Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2008., 12:18   #61
Evo pa da se i ja pridružim fanovima SM! Prvo da naglasim da nisam nikakva gotičarka ili šta ja znam(totalno obična cura)i da mi je drago da se netko sjetio otvoriti tu temu, ali ja sam je nažalost primjetila tek prije nekoliko dana! Moj prvi susret s prvim djelom Twilight dogodi se prošle godine negdje u proljeće i to sasvim slučajno sam naletila na nju negdje na internetu i odlučila je kupiti! Mislila sam da ću zažaliti, ali ona me toliko oduševila da sam kasnije preporučila svima koje poznajem da ju pročitaju (a da ne spominjem Edwarda koji...)! E onda sam saznala da ima još nastavaka ali nisu prevedeni na hrv pa sam 2 mjeseca osoblje u Algoritmu gnjavila raspitujući se koliko treba da izađe Mladi mjesec! E onda sam i njega pročitala i bio mi je tak tak ali OK! Pomrčinu sam kupila na Interliberu i taj me dio posebno oduševio! Sad čekam da izađe i četvrti dio koji je najavljen za 2.8.2008, a prijevod bi vjerojatno mogao izaći krajem 9-og ili negdje u 10.ili 11. mjesecu(vjerojatno opet ne Interliberu)! Joj nemogu dočekati, a još kad i film bude gotov ! Inače ovo je link za film(nadam se da će vam se svidjet izbor glumaca, pogotovo Edwarda, jer ja sam ipak navijala za Henrya Cavilla, ali eto...) http://imdb.com/title/tt1099212/
Phantom Phreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 15:23   #62
Mene samo zanima koliko vi imate godina?
__________________
"Being a good writer is 3% talent, 97% not being distracted by the internet."
zoran k is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 20:20   #63
evo i mene tu
procitala sam sve 3 knjige i savrsene su.
svida mi se nacin pisanja svida mi se tema..
nemogu izdvojit najbolju knjigu ali trenutno mi je "najbliza" new moon..
i ako je istina da ce breaking dawn izac 2.8. znaci na moj rodendan, bit ce mi to najbolji rodendanski poklon
hehe
MidnightFantasy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 20:43   #64
knjigu još nisam pročitao, ali vjerojatno budem jer je fantasy(najdraži žanr), obožavam vampire i sve vezano uz njih, i u prvom je licu(najviše volim kada je knjiga u prvom licu).
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 13:57   #65
Okay... Twilight, New Moon, Eclipse... Najbolje knjige koje sam pročitala u zadnje vrijeme! Totalno sam ovisna o knjigama... Pročitala sam ih već bezbroj puta, ne mogu si pomoći!

Imam pitanje... Jel netko možda slučajno zna gdje se mogu kupiti knjige, ali na engleskom jeziku? Imam na hrvatskom, ali dosta se izgubi u prijevodu... Ako netko zna, bila bi zahvalna do neba!
mara2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 18:00   #66
Mmožete li mi samo reći vaše godine, jer me zanima je li knjiga više za osnovnu ili srednju školu.
__________________
"Being a good writer is 3% talent, 97% not being distracted by the internet."
zoran k is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 18:38   #67
17, ako te baš zanima. neznan kakve to veze ima, ali ako te zanima...
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 19:35   #68
Quote:
mara2905 kaže: Pogledaj post
Okay... Twilight, New Moon, Eclipse... Najbolje knjige koje sam pročitala u zadnje vrijeme! Totalno sam ovisna o knjigama... Pročitala sam ih već bezbroj puta, ne mogu si pomoći!

Imam pitanje... Jel netko možda slučajno zna gdje se mogu kupiti knjige, ali na engleskom jeziku? Imam na hrvatskom, ali dosta se izgubi u prijevodu... Ako netko zna, bila bi zahvalna do neba!
mislim da imas u algoritmu..tj sigurno bi trebalo tamo biti
MidnightFantasy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 20:07   #69
Nema u ALGORITMU!!! Već sam gledala, jer sam tamo kupovala! *bawl* Nemam pojma gdje da tražim! Out of ideas!!!

I kakve veze godine imaju s ovim knjigama? Mislim, stvarno...
mara2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 20:25   #70
hm pa ja kad sam kupovala eclipse zena me pitala jel hocu na engl il hrv
tak da ne kuzim kako sad nema
a naruci prek neta..nemas kak drukcije
al ne kuzim kak nema u algoritmu..mora bit
__________________
If it’s true you’re gonna run away
tell me where,
I’ll meet you there.
MidnightFantasy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 21:14   #71
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
17, ako te baš zanima. neznan kakve to veze ima, ali ako te zanima...
Ma, zanima me. Rekao sam, to mi je k'o teletubbies - ako nisi prava dobna skupina, ne vjerujem da ti može bit dobro. Pa provjeravam koja je to dobna skupinakoja se rajca na ovakve patetične ljubiće. Da znam, ako ikad budem htio pisat za tinejdžerke, kako trebam pisati.
__________________
"Being a good writer is 3% talent, 97% not being distracted by the internet."
zoran k is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 17:49   #72
Quote:
MidnightFantasy kaže: Pogledaj post
hm pa ja kad sam kupovala eclipse zena me pitala jel hocu na engl il hrv
tak da ne kuzim kako sad nema
a naruci prek neta..nemas kak drukcije
al ne kuzim kak nema u algoritmu..mora bit
E, sada stvarno nemam pojma! Bila bih sretna da barem jednu nađem na engleskom, ali nemam pojma zašto nema u ALGORITMU! Gledala sam na njihvom site-u i nema! Možda sam ja samo smotana (bit će to )!
Ali stvarno ti hvala na trudu!
mara2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 11:02   #73
Quote:
mara2905 kaže: Pogledaj post
E, sada stvarno nemam pojma! Bila bih sretna da barem jednu nađem na engleskom, ali nemam pojma zašto nema u ALGORITMU! Gledala sam na njihvom site-u i nema! Možda sam ja samo smotana (bit će to )!
Ali stvarno ti hvala na trudu!
Čekaj malo kak nema kad svaki put kad sam ja došla tam je bilo... evo ima je čak i na stranici http://www.algoritam.hr/?m=0&p=proiz...enie+meyer&q=i ! Odnosno imaju samo Eclipse! Vjerojatno će dobiti New Moon! Uglavnom preporučila bih ti da probaš naručiti prek Amazona ili neke druge stranice!
Phantom Phreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 13:21   #74
vidjela ju u knjižnici, pročitala sadržaj, prolistala malo... čini mi se kao lagano štivo za razbibrigu.... jadna cura ju je danas čitala u busu . Možda ju posudim da si skratim vrijeme na putu (često putujem brodom tako da volim tako lagana štiva kad negdje idem). Javim kad pročitam. ....
LittleMiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 17:13   #75
Quote:
Phantom Phreak kaže: Pogledaj post
Čekaj malo kak nema kad svaki put kad sam ja došla tam je bilo... evo ima je čak i na stranici http://www.algoritam.hr/?m=0&p=proiz...enie+meyer&q=i ! Odnosno imaju samo Eclipse! Vjerojatno će dobiti New Moon! Uglavnom preporučila bih ti da probaš naručiti prek Amazona ili neke druge stranice!
You're like an angel! Stvarno ti hvala! Rekla sam ti ja da sam smotana! Naručeno! A s AMAZON-a naručujem Breaking Dawn! Iz ovih stopa! Pre-order!
mara2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 19:42   #76
danas sam opet procitala new moon
i sad sam jos vise uvjerena da ocu edwarda samo za sebeeeeeee
zasto nije stvaran?
__________________
If it’s true you’re gonna run away
tell me where,
I’ll meet you there.
MidnightFantasy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 19:45   #77
ajme...ja opet čitam Eclipse...i ne mogu dočekat da dođe nastavak...
predobra knjiga,sve sam ih kupila,sad mi stoje poslagane na polici u sobi <3
vanessa_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 20:17   #78
ja sam eclipse frendici posudila

al vratit ce ga brzo
ako zeli ostat ziva haha
__________________
If it’s true you’re gonna run away
tell me where,
I’ll meet you there.
MidnightFantasy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 20:35   #79
Jeste li bacili pogled na glumce? Edwarda očito glumi onaj što je glumio Cedrica u Harry Potteru 4. Nije loš
Što vam se čini od "Belle"?
__________________
"We knew that it would soon be over, and so we put it all into a poem, to tell the universe who we were, and why we were here, and what we said and did and thought and dreamed and yearned for. We wrapped our dreams in words and patterned the words so that they would live forever, unforgettable."
AnitaMuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 20:45   #80
da znam za njega
nije los al gaspard je 10000000000000000000000000000000000 puta bolji
micica moja slatka mala
uglavnom xD

bella je oke skroz
nisam ocekivala nista posebno...neznam sve mi se vrti oko edwarda hehe
__________________
If it’s true you’re gonna run away
tell me where,
I’ll meet you there.
MidnightFantasy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.