Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2004., 13:39   #81
Quote:
crtica kaže:
A očito izazivate takve nagone u njemu....

Mislim Vuco kako se i sam moraš malo zamisliti nad time, zašto je to tako,...
Hm.... vjerojatno zbog teleće noge.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 13:40   #82
Quote:
Vuco kaže:
Hm.... vjerojatno zbog teleće noge.
One sta ti viri iz glave?

E, fino ti je govorila baba da se ne igras sa teladi, i vidi sad na sta licis...jebate, paris marsovac sa antenom U glavi
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 13:42   #83
Re: Placebo rules...

Quote:
crtica kaže:

p.s. što je s Gojkom? Je li živ? Javlja li ti se?
e baš čudno da si Gojka spomenula.. naime, idem ja jučer preko grada, a na Pjaci rasprostrla tapetić neka skupina obrijanih glava u šarenim suknjicama i udaraju u neke bubnjeve i pjevaju.. i kažem ti, meni se žurilo i da ću na brzinu kroz gužvu ispred njih.. kadli, moj sinko, kad su me ovi ugledali stali se bacati na koljena ispred mene i viču: "Lakšmi!! Lakšmi!!"..

ja jadna stala, a ovi me zaokružili, jedan me zagrio oko gležnjeva na nogama i ljubi mi cipele.. ništa mi nije bilo jasno, dok nisam vidjela ovome jednome na bubnju napisano "Višnu Gojko Shiva"...aaaa tu si - to su neki Gojkovi na turneji, valjda im je dao neku moju sliku pa me prepoznali.. jedva sam ih se otarasila..
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 13:44   #84
Re: Re: Placebo rules...

Quote:
placebo kaže:
.... jedva sam ih se otarasila.. [/B]
Sta, progovorila si!?

Auh!
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 13:45   #85
placebo

I ja mislim da je neki dan bio na OTV-u....Nekakav Mladen Željko zvani Hemat ili Zemat....isti Gojko...samo nije ćelav i ima dugu bradu....
Ma, bolje da si ga se rješila, udebljo se....

p.s. pogledaj što su ti učinili od teme....sve peder do pedera....poduzmi nešto.....
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 13:57   #86
Re: placebo

Quote:
crtica kaže:
I ja mislim da je neki dan bio na OTV-u....Nekakav Mladen Željko zvani Hemat ili Zemat....isti Gojko...samo nije ćelav i ima dugu bradu....
Ma, bolje da si ga se rješila, udebljo se....

p.s. pogledaj što su ti učinili od teme....sve peder do pedera....poduzmi nešto.....
pa poduzimam, vidiš da sam se kandidirala za moderatoricu...

ma nemam ja ništa protiv homića mlađih od 25 godina.. to je sasvim u redu... ali ove starije jednostavno ne podnosim.. žene kad završe faks i zaposle se, onda prirodno počnu razmišljati o udaji.. dakle, tu negdje oko 25. godine života na tržištu naglo ponestane slobodnih muškaraca... a u 30. godini lakše je dobiti sedmicu na lotu, nego pronaći normalnog muškarca bez obaveza.. i kao da to nije dosta, nego se još i homoseksualci uhvate gurat za to malo slobodne muškadije...
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 14:01   #87
prijatelju Herostrate... objasni ovom neukom ljevičarskom agrumu što znači izraz "pjesma sirena" i kakav efekt ono što ja izgovorim ima na muškarce
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 14:03   #88
Quote:
placebo kaže:
prijatelju Herostrate... objasni ovom neukom ljevičarskom agrumu što znači izraz "pjesma sirena" i kakav efekt ono što ja izgovorim ima na muškarce
Bombastican. Stovise efekt atomske bombe. Ziva stvora ne ostavi u krugu kilometar
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 14:03   #89
Quote:
OrangeC2 kaže:
One sta ti viri iz glave?

E, fino ti je govorila baba da se ne igras sa teladi, i vidi sad na sta licis...jebate, paris marsovac sa antenom U glavi
Daj ne pričaj gluposti.... pederu jedan, u dupe ti ga zaboravim.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 14:03   #90
placebo

Potpis ti je malo problematičan.....jest da je na engleskom,....usprkos avataru.....
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 14:19   #91
Quote:
Vuco kaže:
Daj ne pričaj gluposti.... pederu jedan, u dupe ti ga zaboravim.
Nu, Vuco, postao si masu zaboravan otkad su ti sahranili telecu nogu u glavi
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 12:45   #92
placebo, srce, ti imaš moju podršku. Tamo na PŽK sam izašao s idejom da cjelokupna moderatorska ekipa Politike bude ženska. To bi bilo zanimljivo.

Sumnjiv mi je izbor obelixa. Čini mi se da je on ovdje samo zbog Secundusa.
 
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 16:01   #93
Quote:
Basta kaže:
placebo, srce, ti imaš moju podršku. Tamo na PŽK sam izašao s idejom da cjelokupna moderatorska ekipa Politike bude ženska. To bi bilo zanimljivo.
i ja kažem, ali nema za to sluha, moj Basta... kao što vidiš, inicijativa je propala u samom začetku.. no, nema veze, predobre sam volje i ovo mi neće pokvariti dobro raspoloženje.. naime, upravo sam uspješno privela kraju projekt izrade francuske salate i svojevrsnog deserta koji ne izgleda baš onako kako sam prvotno zamislila, ali imam osjećaj da je okus prilično sličan namjeravanom..
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 16:19   #94
Quote:
placebo kaže:
i ja kažem, ali nema za to sluha, moj Basta... kao što vidiš, inicijativa je propala u samom začetku.. no, nema veze, predobre sam volje i ovo mi neće pokvariti dobro raspoloženje.. naime, upravo sam uspješno privela kraju projekt izrade francuske salate i svojevrsnog deserta koji ne izgleda baš onako kako sam prvotno zamislila, ali imam osjećaj da je okus prilično sličan namjeravanom..
Da si Hrvatica, napravila bi hrvatsku salatu.
Ti voliš Hrvatsku riječima, a ne djelima.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 16:25   #95
Quote:
walter kaže:
Da si Hrvatica, napravila bi hrvatsku salatu.
Ti voliš Hrvatsku riječima, a ne djelima.


kao prava hrvatska desničarka, francusku salatu sam napravila od hrvatskog krumpira, hrvatskog graška, hrvatske mrkve, hrvatskih kiselih krastavaca, hrvatskih jaja, hrvatske majoneze, malo hrvatskog kiselog vrhnja i sasvim malo hrvatske soli..
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 16:27   #96
Quote:
placebo kaže:


kao prava hrvatska desničarka, francusku salatu sam napravila od hrvatskog krumpira, hrvatskog graška, hrvatske mrkve, hrvatskih kiselih krastavaca, hrvatskih jaja, hrvatske majoneze, malo hrvatskog kiselog vrhnja i sasvim malo hrvatske soli..
To je još gore.
To znači da si od hrvatskih sastojaka napravila francusku salatu.
Ti si kurac, a ne Hrvat.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 16:40   #97
Quote:
walter kaže:
To je još gore.
To znači da si od hrvatskih sastojaka napravila francusku salatu.
Ti si kurac, a ne Hrvat.
da, vulgarnim komunističkim lopovima nerazumljiv je koncept suradnje i međusobnog uvažavanja hrvatskih i francuskih patriota

francusku salatu, iako je pravimo od isključivo hrvatskih sastojaka, još uvijek nazivamo francuskom salatom u znak poštovanja prema bogatoj kulinarskoj kulturi francuskog naroda.. baš kao što su časni Francuzi, uočivši elegantan modni detalj na odori hrvatskih vojnika, isti slavu hrvatskoga imena pronijeli širom svijeta
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 16:42   #98
Ako me još jednom nazoveš komunjarom spomenut ću Franju Tuđmana u negativnom kontekstu (komunistički lopov).

Izvini izvini izvini
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 16:46   #99
Quote:
walter kaže:
Ako me još jednom nazoveš komunjarom spomenut ću Franju Tuđmana u negativnom kontekstu (komunistički lopov).

Izvini izvini izvini
moram priznati da se na tebi ipak primjećuju izvjesna poboljšanja... tko zna, možda za tebe još uvijek ima nade?

da imam vremena, uzela bih te na mjesec-dva i predgojila te u pristojnog hrvatskog domoljuba..
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 16:49   #100
Re: placebo

Quote:
crtica kaže:


p.s. pogledaj što su ti učinili od teme....sve peder do pedera....





ispravit ću ja to


WE WANT PLACEBO! WE WANT PLACEBO! WE WANT PLACEBO!

Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:10.