Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2017., 22:37   #181
koje lazi?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:39   #182
Nazovite vi Damira kako hocete ali Damir zna sta radi i cini se da mu dobro ide
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:41   #183
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
koje lazi?
pa ako sam dobro shvatila prodaje neki rozi balon od priče da mu nije samo do seksa i da bi rekao da je to tako, da je.

ili?

mislim, budi faca, pa prezentiraj stvari kakve jesu. kakve crne večere i svijeće.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:45   #184
a ne znam, to je nekako normalno i uobicajeno
uostalom i zene prodaju istu pricu

sve skupa ne znaci da ga u ikojem smislu branim
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:46   #185
Mi ne znamo da mu je bilo samo do seksa. Možda jest, možda nije.

BTW, po tvrdnjama povrijeđene forumašice, Damir ina curu koja sve zna - dakle, to da ne može do pičke bez laganja je samo klišej-film koji si inscenirala.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:47   #186
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post

mislim, budi faca, pa prezentiraj stvari kakve jesu. kakve crne večere i svijeće.
pa vidis da ga boli djon sta one misle o njemu... jel faca ili jadnik ... on ima cilj, dobije sta hoce i odlazi u zaborav
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:49   #187
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
damiri obično nemaju strpljenja za natezanja duža od dva tri dejta bez seksa, ma već i jedan je dosta ako je tip na zadatku



pa ako je pametna reagirala bi tako i da nije istina, šta će im davat gušta
pravi playeri imaju na lageru nekoliko zenski koej vrte i nije im bitan faktor vremena
s nekakvim glumatanjima i otezanjima ces prije otjerati nekog normalnog kojem nije do zavlacenja i igranja igrica
i da, postoji jos jedan zenski faktor koji jako dize zivac: kad se jednom umilostivi dati picke, misli da je s tim kupila sve sto je ikad zeljela i da moze poceti odredivati i zahtijevati
jebiga cure, picka nije moneta za trgovanje

te dvije nabrojane stvari skoro pa garantiraju da ce muski dati petama vjetra u nepoznatom smjeru
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:54   #188
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Mi ne znamo da mu je bilo samo do seksa. Možda jest, možda nije.

BTW, po tvrdnjama povrijeđene forumašice, Damir ina curu koja sve zna - dakle, to da ne može do pičke bez laganja je samo klišej-film koji si inscenirala.

možda si u pravu. možda je samo fetišist koji to radi uz njen blagoslov. i onda joj kasnije prepričava detalje, kako bi im seks bio bolji.

stoji u svakom slučaju da serijski 'obrađuje' i obmanjuje kako bi jebao. ako ćemo po napisanome.

meni to bezveze.



Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
pa vidis da ga boli djon sta one misle o njemu... jel faca ili jadnik ... on ima cilj, dobije sta hoce i odlazi u zaborav
to je jasno. same pale, same se ubile, kako bi se reklo.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:56   #189
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
pravi playeri imaju na lageru nekoliko zenski koej vrte i nije im bitan faktor vremena
s nekakvim glumatanjima i otezanjima ces prije otjerati nekog normalnog kojem nije do zavlacenja i igranja igrica
Kad muško baš zapne za žensku neće ga se tako lako otjerati. Otjeraš one koji su nesigurni.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:03   #190
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Kad muško baš zapne za žensku neće ga se tako lako otjerati. Otjeraš one koji su nesigurni.
mene otjera kad namirisem da me netko pokusava raditi majmuncetom
ne pristajem na odnos u kojem netko zica i moljaka, a drugo daje ili ne daje
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:20   #191
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
mene otjera kad namirisem da me netko pokusava raditi majmuncetom
ne pristajem na odnos u kojem netko zica i moljaka, a drugo daje ili ne daje
Znači tebe otjera rozi balon, ali si gore napisao da je to normalno da se radi? Ili sam krivo shvatila?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:28   #192
a štajaznam dečki, nije mi isto manipuliranje i potreba da nekog ipak malo upoznaš, stvoriš bliskost, pogotovo kad je priča krenula tako. I to bez ideje da ćete se ženit poslije, čisto da pustiš nekog tako blizu, ono, pitanje neke sigurnosti, ne (samo) protiv manijaka, onako, fizički integritetske. a i zavođenja pitanje mi je to, volim zavođenje, jebiga. ne godinama, mjesecima, tjednima.. al neki narativni ritam mi treba, kaj mogu. ono kad je jasno kako će završit, i tebi i njemu, al se igrate. jer je fino.
mislila sam da kužite razliku, ali ako ne, i to je dobro. jer je filter nekakav.
i žao mi je da imate takva iskustva, i čudi me to, ja bi baš rekla da danas ženske više ne kompliciraju, nimalo.. pa sve je puno ffova i onsova, pa to je očekivani standard postalo, isto kao i analni seks, i obrijana pica, šta ne? mogu i ja ovak zadrta s problemom predebele aure zamislit situaciju instantne uzajamne napaljenosti, kad nikakve priče i balončići nisu bitni.. ček da probam.. mogu, da.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:30   #193
calea
ne znam kaj je rozi balon, sorry

shvacam da se ljudi nece samo vidjeti na cesti i uhvatiti u klinc
znaci ici ce neko upoznavanje, neka prica, pa su tu i neke stvari iz odgoja, pa se smatra ovo i ono
ako mi se zena inicijalno svida, ipak ne mogu samo ispaliti "ajmo se pojebati" ma koliko to u nekom trenutku zelio, a nije bogme ni za ocekivati da c eona pristati na to, ajos manje da ce nju vlaga u gacicama natjerati da ona to predlozi
i u redu, to je dio price, menueta
ali je nesto sasvim drugo kad nesto vec traje i kad shvatis da te netko jednostavno manipulira i dresira i maltene ti postavlja uvjete svakakve za ispuniti
jednako kao i onaj spomenuti postkoitalni dio, kad krenu sheme i zajebavanja
uostalom, ne razumijem cudenje, pa bi li ti ili koja druga kolegica ovdje pristale na takav odnos i nacin??
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:39   #194
Pitam jer si gore napisao da je ovako nešto normalno, a kasnije pojasnio da ne bi volio da se nešto tako tebi radi.

Ako me hoće samo pojebati, nadasve cijenim ako to tako i verbalizira i da mi na izbor da ja odlučim želim li i ja njega samo pojebati. Ako želi malo me usput i upoznati i ostvariti odnos nekog oblika sa mnom, onda bih voljela da se tako i ponaša. Ali ako se ponaša kao da pokušava ostvariti neki odnos, a zapravo me želi samo pojebati, onda to definitivno nije normalno niti prihvatljivo. Vjerujem da bi se većina ljudi nakon toga osjećala iskorišteno i odbačeno.

I da, ovdje ne govorim o situaciji gdje se doista ušlo u odnos s namjerom da se pokuša upoznati i ostvariti nešto više, ali jednostavno se jedna ili obje strane nisu vidjele u tome. Jer to je normalna situacija, iz koje isto tako možeš izać kao čovjek ili kao govno.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:44   #195
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pitam jer si gore napisao da je ovako nešto normalno, a kasnije pojasnio da ne bi volio da se nešto tako tebi radi.

Ako me hoće samo pojebati, nadasve cijenim ako to tako i verbalizira i da mi na izbor da ja odlučim želim li i ja njega samo pojebati. Ako želi malo me usput i upoznati i ostvariti odnos nekog oblika sa mnom, onda bih voljela da se tako i ponaša. Ali ako se ponaša kao da pokušava ostvariti neki odnos, a zapravo me želi samo pojebati, onda to definitivno nije normalno niti prihvatljivo. Vjerujem da bi se većina ljudi nakon toga osjećala iskorišteno i odbačeno.

I da, ovdje ne govorim o situaciji gdje se doista ušlo u odnos s namjerom da se pokuša upoznati i ostvariti nešto više, ali jednostavno se jedna ili obje strane nisu vidjele u tome. Jer to je normalna situacija, iz koje isto tako možeš izać kao čovjek ili kao govno.
A sta ako hoce odnos koji se bazira na seksu, recimo FF ?
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:49   #196
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pitam jer si gore napisao da je ovako nešto normalno, a kasnije pojasnio da ne bi volio da se nešto tako tebi radi.

Ako me hoće samo pojebati, nadasve cijenim ako to tako i verbalizira i da mi na izbor da ja odlučim želim li i ja njega samo pojebati. Ako želi malo me usput i upoznati i ostvariti odnos nekog oblika sa mnom, onda bih voljela da se tako i ponaša. Ali ako se ponaša kao da pokušava ostvariti neki odnos, a zapravo me želi samo pojebati, onda to definitivno nije normalno niti prihvatljivo. Vjerujem da bi se većina ljudi nakon toga osjećala iskorišteno i odbačeno.

I da, ovdje ne govorim o situaciji gdje se doista ušlo u odnos s namjerom da se pokuša upoznati i ostvariti nešto više, ali jednostavno se jedna ili obje strane nisu vidjele u tome. Jer to je normalna situacija, iz koje isto tako možeš izać kao čovjek ili kao govno.
i je li ti ikad netko prisao i rekao da bi te pojebao, a ti pristala?
jesi li ti kad vidjela jebozovnog tipa i prisla mu i pozvala ga na seks?

mislim da pricamo o dvije razlicite stvari
ja barem razlikujem neki uvodni menuet i laganje i manipulaciju
sto ne znaci da bih nekome govorio da ju volim i da cu ju zeniti i slicno ako to ne mislim
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:49   #197
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
A sta ako hoce odnos koji se bazira na seksu, recimo FF ?
Neka mi to tako i prezentira, tako da i ja mogu odlučiti želim li takav odnos ili ne. Nije bit toga kakav je odnos, nego toga što obje uključene strane žele.

Želim da igramo fer i da me netko ne manipulira. To je sve. A onda možemo dalje vidjeti odgovaramo li jedno drugom i jesu li odnosi kakve želimo u suprotnosti ili ne.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:47   #198
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Kad muško baš zapne za žensku neće ga se tako lako otjerati. Otjeraš one koji su nesigurni.
kako uopce zapesti za zensku ako te aktivno odjebala ili jos gore odjebava(pl)? tu vise vidim moguci scenarij da se tip zainati i kresne ju iz inata a onda joj spici pedalu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:53   #199
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
dok su namjere svih strana otvoreno na stolu, pošteno. ovako je lik jadničak, koji nije u stanju doći do pičke bez laži.
meni se cini da taj damir iz price ni ne mari za nista drugo osim da kresne, ako je prica tocno ispricana. a zasto laze, vjerojatno jer se prilagodio kombinaciji koja generalno polucuje uspjeh.

(ma koliko neodobravao njegovu metodu, vjerojatno bi Damir isao kroz druge cicke do picke da misli da tako moze brze)

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
a gle, svak zna za sebe. ja ne bi nepoznatom liku odmah išla doma, za početak. ovo što ti zoveš zavlačenje ja zovem upoznavanje, pogotovo ak je priča krenula u tom stilu. isti taj damir u drugom kontekstu može bit i veseli ons i nikom ništa, nekome tko to voli.
al pusti sad forumske zle pičkomanipulatorice.. jel imaš ti sestru? onak, malo naivnu i u potrazi za partnerom? kaj bi njoj savjetovao?
da zivi, da upali mozak i da se ne zatvori ako ju neposteni ljudi zajebu, jer ce time zajebati prvenstveno sebe.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 10:43   #200
Damiru se mora skinuti kapa za stil.
Ali je lažov i ja razumijem curu da je povrijeđena.
Ako je htio ONS, treba to odmah reći, a ona može pristati ili ne.

Samo on kuži da cure nisu baš za to, jer većina žena ne voli ONS.
Pa nek bude fer i nek plati ženu za to, to je barem zanat koji je najstariji na svijetu...
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:37.