Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2017., 18:18   #5481
pizza, burgeri i to je sasvim legitimna restoranska hrana, davno je to prešlo ff. posebno u st di je sve precijenjeno i di value for money nije na zavidnoj razini sasvim pristojan materijal za priču o izlascima di ćeš sjesti i jesti.

pizzeria ohara u judinom drvu samo šta nije otvorila, imaju i fb page.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 18:45   #5482
Quote:
lovački kaže: Pogledaj post
pizza, burgeri i to je sasvim legitimna restoranska hrana, davno je to prešlo ff
mozes ti to raditi i sa tartufima i kavijarom, svejedno to ostaje pica i hamburger... mene zanima kako nema mjesta gdje se moze pojesti kakva marenda ili nesto nepretenciozno tipa gulas, tripice, rizot od lignji... jednostavna hrana ali da je dobro spremljena
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 18:52   #5483
Nije da se piše o pizzeti iz Medenog sa dvi fete xyz gaude i šunke za pizzu od 15kn/kg... Kad naručiš pizzu u restoranu za 50, 60+kn očekuješ da osjeti pravu pomu, mozzarelu, kvalitetnu šunku ili što već...Osim toga pizza je kao jelo odavno premašila pojam fast fooda, počevši od integralnih tijesta do vrhunskih namirnica koje ne moraju uopće biti nezdrave, bar ne više od bilo kojeg odreska ili tjestenine. Druga je stvar što često očekuješ jedno, a dobiješ mačka u vreći unatoč cijeni. Zato i komentiramo da znamo gdje nećemo ić...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 19:05   #5484
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
mozes ti to raditi i sa tartufima i kavijarom, svejedno to ostaje pica i hamburger... mene zanima kako nema mjesta gdje se moze pojesti kakva marenda ili nesto nepretenciozno tipa gulas, tripice, rizot od lignji... jednostavna hrana ali da je dobro spremljena
ma stoji i to tvoje šta kažeš, al to je drugi aspekt, a st tema ionako nije dovoljno velika ni široka da odvajamo street food, primitivni fast food, slastičarne, domaću hranu, modernu kuhinju, zamke za turiste blabla pa je sve u jednom i do sad funkcionira uredno. svi se razumiju.

btw može se pojesti, ali nemaš mjesto koje za koje će se svi složiti da drži konstantu. to je problem. svi imaju neke svoje favorite, a i tu se slažu da kvaliteta varira, tako da je teško nešto preporučiti. ja se bar ne upuštam u to.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 21:51   #5485
Quote:
_kleo_ kaže: Pogledaj post
Ne zelimo samoprocjene nego recenzije detaljnije!
Pizza jako dobra, salsa sir za 5, volija bi da ima vise tijesta za ovu kolicinu sira na njoj, i da je pjat umjesto daske.
marinnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:05   #5486
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Nije da se piše o pizzeti iz Medenog
Piceta iz Medenog, ja ću se ubit. Nisam to jela sto godina.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:28   #5487
Quote:
marinnn kaže: Pogledaj post
Pizza jako dobra, salsa sir za 5, volija bi da ima vise tijesta za ovu kolicinu sira na njoj, i da je pjat umjesto daske.
tijesto tanko, hrskavo (u Graše isto tanko al mlitavo). namirnice vrhunske: slatka šalša, mermelada od kapule (to nećete nigdje nać u St). ko ne voli tanko tijesto i slatki okus nek ne ide. meni nema bolje!
Maldives is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:31   #5488
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
mene zanima kako nema mjesta gdje se moze pojesti kakva marenda ili nesto nepretenciozno tipa gulas, tripice, rizot od lignji... jednostavna hrana ali da je dobro spremljena
ovdje se spominjao Apolo, a i Lapad u Domovinskog rata.
Maldives is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:35   #5489
Jel neki od tih blizu autobusnog kolodvora? Zanima me kad idem na otoke i imam rupu od sat vremena pa da odem nešto pojesti a da nije piceta ili slična glupost
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:59   #5490
topolino, nathodnik di je spomenik Tuđmanu
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 16:57   #5491
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
mene zanima kako nema mjesta gdje se moze pojesti kakva marenda ili nesto nepretenciozno tipa gulas, tripice, rizot od lignji... jednostavna hrana ali da je dobro spremljena
Pimpinela, Pinjur, Konoba more, Đir, Argola, Lučica
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 17:10   #5492
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Jel neki od tih blizu autobusnog kolodvora? Zanima me kad idem na otoke i imam rupu od sat vremena pa da odem nešto pojesti a da nije piceta ili slična glupost
Ništa takvo nema u blizini luke, da si unutar sat vremena naprijed nazad i najeden.

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 17:33   #5493
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Jel neki od tih blizu autobusnog kolodvora? Zanima me kad idem na otoke i imam rupu od sat vremena pa da odem nešto pojesti a da nije piceta ili slična glupost
Konoba Lučac
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 22:44   #5494
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Jel neki od tih blizu autobusnog kolodvora? Zanima me kad idem na otoke i imam rupu od sat vremena pa da odem nešto pojesti a da nije piceta ili slična glupost
http://www.ma-toni.com

Ako ubrzas korak, dalo bi se....

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
cMaltese is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 22:34   #5495
Lučac je najbliže luki.
marwiiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 02:02   #5496
http://plavakamenica.hr/2017/04/23/i...ske-evo-zasto/

šta kažete?
jel po vama razlog navedenih razlika lokalni mentality ugostitelja na određenom podneblju ili samo istra ima jaču tradiciju ugostiteljstva koja je išla u startu u pravom smjeru.
mislite li da se split/dalmacija može dignit tokom nekog vremena na nivo kvalitete, bez da se generalno stvara onaj neugodan osjećaj da gost preplaćuje dobiveno?
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 02:07   #5497
Da Split zastiti svoje izvorne proizvode i to ponudi u restoranima bio bi bolji od Istre sto puta. Toliko.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 09:09   #5498
nisam siguran da je ova priča o zaštiti i guranju izvornih proizvoda, btw koji su to? i kako se to štiti?
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 10:08   #5499
Sve je u oku promatrača i dobroj promociji/marketingu. Nema Dalmacija puno lošiji turizam nego istra, sve je to vrlo slično, pogotovo od 2013 naovamo kad je krenuo turistički boom i kad su dalmatinske brojke počele uredno skakati. Istra nekoliko godina unatrag ima statistički nešto slabije brojke od Dalmacije (iako statistika ne znači puno) jer se jedan dio njihovih tradicionalnih gostiju zbog autoceste i lakše dostupnosti prelio u Dalmaciju, dok su BiH turisti uglavnom ostali tamo di su i bili, njima se baš i ne da potezat za Istru. I u Istri/Kvarneru se živjelo i živi od Uskrsa do Dušnog dana. I gore su se "tradicinalno" turizmom bavile tri, četiri kuće u selu, a zadnjih deset godina se apartmanizirala svaka baraka. I oni su u istoj kaši kao i Dalmacija. I gore je jedan susjed vikendicu za iznajmljivanje opremio u Ikei, jedan u Mebla, a jedan na tavanima... Samo je nama uvijek u susjedovom vrtu trava zelenija i to je normalno. Rođena sam Dalmatinka, kumovi su na Krku i svako ljeto smo provodili u Baškoj dio godišnjeg, dio na drugom mjestu (tata nije htio vikendicu, nego radije svake godine drugi apartman na drugoj lokaciji...). Kuma je rođena u Baškoj i njeni nonići su se još bavili turizmom, pa roditelji, pa oni i nastavit će vjerojatno i njihova djeca. Takvih je obitelji vrlo malo. Današnja većina su lovci na brzo bogaćenje kakvih je i u Dalmaciji hrpa.
Istrani jednako tako imaju sličan problem kao i mi Dalmaciji... Vrlo malo jela je tu izvorno, autohtono. Svi mi imamo jednu vrlo sličnu kuhinju - mediteransku koja se zasniva na ribi, tjestenini, nešto mesa, pizzi i sezonskom povrću. Onda turist dođe i traži ćevape jer je negdje u nekom vodiču pročitao da je to hrvatsko(jugoslavensko) poznato jelo i kako to da ih nema u splitskim restoranima... ili jede uredno u restoranu s gore navedenim jelima i pita zašto su svi naš restorani talijanski... ccc (Radila tri sezone u restoranu pa pričam stvarne bisere) pa ti objašnjavaj da su talijani susjedi i da naš brancin, škarpina i lignja plivaju i u njihovom dijelu mora, i da je pizza zapravo kineska ne talijanska ili da i mi volimo manistru na pome i rižot na sipu isto ko i braća spaiensi s druge strane Jadrana...

Uglavnom, hrvatski (uključujući dalmatinski, istarski, neretvanski, lički, slavonski...) turizam zeza, isto kao i sve ostalo, samo nedostatak normalne vlade čija se promocija i podrška turizmu neće svest na predizborna politička igranja postotkom pdv-a i golom tetom na plakatu sa slikom hrvatskog loga. Mimo toga, turist u zemlju ne dolazi tražit ništa svemirsko niti zahtjeva da se baš za njega nešto izmišlja niti prilagođava. Turist želi doć i malo živit kao lokalac, iskusit domaći ugođaj i način života. Tu mi uredno zakazujemo jer propuštamo taj dio. Propuštamo da 90% turista nije briga hoće li im u gradu bit Ultra, to imaju i doma. Ali okidaju na višala s donjim ruljem u Palači kad nalete na još ono malo stanova di se bake ne daju ni Bogu ni Vragu (a ni iz stana) i slikaju ko ludi. I umru kad pojedu dobru pašticadu i lipo ispečenog zubatca, iako mi sebe uvjeravamo da oni zapravo oće sushi...
Split (i dalmacija) mora ponovno postat grad po mjeri Splićanina pa će bit i grad po mjeri turista, taj balans još nismo našli i gubimo se u ili ili.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 15:34   #5500
dobar post volim Dalmaciju i neusporedivo mi je draža od Istre, ali istranima se ipak mora reći da su majstorski odradili marketing pa se sada za bilo što iz Istre smatra da je superturbodobro samo zato što je iz Istre, počevši od malvazije koja ne vrijedi te novce ali se zato o njoj nonstop piše, prezentira se kao prepoznatljiv vrhunski proizvod i svatko tko dođe u Istru zna da je vino kojeg tamo ima malvazija
dok možeš doći na Korčulu i nećeš znati da ima pošipa ako se nisi sam informirao niti ćeš znati da pašticada i brujet uopće postoje ako nisi pročitao neki ozbiljniji vodič...
sve dok se neko zaozbiljno ne bude pozabavio sa time kako gostu ponuditi ono što je specifično za grad i regiju u koju dolazi (a on ne dolazi jesti pržene lignje i pomfri, i na tehno parti jer toga ima i kod kuće i ne treba ni ikamo ići zbog toga) do tada će nažalost i dalje biti ovako
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.