Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2010., 23:44   #81
nabavit sobu i
bue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 23:56   #82
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 00:43   #83
ja radim nešto nešto što sadrži u sebi element ripitanja. shuffleom do najražih pjesama
na mp3-u oko tisuću pjesama, slušam nekih 30ak stalno. i nema šanse da napravim listu od tih. nego manijakalno pritišćem shuffle dok hodam gradom.
ruby nakamura is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 00:47   #84
Tako ja ovu slusam je svaki dan i ne mogu prestati STAVIM Rap pa se vratim opet na ovo pa opet pustim nesto drugo pa se opet vratim na ovo OPSJEDNUT SAM Jednostavno pjesma mi je u ritmu zivota jednostavno ne mogu stat o da cjeli zivot opsujem u toj pijesm! ! !


http://www.youtube.com/watch?v=KZ2lWyTi0oY
__________________
Kako oblikovati potpise
U.S.S Voyager is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 01:02   #85
Zanimljivo, baš sam nedavno pisala tekst o tome i čak razmišljala da otvorim temu.

Prijavljujem se u klub, najripitanija stvar ima oko 450 slušanja, većim dijelom odjednom. I nije mi dopizdila, još uvijek se desi srećica kad ju čujem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 01:13   #86
Quote:
U.S.S Voyager kaže: Pogledaj post
pa se vratim opet na ovo pa opet pustim nesto drugo pa se opet vratim na ovo OPSJEDNUT SAM Jednostavno pjesma mi je u ritmu zivota jednostavno ne mogu stat o da cjeli zivot opsujem u toj pijesm! !
ja ISTO OVAKO sa the sun smells too loud TNN TNN TNNN
bue is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 01:48   #87
I onda imaš pjesmu koju ripitaš u beskonačnost i... potrošiš je. Smuči ti se i krećeš tražiti novu.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 01:55   #88
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
I onda imaš pjesmu koju ripitaš u beskonačnost i... potrošiš je. Smuči ti se i krećeš tražiti novu.
Kod mene nije tako. Svaka od tih ripitanih mi je još uvijek draga, tj. izaziva sve one emocije kao i prije. Ali nemam više potrebu slušati ju stalno.
Meni dopizde one stvari koje prisilno slušam više puta, recimo na radiju, u reklami i slično. Kad odaberem slušati nešto, onda mi se i ne smuči.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 02:04   #89
Quote:
Acid303 kaže: Pogledaj post
Ripitanje pjesme je ništa. Kad počnete ripitat određen dio pjesme nekoliko desetaka puta i tako pol sata-sat e to je već
početak around the worlda rhcp i ja sam bio pogrešan.

imam istu playlistu na ipodu već godinu i pol, ali bome mi već ide debelo na živce, sem onih par stvari za ripitanje do apokalipse.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 03:05   #90
sex on fire od Kings of Leona. mjesec dana negdje intenzivnog slušanja, repeatanja. onda sam nakon nekog vremena učio za neki ispit, 4 noći zaredom, samo ta pjesma na repeat je išla, i baš mi je pasala za učit. tad još nisam imal last.fm da broji xD i još repeatanja se svako malo javi....
papaš trumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 11:12   #91
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
I onda imaš pjesmu koju ripitaš u beskonačnost i... potrošiš je. Smuči ti se i krećeš tražiti novu.
Ne.

Ne dosadi. nađeš novu ali joj se vraćaš.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 12:57   #92
Kako me drži sad

http://www.youtube.com/watch?v=3PW7-A2OWP8

Al ne mogu nać di skinut sve ikad od njih, na last.fmu imaju ono 10 plays.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 13:03   #93
Quote:
oktopod kaže: Pogledaj post
Ja sam, evo, u zadnjih nekoliko dana prilično britalno ripital Get Up od Sleater-Kinney. Inače kad se spremam na ludi izlazak koji uključuje tekilu i obavezno krivo tumačenje pogleda djevojke s druge strane sobe, volim na ripit stavit Letter from an Occupant, Detroit Has a Skyline, I Told Her on Alderaan, White Wave, Step into the Sun ili, recentnije, Hurricane J. Iste večeri, nakon povratka kući, ne samo da volim nekoliko puta ponovit nego se najčešće i osjećam kao je jebeni klavir pio, a ne ja iliti The Piano Has Been Drinking. Sljedeći dan mamuran i usamljen priželjkujem da me djevojka čiji sam pogled krivo protumačio mazi uz Don't Think Twice, It's Alright ili Hard Life. Kada život ovak općenito nema smisla snagu mi daje Don't Stop Believing. U tramvaju kada osjećam pritisak pogleda osuđenika na javni prijevoz i niska primanja volim nekoliko puta zaredom stavit One Great City!. Ima toga još. Inače sam u redu, hvala.


uh, koji post
__________________
the great escape
deceptacon
exitmusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 13:12   #94
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
zapravo dobra mi je. Što ćemo sad?
Skini diskografiju i čujemo se za pola godine
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 13:14   #95
Quote:
Ponor kaže: Pogledaj post
Skini diskografiju i čujemo se za pola godine
može. i Red Monkey bi skinuo.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 13:25   #96
Baš je dobra ta stvar kaj si linkao. Al bogami nema nigdje. A vidim imaju hrpu izdanja.
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 13:26   #97
http://www.youtube.com/watch?v=rc3o0aSa1F8

Ja sam nekoliko mjeseci znao svakodnevno slušati ovu pjesmu i po nekoliko sati.. Nisam normalan..
__________________
...and I'll see you someday on Fiddlers Green...
Ronnie_Drew is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 13:59   #98
Jel' ti sad ža?
tcog is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 14:27   #99
Mene uvatila 'The Funeral' od Band Of Horses i ne pušća...
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 14:46   #100
Quote:
tcog8 kaže: Pogledaj post
Jel' ti sad ža?
Nije..
__________________
...and I'll see you someday on Fiddlers Green...
Ronnie_Drew is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.