Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2019., 12:53   #2301
Quote:
Kiki21 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, nedavno je izasao natjecaj za cabin crew u Croatia Airlinesu, prijavila sam se i pozvana sam na kratki intervju koji ce se odrzat 20.9.
Ovdje su vec stari postovi o tome pa me zanima ima li itko od vas iskustava od prije 2-3 godine. Sto ce me pitati? Moram li se pripremati za nesto? Hvala
Pozdrav, evo i mene zanima zanima isto.. Pozvana sam 18.09. na kratki intervju
Ilona2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2019., 15:30   #2302
budeš konobarila u avionu. neš ti posla

+ molila boga da avion se ne sruši
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2019., 16:49   #2303
Quote:
Ilona2306 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, evo i mene zanima zanima isto.. Pozvana sam 18.09. na kratki intervju
Vjerojatno intervju na engleskom da vide znaš li jezik, plus druge jezike ako ste navele da ih znate. Tu se nemate što pripremati, pitat će vas da se predstavite, malo ćete razgovarati, dat će vam random odlomak iz manuala koji ćete prevesti na licu mjesta.

Ako to prođete, zvat će vas na psihotest. Prvo je test klasične inteligencije, poslije emocionalne inteligencije (oko 200 tvrdnji koje označujete od "ne slažem" se do "u potpunosti se slažem").

Treći intervju je finalni intervju.

Ako usred psihotesta neke kandidatkinje predaju svoje testove i odu, vjerojatno one dobivaju posao, a ne vi. Odnosno, ako nemate vezu (pretpostavljam da nemate jer u protivnom se ne biste raspitivale ovdje), na intervjuima ste samo da natječaj izgleda regularno. Možda i dobijete posao, pa ćete raditi s kolegicama koje misle da su Alpe Himalaja, ne znaju osnove bontona, a ugovor za stalno nećete dobiti.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
RabidXPanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2019., 10:45   #2304
Quote:
Ilona2306 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, evo i mene zanima zanima isto.. Pozvana sam 18.09. na kratki intervju
Ima li kakvih novosti?
Kako je prošao interview, testiranje...
__________________
Piz.. im materina jugoslavenska!
mike67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2020., 00:33   #2305
Da li je itko aplicirao za posao u Croatia Airlines ove godine u 2.mjesecu?
igor1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2023., 16:06   #2306
Vidim da ima Emirates opet day sad u veljači i ožujku pa bih probala. Samo ne mogu naći naci informaciju da li slike trebaju biti profesionalne ili se mogu slikati doma pred bijelim zidom? Kamera mi je dosta dobra pa mislim da bi dobro ispale. I ne piše sto trebam ponesti osim cv-a, a vidim postove od prije da su se nosile i slike
QueenBee991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2023., 17:27   #2307
Quote:
QueenBee991 kaže: Pogledaj post
Vidim da ima Emirates opet day sad u veljači i ožujku pa bih probala. Samo ne mogu naći naci informaciju da li slike trebaju biti profesionalne ili se mogu slikati doma pred bijelim zidom? Kamera mi je dosta dobra pa mislim da bi dobro ispale. I ne piše sto trebam ponesti osim cv-a, a vidim postove od prije da su se nosile i slike
pročitaj prijašnje postove, sve piše
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2023., 19:09   #2308
Quote:
QueenBee991 kaže: Pogledaj post
Vidim da ima Emirates opet day sad u veljači i ožujku pa bih probala. Samo ne mogu naći naci informaciju da li slike trebaju biti profesionalne ili se mogu slikati doma pred bijelim zidom? Kamera mi je dosta dobra pa mislim da bi dobro ispale. I ne piše sto trebam ponesti osim cv-a, a vidim postove od prije da su se nosile i slike
Nikad nisam razmišljala da postanem stjuardesa ali znam da sam viđala dosta YouTube videa o tome, gdje cure prepričavaju sav proces. A sad pomaže li, ne znam. U svakom slučaju sretno.
Xy257dNO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2023., 14:13   #2309
Ja sam se javio za internu reviziju u CA nikada me niko nije pozvao .
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2023., 14:18   #2310
https://img-9gag-fun.9cache.com/phot..._460svvp9.webm
Raphael Adolini is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2023., 21:49   #2311
Nisam radila u CA, ali znam iz iskustva poznanice da je posao bio katastrofalan. Plaća mizerna, vozaju te sa smjenama, radna okolina toksična, moraš uletit ako si dežuran itd.

Jedini plus što proputuješ svijetom for free, al daleko da je to neki fensi i ugodan posao.
Art With Heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2023., 01:03   #2312
Kabinsko osoblje u CA jos dobro stoji kako je u ostalim kompanijama. Gledam Austrian Lufthansu oni sami gradskim prevozom dolaze na aerodrom /let na posao a CA ima organizirani kombi prevoz do Plesa i nazad
Posada CA noci u Sarajevu, Skopju, Splitu, Dubrovniku i Puli. Svi ostali letovi su dnevni s povratkom isti dan u Zg.
Znam za ovakve smjene :
Smjena je bila da se radi Zagreb Paris Zagreb u 08 30 h iz Zagreba medjutim noc prije javljeno moraju vanresni let za Sarajevo raditi u 05 50 h. Dakle smjena je bila Zagreb Sarajevo Zagreb pa dalje Zagreb Paris Zagreb
Druga situacija: rad je bio na Zagreb London Zagreb pa Zagreb Dubrovnik nocenje u DU. Sutra rano ujutro DU ZG i slobodno

Dodjete navecer u 23 h do ponoci u hotel u Sarajevu, Splitu, Dubrovniku Skopju i Puli i ujutro u 4h je budjenje jer je povratak nazad za Zagreb u 6h ujutro

U sezoni se radi jako jako puno. I moze se samo.2 tjedna godisnjeg dobiti.
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2023., 16:02   #2313
Pozdrav, trebalo bi mi vise informacija o FlyAir41 ako je nerko radio ili isao na intervju
Hvala
Kaci1989 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.