Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2010., 16:36   #21881
Quote:
DPMM kaže: Pogledaj post
Traore je nedavno debitira i za reprezentaciju Malija u kvalifikacijama za kup nacija
da, vrhunski skauting stručnog stožera malija. morao je otići u odense da ga primjete.
Serse is offline  
Old 06.11.2010., 16:57   #21882
Quote:
dinamo manager kaže: Pogledaj post
vrsaljko ak ovak nastavi za 2-3 godine će bit jedan od najboljih europskih desnih bekova
S obzirom kako je Maicon igrao protiv Tottenhama i što mu je Bale radio,usudio bih se reći da su Vrsaljko i Daniel Alves dva najbolja desna beka u svijetu trenutno.25 milijuna tražiti za takvog igrača,nije pretjerivanje.
cantona007 is offline  
Old 06.11.2010., 19:30   #21883
Quote:
dinamo manager kaže: Pogledaj post
dinamo za vrsaljka traži 25-30 milijuna eura, za badelja 10-12 milijuna i za sammira 12-15 milijuna eura. al navodno se sigurno neće prodavat do zime 2011.
Pa hvala Bogu da traži, ja bi mu stavio i cijenu od 50 milja. Dečko je nedavno navršio 18 godina (!). On mora igrati u Dinamu barem još 3 sezone... Najbolje da ga sad pusti prvom tko ponudi 4 milje.

Sammir ak ovak nastavi bi stvarno mogao otići za 15 milja na ljeto To mora biti najveća preobrazba nekog igrača ikad. Igdje.

Badelj isto ko Vrsaljko, kaj nam se žuri negdje ga pustiti za 5 milja Neka cijene i 20M pa ak ga netko hoće kupiti nek izvoli, a dok se to ne dogodi nek lijepo igra u Dinamu


i sve je to lijepo dok se ne sjetim Lovrena i njegove prodaje nakon 6 mjeseci u prvoj postavi
Proud to be is offline  
Old 07.11.2010., 10:52   #21884
Quote:
-sef- kaže: Pogledaj post
ma ok bitno je, ali svejedno mislim da su precjenjeni dosta jer ne vidim na osnovu čega može netko platiti Badelja 12 milijuna eura ili Vrsaljka 25 milijuna
još Sammirovih 10 mogu razumjeti, ali ove cifre su prenapuhane - vjerovatno naše divno novinarstvo
Hebi ga balon se puše još dok je prazan, pa sve više i više i više i... na kraju pukne
Surla-ka is offline  
Old 07.11.2010., 21:06   #21885
Mislim da od svih igrača Dinama trenutno jedino Vrsaljko ima liga5 potencijal, i potencijal da postane igrač prve postave velikih klubova jednog dana (ne odmah). Dečko je stvarno odličan bek, i ako se sa 20,21 godinu proda u neki zdravi prosječan klub, do 25. bi mogao igrat u vrhunskom klubu.

U Badelju i Sammiru ja to jednostavno ne vidim, Sammirov maksimalni doseg mi je neki Bundesliga kub, ala Frankfurt...a za Badelja ne znam, ali takav talent na tako mlohavom i psihički nestabilnom igraču dugo nisam vidio...taj dečko ako 2 put pogriješi nestane u utakmici, ako ga ide onda je dobar igrač, ako ga ne ide igra ko Baković u vezi...mislim da on neće veliku karijeru napravit ako se psihički ne sredi...
__________________
[CM-mania]Ovo su ekipe za vrh[\CM-mania]
CM-mania is offline  
Old 08.11.2010., 21:42   #21886
stvarno ne vidim razlog zbog kojeg se vrsaljka nebi ostavilo u klubu još najmanje 3 godine. pa dečko ima tek 18. a izgleda da se pojačanja traže po švedskoj-danny avdić(kaj je je statistika mu je dobra) http://www.vecernji.hr/sport/nogomet...-clanak-213069
__________________
Nije važno sudjelovati,važno je pobjediti.
MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE
dinamo manager is offline  
Old 09.11.2010., 01:05   #21887
Quote:
dinamo manager kaže: Pogledaj post
stvarno ne vidim razlog zbog kojeg se vrsaljka nebi ostavilo u klubu još najmanje 3 godine.
da, stvarno ne vidimo razlog.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 09.11.2010., 01:22   #21888
touche
Serse is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.