Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2004., 23:37   #81
Quote:
Barbabianca kaže:
Svima vama koji (valjda u ime demokratičnosti) dozvoljavate Agiju da prosipa ovdje svoje bljuvotine (umjesto da krelca ignorirate kad već nije trajno izbačen)
shvaćam tvoju frustraciju...ali..čovjek ne može ignorirati veliku muhu mesaricu...mašem s muhomlatom dok je ne rascopam po staklu uz jedan veliki......



...............pljas!
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 23:43   #82
Quote:
Secundus kaže:
E vidis, ja sam bio i u Andaluziji i sreo puno Turaka i Cigana tamo!

S.
mda i? ja sam u disneylandu vidio japance. kako si glup...ko q..ovaj..ko vuco.....

čuo vuco jadničak da njemci spominju anatoliju pa mu se sve smiješalo u glavi i on bubnuo andaluziju... ....tako je to sa djecom gastarbajtera....koja su pohađala jugoslOvenske škole...koji ste vi kreteni....
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2004., 11:26   #83
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
mda i? ja sam u disneylandu vidio japance. kako si glup...ko q..ovaj..ko vuco.....

čuo vuco jadničak da njemci spominju anatoliju pa mu se sve smiješalo u glavi i on bubnuo andaluziju... ....tako je to sa djecom gastarbajtera....koja su pohađala jugoslOvenske škole...koji ste vi kreteni....
Zar te jos uvijek nisu smijenuli? Od komunjara se stvarno ne moze nista ispravno ocekivati
Seruckaj (laji) ti i dalje, karavanu vise neces stici!
S.
__________________
Fide, sed cui, vide !
Secundus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 13:17   #84
Quote:
Nepismen čoban ostaje nepismen čoban , čak i kad stavlja latinske fraze u signature
On je coban, ali bas zbog toga sto stavlja latinske fraze u sig. Znam ja takve kvaziinelektualce koji su si po sobi ljepili latinske fraze, a to je zbog kompleksa manje vrijednosti kojeg su dobili kad su iz svog sela dosli u veci grad.
 
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 15:01   #85
Quote:
Secundus kaže:
Seruckaj (laji) ti i dalje, karavanu vise neces stici!
S.
Nego, jel stigla više ta vaša karavana do psihijatrijske ustanove?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 16:42   #86
Quote:
walter kaže:
Nego, jel stigla više ta vaša karavana do psihijatrijske ustanove?
Sanatorij je raspusten, jer je strucni komunjarski personal tesko psihicki obolio i moralo ih se premjestiti u posebne institucije tzv. institucije "zatvorenog tipa" sa posebnim specijalistima iz justicije.

Svoga TelaGospodar je u odjelu za psihopatoloske delinkvente!
Kazu da se lijeci! Nitko nista sigurnog ne zna. Moda ce tebi dati neku podrobniju informaciju, a mozda ce i tebe zadrzati na stacionarnoj elektro-sok terapiji. Simptomi su neprevidni!
S.
__________________
Fide, sed cui, vide !
Secundus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.