeti ni najmanju štetu a o posadi da ne govorimo.

Inače već dulje vremena nisam igrao jer sam zadnji put osvojio maksimalni broj bodova na Swashbuckeru a sada mi je još jedino ostalo osvojiti sve gradove za Nizozemce ali to mi nije baš zabavno - žešće je igrati kao obični gusar.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2005., 22:15   #30
Royal Sloop.. to je onaj brod koji na početku ima 12 topova, i 40 tona nosivosti?
Valja što brod od Henrya Morgana?.. ja plovim na brigantini.. 60 tona.. 20 topova..
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2005., 22:20   #31
Nitko nema ideja kako da riješim stvar koju sam gore opisao?
Gregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2005., 22:27   #32
Možda da skineš patch za grafičku pod windowsima..? Meni je to za druge igre (MOHAA) pomoglo.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2005., 22:35   #33
Patch? Ako misliš na drivere, imam najnovije...ako mislis bas na neki patch, molio bih te link, ako ti nije tesko.

Hvala puno!
Gregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2005., 22:59   #34
Quote:
Gregor kaže:
Nitko nema ideja kako da riješim stvar koju sam gore opisao?
Pogledaj ovdje ima posebna sekcija bugs & troubleshouting, valjda ćeš tu naći rješenje problema.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 00:17   #35
Prekopao...nitko nema sličan problem...
Ah well...ako netkom nešto padne na pamet, neka javi...hvala...
Gregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 00:20   #36
Quote:
Gregor kaže:
Patch? Ako misliš na drivere, imam najnovije...ako mislis bas na neki patch, molio bih te link, ako ti nije tesko.

Hvala puno!
Najnovije drivere za tvoju karticu pod win xp? Imaš to?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 03:40   #37
Aha. NVidijine detonatore 61.77, to su "najnoviji", ili?
Gregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 09:22   #38
Quote:
Gregor kaže:
Aha. NVidijine detonatore 61.77, to su "najnoviji", ili?

imas jos novije, ali ako nemas 6800 u sli-u neces profotirati od novih drivera
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 05:00   #39
Ma kakvi, Geforce2 GTS/Geforce2 Pro.
A frendu radi na GF2 MXici. i duplo slabijem kompu od mog.
Gregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:14   #40
je'l i vama vas lik lici na guybrusha threepwooda ili je to samo meni?

a i blackbeard bi mogao proci kao le chuck, kad bi mu se oni fitilji u bradi malo rasplamsali.

__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.