Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 22:40   #181
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Reagirao sam u afektu stoga sam i napisao da nisam ponosan na način na koji sam prekinuo ovu vezu. Sram me ali sto mogu
Mozes odrasti, ipak nemas vise 16 godina.
Sledeci put nemoj ponavljati iste grese bar, da ti sve ovo iskustvo nije bilo uzalud. I ne panici gde ces naci devojku. Ako ih ne biras po izgledu, nego po tome da li odgovarate jedan drugome, onda ces naci neku. Nemoj da sedis u cosku i cekas da ti neka pridje, nego ti pridji devojkama, pa i ako se nakupis korpi, naucices da se opustis i da ne pravis dramu od toga. Pametnom coveku je svako iskustvo na korist, pa i ona losa iskustva.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Old 12.12.2017., 22:42   #182
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
vjeruj mi da mi je od djetinjstva ova neodlučnost odnosno hocu/necu i konstantno mijenjanje mišljenja bila najveća karakterna mana
Možda si neodlučan... ili ipak nisi?
MrDeadpool is offline  
Old 12.12.2017., 22:49   #183
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Mozes odrasti, ipak nemas vise 16 godina.
Sledeci put nemoj ponavljati iste grese bar, da ti sve ovo iskustvo nije bilo uzalud. I ne panici gde ces naci devojku. Ako ih ne biras po izgledu, nego po tome da li odgovarate jedan drugome, onda ces naci neku. Nemoj da sedis u cosku i cekas da ti neka pridje, nego ti pridji devojkama, pa i ako se nakupis korpi, naucices da se opustis i da ne pravis dramu od toga. Pametnom coveku je svako iskustvo na korist, pa i ona losa iskustva.
Izgled mi nije uopće bitan vec.....Tesko je to objasniti riječima.Želim djevojku koja je romantična, koja voli sex ali joj je to sporedna stvar u životu...šlag na tortu kad sve ostalo u vezi funkcionira. Ovo je sve bilo previše intenzivno i prebrzo i definitivno da sam puno konzervativniji nego sto sam mislio.. ova veza mi je to pokazala
Roode is offline  
Old 12.12.2017., 22:56   #184
Ja mislim da je problem u tvom neiskustvu i problemu komuniciranja a ne u curi. Iskoriscavas curu za seks a ne svidja ti se, vrijedjas ju i ne postujes dogovor a ovamo se ljutis sto cura nece da znaju okolo s kakvim je krelcem.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Old 12.12.2017., 23:01   #185
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je problem u tvom neiskustvu i problemu komuniciranja a ne u curi. Iskoriscavas curu za seks a ne svidja ti se, vrijedjas ju i ne postujes dogovor a ovamo se ljutis sto cura nece da znaju okolo s kakvim je krelcem.
Za ovo se u potpunosti slažem to je srž problema a ostatak posta pa mislim da nisi bas upoznata sa situacijom...

Nikad se nismo dogovorili da je ovo isključivo FF odnos tako da nisam prekrsio dogovor a ne znam o kakvom vrijeđanju pričaš. Pročitaj prvi post tu sam sve objasnio
Roode is offline  
Old 12.12.2017., 23:11   #186
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Za ovo se u potpunosti slažem to je srž problema a ostatak posta pa mislim da nisi bas upoznata sa situacijom...

Nikad se nismo dogovorili da je ovo isključivo FF odnos tako da nisam prekrsio dogovor.
FF odnos i veza se mogu prepoznati i bez "dogovora" i razlikuju se upravo po ovome sto si nabrojao. U ff odnosu nema kina, romantike, upoznavanja s porodicom i frendovima itd.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Old 12.12.2017., 23:12   #187
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Izgled mi nije uopće bitan vec.....Tesko je to objasniti riječima.Želim djevojku koja je romantična, koja voli sex ali joj je to sporedna stvar u životu...šlag na tortu kad sve ostalo u vezi funkcionira. Ovo je sve bilo previše intenzivno i prebrzo i definitivno da sam puno konzervativniji nego sto sam mislio.. ova veza mi je to pokazala
Nece biti da ti izgled nije bitan, procitaj sta si pisao unatrag, ali to nije srz napisanog. Lepo si opisao to sto zelis i to je sasvim u redu. Ne verujem da si konzervativan, samo si malo nedefinisan, jer se plasis da nesto propustis, ali to ce doci sa iskustvima, vec pocinjes da nazires sta zelis, pa ces onda tako i lakse moci da procenis da li je neka devojka za tebe. Moj ti je savet da ne juris za previse zgodnima, niti za previse povucenima, pronadji zlatnu sredinu, jer ce ona imati najpre osobine kakve ti zelis.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Old 12.12.2017., 23:15   #188
Uvjeren sam da cu na kraju pamtiti samo lijepe stvari. Bez obzira na sve

Zadnje uređivanje Roode : 12.12.2017. at 23:31.
Roode is offline  
Old 12.12.2017., 23:26   #189
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Nece biti da ti izgled nije bitan, procitaj sta si pisao unatrag, ali to nije srz napisanog. Lepo si opisao to sto zelis i to je sasvim u redu. Ne verujem da si konzervativan, samo si malo nedefinisan, jer se plasis da nesto propustis, ali to ce doci sa iskustvima, vec pocinjes da nazires sta zelis, pa ces onda tako i lakse moci da procenis da li je neka devojka za tebe. Moj ti je savet da ne juris za previse zgodnima, niti za previse povucenima, pronadji zlatnu sredinu, jer ce ona imati najpre osobine kakve ti zelis.
Hvala ti.... Brutalno si iskrena ali to poštujem (ne ovaj post konkretno vec sam takav dojam stekao citajuci tvoje postove)...
Roode is offline  
Old 12.12.2017., 23:33   #190
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Na početku veze mi je otvoreno rekla da ne zeli da iko zna da smo u vezi da je nebi pitali za mene kad prekinemo...To je navodno živcira. Moja replika je bila poštujem to i drago mi je da si iskrena prema meni ali ne razumijem što ti tačno želiš vezu ili ff odnos. Njen odgovor kretenu i otišla je da bi mi se javila nakon par dana da je pretjerala i da se nada da cemo potrajati.
Mme ja sam kriv za neke stvari prije svega neiskustvo i slab karakter ali za ovo ne
Prouci asertivno ponasanje i bice ti lakse u zivotu. Niko ovde ne zna kako se razgovor odvijao, cudno je da kaze da to nije rekla, tako da je moguce i da si ti pogresno shvatio ili da je bilo u šali ili pod uticajem alkohola ili neke tvoje uvrede. Cure ne vole kad se ne trudis oko njih a to sto je ona napravila prvi korak trebao bi biti plus a ne razlog da ju se vrijedja. Ako ti se nije svidjela nisi morao pristati na nista.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Old 12.12.2017., 23:39   #191
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Prouci asertivno ponasanje i bice ti lakse u zivotu. Niko ovde ne zna kako se razgovor odvijao, cudno je da kaze da to nije rekla, tako da je moguce i da si ti pogresno shvatio ili da je bilo u šali ili pod uticajem alkohola ili neke tvoje uvrede. Cure ne vole kad se ne trudis oko njih a to sto je ona napravila prvi korak trebao bi biti plus a ne razlog da ju se vrijedja. Ako ti se nije svidjela nisi morao pristati na nista.
Možda nisam pametan ... Mislim da još nisam svjestan sto sam uradio...
Roode is offline  
Old 13.12.2017., 06:53   #192
Sta si uradio? Pa prekinuo si vezu, pod utjecajem forumskih savjeta. I sad se pitas da li si pogrijesio?

Nisi.

Najgore bi sad bilo dopuzati joj natrag.
Egoistica is offline  
Old 13.12.2017., 07:12   #193
Iskreno kolega, ja sam u sličnoj (ne istoj) situaciji, ko i ovaj tvoj post. Točno znam kako ti je, ne želiš biti onaj koji prekida vezu zbog sumnje. Ali vidim da si sličan meni i nisi loš lik i vjerujem da te čeka neko bolji. Zapravo sam siguran u to.
Blavkadder is offline  
Old 13.12.2017., 12:48   #194
ne vidim problem, ocito je sto ona hoce, - seks. koristi je samo za to i tocka.
anthonyp is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger