Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2008., 00:44   #1
Postoji li jos koja igra slicna GTA serijalima i Mafiji

Ovew dvije igre sam presao po 4 puta,dali znate jos neke slicne di mogu krast automobile,pocet iz nicega,i tako dalje....?
r_i_j_e_k_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 00:51   #2
Godfather i Scarface
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 12:01   #3
ove koje je napisal Kambe, pa onda još true crime nyc, driver (preporučam parallel lines), torrente 3... za konzole još saints row (dolazi i dvojka),gta4 i možda još koja...
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 12:10   #4
Preporučam Just cause-najljepšu sanbox igru koju sam vidio.

A i nije zahtjevna koliko daje.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 00:41   #5
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
Preporučam Just cause-najljepšu sanbox igru koju sam vidio.

A i nije zahtjevna koliko daje.
samo kaj je prekratka i fizika joj nije jača strana...sad krajem godine dolazi i 2. dio
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 12:54   #6
Nisam osobno igrao, ali ljudi hvale No More Heroes za Wii tak da...
Data is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 13:24   #7
Hvala vam
r_i_j_e_k_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 13:26   #8
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
samo kaj je prekratka i fizika joj nije jača strana...sad krajem godine dolazi i 2. dio
Svejedno je poslije gta i mafije najbolja sandbox igra koju sam igrao.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 17:10   #9
Ja bih isto preporučio driver parallel lines... trojka jest bila nezanimljiva no ovaj dio jest stvarno poboljšan...ima i nekih gta elemenata al dobro su uklopljeni a pogotovo mi je dobar drugi dio kad se igra u današnjem vremenu dok mi je napočetku igra bila totalno ne zanimljiva...skoro sam ju i obrisao...tamo do nekih 30% barem (kod 50% dolazi do novog doba)...i priča mi je naravno odlična...prvo u 78 godini a onda danas...i to u new yorku...
50ME1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 18:38   #10
Quote:
50ME1 kaže: Pogledaj post
Ja bih isto preporučio driver parallel lines... trojka jest bila nezanimljiva no ovaj dio jest stvarno poboljšan...ima i nekih gta elemenata al dobro su uklopljeni a pogotovo mi je dobar drugi dio kad se igra u današnjem vremenu dok mi je napočetku igra bila totalno ne zanimljiva...skoro sam ju i obrisao...tamo do nekih 30% barem (kod 50% dolazi do novog doba)...i priča mi je naravno odlična...prvo u 78 godini a onda danas...i to u new yorku...
Cini mi se da je grafika u banani,ali ako kazes da je igrivost dobra onda cu je skinut...
r_i_j_e_k_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 20:22   #11
Quote:
r_i_j_e_k_a kaže: Pogledaj post
Cini mi se da je grafika u banani,ali ako kazes da je igrivost dobra onda cu je skinut...
grafika uopće za takav tip igre nije loša...probaj igru jer je stvarno dobra
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 12:18   #12
nije loša grafika...u trojci je sve bilo nekak sivo i bez boja ovdje nije...na početku možda jest jer si u starijem dobu al kad dođeš u novo doba to postane nova igra naravno...novi auti...sve zgrade lijepe nove....isplati se odigrat...
da imaš i garažu kao što je bilo u nfsu gdi možeš nešto malo mjenjat vozila , da i to spomenem...
50ME1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 15:48   #13
ja sam počeo igrat to i nisam nikako mogo igrat duže od 30 min...totalno mi je jadna bila igra,al ajde pokušat ću ponovo kad kažete da je kasnije dobra...naravno ako ju opet ne obrišem nakon pola sata igranja
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 18:16   #14
sta nisi inace u driveru dosao i cim vidis neki dobar auto ljepo izades i uzmes ga tj ukrades sta ce ti garaza
evil hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 22:53   #15
Mogu li ja u Godfatheru vozit auto?
G_r_G_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 23:38   #16
Quote:
G_r_G_a kaže: Pogledaj post
Mogu li ja u Godfatheru vozit auto?
pa normalno da možeš
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 03:50   #17
Nije niti Boiling Point-Road to Hell loša igra premda je starija.
__________________
Gone, so many friends and lovers,
so far, nothing to show in turn...
BunaC is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 21:30   #18
Quote:
BunaC kaže: Pogledaj post
Nije niti Boiling Point-Road to Hell loša igra premda je starija.
o da na to sam zaboravil, ali ima pun k***c bugova u igru, ne znam ak postoji koji noviji patch, ali ni s 2.0 nije bilo baš igrivo
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 14:30   #19
Imate i Scarface: The World Is Your PC igra koja se nastavlja gdje je film stao (s Al Pacinom iz 1982; mislim da ga ima u videotekama).
konjokradica is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 20:35   #20
Quote:
50ME1 kaže: Pogledaj post
Ja bih isto preporučio driver parallel lines... trojka jest bila nezanimljiva no ovaj dio jest stvarno poboljšan...ima i nekih gta elemenata al dobro su uklopljeni a pogotovo mi je dobar drugi dio kad se igra u današnjem vremenu dok mi je napočetku igra bila totalno ne zanimljiva...skoro sam ju i obrisao...tamo do nekih 30% barem (kod 50% dolazi do novog doba)...i priča mi je naravno odlična...prvo u 78 godini a onda danas...i to u new yorku...
Dali ima netko možda save od tih 50% igre? Htio bih vidjeti kako izgleda to novo doba a neda mi se igrati od početka..
Tino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.