Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: naj IMF ustaška snajka
placebo 17 38.64%
spot perdita 5 11.36%
ruža 4 9.09%
crtica 7 15.91%
soks 5 11.36%
rambi 20 45.45%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 44. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2004., 09:56   #61
jasno mi je zašto jugovići skviče zbog rambi, zahebano je kad Židovka tvrdi da Hrvati nisu genocidan narod... ali zašto skviče kad sam ja u pitanju, stvarno mi nije jasno.. ja sam tako dobra prema njima, uvijek se kontroliram da ne napišem baš sve što mislim o njima, da to malo ublažim, cenzuriram.. i ovako mi vraćaju?
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 10:24   #62
Quote:
placebo kaže:
jasno mi je zašto jugovići skviče zbog rambi, zahebano je kad Židovka tvrdi da Hrvati nisu genocidan narod...
To ti je mentalitet žrtve. Kako se ono zove, stockholmski sindrom, kad se žrtva poistovjeti sa otmičarima.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 10:58   #63
Re: Re: Re: naj-naj IMF ustaške snajke

Quote:
placebo kaže:
šuti, ustaška snajko, i ne buni se... ti barem nikad nisi bila izabrana za najveću rupu

Znao sam da u tebe nema ništa kršćanskog. Nit si opsrostila nit si zaboravila!

Moj glas za brankicu, crnačku snajku! A ovdje.... pa rambi, naravno...
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 11:39   #64
ja za rambi !


uh...kako mi nedostaje I.L. : " nece tebe rambi. nece ..."
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 11:42   #65
Re: Re: Re: Re: naj-naj IMF ustaške snajke

Quote:
Uncle Fucker kaže:
Znao sam da u tebe nema ništa kršćanskog. Nit si opsrostila nit si zaboravila!
a dok si na meni zarađivao u svojoj javnoj kući, nije te brinulo što se nisam ponašala kršćanski?
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 11:45   #66
rambi je buduća moderatorica politike, a ova anketa je samo jadan pokušaj njezine diskvalifikacije u očima forumaša
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:00   #67
Quote:
walter kaže:
To ti je mentalitet žrtve. Kako se ono zove, stockholmski sindrom, kad se žrtva poistovjeti sa otmičarima.
petica iz forenzične psihijatrije! priča se da rambi fura sa nekim tipom koji sliči fuehreru kao jaje jajetu. ima čak i jebački brk
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:03   #68
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
petica iz forenzične psihijatrije! priča se da rambi fura sa nekim tipom koji sliči fuehreru kao jaje jajetu. ima čak i jebački brk
a krkači i krmetinu sa ražnja
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:09   #69
Quote:
TG, to su ti traume iz djetinjstva, ono, arijevski odgoj i takve stvari, nije placebo blesava cura ili glupača, nego jednostavno je odgojena na takav način. Žalosno je to, ali šta ćeš. Ne treba ju osuđivati zbog toga. Treba ju pokušati razumjeti. Što nije lako, naravno.... Ali nije ni nemoguće.
Waly, nesto si zalutao sa zacrtanog puta, odbijam povjerovati da si se uzrujao

Sto se tice snajki, Rambi nije losa osim sto se previse fura na Sharona i kompaniju, Soks je carapa, a ko je Ruza jebo te to je ona humanitarna radnica iz Mostara?
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:13   #70
Re: Re: Re: Re: Re: naj-naj IMF ustaške snajke

Quote:
placebo kaže:
a dok si na meni zarađivao u svojoj javnoj kući, nije te brinulo što se nisam ponašala kršćanski?

Pa gledaj, U tom mi je trenutku više odgovaralo da se ponašaš biblijski, ali to ne znači da se ti i tada nisi mogla udati. Ja se jednosatvno ne mogu načuditi zašto ti meni još danas ne moš oprostiti one rupe, i ne mogu se oteti dojmu da me najviše ne voliš (osim powerlocka, naravno, ali u tu vašu neljubav ne želim se niti upletati - to je kemija stoljeća).
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:25   #71
Quote:
Phil Lynott kaže:
Bolje i to nego prizor provincijalnog sredovjecnog muskarca koji dudla majcinu sisu.
za razliku od srednjovječnog liftboya u dublinskom motel8, podrijetlom iz okolice osijeka, ex-plaćeniku..prerano odbijenom od majčinske sise...
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:27   #72
Quote:
storytelj kaže:
a krkači i krmetinu sa ražnja
da, krmetinu...on to samo drukčije zove pa zvuči kosher...schweinebraten....
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:27   #73
A koja je nagrada za prvo mjesto? A za drugo? A za treće...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:29   #74
Quote:
placebo kaže:
rambi je buduća moderatorica politike, a ova anketa je samo jadan pokušaj njezine diskvalifikacije u očima forumaša
ne može biti moderatorica netko tko misli da je jedan narod vredniji od drugog, netko tko opravdava civilne žrtve post-oluje i netko tko veliča diktaturu F.T.-a

pa može ona mahat sa sto židovskih zastava...
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:30   #75
Quote:
crtica kaže:
A koja je nagrada za prvo mjesto? A za drugo? A za treće...
pa viš da nemaš šanse
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:36   #76
Quote:
crtica kaže:
A koja je nagrada za prvo mjesto? A za drugo? A za treće...
treceplasirani sa liste "najogavnijih desnicara...."

se razme, ak ostanu fine
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:38   #77
Quote:
storytelj kaže:
pa viš da nemaš šanse
Pa, zanima me?? Nisam ja sebična, kao tu neki ljevičarski elementi, ja se veselim i za druge

Obično se na tim raznim izborima dobivaju auti, putovanja u London na učenje engleskog, dijamantna tijara, hrpa obleke s potpisom....

Nije vrad do toga ovdje nema?! Kud' ide ovaj svijet?! Pa, ipak je ovo ljevičarska intelektualna elita pokrenula???!!
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:41   #78
Quote:
WeM kaže:
treceplasirani sa liste "najogavnijih desnicara...."

se razme, ak ostanu fine
Aahh, let me guess, tko bi' to mogo' biti??
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:51   #79
Ovdje je to malo nejasno. Najogavniji desničari dobivaju brankin oralni sex (prva tri mjesta). Ovdje još nije odlučeno, ali ako oćete, ja ću pitat pajdu dikembea, pa nek prvoplasirana, ako je bjelkinja, mlada i bogata, pripadne njemu. čak i ako je židovka!
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:54   #80
Quote:
crtica kaže:
Pa, zanima me?? Nisam ja sebična, kao tu neki ljevičarski elementi, ja se veselim i za druge

Obično se na tim raznim izborima dobivaju auti, putovanja u London na učenje engleskog, dijamantna tijara, hrpa obleke s potpisom....

Nije vrad do toga ovdje nema?! Kud' ide ovaj svijet?! Pa, ipak je ovo ljevičarska intelektualna elita pokrenula???!!
druga nagrada odostraga, a ta bu bila po svoj prilici tvoja, je sedmnodnevi boravak u beauty salonu "jasenovac"...peeling, masaža, podvodni aerobik,...i iznenađenje...
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.