Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Najbolji diskutant 2003. na Politici bio/la je:
I.L 33 27.97%
Phil Lynott 25 21.19%
Whatever 10 8.47%
Inkvizitor 2002 4 3.39%
Sanherib 1 0.85%
Ahab 3 2.54%
Desna ruka 4 3.39%
Powerlock 3 2.54%
Placebo 13 11.02%
WeM 7 5.93%
Barbie 6 5.08%
OrangeC 9 7.63%
Glasovatelji: 118. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2004., 10:47   #81
Re: Glasajte za forumaša godine

Quote:
Whatever kaže:
Ovo su bili vaši prijedlozi za forumaša godine na Politici.

Anketa će biti otvorena do 22.1.2004.

Nek´najbolji pobijedi, možda postane moderator
Hip-hip-hooray za moderatora IL-a!!



Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 12:58   #82
ZA SUPERMODERATORA I.L -a

I ZA MODERATORA PHILA!

__________________
Ovdje bi trebalo stajati potpis. Cenzura ga je izbrisala iako nikome nije smetao. S njime je konacno otisla i legendarna brankica, slava joj.
Tommy Gun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 13:41   #83
Quote:
Tommy Gun kaže:
I ZA MODERATORA PHILA!

E ne budu!

Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 14:19   #84
evo 22.01. je, znaci iI.L. ce bit moderator.

Gajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 20:51   #85
Zar je to 'najviše' što nudite ?

Ma možete vi i bolje!
__________________
Žablja je perspektiva kada čovjek gleda svijet sa žabe
znanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 02:09   #86
Smile

Cestitke pobjedniku!!!
Neo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 17:59   #87
ČEKAJTE!! NE ZATVARAJ! ja još nisam glasovala

ne mogu se odlučiti hoću li dati glas IL-u ili PowerLocku... ne, ne mogu izabrati samo jednoga.. obojica su mi jednako dragi

ma mislim da ću ipak za Orangeca..
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:08   #88
A gdje su forumski gospodari tame? Ni vau ni mijau? Prisjela im super ideja o izboru forumasa godine?



Lukicu, Iruda ti, jes' rascistio taj potpis malo da ti stane titula? 70% tvojih topica se sastoji od tvoga potpisa. Jebate vec mi je treci kotacic vrisnuo na misu od silnog skrolanja.

Cestitke od srca.

A drago mi da sam od tebe izgubio, sve mi toplo oko srca. Zamisli da su izabrali recimo placebo. Koja bi to katastrofa bila, jednu zenu za forumasa godine. A lijepo pise 'forumas' godine. Ne pise 'forumasica'.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:17   #89
I na koncu sam jos duzan objasnjenje zasto su ljoevicari ovako neslavno prosli na ovom izboru.

To vam je, drugovi moji (i drugarice da ne vele da sam sovinist) zato sto jedan prosjecni ljevicar mrzi samo jednu stvar vise od nepravde, nacionalizma i inih stavri protiv kojih se bore. A ta jedna stvar je - drugi ljevicar.

Njihov hipertrofirani ego ne dozvoljava da nominiraju ili glasaju za druge ljevicare. A jebiga, glasat za samog sebe nije fora. Vidit ce moderator. A nemos se sam ni nominirat.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:56   #90
Quote:
Phil Lynott kaže:
I na koncu sam jos duzan objasnjenje zasto su ljoevicari ovako neslavno prosli na ovom izboru.

zato jer 80% populacije foruma čine dva šizofrena desničara i njihovih 500 klonova?

I.L., znanac, neznanac, darbo, women in red, promatrač, posmatrač, gorje, helix14, phil lynott, michael collins, dikembe....itd..itd...
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 11:06   #91
Nisam ja nikakav Dikembe. Prije bih da mi guzicu zaraze buhe sa tisucu kamila nego da budem crnac pa taman i virtuelni.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 12:07   #92
Quote:
Phil Lynott kaže:
A gdje su forumski gospodari tame? Ni vau ni mijau? Prisjela im super ideja o izboru forumasa godine?



Lukicu, Iruda ti, jes' rascistio taj potpis malo da ti stane titula? 70% tvojih topica se sastoji od tvoga potpisa. Jebate vec mi je treci kotacic vrisnuo na misu od silnog skrolanja.

Cestitke od srca.

A drago mi da sam od tebe izgubio, sve mi toplo oko srca. Zamisli da su izabrali recimo placebo. Koja bi to katastrofa bila, jednu zenu za forumasa godine. A lijepo pise 'forumas' godine. Ne pise 'forumasica'.
E pajdo ovaj ti 'upis' Secundusa ti... vrijedi - petice!

Hm, stvarno, morat ću raščistiti potpis...

Ima puno titula da stane...

Ovo je legendarno:

Quote:
A gdje su forumski gospodari tame? Ni vau ni mijau? Prisjela im super ideja o izboru forumasa godine?

Imam samo jedan komentar:

A Zmija iz šume Striborove... (ovaj, higijene radi, ne spominjem zmiji ime ) ah, znamo sve... PowerLock ju je najbolje u najkraćem ocrtao. Znaš kad je ono napisao: da bi bila sva 'mokra' od uzbuđenja da bude mod. na politici... i da ona tim - 'muškima' bude - faca!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 12:19   #93
Sva sreca da IL ima dovoljno otvorenih accounta poznatijih kao "IL klonovi", pa je mogao sam za sebe glasati vise puta...
 
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 12:21   #94
Quote:
fil linot kaze:
I na koncu sam jos duzan objasnjenje zasto su ljoevicari ovako neslavno prosli na ovom izboru.

To vam je, drugovi moji (i drugarice da ne vele da sam sovinist) zato sto jedan prosjecni ljevicar mrzi samo jednu stvar vise od nepravde, nacionalizma i inih stavri protiv kojih se bore. A ta jedna stvar je - drugi ljevicar.

Njihov hipertrofirani ego ne dozvoljava da nominiraju ili glasaju za druge ljevicare. A jebiga, glasat za samog sebe nije fora. Vidit ce moderator. A nemos se sam ni nominirat.
Stvar je u tome da neki ljudi ne pate od toga da budu "prvi u selu", ovo je forum, biti prvi na forumu i nije neko postignuce u zivotu...pravom zivotu.
 
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 10:30   #95
ja ovu trinaestoricu koji su glasovali za mene vodim na večeru
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 10:32   #96
Quote:
I.L kaže:

A Zmija iz šume Striborove... (ovaj, higijene radi, ne spominjem zmiji ime ) ah, znamo sve... PowerLock ju je najbolje u najkraćem ocrtao. Znaš kad je ono napisao: da bi bila sva 'mokra' od uzbuđenja da bude mod. na politici... i da ona tim - 'muškima' bude - faca!
PowerLock je na mene oduvijek bio ljubomoran jer ja imam prirodnu vlagu, a on svoju mora kupovati u tubi
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 11:09   #97
Smile

Cestitam najboljem!
Submarine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 11:11   #98
Quote:
placebo kaže:
PowerLock je na mene oduvijek bio ljubomoran jer ja imam prirodnu vlagu, a on svoju mora kupovati u tubi
Ti da imas prirodnu vlagu, ne bi ovdje trazila zenika.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 12:11   #99
Quote:
Phil Lynott kaže:
Nisam ja nikakav Dikembe. Prije bih da mi guzicu zaraze buhe sa tisucu kamila nego da budem crnac pa taman i virtuelni.
Opa. Madrfakr nabijem ja tebe i KKK ekipu ko Branku onomad iza stare plinare! Buhe? Jelde... Virtuelni?, E, ovih 35 cm u hladnoj vodi nije virtuelno, pitaj Branku!


Oh, kad sam već tu, moj glas za placebo. Branka nije kandidirana, a možda ušićarim večeru.

Nego, placebo, ono "gujica" u tvome potpisu, jel to zmijica ili stražnjica?
 
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 14:12   #100
Quote:
NakurnjakOdStridera kaže:
ovo je forum, biti prvi na forumu i nije neko postignuce u zivotu...pravom zivotu.
želiš reć da phil lynott nije ništa u stvarnom životu?!
pa jel ti znaš čovječe božji da je phil već tri godine lift-boy u hotelu B kategorije!
ima kapicu i uniformu i sve....neka pati kome smeta!
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.