Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2016., 07:49   #2321
Meni na fb izbaci(mislim) notifikaciju da imam zahtjev za poruku. Nemam situacije baš toliko često, ali znam da su mi neke osobe znale reći da primanje poruka baš i nije promptno


Uostalom, ne znam zašto, ali nekako sam sklon vjerovati da je fejs"out". Ili sam ga ja samo previše izgustirao još prije 4-5-6 godina. Da, komunikacija koja krene na badoo, iskrici ili negdje, prijeći će na fb, viber ili whatsapp, ali mislim da nije za očekivati baš da ćeš imati velikog uspjeha od random slanja poruka nepoznatim osobama(pogotovo ako nema zajedničkih prijatelja). Da ne govorim o blokiranju slanja poruka ili zahtjeva, ako se procjeni da šalješ osobama koje te ne znaju, u većini slučajeva
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 15:12   #2322
Uleti na društvenim mrežama

Često vidim na Twitteru kako cure postaju slike uleta koji su im se dogodili na Facebooku, što me uvijek iznenadi jer ja uopće nisam bio svjestan da se to radi.

Cure, koliko često vam se to događa, je li to standardna praksa? Jel to rade poznanici ili potpuno nepoznati tipovi?

Dečki jel vam uspjelo ikad? :P
Laki001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 18:39   #2323
Neki mi uletavaju tako.
Većinom nepoznati.
Ne pali nikada. Ali nisam slobodna.
A i dok sam bila slobodna nije palilo.

Eto, moj prilog statistici.

Tebi savjetujem da te stvari odrađuješ uživo.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 18:40   #2324
nisam nikad probao. neznam im uletit ni na forumu a tu sam vec ohoho, kak cu tek na drustvenim mrezama na kojima nemam ni account.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 18:45   #2325
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
nisam nikad probao. neznam im uletit ni na forumu a tu sam vec ohoho, kak cu tek na drustvenim mrezama na kojima nemam ni account.
Kak ne znas uletit na Forumu?
Zene osjete frustracije, pa ti ni sansu nedaju?
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 18:46   #2326
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Neki mi uletavaju tako.
Većinom nepoznati.
Ne pali nikada
. Ali nisam slobodna.
A i dok sam bila slobodna nije palilo.

Eto, moj prilog statistici.

Tebi savjetujem da te stvari odrađuješ uživo.
pristup im je kriv..treba skrenit pozornost na sebe, a to ćeš izazvat tako da u njoj potakneš blago negativne emocije, dakle emociju koju drugi u njoj neće izazvati, nego se ulaguju i po tome si odmah poseban, istakneš se.
nešto je napadneš i ogadiš ona ti uzvrati i eto vas u razgovoru kao da ste već par tjedana u vezi...pod uvjetom da cura nije zauzeta naravno.

i da,što lipša cura brže pada na ovo.
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 18:48   #2327
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
nisam nikad probao. neznam im uletit ni na forumu a tu sam vec ohoho, kak cu tek na drustvenim mrezama na kojima nemam ni account.

Pa napravi si ,barem to nije komplicirano .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 18:49   #2328
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Kak ne znas uletit na Forumu?
Zene osjete frustracije, pa ti ni sansu nedaju?
hvala ti na ovom objasnjenju, bas si draga.

Quote:
lazan kaže: Pogledaj post

Pa napravi si ,barem to nije komplicirano .
nemos starog konja ucit novim trikovima
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 18:56   #2329
Ljepse su spontane reakcije od umjetnih uleta
__________________
Poslano s mog kalkulatora. ❤️🎶🎶🎶❤️
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 18:58   #2330
Quote:
Pametan Nick kaže: Pogledaj post
pristup im je kriv..treba skrenit pozornost na sebe, a to ćeš izazvat tako da u njoj potakneš blago negativne emocije, dakle emociju koju drugi u njoj neće izazvati, nego se ulaguju i po tome si odmah poseban, istakneš se.
nešto je napadneš i ogadiš ona ti uzvrati i eto vas u razgovoru kao da ste već par tjedana u vezi...pod uvjetom da cura nije zauzeta naravno.

i da,što lipša cura brže pada na ovo.
Obrnuta psihologija, kažeš.
Jedini problem kod nje je što ako žena ima grama mozga onda kuži što joj se radi.
Recimo, nisam članica Mense, pa sam još kao tinejđerica znala prepoznati manipulaciju o kojoj pišeš.
Kao nećeš skužiti ako ti njih xy pristupa na lijep način ili barem normalno, da te onih par iznimaka jebe u mozak.
Na tvoj pristup sam reagirala ignoriranjem, ako bi mi taj tren bilo dosadno u životu znala sam se zajebavati na račun pametnjakovića, ali sve u svemu nikada nisam pala na tu obrnutu psihologiju.

Ali eto, vjerujem da tebi taj pristup pali.
S curama s kojima dolaziš u kontakt.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 19:01   #2331
Quote:
Gioia- kaže: Pogledaj post
Ljepse su spontane reakcije od umjetnih uleta
Amen.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 19:02   #2332
Quote:
Gioia- kaže: Pogledaj post
Ljepse su spontane reakcije od umjetnih uleta
Naravno.
S time da nemam apsolutno ništa protiv smišljenog uleta iliti udvaranja.
Dapače, takav ulet može biti baš simpa (cijenim trud). Pod uvjetom da nije potpuno generički umjetan i da ga muškarac zna odraditi s određenom dozom ležernosti.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 19:08   #2333
Ne koristim drustvene mreze, tako da ni ne znam sta se na njima dogadja.
Kod uleta opcenito cijenim iskrenost i direktnost. Ne volim licemjerje, lazi i neodgovaranja na poruke. To mi je jasan pokazatelj da je osoba s druge strane neiskrena i nema ljudskosti i pristojnosti u sebi. Totalni turn off.
Nadam se da ce muskarci shvatiti da zene vole jednostavnost, ljudskost i direktnost kada su udvaranja u prici.
Ove ljigave fore ipak ostavljam glupacicana koje ne vide sto im se radi, a i frajerima koji su nesretni i nesigurni sami sa sobom.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 19:10   #2334
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Obrnuta psihologija, kažeš.
Jedini problem kod nje je što ako žena ima grama mozga onda kuži što joj se radi.
Recimo, nisam članica Mense, pa sam još kao tinejđerica znala prepoznati manipulaciju o kojoj pišeš.
Kao nećeš skužiti ako ti njih xy pristupa na lijep način ili barem normalno, da te onih par iznimaka jebe u mozak.
Na tvoj pristup sam reagirala ignoriranjem, ako bi mi taj tren bilo dosadno u životu znala sam se zajebavati na račun pametnjakovića, ali sve u svemu nikada nisam pala na tu obrnutu psihologiju.

Ali eto, vjerujem da tebi taj pristup pali.
S curama s kojima dolaziš u kontakt.
naravno nisam je rekao da je ovo 100% siguran pristup,ali vidi se razlika u pozitivnim rezultatima.

ima još jedan način način ja ga zovem "instant kuvana"...uletiš nešto bahato i bezobrazno i dok se još nije snašla tražiš br. mobitela,te je odma zoveš,nakon 5-10 minuta razgovora 100% sigurno dogovaraš kavu za sutra,a da ne znaju ni kako se zoveš.
ali za ovo moraš baš biti u elementu i s samopouzdanjem na max.

bilo nekad ,sad mi se više neda trudit
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 19:12   #2335
ženama zamjeram kad se nešto ljute da pričaju u trećem licu, reci šta imaš otvoreno,a ne pričat u prenesenom značenju.
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 19:22   #2336
Quote:
Pametan Nick kaže: Pogledaj post
ženama zamjeram kad se nešto ljute da pričaju u trećem licu, reci šta imaš otvoreno,a ne pričat u prenesenom značenju.
Ne laskaj si.
Ne vrti se cijeli svijet oko tebe.
Samo opusteno.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 19:23   #2337
Quote:
Laki001 kaže: Pogledaj post
Često vidim na Twitteru kako cure postaju slike uleta koji su im se dogodili na Facebooku, što me uvijek iznenadi jer ja uopće nisam bio svjestan da se to radi.

Cure, koliko često vam se to događa, je li to standardna praksa? Jel to rade poznanici ili potpuno nepoznati tipovi?

Dečki jel vam uspjelo ikad? :P
Nikad ne uletavam preko društvenih mreža! Skupi muda i uleti uživo ili zauvijek drkaj
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 19:25   #2338
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Ne laskaj si.
Ne vrti se cijeli svijet oko tebe.
Samo opusteno.
ha?
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 19:36   #2339
Quote:
Pametan Nick kaže: Pogledaj post
ha?
Aha.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 19:45   #2340
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Aha.
jesam ti lipo reka da si neozbiljna? rekao sam to s razlogom i stojim pri tome.
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger