Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2012., 21:06   #21
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
sorti i vesna, drago mi je da vas 'vidim' ovdje

Dakle, Vesna, ima hemije a i fizike ,extra. Samo da počne više
Hvala, i meni drago

Samo da znades, tvoje odusevljenje me ponukalo da krenem u maraton i za sada nisam pozalila, def. jako nedostaje prijevod, ali vec sam se verzirala u gledanju "bez" ali jedva cekam i prijevod.
Cansu i Mehmet
__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 09.11.2012., 21:15   #22
vesna, drago mi je da je tako

Sa seta http://www.youtube.com/watch?v=MglQe...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=yEF-A...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=e6GER...eature=related
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje S.N.O.B : 09.11.2012. at 21:22.
S.N.O.B is offline  
Old 09.11.2012., 22:54   #23
Quote:
vesna12345 kaže: Pogledaj post
Merhaba drustvo

kao nepopravljiva spojlerusa, odgledah 6 i pol + zadnju epizodu pa da Vas malo utjesim.

Scenaristice su u prvih par epizoda postigle da se Borana zavoli (divan je ), a silovanje nije tipa "Fatmagul" , iako silovanje je silovanje i nema opravdanja (S.N.O.B.-icu slazem se), ali........, u svakom slucaju treba gledati otpocetka.

Kemije ima , a koliko sam vidjela u kasnijim epizodama bogme ima i fizike.

Kraj je
(poucena iskustvom Fatmagul, vise ne gledam nedovrsene serije i prvo pod obavezno pogledam kraj )

di........... ja nikako nać 1 ep
ja jedva čekam prevod a za sada mi sve izgleda super , jedino to silovanje
mal1f2 is offline  
Old 09.11.2012., 23:28   #24
ona mu je ubrzo oprostila to silovanje.

A njemu je sve oprosteno odavno
Snupika is offline  
Old 09.11.2012., 23:39   #25
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
di........... ja nikako nać 1 ep
ja jedva čekam prevod a za sada mi sve izgleda super , jedino to silovanje
evo 1 epizode

http://ddizi.com/izle/5192/Sila-1.-Bolum.htm#

ne znam koja je to bila epizoda, da li možda prva, ali gledanost je bila jako,jako visoka skoro 40%
http://www.medyafaresi.com/haber/171...niz-kaldi.html

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 09.11.2012. at 23:53.
mrvica 1234 is offline  
Old 10.11.2012., 13:18   #26
U pitanju je mnogo više od ljubavne priče.

Boran je veliki aga.
Autoritativan čovjek, koji ne prihvaća odbijanje, njegova je prva i posljednja.
Donesena je odluka da se Narin (mislim da se tako zove) uda.
Boranov otac smatra da je jedino ta odluka ispravna, Boran se prepusta odluci svog oca i smatra je ispravnom.
Boran ostaje gluh na molbu Narinine majke i donosi odluku da će se vjenčanje održati.
I ako je Narin još uvijek mlada ta svadba mora da se održi da krv opet ne bi potekla.
U međuvremenu se upoznajemo sa Silom koja je odgajana u bogatoj porodici i živi u Istanbulu raskošnim životom.
Donosi se odluka da će Sila biti žrtvovana i udata za Borana.
Silina majka je cijelo vrijeme mislila da je Sila mrtva, ono sto će saznati unistit će je.Sila je prodata bogatoj porodici i misli da su njeni pravi roditelji mrtvi.
Otac i brat se spremaju na put za Istanbul da dovedu Silu.
Boran je i te kako osjećajan čovjek i nosi veliko breme prošlosti.
Sila je zaljubljena u Emrea, oni se viđaju, izlaze.
Boran saznaje da su otisli u Istanbul po Silu.Majak mu govori da treba vidjeti njenu sliku pa se mozda i predomisli, možda mu se i ne svidi.Boran govori da to nije bitno, odluka je donesena.
Sila je imala velike planove da ode u London da se školuje, ali...
Silu odvode u njen rodni kraj pod izlikom da joj je prava majka bolesna i da umire, te da joj je jedina želja vidjeti nju.
Sila i Boran se susrecu i on joj poklanja ružu.
Sila se upoznaje sa svojom porodicom.
U gradu se održava svadba.
Silu oblace u tradicionalnu odoru za vjenčanje.
Sial i Boran igraju tradicionalni ples.
Silu na prevaru odvode u sobu gdje je čeka matičar.
Brat govori Sili da će se sada udati za Boran agu.Sila odbija, brat joj stavlja pištolj na celo i Sila je prinuđena da se uda za Borana.
Sila se pod prisilom udaje za Borana.
U početku njihov odnos biva veoma hladan.
Sila želi da pobjegne, ali joj Boran daje do znanja da ne može pobjeći.
Sila pobjegne, ali je na sliku vraćaju.
Mi se malo po malo upoznajemo da drugom stranom Boranove ličnosti.
On je i tekako osjećajan i tužan čovjek, koji se samo sakriva iza maske autoriteta.
Pa, će tako zavarati cijelo selo pokazavši čaršaf na kojem je njegova krv ko dokaz konzumacije braka.
Silina majka umire, Emre dolazi po Silu, ali Boran ne da Silu.
Boran je u prošlosti volio jednu djevojku, Sila ga mnogo podsjeća na nju.
Sestra od Borana govori Sili za Boranovu bivšu ženu koja se ubila.Govori joj da je Boran njoj čitao poeziju, milovao je po kosi,česljao joj kosu, da ju je veoma volio.
Zbog prošlosti neće iskoristiti Silu kada ona bude pijana, ali je boran dobija na sta ga Sila provocira i govori mu da nije muskarac, te mu zakljucava vrata od sobe pred nosom.
Boran ispituje Silu gdje je bila, ona mu govori da je bila sa Emreom.
Boran govori Sili da sikusava njegovo strpljenje.
Sila govori Boranu da jedino u ovom životu vjeruje Emreu i da je on voli, te da se Boran nije umjesao ona bi bila sa njim. (Boran je bio pijan)
Boran siluje Silu.
Po meni to silovanje je ubacen da se prikaže da je Boran čovjek sa velikim teretom.Njegovo kajanje nakon tog cina je uistinu veliko.I sam, u tom trenutku, govori da sebi nikada neće oprostiti i da mrzi sebe.
Sila ce biti veoma ljuta na Borana, prebaciva tće mu njegovo agovanje.
I tako će otici za jednim janjetom/ovcicom (ne sjecam se sta je bilo) na jedno polje, koje je minirano.
Boran će je spasiti i tu će se pomiriti
Borana ce tu i raniti.


To je odprilike tih prvih 7-10 epizoda


Ženo crnih očiju toliko si lijepa da...
Moja si voljena kunem se tobom.





http://www.youtube.com/watch?v=OVB5AlFo9DA
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 10.11.2012., 13:30   #27
X-avi, zlata si nam vriijedna

Gledao sam jučer na yt kako je ekipa serije išla na otvaranje škole koja je valjda dobila ime po seriji ? I naravno Cem je bio tu
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 10.11.2012., 13:47   #28
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
X-avi, zlata si nam vriijedna


Spojlat cu ja još, samo da nađem vremena

Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Gledao sam jučer na yt kako je ekipa serije išla na otvaranje škole koja je valjda dobila ime po seriji ? I naravno Cem je bio tu
Ne znam na koji snimak mislis, ali taj Cem
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 10.11.2012., 19:22   #29
Što se tiče priče, evo ono malo što znam (gledala sam početak, nekoliko epizoda, ali doista je teško bez projevoda), a dosta toga sam saznala surfajući.
Dakle, idaju je pod prisilom (brat). Aga je divan, ali obitelj ga pritišće. Bit će velikih problema s njegovima, ali i s njenim, odnosno s obitelji para koji ju je posvojio i ostavio joj imetak. Pojavljuje se i njen dečko s kojim je bila prije nego ju je na prevaru dovela njena prava obitelj u tu zabit, k agi.
Aga ne zna da ju je obitelj prisilila na udaju. Tu je dakako i njegova bivša koja će htjeti agu natrag.
Na kraju će sve riješiti, jer kako serija odmiče njihova ljubav jača.

Ovaj par, odnosno pričao njihovoj ljubavi je kultna u Turskoj i dan danas na turskim forumima postoji tema o njima, a ta uloga Cansu prati i danas unatoč Eysan u kojoj je dala puno više nego (kompleksniji lik) u Sili, a u Sili je odlična. U svakom slučaju nešto što vrijedi gledati, a bit će mi drago vidjeti Cansu u seriji u kojoj je kraj sretan, iako to neće ublažiti utisak koji je Ezel ostavio zauvijek.

Zanimljivo je da su Cansu i Mehmet glumili zjedno i u seriji "Metro palas", prije "Sile" 2004.

Evo i nekoliko recenzija serije:

http://www.imdb.com/title/tt0875103/reviews

Zadnje uređivanje Didily : 10.11.2012. at 19:44.
Didily is offline  
Old 11.11.2012., 14:37   #30
U kojo se epizodi njih dvoje krenu zaljubljivati, tj. priznaju sami sebi da su se "nasli"?
Gledam sad neki isjecak iz 5.epizode, kad ga ona krene ljubiti, prema opisima gore mi je to nekako prerano.

Jedva cekam da pocne, samo gledam
S/B videe.

I da, koliko vidim po nekim scenama u jednom od videa, ona se za njega ne uda kao djevica i onda on, da ju zastiti, razreze svoju ruku i pusti krv na plahte koje pokaze kao dokaz?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 11.11.2012., 17:39   #31
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
U kojo se epizodi njih dvoje krenu zaljubljivati, tj. priznaju sami sebi da su se "nasli"?
Gledam sad neki isjecak iz 5.epizode, kad ga ona krene ljubiti, prema opisima gore mi je to nekako prerano.

Jedva cekam da pocne, samo gledam
S/B videe.

I da, koliko vidim po nekim scenama u jednom od videa, ona se za njega ne uda kao djevica i onda on, da ju zastiti, razreze svoju ruku i pusti krv na plahte koje pokaze kao dokaz?

Od samog početka situacija je povuci potegni, ona se zaleti s nekim lošim zaključkom o njemu, a onda sazna da je bila u krivu, pa se kaje.
U 5 ep. je počinje mučiti ljubomora.
Boranova sestra Narin pričat će joj o njegovoj prvoj ženi koju je on ludo volio (čitao poeziju, češljao, bila je ljepa ...)
Ona nije mogla imati djece pa su njegovi tražili da si nađe drugu (on je aga i kao takav treba imati potomke).
On nije htio ni čut ali ona će se pod pritiskom ubit.
Međutim to kad ona njega ide ljubit ona je i pijana, i on je odbija.

Kad se udala bila je djevica, kako je ona podivljala prvu bračnu noć i nije bilo ništa (on nije htio nasilu) a plahte se u jutro nose kao dokaz nevinosti. Da nebi ispalo da nije nevina ili da Aga nije sposoban on sebi zareže ruku da namoći lancune.
mal1f2 is offline  
Old 11.11.2012., 18:19   #32
Kako će nas Nova izmrcvarit sa svojim metodama cjepkanja, reklamama ali vrijedi



__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 11.11.2012., 18:19   #33
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Od samog početka situacija je povuci potegni, ona se zaleti s nekim lošim zaključkom o njemu, a onda sazna da je bila u krivu, pa se kaje.
U 5 ep. je počinje mučiti ljubomora.
Boranova sestra Narin pričat će joj o njegovoj prvoj ženi koju je on ludo volio (čitao poeziju, češljao, bila je ljepa ...)
Ona nije mogla imati djece pa su njegovi tražili da si nađe drugu (on je aga i kao takav treba imati potomke).
On nije htio ni čut ali ona će se pod pritiskom ubit.
Međutim to kad ona njega ide ljubit ona je i pijana, i on je odbija.

Kad se udala bila je djevica, kako je ona podivljala prvu bračnu noć i nije bilo ništa (on nije htio nasilu) a plahte se u jutro nose kao dokaz nevinosti. Da nebi ispalo da nije nevina ili da Aga nije sposoban on sebi zareže ruku da namoći lancune.

Odlično, znači nećemo dugo čekati na trenutke. Odmah u prvoj epizodi ih ožene? Borana mi je već sad žao i po videima, jedva čekam da joj se krene otvarati. Samo im ne praštam taj zaplet sa silovanjem, vidjet ćemo kako tu priča ide. Nadala sam se možda i zato da nije bila djevica, što mi je logičnije s obzirom na sredinu u kojoj je odrasla, a možda bi mi i manje prljav bio taj čin, ma kako god glupo to zvučalo. Jedva čekam tu scenu s rukom, djelovala mi je dobro na YT, na samo par sekundi sam ju ulovila.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 11.11.2012., 20:18   #34
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Odlično, znači nećemo dugo čekati na trenutke. Odmah u prvoj epizodi ih ožene? Borana mi je već sad žao i po videima, jedva čekam da joj se krene otvarati. Samo im ne praštam taj zaplet sa silovanjem, vidjet ćemo kako tu priča ide. Nadala sam se možda i zato da nije bila djevica, što mi je logičnije s obzirom na sredinu u kojoj je odrasla, a možda bi mi i manje prljav bio taj čin, ma kako god glupo to zvučalo. Jedva čekam tu scenu s rukom, djelovala mi je dobro na YT, na samo par sekundi sam ju ulovila.
E silovanje. To je nešto što po meni nikada nema opravdanje. Ali.........
Bora je bio pijan. Razlog pijanstva je što su nju vidili u kafiću s Emre. Znamo da ona po aširetskom zakonu a i kao Agina žena to ne smije. On pijan, iako po meni ne toliko , traži od nje da mu kaže što je njoj Emre. Ona ga izazove govoreći da joj je on bio momak da se vole.............i da će opet biti zajedno. To je kap koja je prelila čašu i tada se to dogodi.
On sutra postaje svjestan što je napravio i jako se kaje.

Boldano to se neće vidjeti prve noći nego mu ona jednom zgodom zaprijeti da će reći da je još nevina i tada prikažu taj dio kao sjećanje.
mal1f2 is offline  
Old 11.11.2012., 20:24   #35
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
E silovanje. To je nešto što po meni nikada nema opravdanje. Ali.........
Bora je bio pijan. Razlog pijanstva je što su nju vidili u kafiću s Emre. Znamo da ona po aširetskom zakonu a i kao Agina žena to ne smije. On pijan, iako po meni ne toliko , traži od nje da mu kaže što je njoj Emre. Ona ga izazove govoreći da joj je on bio momak da se vole.............i da će opet biti zajedno. To je kap koja je prelila čašu i tada se to dogodi.
On sutra postaje svjestan što je napravio i jako se kaje.

Boldano to se neće vidjeti prve noći nego mu ona jednom zgodom zaprijeti da će reći da je još nevina i tada prikažu taj dio kao sjećanje.
Nema opravdanje, slažem se, zato me i nervira što je uveden taj dio u priču, nadala sam se da neće biti takvih zapleta.

A bome će ga provocirati, što s tim Emreom, što s udaranjem na ego. Njen karakter kužim po tim nekim scenama i komentarima, ali on mi je enigma...

EDIT

Ovo u videu, na 1:53, baca se pred metak za nju?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...

Zadnje uređivanje Nicole_Lilly : 11.11.2012. at 20:45.
Nicole_Lilly is offline  
Old 12.11.2012., 08:36   #36
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Nema opravdanje, slažem se, zato me i nervira što je uveden taj dio u priču, nadala sam se da neće biti takvih zapleta.

A bome će ga provocirati, što s tim Emreom, što s udaranjem na ego. Njen karakter kužim po tim nekim scenama i komentarima, ali on mi je enigma...

EDIT

Ovo u videu, na 1:53, baca se pred metak za nju?
Nisam došla do toga
mal1f2 is offline  
Old 12.11.2012., 11:35   #37
Zna li ko kako se oni pomire nakon što je ona pobigla u Istanbul? I je li ona ovo otišla na abortus?
mal1f2 is offline  
Old 12.11.2012., 11:53   #38
I mene ova serija zainteresirala, pa sam počela gledati na turskom.
Nije otišla na abortus, Boran je saznao da je trudna, mislim preko sestre.
Ja sam na preskoke došla do 20. epizode i još su u Istanbulu i nisu se još pomirili.
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,i još čudnije,kako često nam baš to malo nedostaje.
blondie27 is offline  
Old 12.11.2012., 12:00   #39
Quote:
blondie27 kaže: Pogledaj post
I mene ova serija zainteresirala, pa sam počela gledati na turskom.
Nije otišla na abortus, Boran je saznao da je trudna, mislim preko sestre.
Ja sam na preskoke došla do 20. epizode i još su u Istanbulu i nisu se još pomirili.
zbunila me ona scena kad ona izlazi iz klinike, a sestra joj pomaže? Nije mi jasno zašto jer došla je normalno. A onda dok ide do auta naleti na njega
mal1f2 is offline  
Old 12.11.2012., 12:09   #40
I mene je to zbunilo, mislila sam da je. Ali, ipak nije. Ja sam sad došla do prometne nesreće, mislila je da je izgubila dijete, ali ipak je sve ok.
Ono što sam ja propustila u ovom brzinskom gledanju je kako su oni svi završili u Istanbulu Vidjela sam da je ona pobjegla. Koliko sam shvatila, Boran tamo ima i svoju tvrtku.
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,i još čudnije,kako često nam baš to malo nedostaje.
blondie27 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.