Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 09:23   #8661
Kutije s robom su krcate.
U mom Lidlu ih nitko i ne gleda. Više ljudi je bilo zainteresirano za one čarape jučer
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 16:37   #8662
Izgleda kao da se ništa nije prodalo. Usporedbe radi, nedavno su imali one crne fejk skinny traperice, a već nekoliko sati nakon što se Lidl otvorio nisam ih uspjela kupiti.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 20:45   #8663
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Kutije s robom su krcate.
U mom Lidlu ih nitko i ne gleda. Više ljudi je bilo zainteresirano za one čarape jučer
Naravno da sam pogrijesila sto sam cekala tek popodne jucer da odem, a bacila oko na one termo za 22 kn. Niti jedne nema
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:42   #8664
ja zabrijala da su čaraše od četvrtka i gledam kak ih nema

inače hajdi je imala ok stvari neke i te su se razgrabile, normalno da je leopard ostao
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 08:38   #8665
Kauflandovo vrhnje za kuhanje - uzas! Rijetko kao mlijeko. Kad ga stavim u umak, ostane skroz rijedak neovisno i duljini kuhanja, a kasnije ga tjestenina upije i bude suha.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 10:34   #8666
sta se sminke tice, dosta toga imam od catrica
a prosla sam i mac i dior i chanel.


evo, ne znam
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:07   #8667
Ja bih nešto za obrve da budu ili riđije ili svijetle/ plavije.
Ideje? Sad su svijetlosmeđe.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 07:30   #8668
Lidlov losion za tijelo, u velikoj boci od 500ml za nekih 12-13kn.
Kupila ga slucajno i odusevila se. Miris predivan, brzo se upija i ne masti,a koza bude mekana. Teksturom me podsjeca na Niveu soft.


Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 10:43   #8669
Kakao prutići iz Konzuma, trenutno na sniženju (ima i verzija s lješnjakom, nisam probala). Jeftinija (i duža) verzija Botonsa, a zbilja su fenomenalni! Rijetko idem u Konzum ali zbog ovoga vrijedi.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 02:46   #8670
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Kakao prutići iz Konzuma, trenutno na sniženju (ima i verzija s lješnjakom, nisam probala). Jeftinija (i duža) verzija Botonsa, a zbilja su fenomenalni! Rijetko idem u Konzum ali zbog ovoga vrijedi.
tako je, i zato ih već duuugo nisam kupila, moram ih zaobilaziti u širokom luku

što ne znači da sam karakter kad vidim smoki 2+1 na akciji ili čips

ali dobro, rijeđe tj. rijetko tako sagriješim pa se tješim :mrzimjunkfoodalinemoguodoljetiponekad:

p.s. probah nedavno nekakve "tortilje za grickanje" iz Lidla, nisam ih nikad dosad vidjela niti sam ih jela...malo je reć' da su odlične, u formi trokutića, imaju običan okus i još neke
...pogledat ću kad odem do Lidla...malo je reć' da su mi se svidjeli...bolje od čipsa

to je to, mislim, jela sam obične, valjda ove desno, izvrsna neobavezna grickalica
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 04:17   #8671
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ja bih nešto za obrve da budu ili riđije ili svijetle/ plavije.
Ideje? Sad su svijetlosmeđe.
Ma samo namazi sa 3% hidrogenom par puta i to i je to.
Taman ce za nijansu posvijetliti i dobiti ridji stih.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 10:11   #8672
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ma samo namazi sa 3% hidrogenom par puta i to i je to.
Taman ce za nijansu posvijetliti i dobiti ridji stih.
Super, hvala! Nadam se da postoje manje bočice, jer hidrogen imam u bocama od litre za farbat kosu
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:38   #8673
Je li itko zna kakva je situacija s ovom ponudom donjeg vesa u Lidla? Zanima me kakva je kvaliteta zenskih gacica, carapa i potkosulja?
A ako je netko navracao kod Doma sportova, ne bih se naljutila ni na info kakvo je tamo stanje
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:50   #8674
Sve je super od tog donjeg vesa

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:54   #8675
Quote:
belfegora kaže: Pogledaj post
Je li itko zna kakva je situacija s ovom ponudom donjeg vesa u Lidla? Zanima me kakva je kvaliteta zenskih gacica, carapa i potkosulja?
A ako je netko navracao kod Doma sportova, ne bih se naljutila ni na info kakvo je tamo stanje
Mogu reći za onu crno-bijelu kolekciju, za drugo donje rublje ne znam.
Uglavnom, čista plastika
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:12   #8676
Quote:
belfegora kaže: Pogledaj post
Je li itko zna kakva je situacija s ovom ponudom donjeg vesa u Lidla? Zanima me kakva je kvaliteta zenskih gacica, carapa i potkosulja?
A ako je netko navracao kod Doma sportova, ne bih se naljutila ni na info kakvo je tamo stanje
Imam njihove potkošulje od prije, s tankim naramenicama, super su. Pamučne, jel. Ja čekam da opet dobiju tange ali nikako dočekati.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:52   #8677
I meni su isto super potkosulje! I gaće isto. Gledala sam ih, ali sam taman uzela od aliexpress neke koje sam bas ubola za broj i kroj da mi štimaju pa sam nadopunila zalihe!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 14:13   #8678
Najlonke kupujem samo M&S kad sam u prilici. Traju i traju.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 14:17   #8679
pa jel oni imaju različite kolekcije donjeg rublja (od različitog materijala)? jer zadnji put kad sam gledala to je sve bilo tak tanko ko papir (ženske potkošulje i gaće) i nije mi izgledalo neš' kvalitetno
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 14:29   #8680
Imaju različite. Isto kao što ima i različitih sportskih grudnjaka (to smo već komentirali tu).
Sve pamučno im je super.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:14.