Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2008., 11:44   #61
cd ključ za doom 3

pozdrav ljudi molio bi vas pomoć vidite ja nemam cd ključ za doom 3 ali sam ga nasao preko interneta za instalirati ga ali kad ga upotrijebim za igranje online ne prihvaća mi ga molim vas ako znate neki bas originalan kljuc ili evo jedna luda ideja ako netko od vas ima doom 3 pa ako ima originalan kljuc ako mi ga moze napisat da ga mogu igrati online.please.
jack_sparrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 13:08   #62
Quote:
jack_sparrow kaže: Pogledaj post
pozdrav ljudi molio bi vas pomoć vidite ja nemam cd ključ za doom 3 ali sam ga nasao preko interneta za instalirati ga ali kad ga upotrijebim za igranje online ne prihvaća mi ga molim vas ako znate neki bas originalan kljuc ili evo jedna luda ideja ako netko od vas ima doom 3 pa ako ima originalan kljuc ako mi ga moze napisat da ga mogu igrati online.please.



__________________
..život ide dalje..Sutra je novi dan!
MP3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 13:13   #63
Kupi original pa se neces ebat s time.

Ako ti je stalo do igre i njezinog online igranja,onda ti valjda niti nije puno dat 160kn za original (ono,vrijednost jedne runde kad izadjes sa frendovima van u subotu )
kiki_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 18:03   #64
Quote:
kiki_zg kaže: Pogledaj post
Kupi original pa se neces ebat s time.

Ako ti je stalo do igre i njezinog online igranja,onda ti valjda niti nije puno dat 160kn za original (ono,vrijednost jedne runde kad izadjes sa frendovima van u subotu )
ti si stvarno ili veliki snob ili veliki srećković da možeš subotom potrošiti 160 kn za jednu rundu. znači mjesečno daš minimalno 640 kn na cugu subotom, nice...
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 20:03   #65
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
ti si stvarno ili veliki snob ili veliki srećković da možeš subotom potrošiti 160 kn za jednu rundu. znači mjesečno daš minimalno 640 kn na cugu subotom, nice...
A gle,ovisi koliko ti je drustvo. mene runda izadje cca 150-160. Kad dodje opet red na mene, druga runda bude eventualno 30-40kn jer vecini vec prisjedne alkohol

Al moja poanta je bila da ce vecina prije potrosit 150-200kn u jednoj veceri na cugu od cega dobi glavobolju drugi dan nego kupit npr. neku original igru,bilo novu bilo polovnu..

Preskocis 2 izlaska u 2 mjeseca i imas novaca za kupit igru u ducanu, preskocis jedan izlazak u mjesec dana i imas za kupit igru preko neta.
kiki_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 20:55   #66
Quote:
Mr.Muscolo kaže: Pogledaj post
Jebiga ipak je ovo balkan i standard nam je niži miljon puta. To si htio reći???
upravo to...
__________________
Life is about things eating other things - Hal
iharhajster is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:08   #67
ma to je sve kurac
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 22:48   #68
Ljepše je nekako kad imaš original, no u današnje vrijeme niti ne igram igre a kamoli da ih kupujem al zato imam starijih (PC+PS1) oko 70 originala
A o glazbenim cd-ima da i ne govorim
__________________
NON MOLLARE MAI
Hiperaktivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 00:49   #69
Piratske igre su zakon. Sve dok ne prilagode cijene nasem trzistu ne vidim svrhu trosenja hrpe novaca na originale kada ih mogu skinuti besplatno putem torrenta npr.
diabolic012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 01:06   #70
Quote:
kiki_zg kaže: Pogledaj post
A gle,ovisi koliko ti je drustvo. mene runda izadje cca 150-160. Kad dodje opet red na mene, druga runda bude eventualno 30-40kn jer vecini vec prisjedne alkohol

Al moja poanta je bila da ce vecina prije potrosit 150-200kn u jednoj veceri na cugu od cega dobi glavobolju drugi dan nego kupit npr. neku original igru,bilo novu bilo polovnu..

Preskocis 2 izlaska u 2 mjeseca i imas novaca za kupit igru u ducanu, preskocis jedan izlazak u mjesec dana i imas za kupit igru preko neta.
sve je to uredu, ali opet meni je puno 160kn potrošit na cugu... uvijek se ide na ono da se napije ispred kluba pa se takav uđe unutra
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 02:20   #71
ja kupujem orginal samo onda kad je igrica toliko dobra da moram imat orginal!!
igram komp vec 8 godina i jos nisam kupio ni jednu origig igru, ustavri nekomi je nabavio stari red alert origigi....
Mozda si kupim starcraft 2 kad izidje i to je to....
ne isplati se dat 350 kn, pa igrat tjedan dana
ako se daje onda nek se daje 350 za cijelu godinu
Nak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 12:22   #72
ma bravo Nak.Nisan lud da trosin 160 ni na cugu ni na igrice a ko j.... doom 3.nego.....
sad cu vas malo zamarat necim drugim.zna li ko od vas kako funkcionira:"wireless network setup wizard da li tako mogu s tim na internet znate kao i normalni wireless na laptopu jel tako i taj djeluje.adio.
jack_sparrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 13:32   #73
Quote:
jack_sparrow kaže: Pogledaj post
ma bravo Nak.Nisan lud da trosin 160 ni na cugu ni na igrice a ko j.... doom 3.nego.....
sad cu vas malo zamarat necim drugim.zna li ko od vas kako funkcionira:"wireless network setup wizard da li tako mogu s tim na internet znate kao i normalni wireless na laptopu jel tako i taj djeluje.adio.
Stari, koji je tebi ****? Kaj ti ne vidiš koja je tu tema? Prvo tražiš serijske brojeve za igru a onda ova glupost
__________________
..život ide dalje..Sutra je novi dan!
MP3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 14:13   #74
Quote:
Nak kaže: Pogledaj post
ja kupujem orginal samo onda kad je igrica toliko dobra da moram imat orginal!!
igram komp vec 8 godina i jos nisam kupio ni jednu origig igru,
Znači,po ovoj rečenici,nijedna igra ti nije bila toliko dobra
Digic72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 14:14   #75
Quote:
MP3 kaže: Pogledaj post
Stari, koji je tebi ****? Kaj ti ne vidiš koja je tu tema? Prvo tražiš serijske brojeve za igru a onda ova glupost
Digic72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 15:01   #76
hmmmmmmmmmm moran na licenje hehe ajte bok
jack_sparrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 16:36   #77
Quote:
Nak kaže: Pogledaj post
ja kupujem orginal samo onda kad je igrica toliko dobra da moram imat orginal!!

igram komp vec 8 godina i jos nisam kupio ni jednu origig igru,
__________________
NON MOLLARE MAI
Hiperaktivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 16:57   #78
Quote:
Digic72 kaže: Pogledaj post
Znači,po ovoj rečenici,nijedna igra ti nije bila toliko dobra
ustavi je jedna, al nisam mislio da ce bit tako dobra kao sto je...
sad me vec proslo (igro sma je godinu dana), pa nista od kupnje....
Nak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 22:21   #79
Quote:
Nak kaže: Pogledaj post
..igram komp vec 8 godina i jos nisam kupio ni jednu origig igru
Quote:
Digic72 kaže: Pogledaj post
Znači,po ovoj rečenici,nijedna igra ti nije bila toliko dobra
Bravo Digic72

Po njegovom ispada: Igre su toliko loše da ih kupujem od pirata

__________________
..život ide dalje..Sutra je novi dan!
MP3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 09:50   #80
Quote:
Shoki kaže: Pogledaj post
da. steam je ok. Još uvijek pre skup za mene, ali pomak u pravom smjeru.
Barem je zaobiđena gamad u trgovinama i njihove marže, i još veća gamad u saboru i njihovi porezio, prirezi i namet (da, znam da sam neodređen i generaliziram ali jednostavno mi se NE DA...)
sad još samo da namse standard dovoljno poveća da ga i počnemo koristiti redovito.
Do tada, torrenti.
pocni pusit ovisnice
__________________
VUKOVAR HEROJ GRAD
Tudum Zagorac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.