Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2012., 09:22   #2001
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
hehe Anna Saccone

Ne zelim biti negativna ali mislim da ces tesko sama iz tamno crvene do te pjescano plave doc ne bi nikako kod frizerke?
...ma ja imam sad neku ispranu svijetlo smeđu koju sam dobila prefarbavanjem iz plave i sad hoću ovu kao kod Ane
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 09:27   #2002
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
...ma ja imam sad neku ispranu svijetlo smeđu koju sam dobila prefarbavanjem iz plave i sad hoću ovu kao kod Ane
To ti je opet plavo
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 09:30   #2003
Quote:
pastirica007 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
nakon 13 godina farbanja u plavo,odlučih čvrsto da idem u smeđe.
ne bih jako tamnu ni jako svijetlo smeđu.neku prirodno smeđu lijepog sjaja heheh
svaki put kad sam iole pokušala stavljati smeđe pramenove kod frizera uvijek su ispadali tamno mišije sivo-crni.
sad se razmišljam,da li da kupim boju i sama se doma pofarbam u smeđe(čitala sam tu savjete o kupnji boje) ili da idem kod frizera.

ne nadam se da će mi uspjeti od prvog puta.
Ajde ti nama lijepo stavi neki primjer fotku, što ti podrazumijevaš pod "neku prirodno smeđu" jer je tih nijansi stvarno puno. Šteta bi bila da se ofarbaš u pretamno, jer onda je to problem dobiti svijetliju od toga,a da se ne vidi razliak na izrastu.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 09:51   #2004
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Ajde ti nama lijepo stavi neki primjer fotku, što ti podrazumijevaš pod "neku prirodno smeđu" jer je tih nijansi stvarno puno. Šteta bi bila da se ofarbaš u pretamno, jer onda je to problem dobiti svijetliju od toga,a da se ne vidi razliak na izrastu.
da, pretamo mi ne bi pasalo, jer sam blijeda, i plave oči imam, ali plavu kosu si ne mogu više vidjeti u ogledalu, izglda mi sva beživotna, i nekako s godinama mi dop..bit plavuša, oću zaista neku smeđu ne znam koju, moram pogledat koja boja je i probat tu staviti, ne znam se koristiti baš kompjuterom, jbg.
pastirica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 09:59   #2005
Quote:
Luciferia kaže: Pogledaj post
Ok. Odustajem i čekam stipendiju pa idem do frizerke . Ako me upropasti bolje joj je da je nema . Hvala svima .

Nika, mislila sam ih preko ebaya naručiti.
stvarno te nisam htjela rastuziti nego sam bila u slicnoj situaciji i sa tamno smede hladnom bojom jos uvijek imam crveni odsjaj...tadko da vjerujem da je jako tesko ga se rijesiti i jos ici u svijetlije sretno sa frizerkom

Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
...ma ja imam sad neku ispranu svijetlo smeđu koju sam dobila prefarbavanjem iz plave i sad hoću ovu kao kod Ane
sorry zaboravila sam napisati,,,ovo sam govorila luciferii o tome da ce tesko doc do te boje,, mislim da bi ti mogla doc do Anna boje

@pastirica007 samo pazi,ja sam davno isla iz pale u smedu i dosal mi je crvena meni se svidalo iako je na kutiji bila 100% smeda
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 10:05   #2006
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
stvarno te nisam htjela rastuziti nego sam bila u slicnoj situaciji i sa tamno smede hladnom bojom jos uvijek imam crveni odsjaj...tadko da vjerujem da je jako tesko ga se rijesiti i jos ici u svijetlije sretno sa frizerkom



sorry zaboravila sam napisati,,,ovo sam govorila luciferii o tome da ce tesko doc do te boje,, mislim da bi ti mogla doc do Anna boje

@pastirica007 samo pazi,ja sam davno isla iz pale u smedu i dosal mi je crvena meni se svidalo iako je na kutiji bila 100% smeda

meni se sviđa čak i mahagonij, neka smeđo-crvena, rađe bi i da tako prvi put ispadne, nego sivo-crna.
pa postepeno iz mjeseca u mjesec ću se u smeđe bojati, pa će doć valjda do željenog rezultata.
kako da sliku ubacim tu?
pastirica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 10:17   #2007
http://yfrog.com/j5jessicaij
pastirica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 10:19   #2008
evo,uspjela sam, takvu boju cca bih ja ako je moguće )

i šta da dođem kod frizera i pokažem im tu sliku, šta bi mi rekli?
pastirica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 10:26   #2009
.

Quote:
pastirica007 kaže: Pogledaj post
evo,uspjela sam, takvu boju cca bih ja ako je moguće )

i šta da dođem kod frizera i pokažem im tu sliku, šta bi mi rekli?
da ce ti istu takvu napravit

jedino ak ti je kosa unistena,mozda nagovor na nesta drugo ,na slici ima dosta raznih pramenova
TeaLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 11:18   #2010
Quote:
bejbe* kaže: Pogledaj post
Dakle, dobila sam dugo željenu boju kose, uz sjedenje 3 sata kod frizera ali isplatilo se. Prirodno sam tamnosmeđa i farbala sam se uvijek tako nekako, sad sam napravila pramenove i boju preko pa me zanima kako vi njegujete kosu s pramenovima i svijetlijom bojom od vaše, šta da koristim da mi se što duže zadrži boja na kosi i s čime da tretiram pramenove? Imam ovako nešto kao na slici...
Kako bi se zvala ova boja kose(boju koju ima na vrhovima)? Ako mi možete dati primjer od keunea ili loreala. Hvala
To je ovako nešto jel da? http://imageshack.us/photo/my-images/710/2jpgvg.jpg/ ...ta mi se jakooo sviđa

Zadnje uređivanje ChiquititaRubia : 15.05.2012. at 11:28.
ChiquititaRubia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 13:48   #2011
Quote:
pastirica007 kaže: Pogledaj post
evo,uspjela sam, takvu boju cca bih ja ako je moguće )

i šta da dođem kod frizera i pokažem im tu sliku, šta bi mi rekli?
Podloga je neka 7-ica,a ostalo su medeni pramenovi.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 13:49   #2012
Quote:
ChiquititaRubia kaže: Pogledaj post
Kako bi se zvala ova boja kose(boju koju ima na vrhovima)? Ako mi možete dati primjer od keunea ili loreala. Hvala
To je ovako nešto jel da? http://imageshack.us/photo/my-images/710/2jpgvg.jpg/ ...ta mi se jakooo sviđa
boja na vrhovima nije smeđa, nego plava i kod Keunea bi to bila 9.2
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 14:04   #2013
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
boja na vrhovima nije smeđa, nego plava i kod Keunea bi to bila 9.2
A koja boja bi bila ova druga http://imageshack.us/photo/my-images/710/2jpgvg.jpg/ ?

Hvala puno
ChiquititaRubia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 14:20   #2014
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
To ti je opet plavo


...pa opet me pere plava
...ova se već polako isprala,i sad imam jebeni ombre,izrast tamniji,a ostalo isprana svijetlo smeđa
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 15:09   #2015
Quote:
ChiquititaRubia kaže: Pogledaj post
A koja boja bi bila ova druga http://imageshack.us/photo/my-images/710/2jpgvg.jpg/ ?

Hvala puno

pa to ti je isto, gore tamnije neka 7.2 jer meni to malo vuče na bež,a dolje je isto neka svijetlija recimo at 9.2. samo sve ovisi o tvojoj podlozi na koju se msiliš farbati.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 15:14   #2016
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post


...pa opet me pere plava
...ova se već polako isprala,i sad imam jebeni ombre,izrast tamniji,a ostalo isprana svijetlo smeđa

Pol kozmetičkog foruma bi dalo sve za dobar smeđi ombre, a ti ga imaš i sad još kukaš. pa prefarbaj se opet, nemoj opet u plavo, dugo si bila plava. treba se malo i mijenjati
ja svakih par godina napravim radikalnu promejnu i moj muž uvijek dobije novu ženu
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 15:28   #2017
Zanima me boja samo na donjem dijelu kose, ta boja mi se sviđa. Podloga mi je svijetlo plava sa zlatnim odsjajem.
ChiquititaRubia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 19:22   #2018
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Pol kozmetičkog foruma bi dalo sve za dobar smeđi ombre, a ti ga imaš i sad još kukaš. pa prefarbaj se opet, nemoj opet u plavo, dugo si bila plava. treba se malo i mijenjati
ja svakih par godina napravim radikalnu promejnu i moj muž uvijek dobije novu ženu
...hehe...lako reć,i ja imam raznih izleta iz crne u plavu i postepeno natrag,al sad sam već 3 god. plava i sad prefarbala u tu neku smeđu koja se isprala i sad razmišljam šta dalje ?
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 19:51   #2019
Bilo ej z aočekivati da će ti se brzo isprati ta smeđa, ali si sada u super poziciji isprobati razne smeđe nijanse. ja bih na tvom mjestu isprobavala baš takve bež smeđe, o kakvima smo ua zadnje pisali ovdje.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 19:53   #2020
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Bilo ej z aočekivati da će ti se brzo isprati ta smeđa, ali si sada u super poziciji isprobati razne smeđe nijanse. ja bih na tvom mjestu isprobavala baš takve bež smeđe, o kakvima smo ua zadnje pisali ovdje.
...da,idući put ide neka bež nijansica,najvjerojatnije keune 9.32
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:25.