Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2010., 13:37   #1
Prekrasan odnos koji me koči

Prije dvije godine upoznala sam dečka koji mi se na prvu učinio jako zanimljiv. Počeli smo se družiti i vrlo brzo postali jako bliski.
Već preko godine dana, mi se čujemo svaki dan, vidimo najmanje svaki drugi, upoznali smo si roditelje, na sve proslave idemo zajedno, na koncerte idemo zajedno, jedeno drugome obavljamo poslove po gradu, on stalno visi kod mene doma... ukratko, naš odnos izgleda puno više kao veza nego kao prijateljstvo, osim te "sitnice" da u njemu nema nikakve strasti.

Pričali smo u nekoliko navrata o tome - ni on ni ja nismo zaljubljeni jedno u drugo, ni on ni ja ne osjećamo baš neku privlačnost jedno prema drugome. Dakle odnos sam po sebi nije problematičan.

Međutim, otkad je on u mom životu, ja ne mogu ući u vezu s nekim drugim ali baš nikako.
On je osoba koju želim zvati kada mi je teško, on je osoba s kojom želim ići u kino kada dođe neki super film, on je osoba s kojom želim ići na more, on je osoba koja me stvarno razumije.
I tu nema mjesta za nekog trećeg, ni s moje ni s njegove strane (s tim da on za sad ni ne želi nekog trećeg) - nitko normalan ne bi pristao na takav odnos. Osim toga, meni se čini da ako postoji netko do koga ti je više stalo nego do partnera, da ta veza nije onda baš jako smislena.

S jedne strane, želim (jednom) upoznati nekoga s kim ću izgraditi krasnu, ispunjavajuću vezu. S druge strane, ne želim se odreći svog najboljeg prijatelja.
Zbunjena sam
Klonkica is offline  
Old 25.06.2010., 13:40   #2
Quote:
Klonkica kaže: Pogledaj post
Zbunjena sam
vjeruj i ja sam zbunjen
sve divno krasno
ali ti bi nesto drugo
od gotovine radis veresiju
edi_bosanceros is offline  
Old 25.06.2010., 13:43   #3
a ono, kad te neki treci napali, vidjet ces da ce te zanimati

i ne vidim zasto bi prijateljstvo tome stalo na put.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 25.06.2010., 13:44   #4
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a ono, kad te neki treci napali, vidjet ces da ce te zanimati

i ne vidim zasto bi prijateljstvo tome stalo na put.
i ja kazem.
Zoey is offline  
Old 25.06.2010., 13:44   #5
zar te nimalo ne privlači u seksualnom smislu? probaj se zamislit u krevetu s njim, i ako ti je sama pomisao na to fuj, onda zbilja ne znam u čemu je problem, da ne možeš nać nekog drugog s kim bi bila u vezi.
moje mišljenje je da vi sami sebi ne želite priznati da se privlačite
senoritaa is offline  
Old 25.06.2010., 13:47   #6
Pa to ti ja kao da imaš gej frenda - neprocjenjivo... :-D
I slažem se s 4fun - kad naiđe pravi, neće biti problema...
(ne znači da baš moraš pod svaku cijenu forsirati da nekoga nađeš; stvari se jednostavno dogode...)
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 25.06.2010., 13:47   #7
Quote:
senoritaa kaže: Pogledaj post
zar te nimalo ne privlači u seksualnom smislu? probaj se zamislit u krevetu s njim, i ako ti je sama pomisao na to fuj, onda zbilja ne znam u čemu je problem, da ne možeš nać nekog drugog s kim bi bila u vezi.
moje mišljenje je da vi sami sebi ne želite priznati da se privlačite
Pa nije mi fuj, ali mi nije ni nesto pretjerano privlacna. Ne pali me.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a ono, kad te neki treci napali, vidjet ces da ce te zanimati

i ne vidim zasto bi prijateljstvo tome stalo na put.
Nije u tome problme, kada mi se netko svidi, ja mogu krenuti graditi odnos s njim i mogu se napaliti na nekog drugo. Samo stvar zašteka kada bi se trebalo graditi bliskost i intimnost u vezi.
Klonkica is offline  
Old 25.06.2010., 13:50   #8
dal je tebi ovako dobro u životu ili želiš neku vezu? ako ti je dobro ovako kako je, onda pusti i uživaj, sve ostalo doći će s vremenom kako je već netko spomenuo
senoritaa is offline  
Old 25.06.2010., 13:50   #9
Quote:
Klonkica kaže: Pogledaj post

S jedne strane, želim (jednom) upoznati nekoga s kim ću izgraditi krasnu, ispunjavajuću vezu. S druge strane, ne želim se odreći svog najboljeg prijatelja.
Zbunjena sam
Nije problem u njemu, već u tebi!!! Da u tebi! A on ti služi kao izgovor. Svoje probleme projiciraš na njega, kao da je on uzrok tome što ti u životu nedostaje, strasti, seksa i svega drugoga o čemu se na ovom pdf-u uglavnom piše.
zanzy is offline  
Old 25.06.2010., 13:53   #10
Quote:
senoritaa kaže: Pogledaj post
dal je tebi ovako dobro u životu ili želiš neku vezu? ako ti je dobro ovako kako je, onda pusti i uživaj, sve ostalo doći će s vremenom kako je već netko spomenuo
Nemože se ona opustiti na način kako se ti možeš. zbunjena je je i paralizirana, a to traje već pune dvije godine. nije napisala kako je bilo prije, međutim mislim da ni prije nije bilo ništa bolje...
zanzy is offline  
Old 25.06.2010., 13:53   #11
Quote:
Klonkica kaže: Pogledaj post
Nije u tome problme, kada mi se netko svidi, ja mogu krenuti graditi odnos s njim i mogu se napaliti na nekog drugo. Samo stvar zašteka kada bi se trebalo graditi bliskost i intimnost u vezi.
mozda to nema veze sa tvojim prijateljem, vec sa dosadasnjim novim kandidatima(ili tobom.)

cuj, otvori se ljudima, nema ljepseg osjecaja. jest, ponekad je lakse najebati, ali mislim da se puno vise dobije takvim pristupom.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 25.06.2010., 13:55   #12
Quote:
Klonkica kaže: Pogledaj post


I tu nema mjesta za nekog trećeg, ni s moje ni s njegove strane (s tim da on za sad ni ne želi nekog trećeg) - nitko normalan ne bi pristao na takav odnos. Osim toga, meni se čini da ako postoji netko do koga ti je više stalo nego do partnera, da ta veza nije onda baš jako smislena.
Koliko imate godina? Opiši malo opširnije njegov i svoj život, prije vašeg poznanstva!

I onda kažu da nije moguće muško - žensko prijateljstvo, moguće je barem privremeno, samo , molim te, budi malo opširnija. Ne trebate biti strah, ionako si klon!
zanzy is offline  
Old 25.06.2010., 13:57   #13
Quote:
zanzy kaže: Pogledaj post
Nemože se ona opustiti na način kako se ti možeš. zbunjena je je i paralizirana, a to traje već pune dvije godine. nije napisala kako je bilo prije, međutim mislim da ni prije nije bilo ništa bolje...
Imam 25. Prije ovoga sam bila u dvije dulje veze (jedna 2 godine, druga 3) i imala još nekoliko razno-raznih odnosa s muškarcima. Obje veze su bile ispunjavajuće u svim pogledima.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mozda to nema veze sa tvojim prijateljem, vec sa dosadasnjim novim kandidatima(ili tobom.)

cuj, otvori se ljudima, nema ljepseg osjecaja. jest, ponekad je lakse najebati, ali mislim da se puno vise dobije takvim pristupom.
Moguće. Samo što to baš ne mogu znati
Klonkica is offline  
Old 25.06.2010., 13:58   #14
osnujte sektu možda bude profita
shakiri is offline  
Old 25.06.2010., 13:59   #15
Quote:
zanzy kaže: Pogledaj post
Koliko imate godina? Opiši malo opširnije njegov i svoj život, prije vašeg poznanstva!
Ja imam 25, on ima 27.
Ne znam što bi točno trebala opisivati, oboje smo išli u školu, oboje smo završili faks, oboje radimo, oboje smo prije bili u vezama.
Klonkica is offline  
Old 25.06.2010., 14:05   #16
Quote:
Klonkica kaže: Pogledaj post
Ja imam 25, on ima 27.
Ne znam što bi točno trebala opisivati, oboje smo išli u školu, oboje smo završili faks, oboje radimo, oboje smo prije bili u vezama.
Znaš jako dobro što bi trebala pisati i koje su informacije dobro došle u ovakvoj raspravi.

A podatak, da ste oboje išli u školu i da ste oboje prije bili u vezama opisuje vas na isti način - kao i otprilike još 500.000 građana Lijepe naše.

Dakle, daj nam informacije, a ne podatke,... piši o svojim osjećajima u bivšim vezama (napose o zadnjoj vezi), o tome što vas je razočaralo u životu i kako su vas bivše ljubavi sjebale. Mora biti neki razlog za ovakvo čudno i zbunjevito ponašanje.
zanzy is offline  
Old 25.06.2010., 14:09   #17
Quote:
Klonkica kaže: Pogledaj post
Obje veze su bile ispunjavajuće u svim pogledima.
Obje su veze bile ispunjavajuće u svim pogledima i sada si našla ovog ispovijednika. Što ti bi da si umjesto dečka uzela ovog "velečasnog"? Veza te ne ispunjava, a bivše su te veze ispunjavale u svim pogledima, zašto si to radiš?
zanzy is offline  
Old 25.06.2010., 14:16   #18
Da lli bi svoja prijateljstava sa pripadnicama ženskog spola mogla usporediti sa ovim odnosom? Možda je stvarno stvar u tome da ste zaista samo prijatelji, ne privlačite se međusobno, ali se iznimno dobro slažete u pogledu karaktera i zajedničkih interesa. Ovo zaista zvuči kao jedan predivan odnos, jedini je problem nedostatak ljubavnog ili seksualnog interesa prema drugim ljudima koji bi mogao dovesti do određenih LJES frustracija....
Mene zanima je li ijedno od vas dvoje bilo u vezi ili nekom odnosu približnom vezi za vrijeme trajanja vašeg odnosa?
E-vey is offline  
Old 25.06.2010., 14:38   #19
mislim da su iz istog razloga ljudi u vezama koje dugo traju iako ih zapravo ne vesele. Sigurnost...strah od rizika?
Kao da se krećeš linijom manjeg otpora ,a da je odnos postao navika koje se nećeš tako lako riješiti. Ako nemaš snage da uneseš neke promjene, život će to kad tad učiniti sam. Ti se samo koji put natjeraj da izađeš s nekim drugim i daj ljudima šansu.
Akina is offline  
Old 25.06.2010., 14:38   #20
Quote:
zanzy kaže:
Znaš jako dobro što bi trebala pisati i koje su informacije dobro došle u ovakvoj raspravi.

A podatak, da ste oboje išli u školu i da ste oboje prije bili u vezama opisuje vas na isti način - kao i otprilike još 500.000 građana Lijepe naše.

Dakle, daj nam informacije, a ne podatke,... piši o svojim osjećajima u bivšim vezama (napose o zadnjoj vezi), o tome što vas je razočaralo u životu i kako su vas bivše ljubavi sjebale. Mora biti neki razlog za ovakvo čudno i zbunjevito ponašanje.
Pa nemam ti što posebno reći o svojim emocijama u zadnjoj vezi, ni u onoj prethodnoj. Zaljubila sam se, prohodali smo, počeli smo graditi odnos, bilo je lijepo, pojavili su se neki problemi, problemi su postali preveliki, prekinuli smo.
S prvim momkom zbog jako različitog pogleda na to kako bi naš zajednički život treba izgledati, s drugim zbog toga što smo se u nekom trenutku "ispuhali".
Nije me nitko "trajno sjebao" ako na to ciljaš

Što se njega tiče, ja znam za tri njegove veze (bilo je još nekih žena u međuvremenu), prva srednjoškolska i o njoj ne znam ništa bitno, dvije na faksu, jedna je bila "normalna", druga je bila jako iscrpljujuća. Ta zadnja je završila nekih pola godine prije nego što smo se mi uopoznali.

Quote:
E-vey kaže: Pogledaj post
Da lli bi svoja prijateljstava sa pripadnicama ženskog spola mogla usporediti sa ovim odnosom? Možda je stvarno stvar u tome da ste zaista samo prijatelji, ne privlačite se međusobno, ali se iznimno dobro slažete u pogledu karaktera i zajedničkih interesa. Ovo zaista zvuči kao jedan predivan odnos, jedini je problem nedostatak ljubavnog ili seksualnog interesa prema drugim ljudima koji bi mogao dovesti do određenih LJES frustracija....
Mene zanima je li ijedno od vas dvoje bilo u vezi ili nekom odnosu približnom vezi za vrijeme trajanja vašeg odnosa?
Ja sam probala. Odustala sam nakon nekih 4 mjeseca jer mi je bilo besmisleno.

Quote:
zanzy kaže: Pogledaj post
Obje su veze bile ispunjavajuće u svim pogledima i sada si našla ovog ispovijednika. Što ti bi da si umjesto dečka uzela ovog "velečasnog"? Veza te ne ispunjava, a bivše su te veze ispunjavale u svim pogledima, zašto si to radiš?

Prvo, to nije veza.
Drugo, ispunjava me, dapače.
Klonkica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger