Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2011., 00:00   #201
ljudi hvala, stvarno, rim nam nije ni pao na pamet a i inače prošli smo italiju cijelu osim rima... nekako smo naginjali na pariz, al opet nejde mi se tako nešto ak bu magla i slinavo vrijeme cijelo vrijeme...
klon3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 20:31   #202
Po meni ti je najbolja kombinacija nesto lepo ali neobicno, Rim, Prag, Pariz... zvuce dosta izlizano
Mozes na primer sa muzem otici u Jordan, i za ta 4 dana se super provesti, obici mrtvo more, Petru, Wadi Rum pustinju u kojoj ces nociti u beduinskom kampu... i za sve to ti je dovoljno 4 dana, a cak ako izbacis Wadi Rum, mozes se lepo i kupati u Aqabi.
Jordan je relativno mala zemlja, pa mozes sve bitno obici za kratko vreme.
Sto se novca tice potrosices mozda duplo vise, ali ces se provesti 10 puta bolje, ipak je to medeni mesec i nemoj da gledas na 200-300 eura.
Povratna karta Zagreb-Aman 24.11. u 19h, a povratak 28.11. u 10 ujutru si u Zagrebu kosta 390 eura sa svim taxama, a sto je takodje bitno iskoristila si vikend
Smestaj je relativno povoljan, hrana takodje
U svakom slucaju zelim vam predivan medeni mesec
__________________
Autenticne avanture sirom sveta https://www.facebook.com/pages/Globe...32748796865110
ljubce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 08:46   #203
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Jebote koje ideje .. Gdje ste bili na medeni mjesec ? Bili smo u toplicama 4 dana !
Koliko će stići vidjeti od Rima u 4 dana od kojih ima 2 odpadaju na sim i tam putovanje, idu na medeni mjesec, a ne na školski izlet na speedu.

Ja bi radije bio na toplom i u toplom sa svojom ženom i prljavim mislima, ali to sam opet ja, neko bi radije smrzavao dupe u velegradu uz dozu histerije da mogu doma reć da su bili u Rimu.

Pih sa čime se ljudi zamaraju, kad me pitaju di sam bio na medenom mjesecu, kaj bu susedi rekli.
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 10:17   #204
koliko ste cijenom ograniceni? avionom u sat i pol prodjete pol europe. al venecia i firenca mi pada na pamet kao jako romanticni gradovi za medeni mjesec (koliko god to otrcano bilo), a autom ste u veneciji za 3, u firenci za 6 sati...
i budimpesta je predobar grad za pogledati. a sto se tice hladnoce, obuci se - hladno ti je i u hrv i tamo...
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 10:22   #205
Quote:
Buda83 kaže: Pogledaj post
Koliko će stići vidjeti od Rima u 4 dana od kojih ima 2 odpadaju na sim i tam putovanje, idu na medeni mjesec, a ne na školski izlet na speedu.

Ja bi radije bio na toplom i u toplom sa svojom ženom i prljavim mislima, ali to sam opet ja, neko bi radije smrzavao dupe u velegradu uz dozu histerije da mogu doma reć da su bili u Rimu.

Pih sa čime se ljudi zamaraju, kad me pitaju di sam bio na medenom mjesecu, kaj bu susedi rekli.
Uvijek mogu rec da su bili na kavi i erhmm...nesto usput - u Rimu.
Koje su to tek face.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 10:42   #206
Kaj reći

Meni nikak nije uspjelo za 1.5 h biti od doma do negdje u Europi avionom, čak ni u Splitu (živim u Zagrebu), let možda traje 1.5 h ali sve drugo traje još dodatna 3 h minimalno, govorim o ček inu, ček autu, do aerodroma od aerodroma, kada je let ujutro, popodne navečer...no dobro valjda se to može, pojma nemam, meni puno para za malo užitka.

Kaj se tiče hladnoće, ko voli nek izvoli, ja budala mislio da je medeni mjesec mokre plahte i to ne. Naravno da je hladno i kod nas,a di nije u Europi hladno u 11 mj.

Ja jedva dočekao da dođem doma sa svadbe, da si ženu (ima tu i mladih čitatelja pa neću biti prost) u vjenčanici. Jedno je 3 tjedna pa se nađe vremena za sve, ja da imam 4 dana bi si to malo drugačije zamislio. Oblozi, upale i to ne.
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 10:47   #207
ima nas koji ne apstiniramo prije braka

drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 10:50   #208
Dobar, ali ja bi se onda zapitao ako je situacija takva čemu svadba, Desanka se može i bez papira, a i nema papirologije kad nekaj uleti na kaj se Veseljko digne iz mrtvih
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 10:57   #209
ja nisam Rim prepporucila da bi se oni pravili vazni pred susjedima da su bili u Rimu, nego jer je relativno blizu, jer je stvarno krasan i romantican grad, a moglo bi se puno toga vidjeti u 2-3 dana uz dobar plan.
Neki parovi vole dinamicnost, neki vole mirnije (ovo se ne odnosi na radnje u krevetu).
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 11:08   #210
U tom slucaju im ne treba nigdje ic . Šta ce im i toplice ako je svrha " prljave misli i raspašoj . Mogu ostat i doma 4 dana pa udaraj ..
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 11:11   #211
Nisam se ja osvrnuo na lokaciju već na komentar di ste bili!!!! Penzija i to.

Lokacija je manje bitna u ovom aranžmanu, to je medeni mjesec a ne advent u Beču, više mi zvuči penzija šetali smo gradom i išli u muzeje, nego drpali smo se u jacuzziju.

Sorry moje skromno mišljene.
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 11:15   #212
Pa ako već nekud žele ići... Pa nije medeni mjesec samo f**k, neki ljudi žele imati slike koje bi pokazivali ljudima...
Ja bi preporučio Španjolsku, Barcelona bi mogla biti super za kratko, a nije baš prehladno. Ili Lisabon.
Iako se meni ni London ne čini ko loš izbor, Preko dana je cca 13°C. A jeftino je doći do njega.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 11:15   #213
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
U tom slucaju im ne treba nigdje ic . Šta ce im i toplice ako je svrha " prljave misli i raspašoj . Mogu ostat i doma 4 dana pa udaraj ..
Mogu ić i u šumu pa brat kestene.

Od kad su takve stvari postale penzija. Toplice-wellnes meni znače opuštanje, nek si žemska malo ode na masažu, aroma terapiju,blatnu kupku... fina većera, negliže ovo i ono, a ne da si buše žuljeve.


Nije bitno, kako god bitno da se oni zabave.
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 11:25   #214
@ buda - a eto, misljenja, zelje i planovi se razlikuju od covjeka do covjeka...
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 11:30   #215
Quote:
Buda83 kaže: Pogledaj post
Nisam se ja osvrnuo na lokaciju već na komentar di ste bili!!!! Penzija i to.

Lokacija je manje bitna u ovom aranžmanu, to je medeni mjesec a ne advent u Beču, više mi zvuči penzija šetali smo gradom i išli u muzeje, nego drpali smo se u jacuzziju.

Sorry moje skromno mišljene.
jebat se mozes i u becu za vrijeme adventa, jednako zestoko kao i da imate kolibu na slapovima nijagare.
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 11:44   #216
Quote:
drasko2002 kaže: Pogledaj post
jebat se mozes i u becu za vrijeme adventa, jednako zestoko kao i da imate kolibu na slapovima nijagare.
Nije to baš sam tak nakon što cijeli dan hodaš i navecer se vratiš u hotel i noge i guzica te bole od hodanja. Meni onda baš i nije neko drm tras bam na pameti nego samo da si namočim noge da se malo odmora i da legnem spavat. Nije mi baš do toga da onda jašim po nekome ili da netko jaši po meni
sandra555 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 11:57   #217
svi smo mi razliciti. neki bas na putu imaju jaci libido jer su u drugacijoj okolini, promjena itd..ali ovo vec prelazi u seksologiju
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 12:34   #218
Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
Nije to baš sam tak nakon što cijeli dan hodaš i navecer se vratiš u hotel i noge i guzica te bole od hodanja. Meni onda baš i nije neko drm tras bam na pameti nego samo da si namočim noge da se malo odmora i da legnem spavat. Nije mi baš do toga da onda jašim po nekome ili da netko jaši po meni
Kaj reći Sandra, my kind of woman

Vjerujem da bi nakon opuštajućeg tretmana ( ili u najmanju ruku romantike) bila i više nego željna/voljna/opuštena/zainteresirana... to boldly go where no one has gone before.

Kaj se tiče Beča, adventa, Niagare,Rima, Austrije....ja i tvrdim da je lokacija (geografska) u ovoj situaciji potpuno nebitna, čovjeku sam savjetovao bližu lokaciju koja je trenutno idilična po mom mišljenju, isto tako godišnje doba ide u prilog lokaciji, ali napraviti nešto drugačije od klasičnog ski aranžmana na koji svi sad hrle, možda malo intimnije s obzirom na prigodu, a najmanje mi je bitno kaj ću reći nekome kak mi je bilo na medenom mjesecu, kaj misliš kak mi je bilo, pa nisam u Louvru gledo slike ili bacao u onu fontanu u Rimu kovanice.


Voditi ljubav sa ženom ili mužem postala penzija, kuda ide ovaj Svijet.


Make love not war. Peace
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 12:40   #219
kao sto rekoh, tu smo svi mi drugaciji, kako bi stulhofer rekao
netko moze sex i nakon sto se popne na vrh visoke planine ala himalaja, ande(znam jednog tipa koji to radi sa svojom curom, to nisam ja) a netko nemre ni nakon masaze/welnessa jer zaspi od ugode.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 12:50   #220
A ko što ja rekoh meni je ovo prigoda za uživanje (jedan u drugome, hrani, piću, možda kazališnoj predstavi i ponajviše krevetu i ako je moguće sve prethodno navedeno iz kreveta), ne određujem što je za koga uživanje, ja sam samo iznio prijedlog koji mi odgovara prigodi.

U Rim/Beč/Pušću... možeš kad hoćeš turistički, medeni bi trebao biti jedan i potpuno je nebitno gdje se nalaziš.

Kaj se tiče onih stvari, spadamo u onu skupinu ljudi koji....hajmo reći da nam je lijepo i nemamo problema po tom pitanju.

Tu podvlačim crtu u ovoj raspravi.

Mladencima želi da se lijepo provedu na svoj način gdje god da odu.
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.