Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2014., 19:59   #801
Ja sam prije par tjedana bila s macom kod veterinara u Karazniku i dali su joj pastu. Da pokusas zvati?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 19:28   #802
Tigrica

Imala sam par. Ženka je umrla prošli tjedan. U pet shopove ne zalazim. Također ne podržavam ni kućni uzgoj. Molila bih ako netko ima tigricu koja je isto ostala sama jer je partner umro, ili netko tko je kupio samo jednu tigricu i nikad nije imao par, (ili netko tko je jednostavno našao tigricu pa ne zna što bi s njom) ugl. bilo tko kome ptice nisu biznis, da mi se javi u inbox. Ako ste udruga za životinje, imate tigricu za udomiti isto vrijedi s tim da ću onda donirati hranu i potrepštinu za životinje za koje se udruga brine.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 12:42   #803
Potrebno: metalne zdjelice, ampulica za terijera oko 6kg (Fypryst, frontline combo), hrana brit premium za srednje ili malene pse, konzervice za malenog pesa ali da nije darling, chappy, pedigree, još problema mi ne treba.

Ukoliko netko želi možemo se mijenjati za ove stvari u mom potpisu:
__________________
15 nisu godine
Labradorica15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 19:59   #804
Tražim, ako netko ima za prodati Zoniton. Ponude molim u PM.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 19:38   #805
Poklanjam ono sijeno, vlakna, što li su, za gnijezdo / igračku / krevetac malih glodavaca. Otvoreno, ali ostalo još skoro puna vrećica (50 g)
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:30   #806
pozdrav svima, ne pisah dugo na ovom pdf-u.

uglavnom , imam hrpu deka, posteljine, rucnika i slicnog za pesonje kojim ce uskoro biti hladno u bokseviam pa me zanima kome da to dam?
trebalo bi stavri skupiti u dubravi. u pitnaju su dvije kartonske kutije i jedna veca vreca za smece.
jedan dio sam sretno udomila, a drugi dio (gore navedeno) je bio za udrugu "šapa u srcu", ali se nisu potrudili preuzeti stvari (dok sma imala auto na raspologanju sam im to htjela dovesti medjutim nisu se javljali na telefon u dogovorenom terminu preuzimanja... pa su rekli da ce se javiti da skupe stvari pa i od toga nista )
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:37   #807
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
pozdrav svima, ne pisah dugo na ovom pdf-u.

uglavnom , imam hrpu deka, posteljine, rucnika i slicnog za pesonje kojim ce uskoro biti hladno u bokseviam pa me zanima kome da to dam?
trebalo bi stavri skupiti u dubravi. u pitnaju su dvije kartonske kutije i jedna veca vreca za smece.
jedan dio sam sretno udomila, a drugi dio (gore navedeno) je bio za udrugu "šapa u srcu", ali se nisu potrudili preuzeti stvari (dok sma imala auto na raspologanju sam im to htjela dovesti medjutim nisu se javljali na telefon u dogovorenom terminu preuzimanja... pa su rekli da ce se javiti da skupe stvari pa i od toga nista )
aktualno sada toga treba za Valentina koji je iz Osijeka došao u zagreb na liječenje i oporavak (nalazi se na privremenom na trešnjevci).

na istoku je udruga Rina koja ima hrpu životinja na brizi

a i udruga Šapica priprema sklonište za zimu (zaprešić)
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 19:34   #808
hvala
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 10:40   #809
Ima negdje po forumu link i za karlovacki cinteraj gdje zivotinje borave u katastrofalnim uvjetima pa mozda da njih kontaktirate..
ana1508 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 18:24   #810
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
aktualno sada toga treba za Valentina koji je iz Osijeka došao u zagreb na liječenje i oporavak (nalazi se na privremenom na trešnjevci).

na istoku je udruga Rina koja ima hrpu životinja na brizi

a i udruga Šapica priprema sklonište za zimu (zaprešić)
Hvala


Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
hvala
Culi smo se i iduci tjedan volonter dolazi po stvari

.
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 19:28   #811
Vetoquinol Meladerm dermatološki šampon - poklanjam

Pozdrav svim malim šapicama i njihovim ljudima i isprike ako postam na krivoj temi, ne znam gdje bih smjestila ovaj post.
Na žalost prije mjesec dana napustila me moja ljubav Blacky. Željela sam već postati o njemu na temi rainbow bridge i podjeliti iskustvo i tugu sa životinjoljupcima ali još sam u prevelikoj komi za pričanje.

Uglavnom, imam neiskorišteni dermatološki šampon Meladerm korišten 2 puta, gotovo nov i pun, jako sam bila zadovoljna njime, i ne želim ga prodavati nego pokloniti nekome čiji pesek ima dermatoloških problema, alergije ili svrbež kao što je i moj imao i kome bi šampon dobro došao ali ga si trenutno ne može priuštiti. Prijatelji i poznanici sa životinjama nisu zainteresirani ili im trenutno nije potrebno. Bilo bi mi drago da nekome pomogne. Živim u zapadnom djelu Zagreba pa u gradu bilo gdje dolazi u obzir osobna predaja, za sve ostalo se nekako možemo dogovoriiti.

Ako je netko zainteresiran pošaljite PM.

rok šampona je trajanja 15.02.2018.


Eto toliko od mene za sada jedan od ovih dana kada skupim snage napisat ću post o mojoj ljubavi, sada sam opet u suzama.

Zadnje uređivanje fermina-daza : 07.10.2014. at 19:47. Reason: editirana imena drugih foruma
JackieWild is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 20:28   #812
ja molim grebalicu na poklon. do sad sam već kupila 3 i više ne mogu. imam 5-9 maca u zadnje vrijeme, od toga su moje samo 2, a ostale udomljavam pa grebalice brzo stradaju. 2 su mi uništili štenci, ove zadnje 2 mace i jednu imaju koju ignoriraju. tu smo dobili jer ju je i gđina maca ignorirala. može i zamjena za ovu koju ne vole.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 22:33   #813
Molim ako netko ima Zoniton (da ga kupim od vas) ili zna gdje ga se još uvijek može nabaviti (svi vetovi koje sam do sad zvala ga više nemaju jer se prestao proizvoditi).

Treba mi za ova dva malca:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=836286


i ako je nekome ostalo štogod Tobrex kapi, za bijelog iz iste teme, rado bi otkupila.

Hvala

Zadnje uređivanje firta : 11.10.2014. at 23:01.
firta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 13:20   #814
Je li ti dolazi u obzir Tobrex mast? Imam je malo, mislim da bi trebalo biti dovoljno za tjedan dana mazanja jednoj maci.
Avamys is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 22:10   #815
Quote:
Avamys kaže: Pogledaj post
Je li ti dolazi u obzir Tobrex mast? Imam je malo, mislim da bi trebalo biti dovoljno za tjedan dana mazanja jednoj maci.
Hvala ti puno, javila mi se jedna forumašica na pm da isto ima masti što joj je ostalo pa će to biti dovoljno (nadam se, kako je sve krenulo:/)
firta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 14:06   #816
Transporter na posudbu

Ima možda netko za posuditi veliki transporter? Točnije treba nam za odraslog mužjaka dogo argentino. Pas treba ići na eutanaziju, no ima udomiteljicu koja je jedva našla prijevoz sutra iz Bregane do Gradiške, nedostaje samo transporter!
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 22:30   #817
Quote:
lily0 kaže: Pogledaj post
ja molim grebalicu na poklon. do sad sam već kupila 3 i više ne mogu. imam 5-9 maca u zadnje vrijeme, od toga su moje samo 2, a ostale udomljavam pa grebalice brzo stradaju. 2 su mi uništili štenci, ove zadnje 2 mace i jednu imaju koju ignoriraju. tu smo dobili jer ju je i gđina maca ignorirala. može i zamjena za ovu koju ne vole.
Samo prijedlog - probaj njih pitati za pomoć: http://www.mackoo-grebalice.com/ (načula sam da su mekog srca i da tu i tamo priskoče u pomoć, pa... ne košta ništa pitati)
__________________
Kontakt: [email protected] 095 056 3234
Šapica FB Youtube channel
UDRUGA ŠAPICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 11:03   #818
hvala na savjetu. dobili smo 2 grebalice kakve najviše vole od jedne gđe, a dobili smo nakom mjesec dana još jednu filcanu s kućicom i 2 postolja, ali ni tu baš ne šmekaju. rijetko su na njoj.

a ja poklanjam pun paket pelena, mislim da su za manjeg psa. dao mi je sujed kojem je bilo glupo da to za 5 kn na hreliću ne kupi.

victory jel spašavanje obavljeno?
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 10:07   #819
Mi trebamo pelene koje se lijepe na pod za bebe mame Ajle. Od njih 12, 7 ih je preživjelo, stari su 2 tjedna, progledali su i već pokušavaju švrljati. Pelena će trebati puno, pa svaki poklon zlata vrijedi

Evo linkova.

http://www.vecernji.hr/kucni-ljubimc...la-kisa-976310

https://www.facebook.com/65753440097...395919/?type=1

https://www.facebook.com/permalink.p...57534400973024

https://www.facebook.com/65753440097...115436/?type=1

https://www.facebook.com/65753440097...997698/?type=1

https://www.facebook.com/permalink.p...57534400973024
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 13:01   #820
Quote:
lily0 kaže: Pogledaj post
victory jel spašavanje obavljeno?
Ako misliš na dogoa za kojeg je trebao transporter - onda je riješeno, doduše nije se našao transporter. Kako se nitko nije javio da bi ga mogao posuditi, cura je došla do mene u Zg po onaj kavez za pse, no malo se preračunala da stane u auto, pa sam joj dala brnjice i bilo je sve ok. (ima njegova fotka na temi kod Bezimenog ptičara)

Ista stvar čeka sutra mene sa onim ptičarom
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:33.