Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2007., 12:33   #201
Dofuramo ziku i klopu... Cuga nam ne treba, biti ćemo opijeni strahom

Ako bude frke okinemo glasno ziku i dođe murija i opali nam prijavu za neovlašten ulazak na posjed i ometanje javnog reda i mira...
Fadolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 14:45   #202
Quote:
apsolutna kaže: Pogledaj post
Evo opet sam danas bila. Nije više tako strašno. U prizemlju je podstanarka Štefica. Draga ženica.


U PM , sjetio sam se gdje sam vidio Šteficu! Točno kod ulaza u PIK.Išla je po podne na posel.Lice joj je točno tako izgledalo. Moj pajdaš kojeg sam vozio, reko mi je kako je to normalna stvar kod nje, jer njen Štef povampiri kad se pijan zabunom napije vode iz bunara, u kojem je njegov otac sakrio leš čovjeka kojeg su opljačkali.

Zato je redovito tjera da ide na susjedov bunar po vodu.
Zloca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 17:34   #203
Quote:
Fadolf kaže: Pogledaj post
Dofuramo ziku i klopu... Cuga nam ne treba, biti ćemo opijeni strahom

Ako bude frke okinemo glasno ziku i dođe murija i opali nam prijavu za neovlašten ulazak na posjed i ometanje javnog reda i mira...
dernek do jutra a Štefica bude svirala na gitari..
dok dode murija samo posaljemo Šteficu da otvori vrata..
Adrianna2710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 18:11   #204
Quote:
GoRi kaže: Pogledaj post
a da se nađemo u kući u subotu u ponoč?
Moze, ja donesem par litara rakije za drustvo da bude opustenija atmosfera....
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 20:30   #205
Quote:
Koki007 kaže: Pogledaj post
Moze, ja donesem par litara rakije za drustvo da bude opustenija atmosfera....
Ej meni ne paše u subotu...
Syon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 22:43   #206
Quote:
Syon kaže: Pogledaj post
Ej meni ne paše u subotu...
Onda ces morat ici sam....
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 09:51   #207
Quote:
Koki007 kaže: Pogledaj post
Onda ces morat ici sam....
Pa da me pojede mrak...nema šanse
Syon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 16:45   #208
Quote:
Syon kaže: Pogledaj post
Pa da me pojede mrak...nema šanse

Nemaš straha od mraka, već od kola da te ne pregaze sa dva upregnuta ljuta riđana koji jure selom za punog mjeseca točno u ponoć. To kočijašev duh iz bunara luta slijepim selom i proganja konje u nadi za povratkom kraju svome.
Zloca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 17:34   #209
Quote:
Syon kaže: Pogledaj post
Pa da me pojede mrak...nema šanse
Gledaj to sa pozitivne strane: bit ces sam sa Steficom, mozda ju uspijes zbariti
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 18:11   #210


pa da, kad je budeš išao zbariti, kupi joj neku kremu s koenzimima te specijalne kapi za oči
ili možda ipak sunčane naočale.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 18:22   #211
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
pa da, kad je budeš išao zbariti, kupi joj neku kremu s koenzimima te specijalne kapi za oči
ili možda ipak sunčane naočale.
Ma dovoljna je jedna obicna neprozirna vreca koja ima sa vanjske strane naljepljenu sliku Jessice Albe ....
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 19:44   #212
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post


pa da, kad je budeš išao zbariti, kupi joj neku kremu s koenzimima te specijalne kapi za oči
ili možda ipak sunčane naočale.
Daj pusu
Syon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 21:37   #213
ISSSSSSSSS
DYINGFETUS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 22:56   #214
Ne pomažu tu nikakve kapi, jedino rješenje ovdje je škarnicl...
Fadolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 08:06   #215
Vijenac bijelog luka ( češnjaka ) i bumo zaspali svi i kuća je naša?!

seljak
maderija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 15:50   #216
Quote:
Syon kaže: Pogledaj post
Znate onu ukletu kuću u Vrbovcu koju će vlasnik dati bilo kome tko uspije u njoj prespavati jednu noć,međutim to još nitko nije uspio najjači i najjhrabriji frajeri su izdržali 2 do 3 sata,iznutra je puna rupa od metaka,jer su ljudi pokušavali nešto pogoditi...
Ukleta kuca ...aj razmisli malo, da si duh recimo, da li bi bio u nekoj supi izbusenoj od metaka ili bi isao okolo i radio nesto zanimljivije? A na kraju krajeva, mozda sam i u krivu... Nikad se nezna. Vjerujem u ono sto vidim.

Al znas sta, citao sam o nekoj kuci zvanoj ja mislim Amtyville, ili je u tom mjestu..uglavnom, svakakvih sranja je bilo u njoj, obitelji su se poubijale i tako...prica se da je ukleta, da je cisto zlo u njoj.. Samo sam citao o tome.. Ima sigurno na netu nesto o tome...pa pogledaj...
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 19:52   #217
Amityville je navodno istinit događaj... Pa si sada ti misli; izgrađena je na indijanskom groblju ili tako nekaj... Čitao sam o tome... Fakat je
Fadolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 20:03   #218
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Ukleta kuca ...aj razmisli malo, da si duh recimo, da li bi bio u nekoj supi izbusenoj od metaka ili bi isao okolo i radio nesto zanimljivije? A na kraju krajeva, mozda sam i u krivu... Nikad se nezna. Vjerujem u ono sto vidim.

Al znas sta, citao sam o nekoj kuci zvanoj ja mislim Amtyville, ili je u tom mjestu..uglavnom, svakakvih sranja je bilo u njoj, obitelji su se poubijale i tako...prica se da je ukleta, da je cisto zlo u njoj.. Samo sam citao o tome.. Ima sigurno na netu nesto o tome...pa pogledaj...
bi,ali su ti duhovi obično vezani za takve kuće,ne svojom voljom
Syon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 22:22   #219
Quote:
Syon kaže: Pogledaj post
bi,ali su ti duhovi obično vezani za takve kuće,ne svojom voljom

To ti najbolje može posvjedočiti Štefica. Dok ide sa kantom po vodu za piće, prati je jecanje borova, kao da dijete iz neke mračne dubine plače. Kažu da se grane svaki put do zemlje svinu kad ona nogom kroči na tlo nemilog događaja.
Zloca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 17:33   #220
Ja sam živio blizu te kuće. Mislim ljudi uozbiljite se!! Rupe od metaka? Ili tipa okreće se vitlo navećer? To su klinci kad bi babe išle doma sa mljekare zezale a ove od straha pedala!!! I tu poćinje prića o kući u Škrinjarima.....
fenix_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.