Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2012., 07:30   #381
Quote:
budalo kaže: Pogledaj post
Evo, ja sam s ovim dobio preko 30 MB sigurno. Ovo vam briše neke zapise koje htc zapiše kada se skljoka sustav.

Skinite Android SDK s Android developer site-a . Instalirajte ga i pokrenite SDK Manager. Nakon toga instalirajte Google USB Driver i Android SDK Platform tools. Sada instalirajte i zadnju verziju HTC Sync-a. Nakon toga spojite svoj WFS na komp i check-irajte Postavke -> Aplikacije -> Razvoj -> Ispravljanje pogrešaka USB. Sada otvorite cmd (Command Prompt) i natipkavajte sljedeće:

1.:
cd desktop\android-sdk-windows\platform-tools ili
cd C:\Users\(vaše profilno ime)\Desktop\android-sdk-windows\platform-tools ili
putanja gdje se već nalazi kod vas ovaj platform-tools folder

2.:
adb devices

3.:
adb shell

4.:
cd /data/data/com.android.htcprofile

5.:
echo “ “ > anr_history.txt

6.:
exit
Jel ovo važi za sve HTCove ili samo za neke .... pokuša sam s Desireom i ništa ne reagira, ako možeš uputiti na izvor odakle si vidio ovo?
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 16:25   #382
Quote:
Eppur si muove kaže: Pogledaj post
Jel ovo važi za sve HTCove ili samo za neke .... pokuša sam s Desireom i ništa ne reagira, ako možeš uputiti na izvor odakle si vidio ovo?
Ne znam. Evo izvora, tj. posta.
budalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 20:44   #383
Quick pitanje

je li htc S isto što i htc 1? Pitam čisto zbog maske i dimenzije (koje se mogu naći na ebayu)
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 21:19   #384
S je 5 mm veći, tako da ne znam baš da će pasati ove s običnog...
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 21:49   #385
HTC 1?!
Misliš li na HTC ONE?
Ako da, vidi se "izdaleka" da su drukčiji uređaji.
A još da pitam, zašto ne kupiti kućište ili hard case (neznam što pod masku podrazumjevaš) baš za uređaj koji imaš, a ne kupovati za neki drugi i nadati se da bude možda odgovaralo?
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 22:34   #386
Ja sam shvatio kao HTC Wildfire ("1"), a ovaj njegov je S
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 23:22   #387
Haaa stvarno.
Mislim si ono... neki novi model! Idem guglati HTC 1, ne nalazi ništa, tj najbliže je one bio.
Nisam sve čitao .
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 20:45   #388
Nije za mene već na poklon uzimam masku/case za mobitel s obzirom da je nema kupit kod nas... i onda uglavnom nalazim za S pa me zanimalo je li možda ista dimenzija. Ali vidim da nije
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 20:53   #389
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
...uzimam masku/case za mobitel s obzirom da je nema kupit kod nas...
Kako nema kod nas za kupiti? Gle za wildfire i wildfire s. To sam u 2 sekunde izlistao jer neznam za koji točno model trebaš, a ni kako treba predmet kupnje izgledati (boja, materijal izrade..)
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 09:37   #390
Evo mene s pomalo glupim pitanjem (seljo beljo za mob)

Sutra idem na putovanje van HR, a u hotelu u kojem ću biti imam besplatni internet.
Kako je meni internet na mobu stalno uključen (imam neograničeno korištenje interneta), zanima me na koji način mogu koristiti besplatan internet u hotelu u inozemstvu. Gdje upisujem kod?
Molim vas za upute!!!
espinada is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 10:00   #391
Prvo- isključi taj internet operatera (taj kojeg imaš neograničeno).
U roamingu je to bezobrazno skupo.
Settings> Wireless & networks> More> Mobile networks> makneš kvačice sa Data roaming i Data enabled (teoretski ne bi trebalo i sa Data enabled ako isključiš roaming, ali ionako nema smisla imati uključeno).
A u hotelu se spajaš samo preko WiFi-a, odabereš mrežu hotela, upišeš šifru kad te pita i to je to (Settings> Wireless & networks> Wi-Fi).

Možda su kod tebe malo drugačije dođe do ovih postavki, ali trebalo bi biti slično
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 15:32   #392
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Prvo- isključi taj internet operatera (taj kojeg imaš neograničeno).
U roamingu je to bezobrazno skupo.
Settings> Wireless & networks> More> Mobile networks> makneš kvačice sa Data roaming i Data enabled (teoretski ne bi trebalo i sa Data enabled ako isključiš roaming, ali ionako nema smisla imati uključeno).
A u hotelu se spajaš samo preko WiFi-a, odabereš mrežu hotela, upišeš šifru kad te pita i to je to (Settings> Wireless & networks> Wi-Fi).

Možda su kod tebe malo drugačije dođe do ovih postavki, ali trebalo bi biti slično
Hvala ti
espinada is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 19:37   #393
Quote:
fuzzija kaže: Pogledaj post
Otkrila sam način kako napraviti ažuriranje i javilo mi se ovo: otkriveno je da vaš telefon možda koristi preinačenu verziju sustavskog softvera. Radi vaše zaštite neće biti moguće ažurirati telefon. Za ažuriranje vašeg telefona potrebno je vratiti službeno verziju HTC sustavskog softver ili biste željeli pomoć pri povratku izvornog softvera, obratite se za podršku.


Šta to točno znači? Što mi je raditi? Sva sam smotana i već žalim. :/
Imam identičan problem, pa molim nekog ako bi mi mogao napisat kako to riješit.
Hvala!
haiku9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 09:15   #394
pitanje

Kad želim poslati neki video s youtubea na facebook, više mi ne nudi linkić "facebook za HTC sence" (preko kojeg sam uvijek koristila) već samo "facebook" prek kojeg ne mogu ništa poslati jer nikako ne želi prihvatiti moj username i password
HELP
espinada is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 12:04   #395
Još nema odgovora na moje pitanje!

Dakle, da dodatno pojasnim jer se u međuvremenu problem dodatno zakomplicirao:

Zadnjih nekoliko tjedana imam problema sa login Facebook za HTC Sense. Kod logiranja upišem e-mail i lozinku i nakon nekoliko sekunda mi se pojavi obavijest: "Usluga je trenutno nedostupna. Želite li pokušati ponovno? " I tako u nedogled . . .
Zbog ovog problema ne mogu koristiti Facebook - ne mogu slati slike na facebooku, ili postaviti video s YouTubea na fejs, itd.
Također sam vratila tvorničke postavke, ali to nije rješilo problem.

Još je bitno napomenuti da: Postavke/Računi i sinkronizacija/ nemam Facebook niti Facebook fot HTC Sence. Kada kliknem na "Dodaj račun" i želim dodati jedan od tih aplikacija, ponovno ne mogu ner mi ne dopušta ulaz. Odnosno: ponovno mi kaže "Usluga je trenutno nedostupna. Želite li pokušati ponovno?"

PLEASE HELP jer sam već luda
espinada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 13:00   #396
unisteni video fajlovi na htc-u

neki od videa i slika su mi nakon snimanja ispali ovako:



Uploaded with ImageShack.us

nakon takvih fotografija i videa sve ponovo radi normalno, jel mozda tko zna o cemu se radi?

napominjem da mi zvuk prilikom pokretanja takvog videa normalno radi, samo je slika presarana svakakvim bojama i ustvari se uopce ne vidi sto je snimano, samo taj sum u boji ili kaj je vec

jel postoji ikakva sanas da spasim te snimke nekako nekakvim programom ili takve stvari radi samo nsa, cia, fbi i drustvo?
djulas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.