Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: naj IMF ustaška snajka
placebo 17 38.64%
spot perdita 5 11.36%
ruža 4 9.09%
crtica 7 15.91%
soks 5 11.36%
rambi 20 45.45%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 44. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2004., 12:57   #81
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Ovdje je to malo nejasno. Najogavniji desničari dobivaju brankin oralni sex (prva tri mjesta).



jest da ga puse stalno...


al ujkec, nesmijem vizualizirati



_________________________

Quote:
Aahh, let me guess, tko bi' to mogo' biti??
vidjet cemo na kraju! za sad je gustoooooo!

__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 13:01   #82
Love story

Quote:
Uncle Fucker kaže:
Ovdje je to malo nejasno. Najogavniji desničari dobivaju brankin oralni sex (prva tri mjesta). Ovdje još nije odlučeno, ali ako oćete, ja ću pitat pajdu dikembea, pa nek prvoplasirana, ako je bjelkinja, mlada i bogata, pripadne njemu. čak i ako je židovka!
Viš, viš, kak' je Brankica dobra?!
Dikembe ju je napucal', a ona mu novu curu traži....To se zove nesebična duša

Ili je ovo poziv na pomirenje?! Mislim, ak' su njene performance prva nagrada, a Dikembe slučajno pobijedi?!
What a love story
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 13:03   #83
Quote:
WeM kaže:
jest da ga puse stalno...


al ujkec, nesmijem vizualizirati



VIZUALIZIRAJ!!!! .... Izvor: pallas; tema: Branka i soylent, dikembeu iza leđa!!!!
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 13:15   #84
ujkec,

uzassssss al ne izgleda bas kao kazna!
vise kao utjesna nagrada za cetvrto mjesto

__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 14:41   #85
Re: Re: Re: Re: Re: Re: naj-naj IMF ustaške snajke

Quote:
Uncle Fucker kaže:
Pa gledaj, U tom mi je trenutku više odgovaralo da se ponašaš biblijski, ali to ne znači da se ti i tada nisi mogla udati. Ja se jednosatvno ne mogu načuditi zašto ti meni još danas ne moš oprostiti one rupe, i ne mogu se oteti dojmu da me najviše ne voliš (osim powerlocka, naravno, ali u tu vašu neljubav ne želim se niti upletati - to je kemija stoljeća).
prijateljske rupe treba znati razlikovati od neprijateljskih
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 14:53   #86
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: naj-naj IMF ustaške snajke

Quote:
placebo kaže:
prijateljske rupe treba znati razlikovati od neprijateljskih

Pa je. Priznajem. Kriv sam. Evo, tisućiti put. Evo, želim ti da postaneš modulator umjesto indisponiranog dotura, pa me baniraj - ako bi te to zadovoljilo!!!!!!!! Ili me baniraj s viceva!
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 15:19   #87
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: naj-naj IMF ustaške snajke

Quote:
Uncle Fucker kaže:
Pa je. Priznajem. Kriv sam. Evo, tisućiti put. Evo, želim ti da postaneš modulator umjesto indisponiranog dotura, pa me baniraj - ako bi te to zadovoljilo!!!!!!!! Ili me baniraj s viceva!
može.. ajde, otvori neki topic na vicevima..
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 19:15   #88
sve neke ankete o desničarima i desničarkama, oće li biti izbor najveće jugonostalgičarke odnosno jugonostalgičara ili oni jednostavno nisu zanimljivi?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 19:25   #89
Quote:
soks kaže:
sve neke ankete o desničarima i desničarkama, oće li biti izbor najveće jugonostalgičarke odnosno jugonostalgičara ili oni jednostavno nisu zanimljivi?
ak još nisi skužila srčeko biraju se najogavniji likovi sa IMF-a
ako "jugonostalgičari" nisu na tom spisku, to je radi toga jer nisu ogavni
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 19:44   #90
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
ak još nisi skužila srčeko biraju se najogavniji likovi sa IMF-a
ako "jugonostalgičari" nisu na tom spisku, to je radi toga jer nisu ogavni
srčeko...baš si ogavan, a nema te na spisku
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 07:55   #91
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: naj-naj IMF ustaške snajke

Quote:
placebo kaže:
može.. ajde, otvori neki topic na vicevima..

Evo idem.
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 22:43   #92
A gdje je ban?
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 22:49   #93
Quote:
rambi kaže:
A gdje je ban?

Jelačić?
crven?
Ray?
neki drugi?
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 23:04   #94
Quote:
rambi kaže:
A gdje je ban?
nema bana.. ispostavilo se da je jedna od najdražih Tominih maštarija da ga (dvije) lezbijke maltretiraju i tuku..
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 23:35   #95
Quote:
hehehoho kaže:
Jelačić?
crven?
Ray?
neki drugi?
Placebin.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 23:36   #96
Quote:
placebo kaže:
nema bana.. ispostavilo se da je jedna od najdražih Tominih maštarija da ga (dvije) lezbijke maltretiraju i tuku..
...........................
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 08:00   #97
Quote:
placebo kaže:
nema bana.. ispostavilo se da je jedna od najdražih Tominih maštarija da ga (dvije) lezbijke maltretiraju i tuku..

Ispostavilo se da je placebo sadist. Prvo me navela da dođem na vicove kako bi me banirala. Kad sam stigao, onda me mučila, stalno na rubu bana, ali nikako da mi ga da. Čak sam ju probao iziritirati linkom na ....hmmmm.....stanovitu temu u ludoj kući. I sad? Brijem da je placebo u RL domina, u koži, lancima i latexu, s bičem u ruci, okružena svojim robinjama i uživa u mučenju muškaraca. Onda ju jednom dnevno na sat-dva opali drukčiji film, i htjela bi se udati, imati dicu, kućicu, vrt.... Tada se rambi ili neka druga prijateljica vrati i sve počinje po starom.
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 08:55   #98
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Onda ju jednom dnevno na sat-dva opali drukčiji film, i htjela bi se udati, imati dicu, kućicu, vrt.... Tada se rambi ili neka druga prijateljica vrati i sve počinje po starom.
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 08:58   #99
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Tada se rambi ili neka druga prijateljica vrati i sve počinje po starom.
Ti želiš reći da imaš nešto protiv njenih prijateljica?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 09:01   #100
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Ispostavilo se da je placebo sadist. Prvo me navela da dođem na vicove kako bi me banirala. Kad sam stigao, onda me mučila, stalno na rubu bana, ali nikako da mi ga da. Čak sam ju probao iziritirati linkom na ....hmmmm.....stanovitu temu u ludoj kući. I sad? Brijem da je placebo u RL domina, u koži, lancima i latexu, s bičem u ruci, okružena svojim robinjama i uživa u mučenju muškaraca. Onda ju jednom dnevno na sat-dva opali drukčiji film, i htjela bi se udati, imati dicu, kućicu, vrt.... Tada se rambi ili neka druga prijateljica vrati i sve počinje po starom.
sto bi rekao Mile iz Hladnog piva..."doooobraa.." ))
Herostrat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.