Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2016., 19:14   #201
Quote:
zrnca kaže: Pogledaj post
Restoran Purga - preporuka za teletinu ispod peke ne preporucam lignje i ine riblje specijalitete.


Ja prije 2 vikenda tamo jela tunu,ubila sam si zube,jezik,pirs nadrazila... nikako nije bilo dobro...
Dosla sam doma a muz me zeza i veli pa dis u zagorju narucit tunu
Al ajde sad znam za drugi put
leilany is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:04   #202
Vodilo vise nas u Purgu. Imaju domaci kruh iz krusne peci i kazu svoje domace nareske koji su bili jako fini. Uz strukle vec bi mi to bilo dovoljno. Jos probali juhe i razna mesa koja nisam popamtila a ni sva probala, isprobano je bilo ili fino ili korektno. Porcije su ogromne, uzimali smo po jednu na dvije osobe no trebalo je na tri. Stalno pakiraju ljudima ostatke tako da su im sve porcije izgleda ogromne. Prilozi su razliciti i takoder u velikim kolicinama. Otvoreno vino je bilo dobro i pitko, zaboravila sam cije. Cijene nisam popamtila ali su bitno nize nego u Istri i Zagrebu. Prostor i toalet su cisti i ugodno zagrijani, stolovi nisu nagurani, osoblje je upuceno i nenametljivo, parkinga ima. U prostoru mi fali cvijeca. Vodilo nas ciljano tamo, nije bas usput. Ribu nismo isprobavali.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 13:46   #203
Prijavljujem da se u Ribiču opet dobro jede

Krenuli jučer prema Graši, no tik pred skretanje za Ribič se predomislili i mogu reći da nismo požalili. Cijene su naspram drugih u okolici prilično visoke, no isplati se.

Na račun kuće smo za predjeli dobili mali, vrući komadić štrudle sa sirom, preeeefino nekaj

Zagrebački je tako mekan i fin, kroketi za prste polizati, panna cotta sa šumskim voćem fantastična, a souffle od čokolade tako fino miriši da ti sline cure, probala mali komadić Jedina zamjerka mu je cijena od 38 kn
Tinkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 15:06   #204
Quote:
Tinkach kaže: Pogledaj post
Prijavljujem da se u Ribiču opet dobro jede

Krenuli jučer prema Graši, no tik pred skretanje za Ribič se predomislili i mogu reći da nismo požalili. Cijene su naspram drugih u okolici prilično visoke, no isplati se.

Na račun kuće smo za predjeli dobili mali, vrući komadić štrudle sa sirom, preeeefino nekaj

Zagrebački je tako mekan i fin, kroketi za prste polizati, panna cotta sa šumskim voćem fantastična, a souffle od čokolade tako fino miriši da ti sline cure, probala mali komadić Jedina zamjerka mu je cijena od 38 kn
U Dubravkinom putu su jeftiniji deserti, helou?!?!

Gdome bu te h Ribiča prodalji?
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:08   #205
Naj delati bedake z kajkavskoga.
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:16   #206
Jes, jes, jeftinije je gotovo svugdje, no stvarno je ukusno. A i ono... Yolo

Poslano sa mog LG-H650 koristeći Tapatalk
Tinkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 22:36   #207
Idem ovaj vikend u Krapinu i okolicu, trebalo bi negdje ručat u nedjelju pa ako netko ima neku preporuku restorana, bilo bi super kada bi bilo nešto što nudi autohtonu kuhinju, ali jedem sve.

Malo sam se probala informirati po guglu, ali imam problem da ne vjerujem nikom kao forumašima. Pa odlučih pitat ovdje.
MonotypeCorsiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 22:48   #208
Vuglec breg
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 22:50   #209
Quote:
MonotypeCorsiva kaže: Pogledaj post
Idem ovaj vikend u Krapinu i okolicu, trebalo bi negdje ručat u nedjelju pa ako netko ima neku preporuku restorana, bilo bi super kada bi bilo nešto što nudi autohtonu kuhinju, ali jedem sve.

Malo sam se probala informirati po guglu, ali imam problem da ne vjerujem nikom kao forumašima. Pa odlučih pitat ovdje.
Vuglec breg. Nema boljeg.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 00:28   #210
Hvala vam ljudovi! Vidim da se Vuglec i prije ovdje spominjao pa će onda najvjerojatnije biti to. Javim se s recenzijom, obećala bi i slike, ali kad ja fotografiram hranu ista uvijek ispadne nerealno splačinasto.
MonotypeCorsiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:01   #211
Kolinda je pozvala kuhare iz Kleti Kozjak (Sv. Križ Začretje) da kuhaju, izgleda da znaju spremati zagorsku kuhinju
pa s obzirom da ovdje niko nije pisao da je jeo tamo, jesu li se oni ekstra potrudili?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:24   #212
Jel sam ja par puta, al s obzirom daje to hrana koja se kod nas doma kuha pod normalno, nisam relevantan da dajem ocjene.
U principu, radi se o friškim, dobro i ukusno pripremljenim domaćim namirnicama. Dobro se prije dolaska dogovoriti za menu čisto zbog toga da nabave namirnice.
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:34   #213
Nisam već dugo, ali do prije koju godinu prilično često. Uvijek je bila dobra hrana, a posebno im je dobar bio doručak koji služe do 11 sati, na to smo najčešće išli. Sve domaće. Kajgana, špek, suhe kobasice, sir s vrhnjem i još neki sirevi, kruh, maslac i fenomenalan pekmez od šljiva. Što se regularne klope tiče, čula sam kasnije da su se nešto pokvarili, ne znam u kojem segmentu, ali taj njihov doručak je bio i dalje odličan. Zadnj put sam bila prije godinu i pol, tako nešto.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 21:24   #214
Bio tamo 3-4 puta, mahom ne svojim izborom, ne znam, grašo mi ima i bolju hranu i veće porcije... :-/
Nemojte nikako tamo ramstek naručivati, žilavije meso nisam probao, a umak od vina kao da je direktno iz neke vrećice
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2019., 20:50   #215
Planiramo sa prijateljima imati jednu malu proslavu. Odveli bi ih na roštilj u restoran Grašo u Zagorju.
Da li je kvaliteta još uvijek ista?
Kako se cijene plata kreću?

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2019., 18:01   #216
Ista. 120-140 kn.
Od jedne plate za nominalno dvoje, komotno se troje najede.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2019., 18:22   #217
Quote:
pincica kaže: Pogledaj post
Planiramo sa prijateljima imati jednu malu proslavu. Odveli bi ih na roštilj u restoran Grašo u Zagorju.
Da li je kvaliteta još uvijek ista?
Kako se cijene plata kreću?

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
Bio sam neki dan i sve je fino & obilno. Mlađahna nas je konobarica nagovorila na meni nepoznato njemačko Gravensteiner pivo 25,00 kn.
Bez veze, slatkasto na aftertaste pa se ne dajte nagovoriti ako se bude pilo pivo jer nikako okusom ne paše iz roštilj.
Petračevo gemištaško stolno bijelo je ok po korektnoj cijeni 60 kn/l.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2019., 23:28   #218
Opa, već i 6 banki, a još do nedavno bilo 50, pred 2 godine i 40.....bu stalo valjda na 8 banki.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2019., 20:30   #219
Nije stolno bijelo, nego graševina.
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2019., 20:43   #220
U Zagorju preporučam Slatinski gaj, hrana i posluga za tri koplja bolji nego kod Graše.
U Kozjaku nisam već dugo bila, ali je prije bio standard da su im domaća zagorska jela odlična, moderni kerefeki katastrofa.
Za domaću zagorski klopu (pohani picek po starinski recimo) je super stati Kod Đurđe u Vrtnjakovcu.
Također je novootvoren restoran Bellevue u Krapinskim Toplicama, utisci su još dvojaki
f@ye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.