Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2017., 15:59   #8121
ukra si mi tip

ovo je kao rođeno za njegovih 30+

problema sa faulovima ne bi smjelo bit jer nemaju lakersi igrača koji ga može dovest u probleme. jedino me uvijek brine kod njega temperament da ne izleti zbog tehničkih
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 17:16   #8122
Zanimljivo ja te osobne i tehničke ne gledam, jer to je kao ozljeda igrača na utakmici. Znači peh. Više mi je stalo koliko će šuteva izbacit i krajnji postotak ubačaja.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 17:24   #8123
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Zanimljivo ja te osobne i tehničke ne gledam, jer to je kao ozljeda igrača na utakmici. Znači peh. Više mi je stalo koliko će šuteva izbacit i krajnji postotak ubačaja.
ja gledam baš sve, postotak šuta i broj šuteva je samo dio moje analize kad biram igrača

nastojim bit što temeljitiji i tako smanjit mogućnost greške na minimum, ali na kraju dana opet je sve na igračima
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 17:30   #8124
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
ja gledam baš sve, postotak šuta i broj šuteva je samo dio moje analize kad biram igrača

nastojim bit što temeljitiji i tako smanjit mogućnost greške na minimum, ali na kraju dana opet je sve na igračima
upravo tako.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 19:39   #8125
03:00 N.Jokic (21,5) points over 1,85 5/10 WWin

Opet bolnica u Denveru, nema Chandlera, Mudiaya, Gallinarija i ostalih koji nisu igrali u zadnje vrijeme. Ide na Townsa u direktnom duelu i ovo bi moglo bit natjecanje između njih dvoje
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:40   #8126
02:00 All-star game
Zapad - Istok X2 2,50

Bezvezna zajebancija koja je davno izgubila na važnosti. Zapad ima po imenima znatno jaču ekipu ali mislim da se samo radi o tome koja momčad više želi dobit utakmicu. Zapad je dobio zadnje dvi tako da Istok ima malo veći motiv. Također zadnje 3 su dobili gosti a Istok je večeras gost. Ovo je egzibicija u kojoj se obrana ne igra i mislim da je najrealnije 50-50 tako da mi ovih 3,00 za jednu ekipu izgleda privlačno - dodajem i dvoznak jer produžeci nisu bili od 2003., možda je opet vrime.

Vuče me još Westbrook MVP 5,00 - lik igra bolesnu košarku a nije u prvoj petorci šta ga možda motivira. Jordan ima 3 titule a on 2 a s obzirom da ga "ganja" cilu sezonu možda ga i to potakne na ozbiljniju igru, a i niko nikad nije bio All-star MVP 3 godine zaredom šta on večeras može ostvarit.

S obzirom da je ovo zajebancija na oba picka minimalan ulog čisto da je zanimljivije za pratit...

Supersport
1/10
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."
Mikhail Bakunin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:55   #8127
Evo braćo sa košarice jedna pjesma za vas https://www.youtube.com/watch?v=HZ6YSh-Cvb0

Inače,čini mi se da je prevelika malo granica na 352 poena,iako je prošle godine bilo oko 365. Baš kako je kolega Bakunin napisao danas sve šta se igra je za siću pošto je postalo sve show
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 20:35   #8128
Par prijedloga što sam igrao na večerašnjem listiću:

Whiteside 17,5 OVER
SS 1,85


Ovog igrača najviše igram zbog infa sa Rotowirea da za Hornetse nema Plumleea i Kaminskog (inače dvojice centara). Nadam se da će Miami malo vše koristit ovog centra, inače po meni njihovog najboljeg igrača. I jednom i drugom timu bitna utakmica iako je po meni Miami u boljoj formi.



Hardaway 15,5 OVER
SS 1,85


Pored svih igrača Atlante i all stara Millsapa, ovaj mi je igrač najdraži. Na zadnje tri utakmice prelazio je lagano ovu granicu i prosječno je ubacio po 26 pts, ima dosta veliku minutažu a večeras Hawksi idu na najgoru ekipu u NBA ligi i očekujem da Atlanta postigne veći broj poena, a sa tim s obzirom na granice, vidim njega u over.

Chandler W. 15,5 OVER
SS 1,85


Roto kaže da su Gallinari i Jokić pod znakom pitanja. U ovom trenutku ne mogu znati da ta dvojica neće nastupiti, ali inače Wahington slabije brani njegovu poziciju. Mislim da se isplati riskirati jer Denver zasigurno tako lako neće prepustiti pobjedu washingtonu, a uz to ako navedeni dvojac ne nastupi onda je ovo value bet.

sve na 1 listiću za ulog 1/10
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 17:52   #8129
Oklahoma(-3) - Utah 1 @ 2.11 Pinnacle kladionica (8/10)
Ako vam se sviđaju analize, bacite oko na stranicu,link je u potpisu, sve je free, tako da nećete imati problem s nikakvim "dojavama, prodajnim savjetima i slično". Svakodnevne analize i dosta bonusa. Ne razumijem ovo precjenjivanje Jazzera od strane kladionica. Definitivno, oni bi ovdje trebali biti dog od barem 5 poena, pogotovo uzevši u obzir da ne igra Mack, a Hill i Favours su upitni. Dolazak Taj Gibsona je jako velika stvar za OKC, pogotovo u ovim mečevima, sada imaju dva odlična skakača i braniča reketa u njemu i Adamsu, koji mogu odbaciti Goberta dalje od reketa da ne skuplja skokove u napadu. Robertson definitivno ima sve potrebno za usporiti Haywarda i jednostavno en vidim način na koji Utah danas može ozbiljnije priprijetiti domaćinu. Ovo zadnje uzmite malo s rezervom, Utah mi je jedna od ekipa koju je gadljivo gledati, tolika nemoć u napadu da je to grozno, istina, imaju genijalnu obranu, ali i ona visi na jednom čovjeku, jednostavno, kao ekipa mi se ne sviđaju, naravno, s uporištem u stvarnosti, nije baš iracionalno. Na strani vrlo lako padnu u velike minuse, a Oklahoma će to znati iskoristiti. Mali je hendikep jedino to što će Westbrooku bti otežano napadanje obruča i dosta će ovisiti o njegovom šutu s poludistance, ali jednostavno mislim da su gosti toliko precjenjeni, skoro da bih uzo i -8 marginu.



Duke(-5) - Notre Damme 1 @ 2.03 Pinnacle kladionica (6/10)

Kada nitko nije očekiao da će Coach K dopustiti preveliku potrošnju na ovom turniru prije March Madnessa, Duke je pod veteranskim vodstvom izveo dvije pobjede kontra protivnika s kojima u mečapu nisu bili favoriti. Dobili su prvo Louisville pa iza toga i favoriziranu North Carolinu i sada imaju otvoren put do divizijske titule. Notre Damme je dobra ekipa, ali im ovogodišnji class nije nešto pokazao i jednostavno nemaju kvalitativnu dubinu za skinuti Duke. Duke igra s 8 igrača, ali svih su odlični za ovoj nivo, spoj iskustva i kvalitete, Jackson, Allen i Kennard su starosjedioci, dok im odličnu energiju i minute daju mladi Tatum i Giles. Notre Damme bi mogao imati tešku noć večeras, očekujem pobjedu plavih vragova s oko 8-10 razlike. Igrali su samo jednom ove sezone i tada je Duke slavio na gostovanju s ugodnih 10.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 17:19   #8130
Nešto na listiću za večeras.

Info espn-a: LaMarcus Aldridge, PF Out
Mar 12
Kawhi Leonard, SF Out
Mar 13
Dejounte Murray, PG Out
Mar 13
Tony Parker, PG Out
Mar 13

San Antonio - Atlanta X2 @2,40 HL

Rotowire Leonarda stavlja pod znakom pitanja pa u ovom trenutku ne mogu sa 100% sigurnosti reći da njega neće biti. U prvoj tekmi hawksi su pobijedili nakon produžetka, a za Spurse su kombinirano pola koševa za klub dali Parker, Aldridge te Leonard.

Howard je zadnju tekmu sačuvan i on bi bez problema pod košem trebao zaustaviti Gasola, koji će se više morati osloniti na vanjski šut a ne na duel u reketu. Atlanta je u pobjedničkom nizu od zadnje tri utakmice. I mislim da se večeras isplati probati na pobjedu hawksa koji s obzirom na izostanke imaju za večeras kvalitetniji roster.

Na žalost ova kladionica daje najbolji koeficijent na ovaj par ali ne i kombinaciju sa igračima npr over schroedera pa ovu tekmu kombiniram sa:

Vučević over 16,5 @ 1,85 HL

Odlaskom Ibake Vučević dobija više lopti. U posljednjih 5 tekmi mu je prosjek 17 šuteva a čak je 3 puta (čini mi se ) uzeo i 20. Računica je jednostavna, sa 45% posto ubačaja i 2 slobodna bacanja Vučko ide u over. Njegov postotak je inače skoro 50%. Mnoge strane kladionice ga drže na 17,5. A sa obzirom da ide na Koufosa i nema više Cousinsa, ovo je nadam se još 1 value bet u nizu.

Kombinirano na listiću uloga 2/10
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:30   #8131
John Wall 24,5 over 1,85 @SS 4/10 WSH-ATL 01:00

U prvoj ih je napunia, vecinu vrimena na njemu provodi Dennis Schroder aka najgori obrambeni plej lige, ne vidin nacina da ne zabije 25 poena

EDIT:
moze se kombinirat i washington 1 1,60 @SS s ovin gore
jednostavno prednost na bekovima je prevelika za ono sta hawksi vracaju na centru ili sa svojin drugin uniton

Zadnje uređivanje BonJovi1886 : 19.04.2017. at 10:52.
BonJovi1886 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 19:47   #8132
Skocio Irving na 26,5 a Capella na 12,5.
Uzelo se obojicu over kao double.

Citam da navodno McCollum prvu ne igra, treba odmah ujutro ako je tako tuc na Lillarda jer ce ga sigurno dizat kroz dan.
Netko upućeniji?
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 20:22   #8133
Ajmo ovdje komentirati NBA. Dignite temu iz pepela
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 00:02   #8134
Quote:
janick gers kaže: Pogledaj post
Citam da navodno McCollum prvu ne igra, treba odmah ujutro ako je tako tuc na Lillarda jer ce ga sigurno dizat kroz dan.
Netko upućeniji?
Suspenzija. Neće ni Kawhija biti (minimalno) prvu utakmicu.
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:40   #8135
Evo jedan double od mene za danas

Toronto -12,5 @1,85
Westbrook 25,5 manje @1,85


Jednostavno Toronto je praktički klasom osta di je i bija lani a Bullsi će ove sezone biti još 2 klase gori nego lani. Usto imaju problema sa ozljedama( Dunn, LaVine) i sranja u svlačionici nakon što su se Portis i Mirotić malo pošorali pa obojica nisu spremni za danas, Mirotić zbog toga što je izvuka deblji kraj a Portis zbog toga što je suspendiran.
Toronto je usto protiv ovakvih ekipa najčešće bio dosta uvjerljiv na domaćem terenu tako da mi ovih 12,5 djeluje prilično malo

Za wessa je stvar isto prilično jasna, osim što će sad završavati dosta manji broj napada kad ima Georgea i Mela uz sebe još i igraju protiv Knicksa tako da bi moga prosijediti dobar dio utakmice na klupi
Bachuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 19:12   #8136
Philadelphia +6,5 - Boston 2 @3,30

Phila mi i dalje djeluje kao momčad koja ima potencijal ali nema dovoljno klase ni pobjedničkog mentaliteta u momčadi da bi taj potencijal ispliva. Kad Embiid nebi bio toliko staklenog zdravlja onda bi moga biti pravi vođa na terenu pa bi to bila druga pisma. Ovako su samo osrednja momčad koja će se boriti za PO i ništa više.

Boston je upisa dva početna poraza iako im s obzirom na ono što se desilo haywardu u prvoj utakmici nije ni za zamjeriti. Phila nije mačji kašalj pogotovo na domaćem parketu ali mislim da si Boston neće dozvoliti i treći poraz zaredom. Kvalitetom su jači, pitanje je samo jesu li se oporavili od šoka zvanog hayward što psihički što taktički. Malo se kockam ali 7 razlike stvarno nije puno za ovaj tečaj
Bachuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:11   #8137
[-15,5] Toronto - Philadelphia ned 01:30 1,30 3,30


jesam deluzionalan il su obrnuli koeficijente na veci hendikep? psk

strucnjaci, dal da se ulozi koja kuna dok nisu maknuli? il ce ih toronto satrat kakve sam srece

edit: sve prate, promijenjeno je
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.

Zadnje uređivanje Eng3lthal : 21.10.2017. at 19:05.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 19:24   #8138
Phoenix - Sacramento 2, 2,00 @ SS

Sunsi ostali bez trenera danas, Bledsoe ne igra, sve protekle tekme izgubili 20+ razlike, ne vidim na koji način bi danas bilo nešto drugačije. Koliko kod Kingsi bili loši, bolji su od Sunsa i moraju ovo iskoristit.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 20:50   #8139
Oladipo 22,5 više 1,85 SS

Glavni igrac Indiane Turner je vec nekoliko utakmica ozlijeden, Sabonis koji je proigrao je upitan, a Oladipo je odlicno usao u sezonu i zadnjih 5 utakmice je zabijao 17-28-28-35-23(protiv Spursa koji igraju ponajbolju obranu u ligi) i jedan je od tek trojice koji uz Collinsona i Younga koji moze donijeti prevagu. U prosjeku igra preko 30 minuta i uz vrlo dobar sut mislim da prelazi ovu granicu protiv ne toliko uvjerljivih Kingsa

Ulog 6/10
obelix88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 13:47   #8140
Gortat 10,5 više 1,85 SS

Pri centar Wizardsa igra jako dobro ove sezone i prosjek mu je 12 poena te igra prosjecno 32 minute sto je po meni dovoljno da prode ovu granicu. U prilog tomu ide losija igra Cavsa, a osobito u obrani gdje ce im glavni obrambeni igrac Thompson nedostajati sljedecih mjesec dana.

Ulog 6/10
obelix88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.