Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2017., 23:28   #141
štrukle izvrsne, ali i ne manje važan detalj, imaju Velebitsko (zimus Kasačko, ne znam da li još uvijek)
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 13:33   #142
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Znači cerekam se nesmiljeno.
Ti se smiješ, a mene jadi more

Nisam dugo bila, baš bi bilo vrijeme za jedne s tartufima
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 14:44   #143
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Ti se smiješ, a mene jadi more

Nisam dugo bila, baš bi bilo vrijeme za jedne s tartufima
Prije 2 dana sam radio doma bas takve... i to s domacim jajima tako da je tolko zuto (preljev miks vrhnja i jaja) da izgleda kao jeftini fotosop.
Na kraju dodir (ok ne samo dodir, vise serija udaraca) tartufastog ulja povrh i bum!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 16:55   #144
Kolike su im porcije? Ja sam podkapacitirana i teško dovršim jelo do kraja, koliko god bilo fino...jel se može naručiti jedna porcija za dvoje ljudi? Hoće li mi kolutat očima?
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 17:04   #145
Samo uzmi kako hoces. Zasto bi bio problem... trazi 2 pribora i bok.
Inace su 2 strukle u 1 porciji. Djeluje veliko, no zapravo nisu debele i nije ih problem pojesti. Ako ipak nisi sigurna narucite 1 porciju pa ako vam se otvori apetit i jos biste - narucite jos 1 porciju naknadno.
Lijepa im je terasa (ako nije prehladno taj tren jasno) pa ne zuris li... uzivaj
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 09:59   #146
nije problem uzeti jednu porciju za 2 osobe, u tom slučaju ti donesu dodatni tanjur i pribor....meni je jedna dovoljna taman za mene, mogla bih uskoro na tartufe
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 15:19   #147
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
nije problem uzeti jednu porciju za 2 osobe, u tom slučaju ti donesu dodatni tanjur i pribor....meni je jedna dovoljna taman za mene, mogla bih uskoro na tartufe
Hehe...išla sam danas sa sekom, podijelile smo jednu s bućom i moram priznati da sam tugaljivo gledala u njen dio. Naručit ću drugi put cijelu. A fakat inače malo jedem.
E da, bilo je jako fino. Ambijent u dvorištu šarmantan, osoblje simpatično. Nemam zamjerki.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 17:08   #148
Gdje se tamo uopće ulazi u dvorište?
To nije ulaz u lokal već neki drugi ulaz?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 19:01   #149
Dva su ulaza, jedan pokraj drugoga. Nemo'š fulat, sve ti lijepo piše. Ajde ovaj dvorišni je malo vijugav i moraš proći kroz tunel ali lako se snađeš.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 20:47   #150
Eto rekao sam ti... i za cijelu porciju i za terasu


Drago mi je
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:07   #151
Nakon dugo vremena bili ponovno u nedjelju popodne, na njihovoj terasi koja bila sasvim ugodna dok vani gradu pičilo sunce.
Uzeli pečene sa sirom, 31 kn, nekako imam osjećaj da su prije godinu dana bile jeftinije par kuna
Dolaze na stol jako vruće pa treba čekati da se ohlade da se može u njima uživati. Ali i dalje su mi odlične (nije to kao domaće iz ruku i pećnica naših baka), no kao popodnevni, ne pretjerano teški, obrok sasvim super prolazi.
No, budu li i dalje poskupljivali mislim da ću ih morati zaobilaziti.
IMHO ovo je gornja granica cijene za tak nekaj...
kleinvillige is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 15:02   #152
Poskupili su otkad su se otvorili...uglavnom uzimam s tartufima i u pocetku su bile 35 kn, zadnjinpzt 37 kn, a sad su navodno jos skuplje (dugo nisam bila)...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 16:21   #153
U 3+ godine koliko su otvoreni i morali su poskupjeti, s obzirom na poskupljenja u lijepoj nasoj, o dizanju pdv-a za ugostitelje itditd.
Dazbine su ogromne. A mali i posteni su pogodjeni najvise time (to su mali ugostitelji i naravno krajnji korisnici - gosti). Oni drugi koji bas i nisu posteni muljaju kakogod znaju zauzimajuci po pola ulice svojim terasama (kakvih slucajeva imamo s pivnicama i 'kafe barovima' u Tkalci, cijelim Cvjetno shop.centrom ili pak ex Gradskom kavanom na trgu), a onda te usluge vracaju onima koji su ih zaduzili davanjem prostora i dobrih uvjeta.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 10:12   #154
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Poskupili su otkad su se otvorili...uglavnom uzimam s tartufima i u pocetku su bile 35 kn, zadnjinpzt 37 kn, a sad su navodno jos skuplje (dugo nisam bila)...
Sa tartufima su 41 kn.
kleinvillige is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.