Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2009., 11:44   #10021
Quote:
sr-bistabil kaže: Pogledaj post
Sumnjam da bi to baš tak išlo, Slaven je dobro trgovao Jajalom, još ako nekom uvaljaju Vručinu imat će dovoljno love. Bilo bi neozbiljno rješavat se Čavala...
Istječe mu ugovor na ljeto.

Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Ma Ahmad je jebeni kralj... odavno ja to tvrdim... i još nešto, ako prodaju Anasa, obavezno vratiti Čavala - obavezno. To im po meni mora bit prioritet prijelaznog roka. Evo šaljem im telepatski vibracije - dooooveeeediteeee Čavaaalaaa, Čavaaalaaaa... aummmmmmmmmm
Pitanje je u kakvom je stanju, s obzirom na to da nije odigrao nijednu utakmicu ovog proljeća.
Parker is offline  
Old 03.06.2009., 11:49   #10022
Quote:
sammir 10 kaže: Pogledaj post
Pa onda nek se probaju reklamirati na TOP SHOPU...

Dali ste več imali u momčadi Anasa Sharbinija??Ako niste danas je prilika da ga kupite kod nas...Kod svih boljih menađera cijena mu je 8 milja eura,a kod nas samo 5 milja...I to nije sve!!! Danas uz Anasa dajemo i Ahmata...Iskoristite ovu senzacionalnu ponudu,a prvih dvadeset pozivetelja na dar dobivaju legendarni dres Admira Hasančića iz sezone kad smo bili moralni prvaci!!!
plus GRATIS ovaj fantastični caterpillar bager

__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 03.06.2009., 11:49   #10023
A, onda nema nikih problema...
S tim da ja stvarno ne kužim sa kojim kadrom Slaven planira igrat Europu ove godine...
sr-bistabil is offline  
Old 03.06.2009., 11:59   #10024
Quote:
sr-bistabil kaže: Pogledaj post
A, onda nema nikih problema...
S tim da ja stvarno ne kužim sa kojim kadrom Slaven planira igrat Europu ove godine...
Novakovića će možda uzeti koji važe ponudu Rijeke od 50,000€ godišnje i Slavena od 70,000€.
Ako Rijeka to malo ne poveća, ide najvjerojatnije u Slaven. Bila bi šteta da ode, zadnjih par utakmica je bio dobar.
A Slaven dovest će još nekog, sad kad imaju višak para to im ne bi trebao predstavljati prevelik problem.
Parker is offline  
Old 03.06.2009., 12:00   #10025
Quote:
sr-bistabil kaže: Pogledaj post
A, onda nema nikih problema...
S tim da ja stvarno ne kužim sa kojim kadrom Slaven planira igrat Europu ove godine...

pa sa sharbinijima.....ovo dinamo , ajduk, herenveen je samo mala varka da se digne cijena i sjebe belupo..to je vise od igre,visi interesi (industrijski , marketing, obama, nek mi oproste oni koje sam zaboravio..)

bok decki .....
jägermeister is offline  
Old 03.06.2009., 12:05   #10026
Ma Novaković može slobodno u Slaven što se mene tiče, nije više ni 30% od onog igrača koji je bio prije 3 godine a i to je bilo lako sa Vugrincem i Šarićem. Ja sam za Križmana i Stepčića, neka se pokažu.
grifone is offline  
Old 03.06.2009., 12:13   #10027
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Ma Novaković može slobodno u Slaven što se mene tiče, nije više ni 30% od onog igrača koji je bio prije 3 godine a i to je bilo lako sa Vugrincem i Šarićem. Ja sam za Križmana i Stepčića, neka se pokažu.
Slažem se. Novaković ima brzinu i to je manje više to. One sezone je imao Šarića koji mu je slao perfektne lopte u for, a onda je samo utrčavao i slao ih u šesnaesterac. Danas to nije u stanju.
~~~RI~~~ is offline  
Old 03.06.2009., 12:58   #10028
Quote:
Parker kaže: Pogledaj post
Pitanje je u kakvom je stanju, s obzirom na to da nije odigrao nijednu utakmicu ovog proljeća.
Imam ja nos za takve naše bivše "nije odigrao ni utakmice"... vjeruj mi
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 03.06.2009., 14:34   #10029
Kakva je ta fora s Vrućinom?

Prodaju ga već par godina,nikad da ode?

Osobno volio bih da ostane, ne volim previše nogomet,ali drago mi je da mali gradić ima tako dobar klub...
Sepulnation is offline  
Old 03.06.2009., 14:44   #10030
izgleeda da u dinamo dolazi igrac iz svicarske mlade reprezentacije pavlovic. mislim da je ofenzivni vezni
giovanni006 is offline  
Old 03.06.2009., 14:46   #10031
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
da li ti kuzis sad sta si napisao?Ako je vec preslab,prodavanje Mandjukica ga sigurno nece ojacati,a kako je netko vec napisao,lova nece pobjeci nikuda..malo strpljenja i onda nek ode na zimu ili ljeto..ali sad nam itekako treba.I obicnog navijaca zaboli kur.koliko love Mamic moze dobiti za njega...ako ostane cijena mu samo moze rasti,jer je mlad,perspektivan,cekaju ga tekme u repki i Europa sa Dinamom..savrseno za jos vece nabijanje cijene..

Nitko ga ne usporedjuje sa Ronaldom,a i nije bas tolika bahatost u pitanju,dosta se on popravio kakav je bio prije..Manchester je jedan od najbogatijih ako ne i najbogatiji klub na svijetu...je da je Ronaldo klasa za sebe,ali za te novce oni mogu kupiti par extra pravih svjetskih igraca,tako da se njegov odlazak nemoze tretirati sa Mandjinim iz Dinama..pa svojedobno je otjerao i Becksa i Nistelroja,pa je svejedno imao vrhunske rezultate,jer je utrosio mnostvo para za dostojne i kvalitetne zamjene..sam znas da to u Dinamu nije slucaj..

Drpic je prica za sebe..i u tom pogledu mu Mandja nije ni do koljena:mig

Zamjenu za Mandju??Ne nemaju...Sivonjic je mlad i zelen..on je tek veliki potencijal,nista drugo..Tadic je panj kakvog dugo nismo imali,nije on los igrac ali jbga i on je puko pod pritiskom i u Dinamu nece napredovati..bolje zbog njega da ode...Slepicka je unatom 6 gola koji je dao,jos uvijek nedokazan igrac u Dinamu..i nema tu dozu agresivnosti kao Mandja,a koja je Dinamu jako potrebna...Kramaric je pre pre pre neiskustan...ne Dinamo definitivno nema zamjenu za njega..

Za kraj...klub koji zeli nesto napraviti u Europi,neprodaje prije Europskih dvoboja najbolje igrace..to tako ne ide i nema smisla...lova jbga nece pobjeci,moze samo profitirati...


kuzim ja sta sam napisao al jednostavno nogomet ne gledam kao navijac nego pokusavam biti realan....

jebiga ja gledam sa neke realne strane da vuk bude sit i ovce na broju koliko je to moguce...

cinjenica je da je manđa u formi ove zadnje polusezone al ne zaboravimo ko je on i nemoj se zavaravati njegovim karakterom....

frendovi su mi zestoki bbb i nisam jednom cuo o pijankama manđe u klinca selu po cajkama, a da ne govorim da mu navijaci zamjeraju da se napio u jednom kaficu i trazio parsto eura da igra za dinamo

naravno sad je dobio igrackicu q7 koju ne bi smio zakonski ni voziti i tih par stvari da bude miran al pokazao je karakter kad je na treptaj prvog kluba jaceg daje petama vjetra...

recite vi ljudi sta hocete ali 10 milja eura je lova, meni je jasno da vama kao navijacima dinama 10 milja koje ce u mamicev djep ne igraju veliku lovu i to mi je sasvim jasno, ali u vremenima kad jedan dzeko ima ponudu od bayerna 12 milja eura mislim da je 10 milja i vise nego previse...

a i nemojmo se zavaravati da ce mu cijena rasti, vec vidim ove majmune dolje u hajduku kako se tuku po glavi da su mogli uvaljat kalinica za 10 milja eura prosle godine

a ti kazes zamjene za mandzu nema, ima samo treba kupiti, a mamic i razmislja na takav nacin, prodat zvijezdu, zaradit na njemu i kupit od toga novih par koje ce prodati...

a opet treba gledati i da ce netko u novoj sezoni prosvirati i pokazati da je lola, a vidili smo ove godine da potencijala ima...

hajduk se ove sezone izdigao sa kupnjom 2 igraca kvalitetnija, ko kaze da to ne moze napraviti dinamo i s time napraviti prevagu u europi
crotomy is offline  
Old 03.06.2009., 14:47   #10032
Quote:
giovanni006 kaže: Pogledaj post
izgleeda da u dinamo dolazi igrac iz svicarske mlade reprezentacije pavlovic. mislim da je ofenzivni vezni
to mogu i ja na indexu pročitati. daj neki info o igraču.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 03.06.2009., 14:49   #10033
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
ovo ni slucajno ne prepustiti Partizanu.. http://www.index.hr/sport/clanak/vid...va/436413.aspx
Ne volim procijenjivat igrače po par klipova ali se čini kao zanimljiv i dobar igrač.
Pogotovo to što na desnom beku imamo rupu. Samo ako je istina da se i Partizan interesira veća je šansa da će ić kod njih jer oni ove godine imaju otvoren put do LP.

Ali sve treba uzest s rezervom jer je to ipak index...

kad smo kod Sharbinija:
http://slobodnadalmacija.hr/Hajduk/t...6/Default.aspx
The Godfather is offline  
Old 03.06.2009., 14:51   #10034
dajte ljudi pa nije moguce da se jos nije zavrtila prica o florinu cernatu

iscekujemo ju ko ozebli sunce

makar kad pogledam realno volio bi da lik dodje u hajduk, o njemu se zna sve i dolazi badava, di ces bolje
crotomy is offline  
Old 03.06.2009., 14:55   #10035
http://www.index.hr/sport/clanak/ind...mo/436508.aspx



Daniel Pavlovic

neki lijevi bek
Šećer Babo is offline  
Old 03.06.2009., 14:57   #10036
Quote:
crotomy kaže: Pogledaj post
dajte ljudi pa nije moguce da se jos nije zavrtila prica o florinu cernatu

iscekujemo ju ko ozebli sunce

makar kad pogledam realno volio bi da lik dodje u hajduk, o njemu se zna sve i dolazi badava, di ces bolje
u slucaju da ibricic ode i da nedode anas sharbini, onda bi vanm on i bio pojacanje
giovanni006 is offline  
Old 03.06.2009., 15:00   #10037
Quote:
giovanni006 kaže: Pogledaj post
u slucaju da ibricic ode i da nedode anas sharbini, onda bi vanm on i bio pojacanje
ibricic nece otic al jednostavno cernat bi nam trebao kao kvalitetna zamjena za skoku i to je pitanje ko bi bio kome zamjena al kad imas obojcu boli te kita
crotomy is offline  
Old 03.06.2009., 15:00   #10038
Potencijalno veliko pojačanje za Dinamo, a dolazi iz druge švicarske lige. Bravo. Meni smrdi na još jednog Tadića.
Ugl, ono o čemu sam pričao:
http://www.jutarnji.hr/sport/nogomet...6,3,,165569.jl
Na stranu gluposti o Osijeku, najbolji mogući igrač za lijevo krilo kojeg je Dinamo u stanju kupiti.
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 03.06.2009., 15:15   #10039
osijek duguje svojim igracima jedno 3-4 place, a novinari pisu o vranjesima i babicima...
Serse is offline  
Old 03.06.2009., 15:30   #10040
Ovaj Pavlović se i meni čini kao izgledno pojačanje odnosno prinova, htjeli su Jajala ali ih je odjebo, pa su išlo po drugog lijevaka tog Pavlovića. To šta igra u 2. švicarskoj ligi ne mora ništa nužno značiti jer dobar dio naših igrača je poteklo iz 2. HNL koja nije jača od švicarske 2. lige(valjda), navodno je tamo najbolji igrač te druge lige pa ćemo vidjeti. Nije nikakav lijevi bek nego krilo.
S time da bi volio čuti vijesti o novome desnom i lijevom beku.
Lux is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.