Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 22.10.2010., 23:35   #1
Policijska akademija

e ovako ljudi,ja sam bila prošle godine i meni je ovako bilo......
1.kad dođeš prvo vas sve prozovu,uvedu u akademiju i onda vas smjeste po abecedi,gosp.psiholog objasni postupak rješavanja i koliko vremena imate za svaki dio ispita.
2.podjeli vam prvo test inteligencije,koji je podjeljen na 4 dijela (riječi,cigle,piramide i matematika-razlomci i decimalni brojevi.)
za svaki od djelova mislim da imate po 10-12 min,s tim kad prođe to određeno vrijeme za rješit jednu skupinu zadataka nesmijete više okrećati na prethodne nego kad on kaže nastavljate na sljedeću skupinu.
3.kad završite to,podjeli vam test osobnosti sa mislim 90 pitanja,nisam sigurna,ali vam se ubiti tu radi o 30..tak pitanja koja se ponavljaju,ali samo u drukčijim oblicima,navest ću kasnje primjere.
za ovaj test nisam sigurna koliko je vremenski ograničeno.
4.nakon toga svi izađete na neku pauzu od 20-tak min dok psiholog sve testove pregleda i vidi tko je prošao,a tko ne.
onda vas pozovu unutra,on pročita tko je prošao,koga ne pročita ostaje na svom mjestu čekati pojašnjenje,a tko je prošao ide dalje na motorički dio
5.motorički dio se sastoji od sklekova,trbušnjaka,poligona,trokoraka i trčanja
svaki za sebe nosi svoje bodove
6.pamtite svoje brojeve i vremena il učinjeno nečega koliko.....
kad sve završite oni odmah objave tko je prošao....
7.tko je prošao ide na razgovor sa nekim policajcima......čisto formalno da te provjere....




primjeri za matematiku :::

dodaj broj 6 sumi brojeva 3/5 i 2/4
koliko je 6/2 od zbroja brojeva 2/3 i 4/2
........prvih 15 je lagano,čak netrebate ni računati jer imate 4 ponuđena odgovora i neke logički možete odmah zaokružiti,a drugih 15 već morate malo računati






etooooo,nadam se da sam bar malo pomogla,
inače ja sam prošle god pala jer sam ispala prenervozna za neke 3 skale....
pozzzz svima




Stara tema nalazi se na sljedećem linku. I ovdje vrijede pravila ko i na prijašnjoj temi.

Have fun!

Lady_D

Zadnje uređivanje Lady_D : 23.10.2010. at 14:14.
skorpion1611 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.