Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2012., 18:51   #361
eeee

Kendi is offline  
Old 19.08.2012., 13:08   #362
naša draga scarlett koja nas je isto napustila na forumu, ali nikako nije napustila prije svega cagu, a onda i emira (emira na nekoliko sati istine radi) prevela je intervju koji je caga dao ovih dana. neki dan sam napisala kako mislim da serija ide i evo tako bi trebalo i biti, samo ako ne zeznu, gledat ćemo čovjeka koji je imao nezaboravnu ljubav koju je izgubio, ali i to je život i život mora ići dalje, ne može stati, a kako živjeti nakon takve ljubavi vidjet ćemo u seiji, a mislim da je caga sada glumački u stanju iznijeti takvu ulogu.

intervju


"Ove sezone cemo ispricati pricu o besmrtnoj/vjecnoj ljubavi Emira prema Ferihi"
Prvi i poslednji put ce o novoj sezoni pricati za Haberturk,ali je izbjegao pitanja o privatnom zivotu.Prvi put je pozirao sa novom frizurom.
Na pocetku prica kako nije ocekivao toliku popularnost,blabla
Pita ga sta ce se desiti sada kad Ferihe nema-on kaze: nakon njene smrti emir ce prozivjeti teske dane,ekipi su se pridruzile Beril i Zeynep. Prvi put radimo nesto ovako u Turskoj. U serijama ili je kraj srecan ili neko umre. Mi cemo ispricati kako covjek koji je izgubio zenu nastalja zivot. Ime se promijenilo. Sada,Emir,koji se ne plasi smrti radi sve sto mu padne na pamet. Ne preuzima nikakvu odgovornost,ne ocekuje nista od zivota,cak mijenja i mjesto na kojem zivi.Emir ima tijelo ali ne i dusu. Feriha je odnijela njega kad je umrla. Ove sezone smo se posvetili prici o besmrtnoj ljubavi. Da je neki drugi lik u pitanju,ljubav bi zavrsila sa smrcu,ali Emir ne zeli da zaboravi Ferihu.

Fanovi pitaju zasto si nakon Hazalinog odlaska ti nastavio?
C: Ne znam,mozda je ovako bolje. Zavrsila se ljubavna prica Emira i Ferihe ali ima jos toga da se isprica o Emiru.Kada sam procitao scenario,bio sam jako uzbudjen. Ove sezone cu igrati em tezak/tezi em drugaciji lik.Sada cu igrati drugog Emira (sto je njemu i cilj jer zeli da igra razlicite stvari.) Ovako je lijepo ispalo,i zato zeli da sezona sto prije pocne.

Je li ljut sto je Hazal otisla?
C: Hazal mnogo volim,postala je dio jako lijepog projekta. Siguran sam da ce biti jako uspjesna u novoj seriji.

Nema Hazal,Zehre,Hande,serija ce se vrtjeti oko tvog lika samo. Mislis li da je to veliki rizik?
C: Ne mogu vam opisati kako se zbog togaa osjecam. (misli kako mu je tesko zbog toga)Svi mi govore kako ce super biti i da ne brinem. Ja cu dati sve od sebe,nadam se da ce biti dobro.Jer ako ne bude,jako cu se potresti jer su svi meni vjerovali.Ali mislim da ce gledaoci nastaviti da gledaju.

Pita ga da li bi on trcao za curom kao Emir,i radio sve ono.
C: Ja nikad nisam bio zaljubljen. Ljudi ulaze u moj zivot,izlaze. Cak vezu od 2 godine sam imao,ali ne znam je li to bila ljubav,ta navika,to stanje je li bila ljubav ne znam,ili je ljubav nesto drugo. Oya,sta je ljubav ? hahaha

Pita ga za Ceydu,kako se snasla u ulozi dobre cure
C: govorili su da zbog toga sto je Hande losa nece moci da igra dobru curu ali jako dobro joj ide. Nadam se da ce ovako nastaviti.

Pita ga je li tesko biti poznat
C kaze da mu se jako lijepe stvari desavaju,vole ga djeca,tetke,bake..To jako motivise

Pita ga je li imao neprijatnosti
On kaze da nije,samo sto nalaze njegov broj telefona pa zbog toga ga cesto mijenja.

Kako je biti toliko prisutan u javnosti?
C: Morate jako da pazite,prate svaki vas korak. Morate biti primjer,morate biti vrijedni.Ne zivite. Toliko toga zelim da uradim,nista ne mogu da uradim.

Sta ne mozes da uradis?
C: Zelim da se svuda osjecam prijatno,da se ponasam onako kako mi dodje. Ali kad sjednem negdje,ljudi me posmatraju,sta radim,sta sam obukao,kako jedem.Nigdje se ne osjecam prijatno.Znam da me svuda prate. Ako odem u klub,i ako je dok plesem cura kraj mene odmah slikaju i postavljaju na portale. Za cure koje ne poznajem govore da smo u vezi. Zapravo,vise i ne idem da igram nigdje. Ovog ljeta nigdje nisam izlazio,samo 2-3 puta sam izasao.

To je jako tesko za prozivjeti...
C: Poceo sam ljudima da gledam u ruke da vidim da li slikaju. Dotle sam dosao. Poceo sam da se plasim ljudi.Nikome ne vjerujem. Imam 3-4 prijatelja. Koje mogu da pozovem kod sebe.Nikoga kome ne vjerujem ne pozivam u kucu.Zelim da upoznam nove ljude ali nemam povjerenja. Opekao sam se par puta.

Pita ga za cure koje ga opsjedaju
C: Ne zalim se,ali zivot mi prodje u slikavanju (hahahhahahah crni Caga). Nikome ne mogu da kazem "ne",zbog toga se cesto slikam sa fanovima.Ali kasno,kad popiju malo,dobijak tako otvorene ponude da sam u soku (hahhahahahha),tako cudne stvari govore,da ja to ne mogu vama da kazem.

Kako si se doveo u takvu formu? Jesi li zaista koristio doping?
C: Svako zna da sam na setu puno radio,teretana je bila na 2 minuta od studija,u vrijeme rucka sam vjezbao. Napisali su 2 mjeseca ali sam 6 mjeseci bio na dijeti i bavio se sportom.

Pita ga za dijetu.
Izbacio masti,prije sporta ugljeni hidrati,nakon proteini.postoje mnoge supstance koje skracuju vrijeme za koje se postizu rezultati ali on nije koristio nista sem nekog Hydroxicut-a,sto i treneri preporucuju.Nikad nije koristio iglu (misli na doping,sterioide i tako to )
Za dorucak jede musli.
Bavi se kosarkom,trci,preskace konopac,cardio vjezbe,sauna....
(ao brate,sta ja prevodim)

Je li ista sacuvao sa seta?
C: Imam pilotsku uniformu,bilo je jako lijepo igrati pilota

Pita ga za koga navija
C: Za Galatasaray,ali ne prati bas,ne bi znao prvu postavu da navede. Kupio je auto i ispostavilo se da su mu tablice GS.

Sta mu je opsesija?
C: Kosa,satima bi mogao njome da se bavi,sad su je skratili i sebi se ne svidja ovako (ahahahhaa meni i Cagi ista opsesija-njegova kosa ahhaha)

Parfem koji koristi?
Zimi Hermes,ljeti YSL

Je li ljubomoran?
Jeste,kad je o djevojci rijec

Pita ga sta cita,ona navodi koje pisce,kaze da ne cita novine,ne otvara ih,prati na internetu vijesti

Pita ga za fanove
C kaze da zna da ga vole cistom ljubavlju ,da to vidi,trudice se da ih bude dostojan.

[IMG][/IMG]

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 19.08.2012. at 13:55.
mrvica 1234 is offline  
Old 19.08.2012., 16:45   #363
Dobar je intervju, iako je Seljin vjerojatno pola izdiktirala
Ni meni se ne sviđa kratka kosa, bio je ljepši s dužom kosom . Na ovoj slici iz novina sliči na Ceydinog Cana.
Ponovno gledam, na 6. ep sam, ali sam sinoć pogledala kraj i rasplakala se . Mislim da nisam na kraju plakala jer su zadnjih tjedana bile same gluposti, ali kad sam vidjela početak serije i kraj , tko bi rekao da će se to dogoditi. Feriha i Emir nikad nisu mogli bili jednostavno sretni, uvijek su nešto skrivali, nešto čekali . Nisam sigurna bih li htjela da Emir na kraju puta ostane zauvijek sam jer ne želi biti s nijednom drugom osim s F ili da se ubije jer više ne može živjeti ako nema nje (ovo je serija, a ne rl, pa takve stvari nisu pretjerane), ali to se neće dogoditi, E će nakon 4 ep patnje naći novu ljubav, što je i pravedno jer je zaslužio da bude sretan (iako po meni ne više od F, ali dobro).
Sinoć sam sanjala da je F, nakon što se vratila u Istanbul, saznala od Cansu da je C našla muža s kojim je 6. mj u braku, a imaju dijete od godinu dana i kad su se F&E mirili u parkiću zgrada se zapalila i izgorjela, a dim je bio užasno gust iznad zgrade (izgledao je kao tornado ), a okolo nije bilo dima, i F&E su gledali dim iznad drveća u parku i kako zgrada gori . Gluposti sanjam
Ova je pjesma bila na kraju svake ep u 1. sezoni http://www.youtube.com/watch?v=advMI...layer_embedded
vanhaver is offline  
Old 19.08.2012., 18:14   #364
Pozdrav drage moje
Mrvice hvala za text,sa gustom sam ga citala.
Caga je bas simpa i zaista mi ga je zao,slava i novci jako puno kostaju,nikome nemozes vjerovati jer samo mislis kako te na neki nacin koriste.
Ako kaze nesto zavrsit ce u novinama,nigdje nemoze izaci a da bude na miru.
Jos malo pa ce trebati tjelohranitelja,tuzno je to sve.
U godinama je kad treba da izlazi,uziva zivot a on mora sjediti kuci
Meni je on lijep i sa kosom ili bez,ima prelijepe crte lica,profil tako da kosa manje vise ne igra veliku ulogu.
Voljela bi da se i Scarlet javi ovdje,neznam zasto vise ne pise
Serija kao serija,ovo je nesto novo,nova serija,nova radnja.
Vidjecemo dokle misle ici
Kendi is offline  
Old 19.08.2012., 18:18   #365









Kendi is offline  
Old 19.08.2012., 18:21   #366
Na ovoj trecoj fotki,nije pisalo gdje je slikano ali imam osjecaj da je na setu
Izgleda da jos nije krenulo snimanje ali za 3 tjedna izlazi prva serija
Mozda ga uhode jos nisu skontale gdje tocno snimaju
Kendi is offline  
Old 20.08.2012., 06:51   #367
juhhuuu





Kendi is offline  
Old 20.08.2012., 17:40   #368
Da nece nedo Bog izaci i 2 trejler
Zaboravila sam ici na twitter da provjerim jel ko sta najavio
A vi kako ste krenule nema mi druge nego koristiti oklagiju
Kendi is offline  
Old 20.08.2012., 18:45   #369
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
Da nece nedo Bog izaci i 2 trejler
Zaboravila sam ici na twitter da provjerim jel ko sta najavio
A vi kako ste krenule nema mi druge nego koristiti oklagiju
Pozdrav cure
Evo Hazal na snimanju nove serije. Desno je Furkan kazu , ovde izgleda uzasno
Kendi , da li ce me proci ovog puta


[URL="http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-
KANADJANKA is offline  
Old 20.08.2012., 22:12   #370
Evo i ja se javljam samo da se spasim od Kendine oklagije
Ne znam jel mi Furkan ružan ili jednostavno užasno antipatičan , od prvog dana mi ne sjeda dobro , ali zato je Tardu
Kako je na ovoj drugoj slici Hazal sitna pokraj Cage , kao Palčica
Na twitterima i na diziju ništa, Hazal se s Melihom zeza, stavlja neke pjesme http://www.youtube.com/watch?v=-OBxL...e_gdata_player http://www.youtube.com/watch?v=0ed-U...e_gdata_player http://www.youtube.com/watch?v=dkqBu...e_gdata_player, Engo kaže da ove sezone radi na AFK, Vedi, EDY i još nekoj, nisam zapamtila, na diziju pišu o Ceydi i kako bi sa svojim ulogama i glumom mogla ući među elitu, a ona budala Baris ima 555 slika kave , samo neke gluposti piše , da toliko razmišlja o scenariju AFK se ne bi pretvorio u jad i bijedu
vanhaver is offline  
Old 20.08.2012., 23:38   #371
Evo i mene,javljam se na duznost da me Kendi ne bi oklagijom po glavi svim curama! KANADJANKA,nadam se da smo se ovaj put spasile
Hihhihihih,Hazal fakat na ovoj slici s Cagom izgleda ko metar i zilet u odnosu na njega,podsjetili su me na zadnji dan srednje kad smo uspjeli uslikati slicnu situaciju,frendica mini,manja od Hazal cak,a frend div,i jos su bili u odjeci s ludih dana,presmijesno
Caga mi moram priznati ipak malko bolje izgleda s kosom,mislim,i ovako je san snova,ali mu ono bolje stoji,barem kako i sam kaze moze namjestati frizuru Sve mora biti tip top,svaka vlas na svome mjestu,zato mu svaka i pada pod noge
Hmmm,drugi fragman,bas ne vjerujem da ce uskoro,trebaju ipak nesto snimiti,ovo za 1. su na brzinu,samo tako da retardirani Engin moze pisati po twitteru da slaze bomba fragman,pa ono blaga kamilica
vanhaver,i meni je ovaj Furko oduran,ne znam kud su gledali da su ga odabrali za mistera,meni je i ruzan,i antipatican,ne znam kak ce on glumiti
Oh,da taj glupi Baris radi na bilo cemu,ma da i doma brise prasinu bilo bi od njega vece koristi,samo slikara i visi na twitteru,a kad smo kod toga,di je nestalo ono nervirajuce cudo Batu,ko da je u zemlju propao

Tko je ova s Cagicom? Ruzna je :P
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥

Zadnje uređivanje LaVie : 20.08.2012. at 23:48.
LaVie is offline  
Old 21.08.2012., 00:09   #372
LaVie šta ti nisi gledala slike na zadnjih par strana , Batu iskače iz svake slike
Fanica je vjerojatno na slici
Jedna pjesma http://www.youtube.com/watch?v=qTCtrPk5mWc
vanhaver is offline  
Old 21.08.2012., 01:59   #373
Gdje na internetu gledate Adini Feriha Koydum? Ja na youtubeu gledam kratke snimke bez prijevoda, i zanima me gdje imaju epizode prve i druge sezone s našim ili engleskim prijevodom? molim vas
anna1008 is offline  
Old 21.08.2012., 02:14   #374
Ma samo da se niste javile radi bi oklagija punom parom
Izgleda da niko nista ne radi samo hodaju po gradu.
Nema Cage a Hazal kao neka presjednica samo obilazi mjesta.
Opet u kratkim hlacicama i opet ima partnera koji je moze u zubima da nosi a ona opet u nekim ravnim cipama

Kendi is offline  
Old 21.08.2012., 02:18   #375
stalno neko najavljenje,interviju a niko nista ne radi




Kendi is offline  
Old 21.08.2012., 02:21   #376
vanhaver
nesto sam se sjetila a uvijek te zaboravim pitat.
Da ti mozda neznas ko je ona djevojcica sto glumi malu Ferihu?
Na pocetku serije uvijek ona curica sto je Zehra ceslja,ona uzima barbiku sa poda kad je Cansu bacila.
Curica je divna,bas je slatka.
Kendi is offline  
Old 21.08.2012., 11:11   #377
di gledate serijuuu?
anna1008 is offline  
Old 21.08.2012., 11:24   #378
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Ja upravo ponavljam seriju, na 4. ep sam, nije mi jasno kako su došli do tuda
Caga je pričao da će se šišati za novu seriju, jel to znači da je neće biti ili da će sljedećih godinu dana imati skroz kratku kosu
Kako je prije bilo lijepo, bila sam sigurna da će sretno završiti, nisam vidjela mogućnost da loše ispadne, a ipak su uspjeli. Ne znam što da kažem više osim da mi nije jasno. Mislim da sam do danas imala neku malu nadu da F ipak nije mrtva, i s tim je gotovo.
di gledaš seriju?
anna1008 is offline  
Old 21.08.2012., 12:19   #379
Quote:
anna1008 kaže: Pogledaj post
di gledate serijuuu?

moras se registrovati--prijaviti na vimeo tamo je 1 i 2 sezona prevedena
Firi60 is offline  
Old 21.08.2012., 14:33   #380
Ja gledam na yt, ali bez prijevoda, možeš i na vimeu, tamo je prevedeno
Kendi ne znam tko je mala, meni je isto slatka, ali nigdje nema njenog imena, čak ni sliku ne mogu naći na googlu
Slikice
Evo je jedna od rijetkih slika na kojoj mi je Caga , mrzim kad su dečki zalizani

Hazal s bradonjom

Kako je slatki

Jedna za grupno bljuvanje

Yavo i helić
vanhaver is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.